DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
LG Smart Tv Apps Türkiye'de hizmete girdi
89
Cevap
2
Favori
44.313
Tıklama
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Televizyonlar >> LG Smart Tv Apps Türkiye'de hizmete girdi
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 sonraki >>>
Giriş
      63 Mesaj
      02 Eylül 2011 00:50:23
      Sizlerde benim gibi LG Smart Tv sahibi iseniz bu haber sizleride heyecanlandıracaktır. Lg Smart Tv'de bulunan LGApps 1 Eylül itibariyle artık ülkemizdede hizmet vermeye başladı. Yapılan bir güncellemeden sonra kullanabilirsiniz. Saygılar...

EN TARO ADUN
    • Teğmen
      187 Mesaj
      02 Eylül 2011 19:04:50

quote:

Orijinalden alıntı: caylius

Sizlerde benim gibi LG Smart Tv sahibi iseniz bu haber sizleride heyecanlandıracaktır. Lg Smart Tv'de bulunan LGApps 1 Eylül itibariyle artık ülkemizdede hizmet vermeye başladı. Yapılan bir güncellemeden sonra kullanabilirsiniz. Saygılar...

güncellemeyi servismi yapacak?
      ayrıca içerikte neler var acaba. Ben ülke olarak UK kullanıyoum ve bol miktarda uygulama var. TR uygulamaları çok az ise hiç boşuna değiştirmeyeyim.
      saygılar
      exper2006

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exper2006 -- 2 Eylül 2011; 19:13:46 >

• Çavuş
      63 Mesaj
      03 Eylül 2011 00:51:44
      ingiltere'dekiler ile aynı içeriğe ulaşabilirsin. Tabiki ulaşabildiğin içerikler şu an için çok da işlevsel uygulamalar değil fakat ileride ülkemize uygun uygulamaların artacağı inancındayım. güncelleme için tv'nin internete bağlı olması gerekiyor. eğer bağlıysa home-kurulum-destek-yazılım güncelleme adımlarını takip ederek güncellemeyi kendiniz yapabilrsiniz. Saygılar...

EN TARO ADUN
    • Çavuş
      63 Mesaj
      03 Eylül 2011 00:53:49
      aklıma gelmişken şu an güncel sürüm sanırım "4.00.18"

EN TARO ADUN
    • Binbaşı
      1793 Mesaj
      03 Eylül 2011 02:35:19

quote:

aklıma gelmişken şu an güncel sürüm sanırım "4.00.18"

Bende 4.00.36 var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
      187 Mesaj
      03 Eylül 2011 18:32:39
      bilgilendirme için teşekürler
      benimde güncel sürümüm 04.00.18 (internet yazılım güncellenmesinde başka sürüm bulamıyorum sanırım 04.00.36 sürümü servis uydu ayarlamaları için kurdu)
      ingiltere için şifreler oluşturarak uygulamalar girmiştim. Bunlar silinmesin diye Türkiye sisteminin biraz daha oturmasını beklyip öyle geçmeyi düşünüyorum.
      saygılar

• Binbaşı
      1793 Mesaj
      04 Eylül 2011 02:08:54

quote:

Orijinalden alıntı: exper2006

bilgilendirme için teşekürler
      benimde güncel sürümüm 04.00.18 (internet yazılım güncellenmesinde başka sürüm bulamıyorum sanırım 04.00.36 sürümü servis uydu ayarlamaları için kurdu)
      ingiltere için şifreler oluşturarak uygulamalar girmiştim. Bunlar silinmesin diye Türkiye sisteminin biraz daha oturmasını beklyip öyle geçmeyi düşünüyorum.
      saygılar

Yüklenen applar silinmiyor.

• Çavuş
      63 Mesaj
      04 Eylül 2011 12:50:22
      uygulamaların silineceğini bende düşünmüyorum fakat sistemin oturması ve yerel uygulamaların artması büyük ihtiyaç.
      http://developer.lgappstv.com/devel/main/main.lge
      yukarıdaki sitede lg smart tvler için uygulamaların oluşturulabilmesi için gereken dökümanlar verilmiş. üretilen uygulamaların kullanıcılara satılabileceği de belirtiliyor. dökümanlar ingilizce ve açıkçası ben okumadım veya incelemedim. ilgilenen arkadaşlar birşeyler üretebilirse ve paylaşırlarsa çok güzel olur...

EN TARO ADUN
    • Çavuş
      63 Mesaj
      13 Eylül 2011 21:36:25
      LG, Philips ve Sharp akılı televizyon uygulamalarına standart getiriyor...

Önce telefonlarımız sonrasında da televizyonlarımız akıllandı. Ancak bu akıllanma süreci beraberinde gereklilikleri de getirdi. Bu gerekliliklerin en önemlisi de uygulamalar ve oyunlar. Akıllı telefonlara özel uygulama marketleri, farklı kategorilerde kullanıcılarına on binlerce farklı ve oyun sunar hale geldi. Aynı durum şimdi de televizyonlar için geçerli.
      Her marka, kendi televizyonlarına özel uygulama ve oyunlar tasarlaması için geliştiricileri teşvik etmeye uğraşıyor. Ancak televizyonlarda durum telefonlardan farklı çünkü Android’inki gibi marketler Java gibi ortak platformlar yok. Yani bir televizyon için geliştirilen uygulama diğerinde çalışmıyor.

Bunun bir sorun olduğunun farkına varan üreticiler ise boş durmuyor. IFA’da açıklanan bir iş birliği söz konusu. LG, Philips ve Sharp, akıllı televizyonları için HTML5, CE-HTML ve HbbTV gibi açık standartları destekleyen ortak teknik özellikler belirlenmesi için kolları sıvadı. Geliştiricilere özel ilk SDK’nın ekim ayında yayınlanması bekleniyor. Her üç markanın da akıllı televizyonlarına uyumlu ilk uygulamaların ise yıl sonuna doğru ortaya çıkması öngörülüyor.

#YAZI TAMAMEN LOG TEKNOLOJİ DERGİSİNDEN ALINTIDIR.#

EN TARO ADUN
    • Yarbay
      2071 Mesaj
      22 Aralık 2011 10:35:46
      Türkiyedeki haber kanallarının veya ibb nin uygulaması varmı acaba ?

• Çavuş
      63 Mesaj
      22 Aralık 2011 20:18:42
      şu anda facebook twitter youtube skype şehirlere göre hava durumları var. Türkiyeden spor haberlerine ve o haftanın gollerine maç özetlerine fikstürüne vs ulaşabileceğin LİG TV uygulaması var. yakında NTV ve NTVSPOR'un geleceği söyleniyor.

EN TARO ADUN
    • Er
      7 Mesaj
      23 Aralık 2011 15:49:23
      dün aksam lig tv uygulamasını inceledim gayet guzel yapmıslar mac ozetlerı fıkstur vs.
      bunun gıbı uygulamalar beklıoruz lg den turkiyede ki uygulamaları cok az

• Yarbay
      3698 Mesaj
      02 Ocak 2012 22:56:47
      smart tv de Türkiye için dailymotion uygulaması istiyorum. Bu önerileri nerelere yapıyoruz? Ayrıca Skype de aranıldığı zaman sadee ekrana bir uyarı geliyor. Yani 15 saniye içinde ekrana bakmazsanız çağrıyı kaçırıyorsunuz ve bunu fark edemiyorsunuz. Çağrı sesi eklemeleri mümkün değilmi?

• Çavuş
      72 Mesaj
      04 Ocak 2012 15:15:04
      bence birde flash player gibi programlarda lazım int de surf yparken film izlemek veya oyun oynamak için

Crysis Serisi , Spiderman Web of Shadows , Spiderman Shattered Dimensions , Prototype , Ninja Blade , DC universe Online , COD serisi , BattleField 3...
    • Çavuş
      63 Mesaj
      04 Ocak 2012 15:38:25
      kesinlikle en gerekli olan şey flash player.

EN TARO ADUN
    • Onbaşı
      28 Mesaj
      12 Ocak 2012 16:47:35
      arkadaşlar bende LG 42LW570S var ama kumanda üzerinde ki harfleri bir türlü kullanamıyorum nerde ve nasıl kullanıyoruz bir fikri olan var mı

• Çavuş
      63 Mesaj
      13 Ocak 2012 13:34:13
      bende magic motion kumanda olduğu için hiç denemedim. ama eve gidince deneyeyim.

EN TARO ADUN
    • Teğmen
      140 Mesaj
      13 Ocak 2012 13:36:39
      quote:

bende magic motion kumanda olduğu için hiç denemedim. ama eve gidince deneyeyim.

SON GELEN CİHAZLAR BU ÖZELLİK GÜNCELLEMESİ İLE GELİYOR BİLGİNİZE...

BİLİNÇLENELİM:)
    • Yüzbaşı
      694 Mesaj
      04 Şubat 2012 11:46:24
      ardaşlar flash player sorunu var mı hala? Birde lg'de skype ile görüşmek nasıl oluyor?

• Yarbay
      6872 Mesaj
      06 Şubat 2012 12:58:26
      Son flash sürümü halen gelmedi evet. Skype da sanırım Smart TV application olarak var.

• Yüzbaşı
      694 Mesaj
      06 Şubat 2012 17:25:49
      teşekkürler cevap için.

• Er
      2 Mesaj
      01 Mart 2012 15:03:41
      Arkadaslar 42lw570s aldim. oldukca guzel tek sorun bazi ses dosyalarini desteklemiyor. acaba bu surunu nasil cozetiz.birde dual filmlerde orjinal sesi veriyor turkce yi nasil sececegiz

• Yarbay
      2071 Mesaj
      01 Mart 2012 21:37:23
      ntv yi falan goremedim hala, gelsin artik bir haber bir ekonomi uygulamasi...

• Yarbay
      3698 Mesaj
      01 Mart 2012 23:00:46
      quote:

Orijinalden alıntı: emrahkoroglu

ardaşlar flash player sorunu var mı hala? Birde lg'de skype ile görüşmek nasıl oluyor?

Skype için özel kamerasından almanız gerekiyor.

• Yarbay
      6872 Mesaj
      02 Mart 2012 08:55:37
      quote:

Orijinalden alıntı: tokano

Arkadaslar 42lw570s aldim. oldukca guzel tek sorun bazi ses dosyalarini desteklemiyor. acaba bu surunu nasil cozetiz.birde dual filmlerde orjinal sesi veriyor turkce yi nasil sececegiz

Ana konuyu incele;

LG Cinema 3D TV / LG FPR Gözlük Teknolojisi - 2011 LW Serisi (LW4500,LW5500,LW570S,LW650S)[ANA KONU]

• Yüzbaşı
      792 Mesaj
      06 Mart 2012 11:13:13
      quote:

Orijinalden alıntı: tokano

Hayırlı olsun....

• Teğmen
      187 Mesaj
      07 Mayıs 2012 13:33:50
      Samsung APPS 'si gibi kullanıcıya daha çok hitap etse keşke. Daha fazla ve zengin içerik bekliyoruz bizde.
      Saygılar
      exper2006

• Emekli Yönetici
      8305 Mesaj
      07 Mayıs 2012 13:59:38
      3D World olmuş yeni adı. Bu şekilde içerik genişlemiş diyorlar.

### HARİCİ BİLEŞENLER BÖLÜM KURALLARI ### ###EV ELEKTRONİĞİ BÖLÜM KURALLARI###
      ÖNEMLİ: ARKADAŞLAR PM İLE SORDUĞUNUZ SORULARA YETİŞEMEDİĞİM İÇİN CEVAPLAYAMIYORUM. FORUM ÜZERİNDEN ALINTIYLA BANA ULAŞABİLİRSİNİZ.
      AMD Phenom II X4 955 Black Edition AM3 3.2 GHz 8 MB Cache 4, Gigabyte 880GA- UD3H AM3 AMD 880G / SB850 DDR3 1866 MHz (O/C) DV, Kingston 4 GB (2x2 GB) KIT Hyperx DDR3 1333 MHz CL7 XMP Ram, Cooler Master HAF 912 PLUS GX 80PLUS 750W Midt ATX, Sapphire HD 6950 GDDR5 1 GB 256Bit AMD Radeon DX11, Samsung 1 TB 32 MB SATA 2 7200 RPM, LG 3D Cinema TV 42LW4500, Sony PS3, Sony PSP 3000, iPOD Touch 4G 32GB White

• Yüzbaşı
      792 Mesaj
      07 Mayıs 2012 20:19:36
      quote:

Orijinalden alıntı: dusty

3D World olmuş yeni adı. Bu şekilde içerik genişlemiş diyorlar.

Aynen öyle oldu.

• Er
      2 Mesaj
      15 Mayıs 2012 22:29:57
      Merhaba Arkadaşlar,

Ben LG 32LW5500 3D Smart TV aldım.. wireles adabtör olmadıgından ethernet ıle kablolu olarak bağlanmak istedim..kablomu cektım modemle televizyon arasında bağlantıyı durdum sonra televizyondan internet ayarlarına geldim otomatik ip ile bağlanmayı denedim fakat başarısız oldum DHCP bağlantısı hatası aldım modem den bu özelliği açmış olmama rağmen bir türlü düzeltemedim.. bunun üzerine manuel olarak ip yazarak bağlantıyı sağlayabildim..sağlayabildim ama ?? anlamadığım olay bağlandı yazıyor ama home tusuna bastıgımda smart tv ekranı gedığımde hiç birseye bağlanmıyor ne google maps ne youtube ne de lg apps hiç birsey yapamıyorum anlıyacagınız bunun nedeni ne olabilir internet bağlı demesıne rağmen acaba bağlanamaması mı eğer böyle ise bana kablolu bağlanma yöntemini biri anlatabilir mi?.. Acaba Türkiyeden kaynaklı olabılırmı dıye dusundum ve bır de UK (ingiltere) ye gecırtım televızyonu ayarlardan aynı sekılde elle ip yazarak bağlandım fakat bunda da bir işlem yapamadım baya da moralim bozuldu açıkcası konuya hakim olanlardan yardımlarını rica ediyorum..

(bu arada forumlarda gördüm airtes 2310 adaptör bende denedim çalışmıyor..)

Yardımlarını beklıyorum.. Hoşçakalın..

• Çavuş
      63 Mesaj
      17 Mayıs 2012 21:09:05
      quote:

Orijinalden alıntı: muakbaba

Merhaba Arkadaşlar,

Ben LG 32LW5500 3D Smart TV aldım.. wireles adabtör olmadıgından ethernet ıle kablolu olarak bağlanmak istedim..kablomu cektım modemle televizyon arasında bağlantıyı durdum sonra televizyondan internet ayarlarına geldim otomatik ip ile bağlanmayı denedim fakat başarısız oldum DHCP bağlantısı hatası aldım modem den bu özelliği açmış olmama rağmen bir türlü düzeltemedim.. bunun üzerine manuel olarak ip yazarak bağlantıyı sağlayabildim..sağlayabildim ama ?? anlamadığım olay bağlandı yazıyor ama home tusuna bastıgımda smart tv ekranı gedığımde hiç birseye bağlanmıyor ne google maps ne youtube ne de lg apps hiç birsey yapamıyorum anlıyacagınız bunun nedeni ne olabilir internet bağlı demesıne rağmen acaba bağlanamaması mı eğer böyle ise bana kablolu bağlanma yöntemini biri anlatabilir mi?.. Acaba Türkiyeden kaynaklı olabılırmı dıye dusundum ve bır de UK (ingiltere) ye gecırtım televızyonu ayarlardan aynı sekılde elle ip yazarak bağlandım fakat bunda da bir işlem yapamadım baya da moralim bozuldu açıkcası konuya hakim olanlardan yardımlarını rica ediyorum..

(bu arada forumlarda gördüm airtes 2310 adaptör bende denedim çalışmıyor..)

Yardımlarını beklıyorum.. Hoşçakalın..

bende ethernet ile bağlanıyorum. Tv'nin ayarları oto ip ve oto dns şeklinde. kendisi alıyor dns ve ip adresini. senin sorunun modemden kaynaklanıyor olabilir. modeminin firewall unu kapatarak bağlanmayı deneyebilirsin. mac şifresi varsa modeminin kapalı olduğundan emin ol.

EN TARO ADUN
    • Yüzbaşı
      592 Mesaj
      06 Temmuz 2012 10:25:34
      İyi günler.

TV'de güncellemeleri kontrol et dediğimde birşey bulmuyor. Fakat sitesinde 03.03.57 sürümü var. Bende şu an 03.03.50 sürümü yüklü.

Model 47LM660

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HARPOON -- 6 Temmuz 2012; 10:29:55 >

• Emekli Yönetici
      8305 Mesaj
      06 Temmuz 2012 11:50:05
      Sitesinden indirip, USB üzerinden kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

ÖNEMLİ: ARKADAŞLAR PM İLE SORDUĞUNUZ SORULARA YETİŞEMEDİĞİM İÇİN CEVAPLAYAMIYORUM. FORUM ÜZERİNDEN ALINTIYLA BANA ULAŞABİLİRSİNİZ.
      AMD Phenom II X4 955 Black Edition AM3 3.2 GHz 8 MB Cache 4, Gigabyte 880GA- UD3H AM3 AMD 880G / SB850 DDR3 1866 MHz (O/C) DV, Kingston 4 GB (2x2 GB) KIT Hyperx DDR3 1333 MHz CL7 XMP Ram, Cooler Master HAF 912 PLUS GX 80PLUS 750W Midt ATX, Sapphire HD 6950 GDDR5 1 GB 256Bit AMD Radeon DX11, Samsung 1 TB 32 MB SATA 2 7200 RPM, LG 3D Cinema TV 42LW4500, Sony PS3, Sony PSP 3000, iPOD Touch 4G 32GB White

• Yarbay
      3698 Mesaj
      06 Temmuz 2012 12:39:59
      quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_alp

smart tv de Türkiye için dailymotion uygulaması istiyorum. Bu önerileri nerelere yapıyoruz? Ayrıca Skype de aranıldığı zaman sadece ekrana bir uyarı geliyor. Yani 15 saniye içinde ekrana bakmazsanız çağrıyı kaçırıyorsunuz ve bunu fark edemiyorsunuz. Çağrı sesi eklemeleri mümkün değilmi?

+1

Dialymotion u izlemlemek için Smart TV ülke ayarını Arnavutluk yapıyorum. Buna rağmen Türkiye ile ilgili videolar çıkıyor. (ip adresinden ülke tanıyor olmalı). Demek istediğim Bu servisin Türk kullanıcılarına yardımcı olacak hizmeti veriyor. LG tv dede çıkıyor. Bu Arnavutluk Premiumda olan uygulamanın Türkiye uygulaması olarak da gelmesini güzel olurdu.

• Yüzbaşı
      831 Mesaj
      23 Temmuz 2012 14:53:24
      quote:

Orijinalden alıntı: dusty

Sitesinden indirip, USB üzerinden kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

Tam olarak ne yapılacak?

• Emekli Yönetici
      8305 Mesaj
      23 Temmuz 2012 15:08:46
      LG Türkiye'nin sitesine girin. Güncelleme dosyasını indirin. *rar şeklinde inecektir. Sonra dosyayı rardan çıkarın. USB belleğin içine LG_DTV. adında bir klasör açıp, içine bu rardan çıkardığınız dosyaları kopyalayın ve sonrasında TV'ye takın. TV otomatik görecektir.

• Yüzbaşı
      831 Mesaj
      24 Temmuz 2012 09:23:48
      Görmedi, içinde başka bir şey olmaması mı gerekiyor acaba? Bir de ben başka yazılar da okumuştum LW serisinde zorlamak için bir şey yapılıyormuş, LM'de var mıdır?

• Emekli Yönetici
      8305 Mesaj
      24 Temmuz 2012 10:48:11
      Tabii, USB belleğinizi tamamen boşaltın, bir başka dosya olmasın içerisinde. O zaman görmesi gerekiyor NTFS formatlı diskinizi.

• Onbaşı
      27 Mesaj
      09 Ağustos 2012 17:31:45
      lg smart word e giremiyorum arkadaşlar. kimlik doğrulam hatası diyor ne yapmam gerekiyor bilgisi olan var mı paylaşırsa sevinirim?

• Yarbay
      3698 Mesaj
      09 Ağustos 2012 22:02:51
      quote:

Orijinalden alıntı: muhammet061

lg smart word e giremiyorum arkadaşlar. kimlik doğrulam hatası diyor ne yapmam gerekiyor bilgisi olan var mı paylaşırsa sevinirim?

Şifrenizi unuttu iseniz. TV den tekrar üye olunuz..

• Onbaşı
      31 Mesaj
      11 Ağustos 2012 08:35:17
      lg smart word de tv yi aldığımızda herhangi bir şifremi veriliyor. Lm620s model tv de güncelleme yaptıktan sonra 3d Worl ve oyunların olduğu bölüm silindi...LİG TV vb uygulamalarda gitti...Fabrika ayarlarına geri döndüm ama yinde bunlar geri gelmedi..Kimlik doğrulama hatası veriyor bende de...

https://tr.lgappstv.com adresinde üye olayım dedim..Ondada hangi mail adresimi yazdıysam gerçerli değil dedi hata verdi..Ne yapmalıym.Türkiye seçili ülke olarak .Hangi ayarlarla tekrar bu 3D Worl,oyunların ve LiG tv nin olduğu bölümü geri getirebilirm.Teşekürler.

• Yarbay
      3698 Mesaj
      11 Ağustos 2012 12:04:42
      quote:

Orijinalden alıntı: ozknyen

lg smart word de tv yi aldığımızda herhangi bir şifremi veriliyor. Lm620s model tv de güncelleme yaptıktan sonra 3d Worl ve oyunların olduğu bölüm silindi...LİG TV vb uygulamalarda gitti...Fabrika ayarlarına geri döndüm ama yinde bunlar geri gelmedi..Kimlik doğrulama hatası veriyor bende de...

https://tr.lgappstv.com adresinde üye olayım dedim..Ondada hangi mail adresimi yazdıysam gerçerli değil dedi hata verdi..Ne yapmalıym.Türkiye seçili ülke olarak .Hangi ayarlarla tekrar bu 3D Worl,oyunların ve LiG tv nin olduğu bölümü geri getirebilirm.Teşekürler.

TV üzerinden kayıt olabiliyorsanız TV den olununz. LW sersinde TV den kayıt olunuyor LM yi bilmiyorum.

• Binbaşı
      1650 Mesaj
      03 Kasım 2012 10:35:40
      nette lg için facebook - twitter falan uygulama bulamadım.

store da da yok. acaba kaldırıldımı ?
      link verebilirmisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rfve -- 3 Kasım 2012; 13:28:19 >

• Yüzbaşı
      250 Mesaj
      13 Kasım 2012 13:09:09
      quote:

Orijinalden alıntı: rfve

nette lg için facebook - twitter falan uygulama bulamadım.

store da da yok. acaba kaldırıldımı ?
      link verebilirmisiniz?

dostum slm,

Kumandadan Home tuşuna basınca sık kullanılanlardan yada Premium tuşuna basınca karşımıza kurulu olarak geliyor zaten, ayrıca kurmana gerek kalmıyor.

Bende stream olarak film izleyebileceğim bir site arıyordum şunu gördüm bilginize..

• Binbaşı
      1650 Mesaj
      13 Kasım 2012 13:23:50
      quote:

Orijinalden alıntı: hasoci

Alıntıları Göster

dostum slm,

Kumandadan Home tuşuna basınca sık kullanılanlardan yada Premium tuşuna basınca karşımıza kurulu olarak geliyor zaten, ayrıca kurmana gerek kalmıyor.

Bende stream olarak film izleyebileceğim bir site arıyordum şunu gördüm bilginize..

as.

bende lg hb1100mk ses sistemi var onun uygulamalar sayfasında yok maalesef.
      yada ben bulamıyorum.

lg tvlerde olduğunu gördüm ama bunda bulamadım. bakalım nasıl olacak ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rfve -- 13 Kasım 2012; 13:24:11 >

• Yarbay
      6423 Mesaj
      13 Kasım 2012 13:57:24
      LG'de Online dizi/film seyredeceğimiz site/uygulama var mıdır?

• Emekli Yönetici
      8305 Mesaj
      13 Kasım 2012 15:49:31
      Ben smart TV kullanmıyorum ama sanırım LG'nin disney ile anlaşması var. Bir de 3D world diye bir uygulaması var. Oralarda film içeriği vardı sanırım.

• Onbaşı
      29 Mesaj
      18 Kasım 2012 11:44:12
      quote:

Orijinalden alıntı: rfve

Alıntıları Göster

as.

bende lg hb1100mk ses sistemi var onun uygulamalar sayfasında yok maalesef.
      yada ben bulamıyorum.

lg tvlerde olduğunu gördüm ama bunda bulamadım. bakalım nasıl olacak ?

değerli kardeşim bir türlü beceremedim, ne kayıt olabiliyorum nede bir şey yapabiliyorum her şeyi yaptım hotmail adresimi bilgilerimi her şeyi girdim ama nafile... acaba eksik ve de yanlış olan bir şeymi yapıyorum...

• Onbaşı
      29 Mesaj
      18 Kasım 2012 12:13:05
      quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_alp

Alıntıları Göster

TV üzerinden kayıt olabiliyorsanız TV den olununz. LW sersinde TV den kayıt olunuyor LM yi bilmiyorum.

aynen kardeşim bende beceremedim, eğer sen becerdiysen bana bildirirsen sevinirim..

• Er
      2 Mesaj
      10 Aralık 2012 19:13:53
      arkadaşlar ben de lgapps ye girmeye çalışıyorum tvden ama kabul etmiyo şifremi.pc den deniyorum yine olmuyor.ne yapmam lazım? tv lg 42lm660s buarada...

• Yüzbaşı
      510 Mesaj
      17 Aralık 2012 11:59:26
      Merhaba arkadaşlar. LG Smart TV'den Google Plus 'a nasıl gireriz bilgisi olan varsa cevaplayabilir mi?

• Çavuş
      56 Mesaj
      23 Aralık 2012 15:36:07
      quote:

Orijinalden alıntı: komer

Alıntıları Göster

değerli kardeşim bir türlü beceremedim, ne kayıt olabiliyorum nede bir şey yapabiliyorum her şeyi yaptım hotmail adresimi bilgilerimi her şeyi girdim ama nafile... acaba eksik ve de yanlış olan bir şeymi yapıyorum...

Kardeş bende yapamadım ilk başta ama uygulamalara girdiğinde lg apps world diye br bölü var orada sağ üst kısında adam figürü var ona tıkladığın zaman açılan sayfadan yapmanı tavsiye ederim.

E-Oyuncuyuz.BİZ
      İş ve Sosyal Güvenlik Mevzuat Uzmanı
      &
      Ziraat Teknikeri
    • Çavuş
      56 Mesaj
      23 Aralık 2012 15:37:48
      quote:

Alıntıları Göster

dostum slm,

ben bunu yaptım yalnız filmbox uygulamasna girdğimde üyeliğimle giriş yapıyorum ama bana sadece satın alma ekranı ıkıyor promosyon kodumu girmeme rağmen ben mi yanlış yerden yapıyor. Uyglama yönergelerinide okudum defalarca ama:S

E-Oyuncuyuz.BİZ
      İş ve Sosyal Güvenlik Mevzuat Uzmanı
      &
      Ziraat Teknikeri
    • Yüzbaşı
      250 Mesaj
      24 Aralık 2012 18:15:32
      quote:

Orijinalden alıntı: altinediz
      ben bunu yaptım yalnız filmbox uygulamasna girdğimde üyeliğimle giriş yapıyorum ama bana sadece satın alma ekranı ıkıyor promosyon kodumu girmeme rağmen ben mi yanlış yerden yapıyor. Uyglama yönergelerinide okudum defalarca ama:S

hocam,
      Bende LW5590 serisinden var yani uygulamayı şuan için kullanamıyorum, o yüzden sana yardımcı olmam. Fakat @filmbox_live_destek isimli kullanıcı derdine derman olabilir.
      Bu konu da ilgini çekebilir: Link

• Onbaşı
      24 Mesaj
      27 Aralık 2012 14:50:09
      quote:

Alıntıları Göster

hocam,
      Bende LW5590 serisinden var yani uygulamayı şuan için kullanamıyorum, o yüzden sana yardımcı olmam. Fakat @filmbox_live_destek isimli kullanıcı derdine derman olabilir.
      Bu konu da ilgini çekebilir: Link

Merhabalar, promosyon kodunuzun olduğu bir maili support@filmboxlive.com adresine gönderebilir veya 4440502 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

• Teğmen
      103 Mesaj
      08 Ocak 2013 13:07:42
      quote:

Orijinalden alıntı: filmbox_live_destek

Alıntıları Göster

Merhabalar, promosyon kodunuzun olduğu bir maili support@filmboxlive.com adresine gönderebilir veya 4440502 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Gözüm bir sürü mail gönderiyoruz cevap vermiyorsunuz ki!

• Onbaşı
      24 Mesaj
      18 Ocak 2013 16:18:06
      quote:

Orijinalden alıntı: altinediz

Alıntıları Göster

Merhabalar Filmbox Live uygulaması ile ilgili tüm sorularınızı ve merak ettiklerinizi support@filmboxlive.com adresine gönderebilir veya 4440502 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

• Teğmen
      100 Mesaj
      18 Ocak 2013 18:36:39
      harika birsey mi valla.

• Onbaşı
      32 Mesaj
      22 Ocak 2013 14:54:31
      lm620s tvde bende üyelik yapamadım email ve bilgileri girdiğimde email yedeklemenizi kontrol edin diye yazı geliyor. Farklı mail adresleri denedim fakat aynı yazı yine geldi. Müşteri hizmetleri bile yardımcı olamadı. Home menüsünden sağ üsteki adam resminden giriş yapıp üyelik yapmaya çalışıyorum , yanlışmı yapıyorum bilgisi olan açıklık getirebilirmi. Birde bu tv de kayıt özelliği nasıl yapılıyor bilgisi olan bunada açıklık getirebilirmi.

• Yarbay
      18990 Mesaj
      25 Ocak 2013 21:05:33
      quote:

Orijinalden alıntı: akvarist54

lm620s tvde bende üyelik yapamadım email ve bilgileri girdiğimde email yedeklemenizi kontrol edin diye yazı geliyor. Farklı mail adresleri denedim fakat aynı yazı yine geldi. Müşteri hizmetleri bile yardımcı olamadı. Home menüsünden sağ üsteki adam resminden giriş yapıp üyelik yapmaya çalışıyorum , yanlışmı yapıyorum bilgisi olan açıklık getirebilirmi. Birde bu tv de kayıt özelliği nasıl yapılıyor bilgisi olan bunada açıklık getirebilirmi.

Aynı problem bendede mevcut.

Sayfa: [1] 2   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Televizyonlar >> LG Smart Tv Apps Türkiye'de hizmete girdi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.