Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yıllar sonra bu konuya denk geldim gözümde canlandı eski anılarım ne günlerdi be.özlüyorum o günleri custom rom aradığımız günler odin programı rom yükleme yeni romlar arama heyecanı.unoffical romları veya ne olduğu belirsiz sırf yeni arayüz var diye romları heyecanla deneyip hattın çalışmaması ve yana döne bu konuya gelip feryad figan yardım istemem ne günlerdi be. bu telefon bana çok şey öğretti.çok mutluyum bu telefonu aldığım için yıllar önce borçlanıp almıştım hatta öderken zorlandım ama iyi ki almışım çok anısı var bende kamerası olsun bataryası olsun sesi olsun ve özellikle hızı zamanının en iyisiydi.o internette gezinirken üstte ki yeşil çubuk öyle hızlı dolardı ki her defasında salakça gülerdim çünkü ötesi yoktu daha önce görülmemiş bir hızla sayfarları açıyor cihaz internette hiç takılmadan yağ gibi akıyordu.hiçbir zaman yarı yolda bırakmadı.bir kere olsun tamire servise gitmedi hala da çalışır.şuan müzik dinlemek için kullanıyorum yıllar önce en son 4.1.2 adını bilemdiğim custom rom bulduydum oldukça stabil ve güzeldi ona ses yazılımı attyıdım o gün bu gündür müzik dinleme konusunda bu telefondan vaz geçemiyorum hala bunun ayarında ses veren cihaz yok net.inanılmaz güzel ses veriyor yeni cihazlar bile bu kadar yüksek ve temiz ses vermiyor.şimdi ki telefonlara bakıyorum da hiç tadı yok eskisi gibi artık çok rom kovalanmıyor romların tadı yok.eskiden custom rom dendiğinde telefona olmayan özellikler eklerdi şimdikilerin derdi stok olarak bozuk gelen hataları düzeltmek ve batarya ne özellik ekleme ne de daha fazla hız var.yine vardır ama eskisi gibi değil eskiden custom rom yapımcıları yarış içindeydi.s2 için rom dünyası patlama yaşadı ve sayısız rom çıktı.eskiden s2 için kerneller vardı cihazı uçururdu yada çekirdekleri falan kapatırdı öyle mutlu olurudm ki cihazı baştan ben yapsam bu kadar sevinmem.o günlerin tadı bir daha gelmeyecek bu cihaz android dünyasının şaha kalkış cihazıdır.ve böyle bir efsaneye sahip olduğum için çok şansılıyım.şimdi kullandığım cihaz sony daha önce sansung aldım ama eski tad yok o heyecan yok çünkü forumda konular artık sadece cihaz bozulan şeyler üzerine.velhasıl kelam bana bunları yaşatan cihaza teşekkürlerimi sunar bu konuda bana yardımı olan yada olmayan herkese teşekkür ederim sayelerinde cihazı kırmayı rom atmayı kernel yüklmeyi öğrendim onlar olmasa bunları yaşayamaz ve cihazı düzeltemezdim..arada fırsat oldukça siz de yazın güzel olur.

sağlıcakla kalın hoşçakalın...
  • yıllar sonra bu konuya denk geldim gözümde canlandı eski anılarım ne günlerdi be.özlüyorum o günleri custom rom aradığımız günler odin programı rom yükleme yeni romlar arama heyecanı.unoffical romları veya ne olduğu belirsiz sırf yeni arayüz var diye romları heyecanla deneyip hattın çalışmaması ve yana döne bu konuya gelip feryad figan yardım istemem ne günlerdi be. bu telefon bana çok şey öğretti.çok mutluyum bu telefonu aldığım için yıllar önce borçlanıp almıştım hatta öderken zorlandım ama iyi ki almışım çok anısı var bende kamerası olsun bataryası olsun sesi olsun ve özellikle hızı zamanının en iyisiydi.o internette gezinirken üstte ki yeşil çubuk öyle hızlı dolardı ki her defasında salakça gülerdim çünkü ötesi yoktu daha önce görülmemiş bir hızla sayfarları açıyor cihaz internette hiç takılmadan yağ gibi akıyordu.hiçbir zaman yarı yolda bırakmadı.bir kere olsun tamire servise gitmedi hala da çalışır.şuan müzik dinlemek için kullanıyorum yıllar önce en son 4.1.2 adını bilemdiğim custom rom bulduydum oldukça stabil ve güzeldi ona ses yazılımı attyıdım o gün bu gündür müzik dinleme konusunda bu telefondan vaz geçemiyorum hala bunun ayarında ses veren cihaz yok net.inanılmaz güzel ses veriyor yeni cihazlar bile bu kadar yüksek ve temiz ses vermiyor.şimdi ki telefonlara bakıyorum da hiç tadı yok eskisi gibi artık çok rom kovalanmıyor romların tadı yok.eskiden custom rom dendiğinde telefona olmayan özellikler eklerdi şimdikilerin derdi stok olarak bozuk gelen hataları düzeltmek ve batarya ne özellik ekleme ne de daha fazla hız var.yine vardır ama eskisi gibi değil eskiden custom rom yapımcıları yarış içindeydi.s2 için rom dünyası patlama yaşadı ve sayısız rom çıktı.eskiden s2 için kerneller vardı cihazı uçururdu yada çekirdekleri falan kapatırdı öyle mutlu olurudm ki cihazı baştan ben yapsam bu kadar sevinmem.o günlerin tadı bir daha gelmeyecek bu cihaz android dünyasının şaha kalkış cihazıdır.ve böyle bir efsaneye sahip olduğum için çok şansılıyım.şimdi kullandığım cihaz sony daha önce sansung aldım ama eski tad yok o heyecan yok çünkü forumda konular artık sadece cihaz bozulan şeyler üzerine.velhasıl kelam bana bunları yaşatan cihaza teşekkürlerimi sunar bu konuda bana yardımı olan yada olmayan herkese teşekkür ederim sayelerinde cihazı kırmayı rom atmayı kernel yüklmeyi öğrendim onlar olmasa bunları yaşayamaz ve cihazı düzeltemezdim..arada fırsat oldukça siz de yazın güzel olur.

sağlıcakla kalın hoşçakalın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silver_Code -- 5 Nisan 2019; 5:37:51 >
  • Galaxy S2'den Lenovo P70 e geçerek aranızdan ayrılıyorum hoşcakal s2 ana konusu

@psyke86: darısı senin başına hoşcakal

Edit : Nicki degiştirmek çok kötü koyucak be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi If you my star -- 26 Temmuz 2015; 15:34:45 >
  • vay be zamanında kurup daha sonra devrettiğim konu 1541 sayfaya ulaşmış :)

tebrikler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neo_1

quote:

Orijinalden alıntı: Dexter61

Nasıl özledim S2'mi İphone'nun rahatlığı bambaşka ama insan özlüyor böyle bi efsaneyi :(

Bir tane ana hat için kullandığım Galaxy S4 üm,bir de şirket hattı için htc one m7 im var,ama sırf rom-root (oynamak)için s2 aldım hergün değişik bir rom atıyorum nerdeyse,çok keyifli bir telefon,piyasadan iyice kalkmadan imkanı olan temiz bir 2.ci el bulup alsın bence.Bir daha böyle bir oyuncak zor gelir diye düşünüyorum..

İmkanım olsa sırf eğlencesine rom atmak için bende edinirdim bir tane gerçekten hazır CM12'de çıkacakken telefonun gelişimini görmek çok hoşuma gidiyor ama malesef CM12'yi deneyemeyeceğim galiba :) CM11 de dahil olmak üzere cihazı satana kadar yüklemediğim rom-kernel kalmamıştır heralde :) Hiç değilse içim rahat Ama bu cihazın verdiği keyfi İphone'da dahil olmak üzere hiçbir cihaz vermedi bana nedense :D
  • 3 yıllık S2 maceram cuma günü LG G3 almamla beraber son buldu. Ekranın PPI değerinin düşük olması ve şarjının telefonu çok az kullanmama rağmen en fazla 21-22 saat gitmesinden dolayı çok sevdiğim ve kullanırken keyif aldığım efsana Galaxy S2'mi kutusuna kaldırdım. İnşallah almış olduğum G3 ile de S2 ile olduğu gibi sıkıntısız, keyifli ve uzun bir birlikteliğimiz olur. :)

Herkese aktardıkları bilgi ve tecrübeleri için çok teşekkürler.
  • @Dampierre

Teşekkürler hocam.

Rom-Root uğraşmak hiç hoşuma gitmiyor. Ama yapsak bile 1650 mAh batarya ile çok fazla birşey de kazanabileceğimizi düşünmüyorum. Ayrıca kardeşime bir süre önce G2 aldık onu bir süre ben kullandım. Sonra S2'ye geçince bir türlü ekranına alışamadım. Bunların dışında başka hiç bir sıkıntım yoktu ama şarjı 2 saat ekran ile bile 21-22 saat gitmeyince zamanla çekilmez bir hal almaya başladı. Bu yüzden bu iki özelliği en iyi şekilde karşılayacağını düşündüğüm G3'ü aldım. İnşallah siz de en kısa zamanda istediğiniz cihaza geçiş yaparsınız.

@psyke86

Size de teşekkür ediyorum hocam.

İnanın ekranı çok güzel buna karşılık ekran %70 otomatik parlaklıkta, internet bağlantısı daima açık 3G veya Wi-fi karışık, senkronizayon açık, en az 4 saat ekran süresi ile 1 günü rahat çıkartıyor. Belki ileride Adreno 330 grafik işlemcisi 2K ekranı ile şağlam performans isteyen oyunlarda biraz sıkıntı oluşturabilir ama ben telefonda çok sık oyun oynayan birisi olmadığım için bunu da pek fazla önemsemedim. İnşallah başka beklenmedik sıkıntılar olmaz ise şu hali ile çok memnunum cihazdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyilmaz93 -- 24 Mayıs 2015; 23:37:19 >
  • sevgili @psyke; ne gibi bir suç işledin de böyle müebbed ceza aldın ? yoksa admin mi öldürdün, bu ne yaa 22 gün ceza mı olur? bu forumun can damarıydı onu da kesmişler,sebebini bilmiyorum ama inşallah bir yanlışlık vardır ve düzeltilir
  • Galaxy s2 mi satmaya kıyamadığımdan ufak bi bütçeyle xperia m4 alarak aranızdan kısmen ayrıldım. S2 efsanesi benimle kalmaya devam edecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioner

Telefon bu gidişle 2020 yi de görecek.

izmirde yaşıyorum ve nerdeyse hiç kimsenin elinde 4 yıldır s2 göremedim forumdada kullan 3-5 kişi aldık 2020 de s2 tarih olur bence

telefon efsane bi telefon kabul ediyorum fakat artık günümüz şartlarına 1GB Ram yetmiyor, Android sürümü düşük kaldı, yazılım güncellemesi gelmiyor Periscope gibi uygulamalar desteklenmiyor, bir çok oyunda uyumsuzluk sorunu var, şarj olayına hiç girmek istemiyorum günde 4 kez şarja takıyorum, kamerası iyi fakat artık düşük kalmaya başladı, kamera bir çok fonksiyonu desteklemiyor agır çekim vb . , telefonda bildirim ledi yok sürekli bildirim gelip gelmedigine bakmak için ekranı açmak zorunda kalıyoruz, telefondaki super amoled plus ekran şarjı çok sömürüyor , ekran çözünürlügü baya bi düşük kaldı arkadaşımın g2 sine baktıktan sonra s2 nin ekranına bakınca resmen 3310 kullanıyorum gibi hissettim, kamera çıkıntılı çok çabuk çiziliyor, hopörler seviyesi baya baya düşük size yeterli gelebilir fakat babamda note 4 var babama salondan gelen mesajı bahçeden duyabiliyorum o kadar yüksek kamerası var , telefonun kendi yazı tipindeki varsayılan font çok ince uygun font bulamadım vs vs daha fazla sayabilirim ama uzatmak istemiyorum artık s3 bile yetmiyor 2020 de bu telefonu kullanacak biri olabilecegini düşünmüyorum

mesajım burda kalsın 2020 de editlerim :))

yukarıda saydıgım bütün olumsuz özelliklere ragmen yinede s2 yi seviyorum :)))
  • CM 12 ve CM 13 kuracaklar. Sistemi 1GB ve isteğe göre data alanı 3-4-6 yapan pit dosyalarını linkten indirebilirsiniz.

Yeniden bölümleme yapayım dedim, prisonbrk hocamın verdiği linktekilerden bir kaç tanesini denedim sistem 512MB kaldı.
    Linkteki dosyadan 1GB-4B olanını denedim sistem şu anda 1 GB..

http://www.mediafire.com/download/o2l81b3fjfh3t7a/pit_files.zip
  • GPS HIZ ASIRTMA

@ykt1'e tesekkurler

system/etc içerisindeki gps config dosyası aşağıdaki gibi olacak

NTP_SERVER=2.tr.pool.ntp.org
    NTP_SERVER=1.asia.pool.ntp.org
    NTP_SERVER=0.asia.pool.ntp.org
    XTRA_SERVER_1=http://xtra2.gpsonextra.net/xtra.bin
    XTRA_SERVER_2=http://xtra1.gpsonextra.net/xtra.bin
    XTRA_SERVER_3=http://xtra3.gpsonextra.net/xtra.bin

SUPL_HOST=supl.google.com
    SUPL_PORT=7276
    SUPL_NO_SECURE_PORT=7276
    SUPL_SECURE_PORT=7276

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FULL RESET KODU :

*2767*3855#

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
    @mckara09 tesekkurler

Miui ROM kurulumu ve kilit ekraninin yapilmasi

oncelikle

1,http://www.multi upload.com/DLJJ0H86GU dosyayi indirin ve sd kartina kaydedin

2,CWM de flash update boluumunden attiginiz zip dosyasini secin yuklemeyi tamamlandikdan sonra telefonu kapatin

3,power tusu home ve sec acma tusuna basin wipelari temizlesin tekrar telefonu acin

4 artik miui rom kurulmus olur sonra theme bolumunden edit theme tiklayin sonra lockscreen style tiklayin birdan istediginiz kilit ekranini indirin

--------------------------------------------------------------------------------------------------
    @online1 e tesekkurler

Eğer telefonun sesini, kulaklık sesini, vs az buluyorsanız aşağıdakileri yapın

Bu numarayı tuşlayıp arayın *#*#197328640#*#*
    service mode menu gelir
    [5] AUDIO
    [1] (VOICE CALL)
    [1] HANDSET
    [1] Volume
    [1] SRC Speech RX Volume
    [5] 5_lvl : 87
    menu ya basın (soldaki)
    0 ve 100, arası bir değer seçin.
    100 en sesli seçenektir.
    OK deyip çıkın.

Menu ye basın ve geriyi seçin.
    Bu menuden aynı zamanda bluetooth sesi, kulaklık sesi, video arama seslerinide artırabilirsiniz.

Not: Bu ayarlar kalıcı değildir. Telefonu kapadığınızda eski haline döner.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@tahayasin 1 e tesekkurler

S Y G İ C navigasyon

http://www.multiupload.com/MEXJ82O3H4

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@Dexxter a tesekkurler

YENİ KULLANICILAR İÇİN KG2 YÜKLEME

Alttaki linkten dosyaları indirin

KG2 FİRMWARE :http://hotfile.com/dl/124426381/8450925/I9100XXKG2_SamFirmware.rar.html
    PİT DOSYASI :http://www.multiupload.com/LS8PKTTDMJ

KG2 firmware dosya şifresi : samfirmware.com

KG2 FİRMWARE DOSYASINI rar dan çıkardıktan sonra klasör içinde şu dosyalar olacak

CODE_I9100XXKG2_CL375027_REV02_user_low_ship.tar
    GT-I9100-CSC-HOME-MULTI-OXAKG2.tar
    GT-I9100-CSC-MULTI-OXAKG2.tar
    KERNEL_I9100XXKG2_CL375027_REV02_user_low_ship.tar
    MODEM_I9100XXKG2_REV_02_CL1037208.tar

PİT DOSYASI

u1_02_20110310_emmc_EXT4.pit

Yukarıdaki dosyaları Odinde göstereceğiniz yerler resimde görülüyor.Odini açın RE-PARTİTİON İŞARETLEYİN ve resimdeki gibi dosyaları yerleştirip telefonu download mod a alın..Starta basın bu kadar.Eğer yükleme bittikten sonra S logo ekranında titreme yapıp takılırsa..Bataryayı çıkarın ve telefonu recoverymod a alıp wipe data factory reset yapın.Açılır

.klasor icinde iki tane CSC dosyasi bir de stock kernel var.Bunlardan sadece bir tane CSC dosyasini kullanacagiz diger csc ve kernel dosyasina ilk yukleme de gerek yok.cunku stock kernel PDA da gosterdigimiz dosya icinde zaten var...Kernel dosyasinin bu klasor de verilmis olmasinin amaci root yaptiktan sonra orjinal kernel dosyasini yukleyebilmek icin o yuzden resimdeki dosyalari kullanirsaniz sorunsuz yuklersiniz

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@sawgent e tesekkurler

GENEL ROM KURULUMU

Download Mode Nedir?
    Cihazınıza firmware dosyalarını yüklerken kullanacağınız flaşlama modudur. Şu şekilde bu moda alabilirsiniz telefonunuzu;
    Ses Kısma + Home + Power Düğmelerine bir süre basılı tutarsanız ekranda Downloading... Yazısı görüntülenir ve Download Moduna geçmiş olur

Recovery Mode Nedir?
    Cihazınızın içeriğini silme ve rom yükleme işlemlerinde kullanacağınız yükleme modudur. Şu şekilde bu moda alabilirsiniz telefonunuzu;
    Ses Açma + Home + Power düğmelerine bir süre basılı tutarsanız çeşitli seçeneklerin olduğu Recovery Moduna geçmiş olursunuz

i9100 Galaxy S2 Firmware(versiyon, flaş, yazılım) Yükleme Yönergeleri

1- Bu işlem için elinizde 3 şey olması gerekli. Orjinal USB kablo, Odin Downloader, firmware. Gerekli yazılımları anlatımın altında bulabilirsiniz.
    2- Öncelikle telefonunuzun bataryasının düşük seviyelerde olmaması gerekli. Ayrıca kişisel verilerinizi yedeklemeniz faydanıza olacaktır.
    3- Telefonun menülerinden Ayarlar/Uygulamalar/Gelişim/USB Debugging kısmının işaretli(aktif) olması gerekli
    4- Telefonu kapatın. Kapalı haldeyken ses kısma+home+power tuşlarına basılı tutarak cihazı Download Moduna alın. Görüntü aşağıdaki gibi olmalıdır.
    http://img844.imageshack.us/img844/6538/galaxys2downloadmode.png

5- Telefon yüklemeye hazır. Odin programını çalıştırın(Win7 kullanıcıları sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır komutunu versinler)
    6- Aşağıdaki resimde standart firmware dosyalarının(3lü yada 4lü dosya şeklinde olan) nasıl seçileceğini gösterdim. Her zaman PIT dosyası bulunmayabiliyor. Eğer olursa resimdeki gibi seçeceksiniz. Tik koyacağınız yerler de aynen resimdeki gibi olmalıdır. PIT dosyası olmazsa re-partition kısmını işaretlemeyeceksiniz.

7- Eğer indirdiğiniz firmware paketinin içinde tar uzantılı tek bir dosya varsa onu sadece PDA butonunun olduğu yerden seçmeniz yeterli olur. Bu şekilde tek dosya olan firmware yüklemelerinde telefonunuzdaki veriler silinmez.
    8- Dosyaları odin üzerinden seçtikten sonra telefonu usb kablo ile bilgisayara bağlayın. Bağladığınızda sol üstteki kutu içerisinde sarı renkli olarak port numarası ile birlikte telefonunuz algılanacaktır.
    9- Bu aşamadan sonra tek yapmanız gereken Start butonuna basmak ve bitmesini beklemek.
    10- Yükleme bittiğinde telefonunuz kapanıp açılacaktır. Kabloyu söküp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Odin Downloader 1.85
    http://www.mediafire.com/?kp434pvfqcs1qeb

Firmware Listesi ve İndirme Linkleri(En Çok Kullanılanlar Eklenmiştir)
    I9100XWKF3 (Haziran 2011) - http://hotfile.com/dl/121761592/8c2d082/I9100XWKF3_OJVKF1_XXKF1.rar.html
    I9100XXKG1 (Temmuz 2011) - http://hotfile.com/dl/123598931/725b311/I9100XXKG1_OXA.rar.html
    I9100XXKG2 (Temmuz 2011) - http://hotfile.com/dl/124425576/4509882/I9100XXKG2.rar.html (rar şifresi: samfirmware.com)
    I9100XXKG2 (tek dosya) - http://www.multiupload.com/DNHTR6WES9

Root İşlemleri
    Root işlemi basit anlamda; normalde kullanıcıların erişimine izin verilmeyen sistem dosya ve klasörlerine erişmeyi sağlayarak uygulama yükleme ve telefonu kişiselleştirme bakımından özgürlüğe imkan veren bir işlemdir. Telefonu garantiden çıkarttığı dile getirilsede henüz resmi olarak kanıtlanmamıştır.

Bu işlemler esas olarak telefonda yüklü olan kernel versiyonuna göre yapılır. Telefonunuzun kernel versiyonunu öğrenmek için Ayarlar-Hakkında kısmından Kernel Sürümü yazan kısımdaki I9100***** yazan yer önemlidir. Anlatımın alt kısmında telefonunuza ait stock(orjinal) kernel dosyasını ve gerekli insecure kernel dosyasını, ayrıca root yapmak için kullanacağınız SuperOneClick Root programını bulabilirsiniz.

1- Telefonunuzun menülerinden Ayarlar-Uygulamalar-Gelişim-USB Debugging kısmını etkinleştirin ve cihazınızı kapatıp Download moduna alın.
    2- Aşağıdaki listeden telefonunuzda yüklü bulunan kernel sürümü ile aynı isime sahip insecure kernel dosyasını odin programının PDA kısmından seçin. Başka hiçbir ayarı değiştirmenize gerek yok. (Not: tar ve md5 uzantılı kernel dosyaları odin programında PDA kısmına seçilerek yüklenir. zip uzantılı olanlar ise recovery menüsünden yüklenir.)
    3- Cihazınızı usb kablo ile bilgisayara bağlayıp Start butonuna basın ve flaşlayın.
    4- Yükleme birkaç saniye içinde bitecek ve telefon kapanıp açılacaktır. Açılırken ekranın alt kısmında sarı ünlem işareti çıkar. Endişelenmenize gerek yok.
    5- Telefon tamamen açıldıktan sonra hiçbir ayarı değiştirmeden indirmiş olduğunuz SuperOneClick programını çalıştırın(win7 kullanıcıları yönetici olarak çalıştır komutu ile kullansınlar) ve Root butonuna basın.
    6- Birkaç saniye içinde gerekli işlemler yapılacak ve telefonunuz kapanıp açıldıktan sonra root olacaktır. Kontrol için açıldığında menüde Super User uygulaması var mı diye kontrol edebilirsiniz. Eğer yoksa 5. adımı tekrar uygulayın.
    7- Açılıştaki sarı ünlemden kurtulmak için flaşlamış olduğunuz insecure kernel yerine bu sefer stock(orjinal) kernel dosyasını yüklemeniz gerekli.
    8- Cihazı download moduna alıp odin programında PDA kısmına bu kez stock kernel dosyasını seçin ve hiçbirşeyi değiştirmeden Start butonuna basın.
    9- Yükleme bitip cihaz kapanıp açıldıktan sonra rootlanmış olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.
    10- Olur da bu işlemlerden sonra APN ayarları ile ilgili sorun yaşarsanız kullandığınız firmware'in CSC dosyasını tekrar telefonunuza yüklemeniz gerekebilir.
    Bu işlem için üstteki firmware yükleme kısmına bakabilirsiniz.

SuperOneClick 1.9.5
    http://www.mediafire.com/?8i4lw6m8sbt99oh

insecure kernel dosyaları
    GT-I9100_JPKF3_insecure - http://www.mediafire.com/?7avr075cet1810q
    GT-I9100_XWKF3_insecure - http://www.mediafire.com/?u5qnxh36cgnjfn0
    GT-I9100_XXKG1_insecure - http://www.mediafire.com/?w5z05n8bf9pp5i0

stock kernel dosyaları
    GT-I9100_JPKF3_original - http://www.mediafire.com/?sw8ukl91akjsu8y
    GT-I9100_XWKF3_original - http://www.mediafire.com/?w21wqra59a2e99s
    GT-I9100_XXKG1_original - http://www.mediafire.com/?y58z48q51qayixs
    GT-I9100_XXKG2_original - http://www.mediafire.com/?t96hyq3uk1281yg

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İSE YARAR AOK LİSTESİ

http://hotfile.com/dl/120523599/a77ce45/.aapk.rar.html

GAMELOFT OYUNLARI

http://hotfile.com/dl/119343489/518359e/Gameloft_HD_Games__Samsung_GT-i9100_Galaxy_S_II.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noyancelebi -- 12 Şubat 2012; 2:58:10 >
  • Ascend P7 ile ben de kısmen aranızdan ayrılmış bulunmaktayım. Kardeşim SGS 2 ile devam ediyor.
  • Efsane telefon.
  • Samsung Galaxy S2 için ilk buildlerden oluşan CYANOGENMOD 12 (5.0.1) LOLLİPOP UNOFFİCAL ALPHA SÜRÜM ÇIKTI ..

CYANOGENMOD 12 LOLLİPOP 5.0.1 SAMSUNG GALAXY S2 GT-I9100 KULLANIM VİDEOSU

Bug Listesi :

• Mobil Veri
    • Hafıza Kartı ( Çalışmalar Sürüyor )

Unoffical Sürüm oldugu için buglar çok normal . ilk kararlı sürümde bu sorunlar giderilecektir

İndirme Linkleri :

CYANOGENMOD 12 LOLLİPOP 5.0.1 UNOFFİCAL :https://www.androidfilehost.com/?fid=95832962473396940

Android Lollipop GAPPS : Google apps sorunlu indirmeye gerek yok

-- -

[ROM GÜNLÜK KULLANIMA UYGUN DEGİLDİR ]

Cyanogenmod tarafından S2 için ilk karalı lollipop sürüm ARALIK AYI içerisinde çıkacak . daha stabil ve günlük kullanıma uygun bi vaziyette gelir ilk nightly

Offical nightly yi ilk kuracaklardan biri benim . cyanogenmod12 ilk offical nightly ardından geniş kapsamlı kurulum ve inceleme rehberi hazırlayacagım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5B59C177F -- 8 Aralık 2014; 18:05:07 >
  • Nasıl özledim S2'mi İphone'nun rahatlığı bambaşka ama insan özlüyor böyle bi efsaneyi :(
  • Bu telefon efsanedir.
  • n11.com dan sipariş verdigim kabım geldi çok tatlı oldu bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5B59C177F -- 6 Mayıs 2015; 20:56:30 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.