Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 - ANA KONU (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.309
Cevap
36
Favori
407.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: the_gunner

quote:

Orijinalden alıntı: Janissary-

Tablet şuan nerede satılıyor? Bugün Turkcell'e baktım orada buldum ama 1500 dediler galiba 3G'li fiyatıydı o. Diğer markaların sitelerine baktım ama bulamadım.

Ben dün Elektro World'de gördüm 16 GB + 3G + Beyaz 1400/12 Taksitti.

Sadece Wi-Fi olan model de var mıydı ? 3G gerekmiyor bana.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: the_gunner

quote:

Tablet şuan nerede satılıyor? Bugün Turkcell'e baktım orada buldum ama 1500 dediler galiba 3G'li fiyatıydı o. Diğer markaların sitelerine baktım ama bulamadım.

Ben dün Elektro World'de gördüm 16 GB + 3G + Beyaz 1400/12 Taksitti.

Sadece Wi-Fi olan model de var mıydı ? 3G gerekmiyor bana.

Yok, kimse satmıyor o şekilde galiba. bende biraz bakmıştım da yok göremedim.

• Uğraşmayın Turkcell'le, almak isteyen netten alsın, ürün distribütör garantili; renk seçeneği de var. Çoğu Tim'de sadece siyah var...

Güncel fiyat 1298 tl (beyaz ve siyah) taksitli 1349

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=7613
  • Arkadaşlar; bendeki balaxy tab 10.1 de cam içinde sulanmış(iki naylonun arasına su kaçırırpta hafif bastırdığınızda oluşan kısmi kabarcıklaşma gibi) gibi bir bölümü, makineyi komple kapatsak dahi sorun devam ediyor. Geçici bir durum mudur ? değilse root ladığımız için makineyi geriye döndürmek gerekirmi garanti durumundan dolayı. Nasıl yaptın diye sormayın aleti ben değil hanım kullanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa goksel

Arkadaşlar; bendeki balaxy tab 10.1 de cam içinde sulanmış(iki naylonun arasına su kaçırırpta hafif bastırdığınızda oluşan kısmi kabarcıklaşma gibi) gibi bir bölümü, makineyi komple kapatsak dahi sorun devam ediyor. Geçici bir durum mudur ? değilse root ladığımız için makineyi geriye döndürmek gerekirmi garanti durumundan dolayı. Nasıl yaptın diye sormayın aleti ben değil hanım kullanıyor.

Bir resim çekip paylaşabilirmisiniz?
  • birkaç resim çekip baktım ama maalesef resimde farkedilmiyor.. Garantiye göndermek için türkcell in orjinal romunumu yüklemek lazım veya fabrika ayarları yeterli olurmu. Yesilcin deki yöntemleri uygulayarak kg9 yükleyip root lamıştık. Orjinal türkcell romunu nerden bulabiliriz.
  • quote:

birkaç resim çekip baktım ama maalesef resimde farkedilmiyor.. Garantiye göndermek için türkcell in orjinal romunumu yüklemek lazım veya fabrika ayarları yeterli olurmu. Yesilcin deki yöntemleri uygulayarak kg9 yükleyip root lamıştık. Orjinal türkcell romunu nerden bulabiliriz.

Hocam, orjinal rom olmalı aksi takdirde garantiye sokmazlar, varsa tanıdık bir bayi orada ki teknoloji uzmanından orjinal rom'u yüklemeniz iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shaq t

Uğraşmayın Turkcell'le, almak isteyen netten alsın, ürün distribütör garantili; renk seçeneği de var. Çoğu Tim'de sadece siyah var...

Hocam, olası bir ölü piksel arızasında veya farklı bir arızada nova bilgisayar firmasının güvenilirliği nedir ?
  • Bende nova dan almıştım bakalım sorunuzun cevabını yakın zamanda öğreneceğim.
    orjinal türkcell Rom un kendisini bulsak bir şekilde yüklerizde onu bulamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa goksel -- 11 Eylül 2011; 22:42:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_fx

quote:

Orijinalden alıntı: shaq t

Uğraşmayın Turkcell'le, almak isteyen netten alsın, ürün distribütör garantili; renk seçeneği de var. Çoğu Tim'de sadece siyah var...

Hocam, olası bir ölü piksel arızasında veya farklı bir arızada nova bilgisayar firmasının güvenilirliği nedir ?

Merhaba,

Nova eski bir firmadır, aldığınız ürün Telpa garantili tüm Samsung ürünleri gibi; uzaktan alışverişler için iade ve garanti şartları daha sıkı 15 gün kullanıp hiç sebepsiz "ben iade ediyorum" deyip paranızı geri almanız mümkün. Bi üründe başıma geldi aynı gün param iade edildi.

• 27.08.2011 de elden aldım nova dan, 15 gün süresi bitmiş mi oluyor şimdi!
  • quote:

27.08.2011 de elden aldım nova dan, 15 gün süresi bitmiş mi oluyor şimdi!

Sebepsiz iade için 15 gün sınırı var galiba, sizin ki arızadan dolayı iade olduğu için bu kapsama dahil değil diye düşünüyorum.
  • iyi günler arkadaşlar, 2 ay önce amazondan samsung galaxy tab 10.1 aldım. Cihaz kullanımında bir kaç sorunum var yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    1) "www.gamyun.net" oyun oynamak için girdiğimde java istedi siteden indremeyince marketten java kurdum, ancak java yüklememe rağmen siteye oyun için girdiğimde java yükleyin uyarısı çıkıyor ve oyun oynayamıyorum.
    2) aldığım cihazda 3g ve usb bağlantısı yok internete wireless ile bağlanabiliyorum. turkcell wınn ile internete girebilmek için usb adaptör aldım, ancak usb adaptör ile wınn usb yi tablete bağlayınca yüksek enerjili cihaz uyarısı çıkıyor wınn ı görmüyör ve bağlanmıyor.

bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim

iyi günler
  • Arkadaslar elimde 6 gunluk turkcell den alinma siyah 10.1 var. Eger elinde beyaz renkli olupta takaslamak isteyen olursa duruma gore 50 tl fark odeyerek degistirebilirim.

Cok asinir 1 seneye rengi atar diye beyaz almayip bunu aldim ama simdi pismanim. Asinirsa asinsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_fx

quote:

27.08.2011 de elden aldım nova dan, 15 gün süresi bitmiş mi oluyor şimdi!

Sebepsiz iade için 15 gün sınırı var galiba, sizin ki arızadan dolayı iade olduğu için bu kapsama dahil değil diye düşünüyorum.

Ariza da ilk 30 gunde iade hakki var.

ARkadaslar benim cihaz turkcell romlu ve resmen rezalet durumda. Ne bi video oynatiyor ne bir live wallpaper. Live wallpaper acinca sanki crysis 2 acmisim gibi kasiyor. Cihaz resmen surunuyor. Sizde de boyle mi?

Cok acil cevap! ! Garantiye vericem yoksa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_gunner -- 12 Eylül 2011; 20:42:21 >
  • İlginç bir şekilde gece kapatıp sabah açtığımda sorun kayboldu (en azından şimdilik) .
  • quote:

Orijinalden alıntı: khaos

quote:

Arkadaşlar; bendeki balaxy tab 10.1 de cam içinde sulanmış(iki naylonun arasına su kaçırırpta hafif bastırdığınızda oluşan kısmi kabarcıklaşma gibi) gibi bir bölümü, makineyi komple kapatsak dahi sorun devam ediyor. Geçici bir durum mudur ? değilse root ladığımız için makineyi geriye döndürmek gerekirmi garanti durumundan dolayı. Nasıl yaptın diye sormayın aleti ben değil hanım kullanıyor.

Bir resim çekip paylaşabilirmisiniz?

Aynı sorun bende de oldu, servise verdim değişim istedim. Değişim onayı aldım 2 haftadır ürünün gelmesini bekliyorum.

Electro World'den alınan ürün hemen değişebilirken, Turkcell'den alınan için haftalarca beklemek zorunda kalıyoruz maalesef... Saçmalık!!!

• quote:

Aynı olayı ben Tim'deki bir cihazda fark ettim.. sıvı vardı camla ekran arasında, görevli müşteri ekrana sert basmıştır gibi birşey söylemişti.
    Kronik bir sorun değildir umarım.
  • Tableti kullanan birisi bir inceleme yapabilir mi acaba?
  • quote:

Tableti kullanan birisi bir inceleme yapabilir mi acaba?

yapıyorum: BERBAT !

resmen sürünüyor. ne bir video oynatıyor takılmadan. ne de arkada canlı duvar kağıdı çalışıyor. bazen youtube daki 360p videolar bile takılarak çalışıyor.
    hele ki 1080p videolar allah'a emanet. 720p'lik mp4 thor filmini attım. acayip bi ses çıkıyor görüntü ise bi kaç saniyede bir oynuyor.

turkcell ROM, KG7 ve kies'e bağlayınca "Bu sürüm güncelleştirilemez" diyor.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.