Şimdi Ara

BİMCELL [Ana Konu] (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.419
Cevap
184
Favori
1.139.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kokmaz

Bir buçuk yıl kadar önce avea'dan vodafone'a geçmiştim. Numara taşıyan birinin tekrar numara taşıma yapabilmesi için belli bir süre geçmesi gerekiyor mu?

Geçtiğin operatörde bir taahhüdün yoksa istediğin zaman numara taşıyabilirsin.
  • bugün ilk bimcell kontör yüklemiş bulunmaktayım
    ardından telefonla yaklaşık 2 dakika civarı konuşma yaptım süreyi tam hatırlamıyorum ama giden bakiye 0.118 tl falan yazmıştı yani 2 kuruşa yakın para gayet süper

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmannn94 -- 6 Haziran 2012; 0:59:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre1417

dün aveadan taşımak için başvurdum.. 24 saat geçti daha açılmadı hat.. en geç ne kadar sürede açılılır??

gerekli cevaplar cep telefonuna rapor edilecek
    bana hem bimcell den hem vodafondan 8 er msj geldi onaylandı hattın kapandı bimcele geçtin öyle oldu böyle oldu onaylandı diye 1 gün içinde msj yağmuru geldi
    şu an sıraya almışlardır sıran geldimi incelem yapılacak sonra 2 dakkada hat açılır eski hattın zaten çekmeyecek bir anda çubuklar sıfıra iniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmannn94 -- 6 Haziran 2012; 1:02:20 >
  • yurt dışı aramlarıda cok uygun sırf o yuzden geçmeyi düşünüyorum.
  • 20 liralık ta hediye bakiye veriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmannn94

bugün ilk bimcell kontör yüklemiş bulunmaktayım
    ardından telefonla yaklaşık 2 dakika civarı konuşma yaptım süreyi tam hatırlamıyorum ama giden bakiye 0.118 tl falan yazmıştı yani 2 kuruşa yakın para gayet süper

2 kuruş değil, 12 kuruş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmannn94

bugün ilk bimcell kontör yüklemiş bulunmaktayım

2 kuruş değil 12 kuruş gitmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flasource

20 liralık ta hediye bakiye veriyorlar.

numara taşımada sadece 1 lira veriyorlar. sizin dediğiniz sanırım yeni hat alındığında veriliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scoopi

quote:

numara taşımada sadece 1 lira veriyorlar. sizin dediğiniz sanırım yeni hat alındığında veriliyor.

benim avea faturalı vardı (taraftar) bimcell e taşıdım 20 lira verdiler, ben de herkese veriyorlardır diye düşünmüştüm
  • ben aveadan taşımak için başvuru yaptım.. avea hattıda 2. hattımdı bayadır kullanmıyorum.. 6-7 olmştu yükleme yapmadığım.. bende taşımak için bimcell e başvurdum.. 6 ay yükleme yapılmadığı iççinhat aktif değilmiş.. bu yüzden bimcelle geçmemiş.. 7 tl yükleme yaptım.. bime tekrar gittim.. ordaki görevli hattınız aktif değildi sizde ulaşamadık felan dedi.. bilgilerinizi tekara yıllıcam felan dedi.. bakalım ne zaman açılacak
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: scoopi

quote:

benim avea faturalı vardı (taraftar) bimcell e taşıdım 20 lira verdiler, ben de herkese veriyorlardır diye düşünmüştüm

faturalıdan faturasıza geçiş ücretli ise, o ücreti telefi amaçlı vermiş olabilirler.

bu arada avea faturasızdan bimcelle geçmek isteyenlerin hatları aktif olmalı, yoksa olmuyor. daha önce benim de başıma gelmişti.

• scoopi hocam şimdi ben hattıma 7 tl yükledim hat aktif duumua geldi.. bimdeki görevlide tekrar bilgilerle başvuruyu yapcam dedi.. sorun çözülmüşmüdür
  • az konuşanlar için daha iyisi yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: vetivet

az konuşanlar için daha iyisi yok

bir de internet için mb si 1 kuruş olsa tadından yenmez :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre1417

scoopi hocam şimdi ben hattıma 7 tl yükledim hat aktif duumua geldi.. bimdeki görevlide tekrar bilgilerle başvuruyu yapcam dedi.. sorun çözülmüşmüdür

tl yüklediğin için geçiş işlemini engelleyecek durum ortadan kalkmış oluyor. ben tl yükledikten sonraki yarım saat içinde geçişim sağlanmıştı. yani görevli kişi, bilgilerinizi gönderirse yarım saat içinde sizin de geçişiniz tamamlanır. çünkü aveadan geçiş yaptığınız için tarife değişimi gibi bişey yapılıyor, o yüzden çok kısa sürüyor. yani sizin geçişiniz, görevlinin bilgilerinizi tekrar ne zaman göndermesine bağlı. numarası varsa bi telefon açın.
  • Arkadaşlar yarın Bimcell almayı istiyorum ancak 39 lira için değer mi ? Çekme sorunu falan yaşanıyor mu ? Yurt dışından geldiğim için türkiyedeki piyasayıda bilmiyorum, fazla telefon ile konuşmadığım için ucuz olsun, çeksin yeter benim için.. Sizce ben de bimcelli olmalı mıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikiziltoprak

quote:

Orijinalden alıntı: okapi81

abicim bimcelle akın akın müracat var geçiş özellikle ve en çok turkcell denmiş geçiş yaparken sordum merak edip... avea ile aynı teknoloji...çekim vs. 3g on numara bende samsung galaxy note var 2 milyarlık telefon reklam yapmış gib olmayayım ama yıllarca kanımızı kurutan turkcell gibi iğrenc ötesi bi şebekede olmadığım için yani kısacası bimcell li olduğum için gurur duyuyorum o ezik diyen zavallıya sözüm...vodafonemuş aveaymış hikaye zaten avea da vıcığını çıkardı...7 tl ye 500 sms aldım miss uydunettten wi fi kullanıyorum nete cepten abone ihtiyacım yok olsa şimdilik olmamakta yarar var rekabet piyasası...ucuzlayacak illa ki...hele bimcell den sonra etekleri tutuştu diğerlerinin...

işin özü, basit ve yalın fikir. İnsanları kendine çeken bu. sn. kuruş. O kadar. Başka bir şey yok. Durum böyle olunca dikkat ve de ilgi çekiyor tabii.

Dostum Salaklık parayla değil ki. Bildiğin ergen işte. Bim piyasa değeri 500-600 tl olan tableti 200 tl'ye falan satıyordu dalga geçtiler. herşey aynı sadece başkaları kazık sokuyor, hoşlarına gidiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: crazytrex

Arkadaşlar yarın Bimcell almayı istiyorum ancak 39 lira için değer mi ? Çekme sorunu falan yaşanıyor mu ? Yurt dışından geldiğim için türkiyedeki piyasayıda bilmiyorum, fazla telefon ile konuşmadığım için ucuz olsun, çeksin yeter benim için.. Sizce ben de bimcelli olmalı mıyım ?

çekim sorunu kullanacağın mevkiye göre değişir. biz ne dersek yalan olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumalisav02

quote:

Orijinalden alıntı: alikiziltoprak

quote:

Orijinalden alıntı: okapi81

abicim bimcelle akın akın müracat var geçiş özellikle ve en çok turkcell denmiş geçiş yaparken sordum merak edip... avea ile aynı teknoloji...çekim vs. 3g on numara bende samsung galaxy note var 2 milyarlık telefon reklam yapmış gib olmayayım ama yıllarca kanımızı kurutan turkcell gibi iğrenc ötesi bi şebekede olmadığım için yani kısacası bimcell li olduğum için gurur duyuyorum o ezik diyen zavallıya sözüm...vodafonemuş aveaymış hikaye zaten avea da vıcığını çıkardı...7 tl ye 500 sms aldım miss uydunettten wi fi kullanıyorum nete cepten abone ihtiyacım yok olsa şimdilik olmamakta yarar var rekabet piyasası...ucuzlayacak illa ki...hele bimcell den sonra etekleri tutuştu diğerlerinin...

işin özü, basit ve yalın fikir. İnsanları kendine çeken bu. sn. kuruş. O kadar. Başka bir şey yok. Durum böyle olunca dikkat ve de ilgi çekiyor tabii.

Dostum Salaklık parayla değil ki. Bildiğin ergen işte. Bim piyasa değeri 500-600 tl olan tableti 200 tl'ye falan satıyordu dalga geçtiler. herşey aynı sadece başkaları kazık sokuyor, hoşlarına gidiyor.

Aynen ya. Ne güzel söylemişsin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• geçen hafta salı günü akşam üzeri işlemleri yaptık cuma gününe kadar hat açılmadı müşteri temsilcisini aradım hat aktif dedi denedim sim kart kaydı yapılamadı yazdı tekrar aradım sim kartın arkasındaki numarayı istedi verdim numaralar uyuşmuyor dedi biz sizi arayacağız dedi ve bugün öğlende msj geldi incelemelerimiz sürüyor sizi arayacağız diye ama hala hattım açılmadı buna benzer sorunla karşılaşan yada hala hattı açılmayan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.