DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
TTNet TİVİBU EV [ANA KONU]
Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir Kullanıcı
3.437
Cevap
50
Favori
245.241
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: <<< önceki 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 sonraki >>>
Giriş
      1061 Mesaj
      29 Ekim 2012 12:39:23
      saat değişikliğinden mi bilmiyorum ama yazan programlarla yayında olan programlar çok farklı

• Yüzbaşı
      960 Mesaj
      31 Ekim 2012 20:59:32
      Discovery maxi pakette mi plus pakette mi olacak bilginiz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      4297 Mesaj
      31 Ekim 2012 22:09:58
      quote:

Orijinalden alıntı: trailblazer

internet baglantisi vs satin almadan tivibu ev almanin bir yolu var mi?

yok.zaten yapmazlarda.yapsalarda daha çok fatura yazarlar.alt yapı telekomun.bi kere ona bedel ödeyeceksin.sorna internet alacaksın.tivibuev için internete gerek yok ama onu yanında kazıklayacakalr sorna da tivibuev alcaksın

• Yarbay
      4297 Mesaj
      01 Kasım 2012 15:17:51
      internetsiz tivibuev geliyor telefonu olanlar 12 tl telefonu ve neti olmayanlar ise 20 tl gibi fiyatlardan alabilecek.hem telfon hem net yoksa kafadan demekki alt yapı parası diye 20 tl isteyecekler

ekleme

tivibu smart t vçıkmış ve bu paket kotadan etkileniyor.sonunda tv izlemeyi kotaya soktular bravo vallahi.50 tlye ölümüne izlemek varken endne kotalı izleyeyim.ne kafası yaşıyorsunuz anlamadım ki.tek sınırısz pakeitniz 8 limitsiz 120 tl oda hem tv izleyeyim hem nete gireiym yemiyecek.100 mbit alsan kotalı.amuda kalkıp mı kampanya yaptınız arkadaş anlamadım ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi montevo -- 1 Kasım 2012; 15:22:41 >

• Yarbay
      4329 Mesaj
      01 Kasım 2012 16:30:09
      quote:

Orijinalden alıntı: montevo

internetsiz tivibuev geliyor telefonu olanlar 12 tl telefonu ve neti olmayanlar ise 20 tl gibi fiyatlardan alabilecek.hem telfon hem net yoksa kafadan demekki alt yapı parası diye 20 tl isteyecekler

ekleme

tivibu smart t vçıkmış ve bu paket kotadan etkileniyor.sonunda tv izlemeyi kotaya soktular bravo vallahi.50 tlye ölümüne izlemek varken endne kotalı izleyeyim.ne kafası yaşıyorsunuz anlamadım ki.tek sınırısz pakeitniz 8 limitsiz 120 tl oda hem tv izleyeyim hem nete gireiym yemiyecek.100 mbit alsan kotalı.amuda kalkıp mı kampanya yaptınız arkadaş anlamadım ki

arkadaşım...süperonline fibernet 20 mbps limitsiz 50 gb akn internet abonesiyim...telekom interneti üyesi olmadığımız halde tivibuev şebekesine direk abone olmak imkanımız varmı?...açıklamanı okuyunca şaşırdım...!!!...haberi nereden öğrendin?...merak ediyorum forumdaşım...!!!

hiremco zapper uydu ve iptv yayını...netmaster kablonet modem...schaub lorenz plazma televizyon...samsung laptop...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...sony dream machine alarm radio clock...lg lcd tv...tv exe online world tv programı...next hc 12 teledünya settopbox...playstation oyun makinası...canon video kamera...samsung dijital fotoğraf makinası...renault clio 2014 model...renault megane 2015 model...
    • Yarbay
      4297 Mesaj
      01 Kasım 2012 18:38:50
      quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

Alıntıları Göster

arkadaşım...süperonline fibernet 20 mbps limitsiz 50 gb akn internet abonesiyim...telekom interneti üyesi olmadığımız halde tivibuev şebekesine direk abone olmak imkanımız varmı?...açıklamanı okuyunca şaşırdım...!!!...haberi nereden öğrendin?...merak ediyorum forumdaşım...!!!

süperden alabileceğini şuan sanmam.ama ilerde oaliblir.tivibueve bağlanırken tıpkı adsl bağlantı şifresi gibi bilgiler gerekiyor.bağlandığın santralin tivibu desteklemesi gerekli o yüzden ilerde olaiblir.diğer yandan haberi telekomdaki arkadaşımdan öğrendim.ayrıca ne ttnet nede n telefonu olmayanlar için de geleceğinden alt yaıp oalrak telekom geliyorsa alabilrisin sanırım.hele bi reklamları çıksın

• Yarbay
      4329 Mesaj
      01 Kasım 2012 23:47:42
      quote:

Orijinalden alıntı: montevo

Alıntıları Göster

süperden alabileceğini şuan sanmam.ama ilerde oaliblir.tivibueve bağlanırken tıpkı adsl bağlantı şifresi gibi bilgiler gerekiyor.bağlandığın santralin tivibu desteklemesi gerekli o yüzden ilerde olaiblir.diğer yandan haberi telekomdaki arkadaşımdan öğrendim.ayrıca ne ttnet nede n telefonu olmayanlar için de geleceğinden alt yaıp oalrak telekom geliyorsa alabilrisin sanırım.hele bi reklamları çıksın

arkadaşım...ttnet üyeliğim olmadığı için tivibuev aboneliği almaktan şimdilik vazgeçtim...süperonline yeni iptv şebekesi kuracakmış herhalde bekleyeceğim...telekoma rakip özel şirket yeni iptv şebekesinin hizmetimize girebileceğinden senin haberin varmı forumdaşım?...kesin tarih bellimi?...merak ediyorum...!!!

hiremco zapper uydu ve iptv yayını...netmaster kablonet modem...schaub lorenz plazma televizyon...samsung laptop...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...sony dream machine alarm radio clock...lg lcd tv...tv exe online world tv programı...next hc 12 teledünya settopbox...playstation oyun makinası...canon video kamera...samsung dijital fotoğraf makinası...renault clio 2014 model...renault megane 2015 model...
    • Yarbay
      4297 Mesaj
      02 Kasım 2012 00:08:38
      alt yapı tekelde olduğu için vereceklerini sanmam.ancak net üzerindne çeşitli siteler film dizi hizmeit sunuyor ücretsiz ve kotaya takılmıyor şimdilik.hızlı bağlantıalr daha da yaygınlaşınca bu tür servisler daha çok rağbet göreceği kanısındayım.seçiyorsun izliyorsun.yayın saati vb beklemiyorsun.özellikle eski bir kaç diziyi izliyorum.smarttvlerlede güzel açlışırsa tadından yenmez

• Yarbay
      2815 Mesaj
      02 Kasım 2012 10:18:20
      Beyler bu resimdeki Tivibu Ev aleti yeni mi çıktı?

Airties'ın ürününe benziyor da benimkinin yanında böyle tuşlar yok.

Arkadaşlar, Efendiler ve ey Millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler, Dervişler, Müritler, Meczuplar memleketi olamaz! En doğru, en hakiki tarikat, Medeniyet tarikatıdır!
    • Yarbay
      4329 Mesaj
      02 Kasım 2012 10:48:32
      arkadaşlar...süperonline şirketiyle yaptığım telefon görüşmesinde benim gibi firmanın internet aboneliğini yaptıran vatandaşlar için müjde aldım...telekoma rakip özel şirket süperonline iptv şebekesi ülkemizde kapalı devre deneme yayınları devam ediyormuş...kesin tarih şimdilik veremiyorlarmış fakat inşallah hizmetimize girecekmiş forumdaşlarım...bilgilerinize sunarım...hayırlı günler geçirmenizi dilerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartilkisi -- 2 Kasım 2012; 11:31:51 >

• Çavuş
      71 Mesaj
      02 Kasım 2012 22:29:00
      bizi de kaç gündür arıyorlar 6 ay ücretsiz üyelik verelim diye trabzon merkezde oturuyorum 20mb sınırsız fiber var tivibu webi ilk çıktığından beri kullanıyoruz bunuda bi deneyelim dedik hazır dijitürk üyeliği bitmişken.. kota kullanmıyor, internet indirme hızım sanıyede 2mbın üzerine çıkabiliyor 10 günde 3mb akk oluyor devamlı oyun film vs indiririm dolayısıyla bu bedava 6 aylık denemeyi almamı önerirmisiniz internet hızım çok yavaşlar mı yoksa onlar otomatikmen hızımı yükseltiyor mu birde almam için hangi cihazı öneriyosunuz?

• Yarbay
      4297 Mesaj
      03 Kasım 2012 01:26:23
      quote:

Orijinalden alıntı: ahokan

bizi de kaç gündür arıyorlar 6 ay ücretsiz üyelik verelim diye trabzon merkezde oturuyorum 20mb sınırsız fiber var tivibu webi ilk çıktığından beri kullanıyoruz bunuda bi deneyelim dedik hazır dijitürk üyeliği bitmişken.. kota kullanmıyor, internet indirme hızım sanıyede 2mbın üzerine çıkabiliyor 10 günde 3mb akk oluyor devamlı oyun film vs indiririm dolayısıyla bu bedava 6 aylık denemeyi almamı önerirmisiniz internet hızım çok yavaşlar mı yoksa onlar otomatikmen hızımı yükseltiyor mu birde almam için hangi cihazı öneriyosunuz?

fiberde kapasite olmadığı için ev açısından sorun olamz.tek sorun 100 mbit tarifeisnde olur.cihazların ethernetleri 100 mbitlikse haliyle birbiri üsütne basackalr.neyse 20 mbite hız kesmesi olmaz.internetin gen akk 3 mbite düşer ama tiivbuev farklı protokol kullandığı için etkilemez

• Çavuş
      71 Mesaj
      03 Kasım 2012 19:29:12
      quote:

fiberde kapasite olmadığı için ev açısından sorun olamz.tek sorun 100 mbit tarifeisnde olur.cihazların ethernetleri 100 mbitlikse haliyle birbiri üsütne basackalr.neyse 20 mbite hız kesmesi olmaz.internetin gen akk 3 mbite düşer ama tiivbuev farklı protokol kullandığı için etkilemez

cevap için teşekkürler bugün aradılar söyledik hafta içi gelip kuracaklar umarım vestel harici bi cihaz gelir de hem ben hemde evdekiler ikna oluruz kalması için..

• Binbaşı
      1002 Mesaj
      03 Kasım 2012 21:01:49
      quote:

arkadaşlar...süperonline şirketiyle yaptığım telefon görüşmesinde benim gibi firmanın internet aboneliğini yaptıran vatandaşlar için müjde aldım...telekoma rakip özel şirket süperonline iptv şebekesi ülkemizde kapalı devre deneme yayınları devam ediyormuş...kesin tarih şimdilik veremiyorlarmış fakat inşallah hizmetimize girecekmiş forumdaşlarım...bilgilerinize sunarım...hayırlı günler geçirmenizi dilerim...

turkcell tv iptv hizmeti verecek diye biliyorum superonline uzerinden

• Yarbay
      4297 Mesaj
      03 Kasım 2012 22:45:16
      quote:

Orijinalden alıntı: ahokan

Alıntıları Göster

cevap için teşekkürler bugün aradılar söyledik hafta içi gelip kuracaklar umarım vestel harici bi cihaz gelir de hem ben hemde evdekiler ikna oluruz kalması için..

aslında fikir güzel film milm anında izle et.ama sorun şu.ben bunu nedne net üzerinden daha doüğrusu hiçbir hızın garantil edilemedi,fiberden bile, bir şekilde kendimi zorlayayım.

• Yarbay
      4329 Mesaj
      04 Kasım 2012 11:37:01
      arkadaşlar...facebook yerli platformlar sayfasında bugün tivibuev platformuna, ttnet ve telekom aboneliğine gerek kalmadan vatandaşların abonelik yaptırabileceği yazıyor...ülkemize hayırlı olsun...!!!...

• Teğmen
      242 Mesaj
      06 Kasım 2012 11:40:19
      hala düzeltmediler şu program saatlerini...

بِسْـــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم
    • Yarbay
      4329 Mesaj
      06 Kasım 2012 12:37:12
      arkadaşlar...tivibu şebekesinin yeni özel sinema paketinde yer alan filim tivi-1 ve filim tivi-2 şifreli yayın kanallarındaki yapımların ortalarında reklamlar oynuyormu?...merak ediyorum...

• Yarbay
      4329 Mesaj
      08 Kasım 2012 14:42:13
      arkadaşlar...tivibuev aboneleri...şebekenin hizmetinden memnunmusunuz?...

• Binbaşı
      1840 Mesaj
      08 Kasım 2012 14:47:14
      quote:

arkadaşlar...tivibuev aboneleri...şebekenin hizmetinden memnunmusunuz?...

valla ben memnundum hizmetten ama cihazların kablosuz ustunden çalışmaması ile ilgili sorunum yuzunden iade ettim

• Yarbay
      4329 Mesaj
      08 Kasım 2012 15:32:41
      quote:

Orijinalden alıntı: vasfiuysal

Alıntıları Göster

valla ben memnundum hizmetten ama cihazların kablosuz ustunden çalışmaması ile ilgili sorunum yuzunden iade ettim

arkadaşım...tivibuev şebekesinde cihazlarının kablosuz yayın çalışmadığına üzüldüm...

• Yüzbaşı
      705 Mesaj
      09 Kasım 2012 00:25:33
      arkadaşlar merhaba, tivibu ev bağlatmayı düşünüyorum, digiturk-dsmart-tivibu ev'den birisini kesinlikle bağlatacağım.
      hat değerlerim bunlar

tarifem 8mbit netlimitsiz,

şuan max. 9.4mbit alabiliyorum ve 8mbitten aşağı düşmesini istemiyorum,
      tivibu ev bağlattıktan sonra hızımı kaç mbite çıkartırlar?
      net hızımı 2mbite düşürürlerse ne yapmalıyım?
      setbox cihazı olarak motorola cihazdan başkasını verirlerse kabul etmeyeceğimi belirteceğim.
      dikkat etmem gereken-önerdiğiniz başka önemli bir konu varmı acaba?
      yardımcı olursanız sevinirim...

not:tv 55ekran scart girişli

• Yüzbaşı
      308 Mesaj
      09 Kasım 2012 00:32:25
      bence alma 4m küsürü hd kanala gider ! normal kanalda 2küsür götürüyordu

• Yarbay
      4297 Mesaj
      09 Kasım 2012 08:15:45
      quote:

Orijinalden alıntı: MeMETH_

arkadaşlar merhaba, tivibu ev bağlatmayı düşünüyorum, digiturk-dsmart-tivibu ev'den birisini kesinlikle bağlatacağım.
      hat değerlerim bunlar

tarifem 8mbit netlimitsiz,

şuan max. 9.4mbit alabiliyorum ve 8mbitten aşağı düşmesini istemiyorum,
      tivibu ev bağlattıktan sonra hızımı kaç mbite çıkartırlar?
      net hızımı 2mbite düşürürlerse ne yapmalıyım?
      setbox cihazı olarak motorola cihazdan başkasını verirlerse kabul etmeyeceğimi belirteceğim.
      dikkat etmem gereken-önerdiğiniz başka önemli bir konu varmı acaba?
      yardımcı olursanız sevinirim...

not:tv 55ekran scart girişli

net hızına bieşy yapacaklarının gartantisi yok.evine gelen bant genişliği yükseltilir,internet değil.bu hızı hatlar kadlırmazsa yine aynı 9 mbitte tivibuya bölme yapılır.bus eferde net hzın düşer.kaldıki adamalr zaten keisn 8 dememişelrdi.kağıt üzerinde sorun yok.siz en iyisi denem bağlatın

• Yüzbaşı
      708 Mesaj
      09 Kasım 2012 11:02:44
      tivibu hd kanalı açık ve hızım :

• Yüzbaşı
      960 Mesaj
      10 Kasım 2012 13:17:32

quote:

Orijinalden alıntı: funkydansky

tivibu hd kanalı açık ve hızım :

Hızınız nedir?

Biz 23-24 mbit alıyoruz suan, tivibu bağlanmadı henüz.
      Tivibu da en kaliteli cihaz nedir? En kaliteli sorunsuz yayını almam için neler yapmam gerek bilgi verir misiniz?

• Yarbay
      3197 Mesaj
      10 Kasım 2012 13:50:02
      Tv bu almak için evden çıkıyordum sadece denk geldi aşağıdaki lkinkldeki şikayetleri görünce vaz geçtim.Dİgiturk plus ıda kapattırmıştım bu sabah.Memlekette kazıksız sorunsuz ilenebilecek bir yayın altyapısı bulamadım.Sanırım atlanta hd box alacağım bu gidişle.

http://www.sikayetvar.com/firma/detay/tivibu

• Yüzbaşı
      708 Mesaj
      10 Kasım 2012 14:47:43
      hızım
      Gelen Giden
      ADSL Hızı(Kb/s): 14124 957
      Ulaşılabilir Hız(Kb/s): 23016 1206
      kullandığım alet : motorola
      tivibu kapalı ve hızım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funkydansky -- 10 Kasım 2012; 14:55:18 >
    • Yüzbaşı
      856 Mesaj
      10 Kasım 2012 16:34:28
      Merhaba arkadaşlar, Bende 2 aylık deneme kapsamında tivibu ev aldım ancak memnun kalmadım. Cihazları teslim edeceğim ancak hangi adaptörün, hangi cihaza ait olduğunu unuttum. Zaten ilk 1 hafta kullandım sonra söküp kenara koymuştum. Evinde tivibu kullanan arkadaşlar varsa söyleyebilirlermi acaba küçük adaptör hangi cihaza ait ? Cihazlar Tivibu kutusu siyah airties verdikleri modem ise AirTies 5341 internette baya bir aradım ama bulamadım adaptör şeklini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qx5 -- 10 Kasım 2012; 16:35:06 >

Uyan ey gözlerim gafletten uyan !
    • Yarbay
      3063 Mesaj
      10 Kasım 2012 22:48:32

quote:

Orijinalden alıntı: qx5

Merhaba arkadaşlar, Bende 2 aylık deneme kapsamında tivibu ev aldım ancak memnun kalmadım. Cihazları teslim edeceğim ancak hangi adaptörün, hangi cihaza ait olduğunu unuttum. Zaten ilk 1 hafta kullandım sonra söküp kenara koymuştum. Evinde tivibu kullanan arkadaşlar varsa söyleyebilirlermi acaba küçük adaptör hangi cihaza ait ? Cihazlar Tivibu kutusu siyah airties verdikleri modem ise AirTies 5341 internette baya bir aradım ama bulamadım adaptör şeklini.

Nesini begenmediniz acaba?
      Bende yaklasik 1 haftadir kullaniyorum cok memnunum.

• Yüzbaşı
      856 Mesaj
      11 Kasım 2012 00:14:31
      quote:

Orijinalden alıntı: ÖmerI

Alıntıları Göster

Nesini begenmediniz acaba?
      Bende yaklasik 1 haftadir kullaniyorum cok memnunum.

Çok fazla televizyon izleyen birisi değilim. Ev halkı için düşündüm ancak beklentilerimi karşılamadı. Çoğu kanal uydu üzerinde yer alıyor zaten, filmlerde 100 tane eski yapım filmi ücretsiz vermişler, geri kalanları kiralamak zorundayız. Hem abonelik ücreti verip hemde kiralamak mantıksız geldi bana. Vizyon filmleri zaten sinemadan takip ediyorum ben, yani benim açımdan bir getirisi olmadı. Bölüm tekrarları v.s güzel ancak yine ev halkı dizileri günü gününe takip ettiğinden onunda bir esprisi kalmadı. Dediğim gibi cihaz geldikten 1 hafta sonra kenara koydum. Herkesin beklentileri farklı olacağından kimseyi etkilemek istemem ancak benim işime yaramadı.

Bu arada küçük adaptör hangi cihaza ait ? Modeme mi ? Yoksa Tivibu'nun siyah kutusuna mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qx5 -- 11 Kasım 2012; 0:24:57 >

• Yarbay
      3063 Mesaj
      11 Kasım 2012 15:39:30

quote:

Alıntıları Göster

Çok fazla televizyon izleyen birisi değilim. Ev halkı için düşündüm ancak beklentilerimi karşılamadı. Çoğu kanal uydu üzerinde yer alıyor zaten, filmlerde 100 tane eski yapım filmi ücretsiz vermişler, geri kalanları kiralamak zorundayız. Hem abonelik ücreti verip hemde kiralamak mantıksız geldi bana. Vizyon filmleri zaten sinemadan takip ediyorum ben, yani benim açımdan bir getirisi olmadı. Bölüm tekrarları v.s güzel ancak yine ev halkı dizileri günü gününe takip ettiğinden onunda bir esprisi kalmadı. Dediğim gibi cihaz geldikten 1 hafta sonra kenara koydum. Herkesin beklentileri farklı olacağından kimseyi etkilemek istemem ancak benim işime yaramadı.

Bu arada küçük adaptör hangi cihaza ait ? Modeme mi ? Yoksa Tivibu'nun siyah kutusuna mı ?

foto gonderebilirseniz yardimci olayim.

• Binbaşı
      1840 Mesaj
      11 Kasım 2012 16:02:23
      quote:

Orijinalden alıntı: Alp

Beyler bu resimdeki Tivibu Ev aleti yeni mi çıktı?

Airties'ın ürününe benziyor da benimkinin yanında böyle tuşlar yok.

hd kutu bu hocam airties cihaz

• Yüzbaşı
      856 Mesaj
      11 Kasım 2012 22:29:29
      quote:

Orijinalden alıntı: ÖmerI

Alıntıları Göster

foto gonderebilirseniz yardimci olayim.

Hangisi siyah airties tivibu kutusuna ait ? Moso yazan mı küçük olan mı ? yardım için teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qx5 -- 11 Kasım 2012; 22:39:24 >

• Yarbay
      2100 Mesaj
      12 Kasım 2012 17:51:03
      quote:

Orijinalden alıntı: racerant

Yanlışınız var. Eğer 8 mbit internetiniz varsa SD , 16mbit internetiniz varsa HD yayın destekli tivibu ev hizmeti alabiliyorsunuz.

Ancak heryere verilmediği doğrudur.

Alıntıları Göster

Hattınıza hız testi yapılmak zorunda.

Benim evde 16 mbps internet var. Tivibu kuruldu, 2-3 kullandım. Hız problemleri sebebiyle iade ettim, internetimi engelliyordu.

Şu anda ultra net kullanıyorum, tivibu için hiper net tarifelerine geçmem gerekiyormuş.

Oturduğum semte TT Net fiber veremiyor.

• Yarbay
      2100 Mesaj
      12 Kasım 2012 17:57:36
      quote:

Tivibu ev için hız testi yaptırmak gerekiyor. Hiper veya fiber tarifelere geçmek gerekiyor.

Ben aldım, 2-3 gün kullandıktan sonra iade ettim. Çünkü hem hızımı kesiyordu hem de kanalları hoşuma gitmedi. Tek beğendiğim yanı tivibu kutusunun kumandası ile tv'yi kapatabiliyorsun. Yani kutu tv'ye kapanmasını sağlayan sinyali gönderiyor,

Oturduğun bölgede kablo tv varsa teledünya abonesi ol.

Eğer kablo tv yoksa uydu anteni kullanacaksın.

• Yarbay
      2100 Mesaj
      12 Kasım 2012 18:03:36
      Geçen sene Tivibu ev aldım. 2-3 gün sonra iade ettim.

Hem internetimin hızı kesiliyordu hem de kanalları beğenmedim.

Fakat Tivibu'yu tamamen kapattırmadım. Çünkü hem işyerimdeki bilgisayardan hem de kullandığım HTC One X telefon ile wi-fi internet ve adsl üzerinden wi-fi internet olan her yerden seyrediyorum.

Tivibu evi tavsiye etmem. Ama işyerinizdeki bilgisayardan veya HTC Sensation, HTC One X, iPhone benzeri üst seviye cihazlarla kullanabilirsiniz.

• Yarbay
      4297 Mesaj
      12 Kasım 2012 20:45:07
      quote:

Orijinalden alıntı: serdarski

Alıntıları Göster

Hattınıza hız testi yapılmak zorunda.

Benim evde 16 mbps internet var. Tivibu kuruldu, 2-3 kullandım. Hız problemleri sebebiyle iade ettim, internetimi engelliyordu.

Şu anda ultra net kullanıyorum, tivibu için hiper net tarifelerine geçmem gerekiyormuş.

Oturduğum semte TT Net fiber veremiyor.

durum hiper durumu değil.hattınız yüksek bağlantıyı,internet değil santralle bağlantı, kaldırmadığı için sorunlar oluyor.fiberde pek msorun teşkil etmiyor.sadece 100 mbitde netiniz 80 lere düşmek zorunda kalaibliyor.oda donanımlar yüüznden.

• Yüzbaşı
      705 Mesaj
      12 Kasım 2012 23:33:52
      Arkadaşlar bu cihazın arayüzüne girip TV'de farklı kanal izlenirken PC'de farklı kanal izlenebiliyor mu? Cihazın IP'sini nereden öğrenebilirim?

• Yarbay
      4297 Mesaj
      12 Kasım 2012 23:48:59
      quote:

Orijinalden alıntı: dewre

Arkadaşlar bu cihazın arayüzüne girip TV'de farklı kanal izlenirken PC'de farklı kanal izlenebiliyor mu? Cihazın IP'sini nereden öğrenebilirim?

öyle bi olay yok kanımca.dreambox gibi değil

• Binbaşı
      1840 Mesaj
      12 Kasım 2012 23:57:18
      quote:

Orijinalden alıntı: dewre

öyle bir özelliği yok
      arayüzden herhangi bir kanal seyredilmiyor

• Yüzbaşı
      506 Mesaj
      13 Kasım 2012 00:01:23
      iki hafta önce aldım açık söylüyom bi book değil on yıllık film için para istiyorlar nekadar dandik film var doldurmuşlar film kanalları tırt tek iyi tarafı kaçırdığın dizileri tekrar izleye biliyorsun

xbox 360 ve eski bir bilgisayar
    • Binbaşı
      1980 Mesaj
      13 Kasım 2012 13:20:04
      benim hdd içinde bile daha düzgün yüzlerce film varken . yayın kalitesine dikkat etmeden pazarlama yapıyorlar. ne sattıkları önemli. bir digi turk değil.

• Teğmen
      242 Mesaj
      13 Kasım 2012 18:46:59
      ilk bağlattığımda hd yayınları izlerken bile hızım 8 in altına inmiyordu...şimdi sd yayınlarda bile 6 nın altına iniyor..aradım MH yi santralde bir sorun gözükmüyor alabileceğiniz max hızı alıyorsunuz dedi...daha önce nasıl tv kapalıyken 12-13 alıydum dedim papağan gibi aynı şeyi tekrarlıyor...arıza kaydı açsamda bir şey değişmez diyor... türktelekom genel müdürlüğü arayın diyor...yok mubu ttnet e dur diyecek bir biri...ne önerirsiniz arkadaşlar...

بِسْـــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم
    • Er
      4 Mesaj
      14 Kasım 2012 12:11:14
      Arkadaşlar tivibu yu tüplü televizyonda seyredebiliyormuyuz?

• Yarbay
      4297 Mesaj
      14 Kasım 2012 12:25:10
      quote:

Orijinalden alıntı: @KlavYE@

benim hdd içinde bile daha düzgün yüzlerce film varken . yayın kalitesine dikkat etmeden pazarlama yapıyorlar. ne sattıkları önemli. bir digi turk değil.

yaknız digiturkde yayınları alıp kaliteyi düşürüp tekrar veriyor,yerli kanallar gözlemlediğim, ve bunun için ücret ödüyorsun.müşteri odaklı bi şirket olamaz zaten.

• Yüzbaşı
      856 Mesaj
      14 Kasım 2012 14:58:16
      quote:

Orijinalden alıntı: erk973

Standart scart girişi olması yeterli, bağlayıp izleyebilirsiniz.

• Yarbay
      4297 Mesaj
      14 Kasım 2012 15:58:23
      quote:

Orijinalden alıntı: erk973

scart bağlantısı ile olur.tvde svart yoksa akıllı dönüştürüü deidkleir alet ile scartı anten sinyaline çeviren makinalar yeterli oalcaktıor

• Er
      4 Mesaj
      15 Kasım 2012 11:11:18
      Teşekkür ederim

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      15 Kasım 2012 23:30:06
      Arkadaşlar şuan aldığım hız bu

Ttnet bugün babamı arayıp ilk iki ay ücretsiz sonraki aylar 9 tl olcak şekilde tivibu ev paketi satmışlar.Babam internet hızımızın düşük olduğunu söyleyince bölgemizde çalışma yaptıklarını yeni vericekleri modem ile internet hızmızın yükselceğini söylemiş babamda kabul etmiş.Şimdi benim anlamadığım bir çağrı merkezi elemanı bölgemizde çalışma yapıldığını nerden bilsin ? 8 mbps kadar olan aboneliğim ile 5 mbps hızı zor alırken bu hızı nasıl yükselmeyi düşünüyolar ? Benim tahminim babamı kandırmışlar deneyip görücez.

• Yarbay
      3063 Mesaj
      16 Kasım 2012 22:29:54

quote:

Orijinalden alıntı: Apollon

Arkadaşlar şuan aldığım hız bu

Ttnet bugün babamı arayıp ilk iki ay ücretsiz sonraki aylar 9 tl olcak şekilde tivibu ev paketi satmışlar.Babam internet hızımızın düşük olduğunu söyleyince bölgemizde çalışma yaptıklarını yeni vericekleri modem ile internet hızmızın yükselceğini söylemiş babamda kabul etmiş.Şimdi benim anlamadığım bir çağrı merkezi elemanı bölgemizde çalışma yapıldığını nerden bilsin ? 8 mbps kadar olan aboneliğim ile 5 mbps hızı zor alırken bu hızı nasıl yükselmeyi düşünüyolar ? Benim tahminim babamı kandırmışlar deneyip görücez.

Fibere gecirecek olabilirler.

• Yüzbaşı
      856 Mesaj
      16 Kasım 2012 22:43:21
      Arkadaşlar evinde Airties 7120 Tivibu ev kutusu olan arkadaşlar varsa , altta ki resimde bulunan adaptörlerden hangisinin ona ait olduğunu söyleyebilecek birisi varmı ? 3-4 gündür tivibuyu teslim edeceğim ancak yanlış adaptörü yanlış cihazın kutusuna koymak istemiyorum. Aşağıda ki MoSo yazann adaptör tivibunun siyah kutusuna mı ait yoksa yanında getirdikleri modeme mi ait ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      16 Kasım 2012 22:48:17
      quote:

Arkadaşlar evinde Airties 7120 Tivibu ev kutusu olan arkadaşlar varsa , altta ki resimde bulunan adaptörlerden hangisinin ona ait olduğunu söyleyebilecek birisi varmı ? 3-4 gündür tivibuyu teslim edeceğim ancak yanlış adaptörü yanlış cihazın kutusuna koymak istemiyorum. Aşağıda ki MoSo yazann adaptör tivibunun siyah kutusuna mı ait yoksa yanında getirdikleri modeme mi ait ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Adaptörde yazan volt ve amper değerlerini modemdeki ile karşılaştır.

• Yarbay
      4297 Mesaj
      16 Kasım 2012 23:00:34
      o değilde tivibu smart tvler içnde çıktı.haliyle tvler farklı protokolden giremiyeceğine göre akkye maruz kalackalar.adam akksiz tarife alsa 120 tl verecek tv izlemek için bide tivibu aprası verecek.hadi fiber alt yapıvar onda da 20 mbit 200 tl civarında oha yani oha

• Yüzbaşı
      856 Mesaj
      16 Kasım 2012 23:02:57
      quote:

Orijinalden alıntı: Apollon

Adaptörde yazan volt ve amper değerlerini modemdeki ile karşılaştır.

Teşekkür ederim, bende internette ki teknik özellikler sayfasına bakıyordum ancak orada amper değerleri yazmadığından canım sıkılmıştı. MoSo yazan adaptör tivibunun kutusuna aitmiş.

http://www.airties.com/product-details.asp?pn=Air%207120&s=2&ci=101&i=&cat1=IPTV+%26+%C3%87oklu-Medya+%C3%9Cr%C3%BCnler&cat2=IPTV+%C3%9Cr%C3%BCnler&dil=tr

• Binbaşı
      1857 Mesaj
      20 Kasım 2012 11:41:08
      quote:

Orijinalden alıntı: Andre Villas Boas

Tivibu ev almayi dusunuyorum 8 mbit netm var akk ile 3 e dusuyo sikinti yasarmiyim

Tivibu Ev'in hattını modemde ayırdıkları için net hızınızın önemi yok.

Eğer mevcut altyapınız 12 mbite kadar hız alabilir durumdaysa Tivibu Ev kullanabilirsiniz. Zaten aksi durumlarda üyelik vermiyorlar.

• Yarbay
      4329 Mesaj
      20 Kasım 2012 14:18:18
      arkadaşlar...ülkemizde tivibuev şebekesinin kaç adet şehirimizde altyapısı mevcut?...

• Yüzbaşı
      561 Mesaj
      21 Kasım 2012 16:44:41
      benim tivibu inaktif olmuş nası düzeltebiliriz ? netten izlicem web maxi 3 ay hediye izleyemiyorum inaktif diyor ?

• Yüzbaşı
      744 Mesaj
      23 Kasım 2012 03:38:20
      Merhabalar,

Yaklaşık 8 ay önce bize de Tivibu Ev kutusunu bırakıp gitmişlerdi. İlk 2 ay bedava dediler devamı için ne dediler hatırlamıyorum. Bugün faturama bir baktım ki, aylardır daha verdikleri gün beğenmeyip kenara kaldırdığım servisin ücretini benden almışlar. Hemen aradım tabi müşteri hizmetlerini. İptal etmek istediğimi söylediğimde cihazı bir bayiye götürüp teslim etmem gerektiğini, aksi taktirde kullanmaya devam edeceğimi söyledi. Ayrıca iptal etmem halinde 12 aylık taahhütün bozulacağını, yapılan indirimleri geri ödemem gerektiğini belirtti. O an kafam attı. Bize gelen servis sadece kutuyu bırakıp gitti, ne sözleşme ne de başka birşey imzalamadım. Sadece cihaz teslim evrağını aldım o kadar. Kimlik fotokopisi de vermedim. Benim adıma sözleşme başlatılmış anlayacağınız üzere. Ne yapmam gerekiyor bu durumda? Kutuyu teslim etmeye falan gitmem. Kutuyu eve bırakana kadar bi takla atmadıkları kalmıştı ama şimdi almıyorlar. Olacak iş değil. Nasıl bir yol izmeleliyim sizce?

Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.

11 aslan, arenada çocuklar gibi şendik!
    • Yarbay
      4329 Mesaj
      23 Kasım 2012 11:42:10
      arkadaşlar...tivibuev şebekesindeki toplam kanal sayısını açıklarsanız sevinirim...

Sayfa:   <<     < önceki   7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16   sonraki >     >>
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.