DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
TTNet TİVİBU EV [ANA KONU]
3.844
Cevap
50
Favori
274.093
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1657 Mesaj
      29 Ekim 2012 12:39:23
      saat değişikliğinden mi bilmiyorum ama yazan programlarla yayında olan programlar çok farklı
      |
      |

• Binbaşı
      1172 Mesaj
      31 Ekim 2012 20:59:32
      Discovery maxi pakette mi plus pakette mi olacak bilginiz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      4425 Mesaj
      31 Ekim 2012 22:09:58
      quote:

Orijinalden alıntı: trailblazer

internet baglantisi vs satin almadan tivibu ev almanin bir yolu var mi?

yok.zaten yapmazlarda.yapsalarda daha çok fatura yazarlar.alt yapı telekomun.bi kere ona bedel ödeyeceksin.sorna internet alacaksın.tivibuev için internete gerek yok ama onu yanında kazıklayacakalr sorna da tivibuev alcaksın
      |
      |

bu hesap artık ele geçirilmiştir.yıldız hack team
    • Yarbay
      4425 Mesaj
      01 Kasım 2012 15:17:51
      internetsiz tivibuev geliyor telefonu olanlar 12 tl telefonu ve neti olmayanlar ise 20 tl gibi fiyatlardan alabilecek.hem telfon hem net yoksa kafadan demekki alt yapı parası diye 20 tl isteyecekler

ekleme

tivibu smart t vçıkmış ve bu paket kotadan etkileniyor.sonunda tv izlemeyi kotaya soktular bravo vallahi.50 tlye ölümüne izlemek varken endne kotalı izleyeyim.ne kafası yaşıyorsunuz anlamadım ki.tek sınırısz pakeitniz 8 limitsiz 120 tl oda hem tv izleyeyim hem nete gireiym yemiyecek.100 mbit alsan kotalı.amuda kalkıp mı kampanya yaptınız arkadaş anlamadım ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi montevo -- 1 Kasım 2012; 15:22:41 >

• Yarbay
      4600 Mesaj
      01 Kasım 2012 16:30:09
      quote:

Orijinalden alıntı: montevo

internetsiz tivibuev geliyor telefonu olanlar 12 tl telefonu ve neti olmayanlar ise 20 tl gibi fiyatlardan alabilecek.hem telfon hem net yoksa kafadan demekki alt yapı parası diye 20 tl isteyecekler

ekleme

tivibu smart t vçıkmış ve bu paket kotadan etkileniyor.sonunda tv izlemeyi kotaya soktular bravo vallahi.50 tlye ölümüne izlemek varken endne kotalı izleyeyim.ne kafası yaşıyorsunuz anlamadım ki.tek sınırısz pakeitniz 8 limitsiz 120 tl oda hem tv izleyeyim hem nete gireiym yemiyecek.100 mbit alsan kotalı.amuda kalkıp mı kampanya yaptınız arkadaş anlamadım ki

arkadaşım...süperonline fibernet 20 mbps limitsiz 50 gb akn internet abonesiyim...telekom interneti üyesi olmadığımız halde tivibuev şebekesine direk abone olmak imkanımız varmı?...açıklamanı okuyunca şaşırdım...!!!...haberi nereden öğrendin?...merak ediyorum forumdaşım...!!!

hiremco zapper uydu ve iptv yayını...netmaster kablonet modem...schaub lorenz plazma televizyon...samsung laptop...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...filmon online mobil tv...sony dream machine alarm radio clock...lg lcd tv...netflix paketi...tv exe online world tv programı...next hc 12 teledünya settopbox üst paketi+vizyon paketi...playstation oyun makinası...canon video kamera...samsung dijital fotoğraf makinası...apple tv setbox...filmbox paketi...renault clio 2014 model...renault megane 2015 model...
    • Yarbay
      4425 Mesaj
      01 Kasım 2012 18:38:50
      quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

Alıntıları Göster

arkadaşım...süperonline fibernet 20 mbps limitsiz 50 gb akn internet abonesiyim...telekom interneti üyesi olmadığımız halde tivibuev şebekesine direk abone olmak imkanımız varmı?...açıklamanı okuyunca şaşırdım...!!!...haberi nereden öğrendin?...merak ediyorum forumdaşım...!!!

süperden alabileceğini şuan sanmam.ama ilerde oaliblir.tivibueve bağlanırken tıpkı adsl bağlantı şifresi gibi bilgiler gerekiyor.bağlandığın santralin tivibu desteklemesi gerekli o yüzden ilerde olaiblir.diğer yandan haberi telekomdaki arkadaşımdan öğrendim.ayrıca ne ttnet nede n telefonu olmayanlar için de geleceğinden alt yaıp oalrak telekom geliyorsa alabilrisin sanırım.hele bi reklamları çıksın

• Yarbay
      4600 Mesaj
      01 Kasım 2012 23:47:42
      quote:

Orijinalden alıntı: montevo

Alıntıları Göster

süperden alabileceğini şuan sanmam.ama ilerde oaliblir.tivibueve bağlanırken tıpkı adsl bağlantı şifresi gibi bilgiler gerekiyor.bağlandığın santralin tivibu desteklemesi gerekli o yüzden ilerde olaiblir.diğer yandan haberi telekomdaki arkadaşımdan öğrendim.ayrıca ne ttnet nede n telefonu olmayanlar için de geleceğinden alt yaıp oalrak telekom geliyorsa alabilrisin sanırım.hele bi reklamları çıksın

arkadaşım...ttnet üyeliğim olmadığı için tivibuev aboneliği almaktan şimdilik vazgeçtim...süperonline yeni iptv şebekesi kuracakmış herhalde bekleyeceğim...telekoma rakip özel şirket yeni iptv şebekesinin hizmetimize girebileceğinden senin haberin varmı forumdaşım?...kesin tarih bellimi?...merak ediyorum...!!!
      |
      |

hiremco zapper uydu ve iptv yayını...netmaster kablonet modem...schaub lorenz plazma televizyon...samsung laptop...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...filmon online mobil tv...sony dream machine alarm radio clock...lg lcd tv...netflix paketi...tv exe online world tv programı...next hc 12 teledünya settopbox üst paketi+vizyon paketi...playstation oyun makinası...canon video kamera...samsung dijital fotoğraf makinası...apple tv setbox...filmbox paketi...renault clio 2014 model...renault megane 2015 model...
    • Yarbay
      4425 Mesaj
      02 Kasım 2012 00:08:38
      alt yapı tekelde olduğu için vereceklerini sanmam.ancak net üzerindne çeşitli siteler film dizi hizmeit sunuyor ücretsiz ve kotaya takılmıyor şimdilik.hızlı bağlantıalr daha da yaygınlaşınca bu tür servisler daha çok rağbet göreceği kanısındayım.seçiyorsun izliyorsun.yayın saati vb beklemiyorsun.özellikle eski bir kaç diziyi izliyorum.smarttvlerlede güzel açlışırsa tadından yenmez
      |
      |

• Yarbay
      2918 Mesaj
      02 Kasım 2012 10:18:20
      Beyler bu resimdeki Tivibu Ev aleti yeni mi çıktı?

Airties'ın ürününe benziyor da benimkinin yanında böyle tuşlar yok.

Arkadaşlar, Efendiler ve ey Millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler, Dervişler, Müritler, Meczuplar memleketi olamaz! En doğru, en hakiki tarikat, Medeniyet tarikatıdır!
    • Yarbay
      4600 Mesaj
      02 Kasım 2012 10:48:32
      arkadaşlar...süperonline şirketiyle yaptığım telefon görüşmesinde benim gibi firmanın internet aboneliğini yaptıran vatandaşlar için müjde aldım...telekoma rakip özel şirket süperonline iptv şebekesi ülkemizde kapalı devre deneme yayınları devam ediyormuş...kesin tarih şimdilik veremiyorlarmış fakat inşallah hizmetimize girecekmiş forumdaşlarım...bilgilerinize sunarım...hayırlı günler geçirmenizi dilerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartilkisi -- 2 Kasım 2012; 11:31:51 >

• Çavuş
      71 Mesaj
      02 Kasım 2012 22:29:00
      bizi de kaç gündür arıyorlar 6 ay ücretsiz üyelik verelim diye trabzon merkezde oturuyorum 20mb sınırsız fiber var tivibu webi ilk çıktığından beri kullanıyoruz bunuda bi deneyelim dedik hazır dijitürk üyeliği bitmişken.. kota kullanmıyor, internet indirme hızım sanıyede 2mbın üzerine çıkabiliyor 10 günde 3mb akk oluyor devamlı oyun film vs indiririm dolayısıyla bu bedava 6 aylık denemeyi almamı önerirmisiniz internet hızım çok yavaşlar mı yoksa onlar otomatikmen hızımı yükseltiyor mu birde almam için hangi cihazı öneriyosunuz?

• Yarbay
      4425 Mesaj
      03 Kasım 2012 01:26:23
      quote:

Orijinalden alıntı: ahokan

bizi de kaç gündür arıyorlar 6 ay ücretsiz üyelik verelim diye trabzon merkezde oturuyorum 20mb sınırsız fiber var tivibu webi ilk çıktığından beri kullanıyoruz bunuda bi deneyelim dedik hazır dijitürk üyeliği bitmişken.. kota kullanmıyor, internet indirme hızım sanıyede 2mbın üzerine çıkabiliyor 10 günde 3mb akk oluyor devamlı oyun film vs indiririm dolayısıyla bu bedava 6 aylık denemeyi almamı önerirmisiniz internet hızım çok yavaşlar mı yoksa onlar otomatikmen hızımı yükseltiyor mu birde almam için hangi cihazı öneriyosunuz?

fiberde kapasite olmadığı için ev açısından sorun olamz.tek sorun 100 mbit tarifeisnde olur.cihazların ethernetleri 100 mbitlikse haliyle birbiri üsütne basackalr.neyse 20 mbite hız kesmesi olmaz.internetin gen akk 3 mbite düşer ama tiivbuev farklı protokol kullandığı için etkilemez
      |
      |

• Çavuş
      71 Mesaj
      03 Kasım 2012 19:29:12
      quote:

fiberde kapasite olmadığı için ev açısından sorun olamz.tek sorun 100 mbit tarifeisnde olur.cihazların ethernetleri 100 mbitlikse haliyle birbiri üsütne basackalr.neyse 20 mbite hız kesmesi olmaz.internetin gen akk 3 mbite düşer ama tiivbuev farklı protokol kullandığı için etkilemez

cevap için teşekkürler bugün aradılar söyledik hafta içi gelip kuracaklar umarım vestel harici bi cihaz gelir de hem ben hemde evdekiler ikna oluruz kalması için..

• Binbaşı
      1099 Mesaj
      03 Kasım 2012 21:01:49
      quote:

arkadaşlar...süperonline şirketiyle yaptığım telefon görüşmesinde benim gibi firmanın internet aboneliğini yaptıran vatandaşlar için müjde aldım...telekoma rakip özel şirket süperonline iptv şebekesi ülkemizde kapalı devre deneme yayınları devam ediyormuş...kesin tarih şimdilik veremiyorlarmış fakat inşallah hizmetimize girecekmiş forumdaşlarım...bilgilerinize sunarım...hayırlı günler geçirmenizi dilerim...

turkcell tv iptv hizmeti verecek diye biliyorum superonline uzerinden
      |
      |

• Yarbay
      4425 Mesaj
      03 Kasım 2012 22:45:16
      quote:

Orijinalden alıntı: ahokan

Alıntıları Göster

cevap için teşekkürler bugün aradılar söyledik hafta içi gelip kuracaklar umarım vestel harici bi cihaz gelir de hem ben hemde evdekiler ikna oluruz kalması için..

aslında fikir güzel film milm anında izle et.ama sorun şu.ben bunu nedne net üzerinden daha doüğrusu hiçbir hızın garantil edilemedi,fiberden bile, bir şekilde kendimi zorlayayım.

|
      |

• Yarbay
      4600 Mesaj
      04 Kasım 2012 11:37:01
      arkadaşlar...facebook yerli platformlar sayfasında bugün tivibuev platformuna, ttnet ve telekom aboneliğine gerek kalmadan vatandaşların abonelik yaptırabileceği yazıyor...ülkemize hayırlı olsun...!!!...
      |
      |

• Teğmen
      242 Mesaj
      06 Kasım 2012 11:40:19
      hala düzeltmediler şu program saatlerini...
      |
      |

بِسْـــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم
    • Yarbay
      4600 Mesaj
      06 Kasım 2012 12:37:12
      arkadaşlar...tivibu şebekesinin yeni özel sinema paketinde yer alan filim tivi-1 ve filim tivi-2 şifreli yayın kanallarındaki yapımların ortalarında reklamlar oynuyormu?...merak ediyorum...
      |
      |

• Yarbay
      4600 Mesaj
      08 Kasım 2012 14:42:13
      arkadaşlar...tivibuev aboneleri...şebekenin hizmetinden memnunmusunuz?...

• Binbaşı
      1944 Mesaj
      08 Kasım 2012 14:47:14
      quote:

arkadaşlar...tivibuev aboneleri...şebekenin hizmetinden memnunmusunuz?...

valla ben memnundum hizmetten ama cihazların kablosuz ustunden çalışmaması ile ilgili sorunum yuzunden iade ettim

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
ses yalıtımı
modasor
SEO
izmir havalimanı transfer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR2
0,665
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.