Şimdi Ara

TFT-LCD monitör kullananlar ve alacak olanlar.Aradığınız Her Şey Burda Sizin için (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.356
Cevap
2
Favori
348.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya Arkadaslar.. Satıcı bana ölü pixellerin ilk alırken varsa vardır yoksa daha da olmaz dedi.. ama benim monıtıorde 2 tane sonradan olustu. Bu ölü pixellein sonradan olusma sebebi nedir .. elle dokunmak filan yada buna benzer bi sebebi varmıdır ?.. yani ne olursa bu pixeller ölür .. ben bu 2 ölü pixelden dolayı monıtoru direk sony yetkili servisine mi vermem gerekiyor.. nereye monitoru goturmeliyim.. ? bahcelievlerdeki gold bilgisayardan almıstım daha 8 gün oldu...
  • quote:

Orjinalden alıntı: wacko_jacko

Ya Arkadaslar.. Satıcı bana ölü pixellerin ilk alırken varsa vardır yoksa daha da olmaz dedi.. ama benim monıtıorde 2 tane sonradan olustu. Bu ölü pixellein sonradan olusma sebebi nedir .. elle dokunmak filan yada buna benzer bi sebebi varmıdır ?.. yani ne olursa bu pixeller ölür .. ben bu 2 ölü pixelden dolayı monıtoru direk sony yetkili servisine mi vermem gerekiyor.. nereye monitoru goturmeliyim.. ? bahcelievlerdeki gold bilgisayardan almıstım daha 8 gün oldu...

ölü pixel sonradan da oluşabilir. üretimdeki bir zayıflıktan kaynaklanmış ta olabilir. Elle dokunmak zaten tavsiye edilmiyor.
    eğer monitorünün ölü pixel garantisi varsa (bazı üreticiler belli bir sayının altını kabul etmiyorlar) değiştirilebilir.
    önce gold ile konuş. 15 gün içerisinde iade hakkın var unutma.

• ölü pixel konturölü yapan program varmı acaba
  • ölü pixel kontrolu yapan bi program adı versenizde...bi kontrol etttirsem kac tane var.. ona gore foldu arayayım..
  • Tüm LCD alacak arkadaşların dikkatine. Özellikle yükseklikten ziyade genişliğe ihtiyacı olanlar geniş ekran 19 inçlere mutlaka baksınlar. Bence çok kullanışlı ekranlar. Örnek olarakda ViewSonic VA1912w yi verebilirim.
  • arkadaşlar 190b serisi ile 190p arasında kaldım... alan kullanan varsa tecrubelerini anlatırsa sevinirim...

yani smart bright,light frame,süper ergonomik ayak (neyse???) ve dvi kablo için 100 yl ekstraya değer mi?
    c.tesi alacağım ne olur yardımm
    teşekkürler...

yardım edin yaaaaaawwww

• quote:

ölü pixel kontrolu yapan bi program adı versenizde...bi kontrol etttirsem kac tane var.. ona gore foldu arayayım..

paint aç full beyaz yap, sonra full siyah yap ekrana dikkatlice bak. sonra kırmızı yeşil meşil falan da dene =)
  • ARKADAŞLAR PHİLİPS 170X6 KULLANAN VE MOST WANTED OYNAYANLARA SORUM OLACAK

bu oyunu oynarken monitör hoporlöründen acayip kulağı rahatsız edici bir ses çıkıyormuı
  • quote:

TFT screen cleaning mendili nerden aldın acaba ?
    quote:

Orjinalden alıntı: hedonist

quote:

Orjinalden alıntı: ts1967

bu ekranlar tozu kendine çekip yapıştırıyor.bu nasıl iş anlamadım.nasıl temizlicez bu anderleri?

Tft screen cleaning(mendil) aldım.iyi temizliyor.Toz toplamasını da engelliyor.

hepsiburada
  • arkadaşlar yahu kimse yokmu b6 ve p6 serisi kullanan??herkes x6 mı aldı ondanmı piyasada kalmadı yaww

yokmu b6,p6 yorumu
  • quote:

Orjinalden alıntı: dj_nipo

arkadaşlar yahu kimse yokmu b6 ve p6 serisi kullanan??herkes x6 mı aldı ondanmı piyasada kalmadı yaww

yokmu b6,p6 yorumu

bence B6 al...
    P6 da fazladan "lightframe" özelliği var, ama pek bi işe yaradığı yok.. boşuna fazla para verme..
  • arkadaslar bugun Gold'un teknis servisi ve sonrasında satıs müdürüyle görüstüm. . SONY monitorlerinde 3-4 ve daha fazla ölü pixel olursursa 3 yıllık garanti süresi icinde 100 % degistiriyorlarmıs yenisiyle.. aklınızda bulunsun.. Phillipste 1 pixel bile olsa degistiriyorlarmış.. o da firmanın garanti vermesinden dolayı herhalde...
  • fakat dostum extradan dvi kablo ayaklık falan var??

quote:

Orjinalden alıntı: Kotiledon

quote:

arkadaşlar yahu kimse yokmu b6 ve p6 serisi kullanan??herkes x6 mı aldı ondanmı piyasada kalmadı yaww

yokmu b6,p6 yorumu

bence B6 al...
    P6 da fazladan "lightframe" özelliği var, ama pek bi işe yaradığı yok.. boşuna fazla para verme..

•  TFT-LCD monitör kullananlar ve alacak olanlar.Aradığınız Her Şey Burda Sizin için

NEC MULTISYNC 90GX2 modeli Türkiye'ye ne zaman gelecek arkadaşlar? bilgisi olan var mı aranızda? sanırım bu modelde sıfır ölü pixel garantisi de olacak.
  • quote:

fakat dostum extradan dvi kablo ayaklık falan var??

quote:

quote:

yokmu b6,p6 yorumu

bence B6 al...

walla kardeş paket içeriğini bilmiyorum... ama lightframe'i salla gitsin... bi espirisi yok..
    zaten şu firmaları bi anlayamadım gitti...insan kutuya bi kabloyu niye koymaz...
    insanları resmen aptal yerine koyuyolar...

• quote:

quote:

fakat dostum extradan dvi kablo ayaklık falan var??

quote:

quote:

yokmu b6,p6 yorumu

bence B6 al...

walla kardeş paket içeriğini bilmiyorum... ama lightframe'i salla gitsin... bi espirisi yok..
    zaten şu firmaları bi anlayamadım gitti...insan kutuya bi kabloyu niye koymaz...
    insanları resmen aptal yerine koyuyolar...

Lightframe kullandınız mı?

Nfs most wanted, Splinter cell vs. oynarken light frame özelliğini bir açın bakalım sallanacak bir
    özellikmidir...yoksa değilmidir.

film ve masa üstü uygulamalarda cabası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 27 Ocak 2006 9:17:10 >

• ooo teşekkür ederim beyaz_büyü hocam çok saol...
    tama artık kararımı verdim B6 diyorum o zaman....
    saolun yardımlarınız için..
  • 3nsn response time olan hyundai modelleri için ne dersiniz arkadaşlar? hyundai q90u ve q70u modelleri. bunlardan kullananlar var mı? 700/1 kontrast oranı, 300 cd/m2 brightness ve 3msn rt ile kağıt üzerinde en iyi bunlar gözüküyor. bir de kullananların fikirleri nelerdir varsa.
  • arkadaslar ben de sony sdm-hs95 19 inc monitor var..her monitoru kapatısımda secimim resetleniyor ve ayar normal'a geliyor ben sonra high moduna getiriyorum bir oyuna girince yine degisiyor bunun save'i falan yok mu beyler elbet bu monitore sahip biri vardir..
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaanaydos

3nsn response time olan hyundai modelleri için ne dersiniz arkadaşlar? hyundai q90u ve q70u modelleri. bunlardan kullananlar var mı? 700/1 kontrast oranı, 300 cd/m2 brightness ve 3msn rt ile kağıt üzerinde en iyi bunlar gözüküyor. bir de kullananların fikirleri nelerdir varsa.

3ms dediklerine bakma her zaman o değere ulaşamaz. Hatta belki de günlük şartlarda hiç.. Donanım testi yapan yerlerde biraz araştır lcd monitorleri, neler yazmışlar neler.. O ms hesaplarının içinde biraz yalan dolan var alacağınız monitorü iyi araştırın derim
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.