Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
1
Favori
24.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kullanici -- 2 Eylül 2011; 17:08:17 >

• Moralini bozmak istemem ancak işin çok zor.. Omzunda çok ama çok büyük bir yük var.

Ben geçen sene 1 Eylül günü Annemi kaybettim.

Yumurtalıklarında başlayan kanser,Miğde ve bağırsağına kadar yayıldı.

Vefat etmeden 3 sene önce teşhis konulmuştu,Onunkide başlangıç aşamasıydı.. Defalarca ameliyat oldu ve Kemoterapi tedavisi gördü.. Ama fayda etmedi.. Kanser birkere vücutta çıktımı birdaha kolay kolay gitmiyor..

Ozamanlar DH de başlık açmıştım yine... Bir doktor arkadaştan bilgilendirme almak için..

Buyur oku ve benim ozamanlardaki çaresizliğimi gör :

http://forum.donanimhaber.com/m_41955092/mpage_1/f_/key_//tm.htm#41955092

Kardeşim Moralini bozmak istemezdim,nezaman istersende benimle konuşabilirsin bu konular hakkında.. Kendini herşey için hazırla.. Seni Uzun ve Çok yorucu bir süreç bekliyor,Hastane kapılarında saatlerce beklemeler,eczane eczane ilaç aramalar,kemotarapi sürecindeki inanılmaz sıkıntılar..

ve sonundada Yeri gelicek yanında 1 tane dertleşiceğin arkadaşın olmıycak.. İçindekilerini anlatabiliceğin birisi olmıycak..Eğerki korktuğun şey olursada kafanı duvarlara vurucaksın keşke yapabiliceğim birşeyler olsaydı diye..Onun için şimdiden babanla iyi vakitler geçir,Sakın onu üzme ve istediği herşeyi yerine getirmeye çalış.

İnşallah Baban kurtulur bu illetten,Allahtanda umut kesilmez...Ama dediğim gibi kurtulan sayısı çok çok çok az...

Allah senin ve Babanın yardımcısı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FinalVerdict93 -- 5 Ağustos 2011; 13:13:21 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.