Şimdi Ara

LG Smart Tv Apps Türkiye'de hizmete girdi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
46.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: cihatertan

Bugün servis telefonla aradı ve sorunu çözmem için TV yi açmamı istedi. Bir de ne göreyim, kendi başına düzelmemiş mi!... Zaten bir iki kere daha düzelmişti ancak youtube a girebiliyor fakat herhangi bir video oynatamıyordum... Servis elemanı bunu söylemem üzerine, yine de menüye (home) girmemi, kurulum ayarlarından smart ayarlarına girmemi ve premiumu sıfırlamamı söyledi, yaptım. Şu an için bir sorun görünmüyor ancak diken üstündeyim, yine her an gidecek diye. Bir sorun olursa servisi tekrar arayacağım. İnşaallah bana söyleneneri yaptığınızda sizinki düzelir. Saygılarımla..

Belki o arada siz fark etmeden güncelleme yapmıştır TV'niz.

• internetten film izleyebileceğimiz hangi siteler bulunuyor.
  • Benim ülke listesinde Türkiye çıkmıyor, sorun nedir acaba bilen var mı?
  • merhaba arkadaşlar ben lgappstv.com dan free uygulama indirince şu sorunla karşılaşıyorum? In order to purchase “Lig TV”, sign into your LG Smart TV Service supported device (TV, Blu-ray player, etc.) with the same ID and try again.
  • LW serisine bu cihaz olurmu AN-MR300 magic motion?
  • eposta yedeklemenizi kontrol edin sorunun çözen var mı ? kayıt olunmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormeagle2

eposta yedeklemenizi kontrol edin sorunun çözen var mı ? kayıt olunmuyor.

yapamayan arkadaşlar için başa gelince çözümünü buldum,
    https://tr.lgappstv.com/appspc/member/register/secure.memberTermOk.lge?agree_flag=1
    bu adresten kayıt olun girdiğiniz eposta ve şifreyi tv ye girin bu şekilde giriş yapabildim ancak ...direk tv den nedense kayıt kabul etmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: enkog

quote:

Orijinalden alıntı: stormeagle2

eposta yedeklemenizi kontrol edin sorunun çözen var mı ? kayıt olunmuyor.

yapamayan arkadaşlar için başa gelince çözümünü buldum,
    https://tr.lgappstv.com/appspc/member/register/secure.memberTermOk.lge?agree_flag=1
    bu adresten kayıt olun girdiğiniz eposta ve şifreyi tv ye girin bu şekilde giriş yapabildim ancak ...direk tv den nedense kayıt kabul etmiyor.

Hocam cevap için teşekkürler, bende yeni TV aldım bu sorunu bi çözememiştim. Sayenizde halloldu

• Arkadaşlar konuyu hortlatıyoruz ama şöyle bir durum var bende. Giriş yaptığım kullanıcı adı ve şifremi yazdığım halde giriş yapamıyorum hata veriyor. Mail adresim doğru ama şifremi bilmiyorum nasıl öğrenebilirim. Yardım eder misiniz ?
  • Arkadaşlar lg smart tv'de eskiden tarayıcımdan facebook'a girdigimde , videolari izleyebiliyordum . Fakat şuan ses var goruntu yok .. yardim edermisiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.