Şimdi Ara

oyun konsolu hastaligim var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar psp ps2 wii ps3 um var kalkamiyorum baslarindan ancak xbox360 im yok ps2 veya psp mi satip xbox 360 aliyimmi sizce ne dersiniz

• Tabiki
  • Almanyadan almayi planliyorum yilbasinda gidicem aliyimmi sizce yurtdisindan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42

Tabiki

oyun konsolu hastaligim var
  • Zenginmisin ? bende bunların hiçbiri yok ben ne yapayım peki
  • Zengin denebilir ortalamada :D kisiye gore degisir bana gore ortalama hicbirinin olmamasi kabus gibi :D
  • Al tabi. XBox oynamak diğerlerini oynamaktan daha çok zevk veriyor bence.
  • Kumandasi farkli geliyo ama cokta cekici duruyo ps3 grafikleriyle aynimi grafiklr
  • Xbox 360 candır.2 tane; 1k ve 3k'ya kurban verdim,ama yenisini alıp devam ediyorum...
  • İsinmadanmi oluyor bu kirmizi olayi ben ps3le gnde en az 5 saat oynyrm birde slim arcade birtane daha vardi onu unuttum hangisini almali
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasa1849

Zengin denebilir ortalamada :D kisiye gore degisir bana gore ortalama hicbirinin olmamasi kabus gibi :D

hocam olmaması bana bir eksiklik yaratmıyor şahsen hani belki ilerde alabilirim fakat şimdilik bir eksiklik duymuyorum
  • Eksiden cok artisi var emin ol sosyallesebiliyosun :D
  • Böyle vakalar için her konsolu alın derim.Elinin altında güzel bir PC,Xbox ve PS3 olması apayrı bir hava katar.Onlar için odanı düzenlersin.Değişiklik yaratırsın.El konsollarını oldum olası sevmem.Gameboy Color hariç tabi.
  • boşuna konsol alma 24 indir, parayla da çekirdek cips kola falan al 8 sezon boyu idare eder seni
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasa1849

Zengin denebilir ortalamada :D kisiye gore degisir bana gore ortalama hicbirinin olmamasi kabus gibi :D

Gel de sövme
  • 24 u sevmiyorm ancak gercekten konsollar yzndn odami yuzlerce kez degistrdm
  • Gereksiz zaten ps3 ün varsa alınmaz ps2-psp parasıylada adam gibi bişi alamazsın move falan al.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.