Şimdi Ara

TTNet TİVİBU EV [ANA KONU] (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.557
Cevap
54
Favori
427.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dewre

Arkadaşlar bu cihazın arayüzüne girip TV'de farklı kanal izlenirken PC'de farklı kanal izlenebiliyor mu? Cihazın IP'sini nereden öğrenebilirim?

öyle bir özelliği yok
    arayüzden herhangi bir kanal seyredilmiyor
  • iki hafta önce aldım açık söylüyom bi book değil on yıllık film için para istiyorlar nekadar dandik film var doldurmuşlar film kanalları tırt tek iyi tarafı kaçırdığın dizileri tekrar izleye biliyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim hdd içinde bile daha düzgün yüzlerce film varken . yayın kalitesine dikkat etmeden pazarlama yapıyorlar. ne sattıkları önemli. bir digi turk değil.
  • ilk bağlattığımda hd yayınları izlerken bile hızım 8 in altına inmiyordu...şimdi sd yayınlarda bile 6 nın altına iniyor..aradım MH yi santralde bir sorun gözükmüyor alabileceğiniz max hızı alıyorsunuz dedi...daha önce nasıl tv kapalıyken 12-13 alıydum dedim papağan gibi aynı şeyi tekrarlıyor...arıza kaydı açsamda bir şey değişmez diyor... türktelekom genel müdürlüğü arayın diyor...yok mubu ttnet e dur diyecek bir biri...ne önerirsiniz arkadaşlar...
  • Arkadaşlar tivibu yu tüplü televizyonda seyredebiliyormuyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: @KlavYE@

benim hdd içinde bile daha düzgün yüzlerce film varken . yayın kalitesine dikkat etmeden pazarlama yapıyorlar. ne sattıkları önemli. bir digi turk değil.

yaknız digiturkde yayınları alıp kaliteyi düşürüp tekrar veriyor,yerli kanallar gözlemlediğim, ve bunun için ücret ödüyorsun.müşteri odaklı bi şirket olamaz zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erk973

Arkadaşlar tivibu yu tüplü televizyonda seyredebiliyormuyuz?

Standart scart girişi olması yeterli, bağlayıp izleyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erk973

Arkadaşlar tivibu yu tüplü televizyonda seyredebiliyormuyuz?

scart bağlantısı ile olur.tvde svart yoksa akıllı dönüştürüü deidkleir alet ile scartı anten sinyaline çeviren makinalar yeterli oalcaktıor
  • Teşekkür ederim
  • Arkadaşlar şuan aldığım hız bu
    TTNet TİVİBU EV [ANA KONU]

Ttnet bugün babamı arayıp ilk iki ay ücretsiz sonraki aylar 9 tl olcak şekilde tivibu ev paketi satmışlar.Babam internet hızımızın düşük olduğunu söyleyince bölgemizde çalışma yaptıklarını yeni vericekleri modem ile internet hızmızın yükselceğini söylemiş babamda kabul etmiş.Şimdi benim anlamadığım bir çağrı merkezi elemanı bölgemizde çalışma yapıldığını nerden bilsin ? 8 mbps kadar olan aboneliğim ile 5 mbps hızı zor alırken bu hızı nasıl yükselmeyi düşünüyolar ? Benim tahminim babamı kandırmışlar deneyip görücez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apollon

Arkadaşlar şuan aldığım hız bu

Ttnet bugün babamı arayıp ilk iki ay ücretsiz sonraki aylar 9 tl olcak şekilde tivibu ev paketi satmışlar.Babam internet hızımızın düşük olduğunu söyleyince bölgemizde çalışma yaptıklarını yeni vericekleri modem ile internet hızmızın yükselceğini söylemiş babamda kabul etmiş.Şimdi benim anlamadığım bir çağrı merkezi elemanı bölgemizde çalışma yapıldığını nerden bilsin ? 8 mbps kadar olan aboneliğim ile 5 mbps hızı zor alırken bu hızı nasıl yükselmeyi düşünüyolar ? Benim tahminim babamı kandırmışlar deneyip görücez.

Fibere gecirecek olabilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar evinde Airties 7120 Tivibu ev kutusu olan arkadaşlar varsa , altta ki resimde bulunan adaptörlerden hangisinin ona ait olduğunu söyleyebilecek birisi varmı ? 3-4 gündür tivibuyu teslim edeceğim ancak yanlış adaptörü yanlış cihazın kutusuna koymak istemiyorum. Aşağıda ki MoSo yazann adaptör tivibunun siyah kutusuna mı ait yoksa yanında getirdikleri modeme mi ait ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: qx5

Arkadaşlar evinde Airties 7120 Tivibu ev kutusu olan arkadaşlar varsa , altta ki resimde bulunan adaptörlerden hangisinin ona ait olduğunu söyleyebilecek birisi varmı ? 3-4 gündür tivibuyu teslim edeceğim ancak yanlış adaptörü yanlış cihazın kutusuna koymak istemiyorum. Aşağıda ki MoSo yazann adaptör tivibunun siyah kutusuna mı ait yoksa yanında getirdikleri modeme mi ait ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Adaptörde yazan volt ve amper değerlerini modemdeki ile karşılaştır.
  • o değilde tivibu smart tvler içnde çıktı.haliyle tvler farklı protokolden giremiyeceğine göre akkye maruz kalackalar.adam akksiz tarife alsa 120 tl verecek tv izlemek için bide tivibu aprası verecek.hadi fiber alt yapıvar onda da 20 mbit 200 tl civarında oha yani oha
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apollon

Adaptörde yazan volt ve amper değerlerini modemdeki ile karşılaştır.

Teşekkür ederim, bende internette ki teknik özellikler sayfasına bakıyordum ancak orada amper değerleri yazmadığından canım sıkılmıştı. MoSo yazan adaptör tivibunun kutusuna aitmiş.

http://www.airties.com/product-details.asp?pn=Air%207120&s=2&ci=101&i=&cat1=IPTV+%26+%C3%87oklu-Medya+%C3%9Cr%C3%BCnler&cat2=IPTV+%C3%9Cr%C3%BCnler&dil=tr
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andre Villas Boas

Tivibu ev almayi dusunuyorum 8 mbit netm var akk ile 3 e dusuyo sikinti yasarmiyim

Tivibu Ev'in hattını modemde ayırdıkları için net hızınızın önemi yok.

Eğer mevcut altyapınız 12 mbite kadar hız alabilir durumdaysa Tivibu Ev kullanabilirsiniz. Zaten aksi durumlarda üyelik vermiyorlar.
  • arkadaşlar...ülkemizde tivibuev şebekesinin kaç adet şehirimizde altyapısı mevcut?...
  • benim tivibu inaktif olmuş nası düzeltebiliriz ? netten izlicem web maxi 3 ay hediye izleyemiyorum inaktif diyor ?
  • Merhabalar,

Yaklaşık 8 ay önce bize de Tivibu Ev kutusunu bırakıp gitmişlerdi. İlk 2 ay bedava dediler devamı için ne dediler hatırlamıyorum. Bugün faturama bir baktım ki, aylardır daha verdikleri gün beğenmeyip kenara kaldırdığım servisin ücretini benden almışlar. Hemen aradım tabi müşteri hizmetlerini. İptal etmek istediğimi söylediğimde cihazı bir bayiye götürüp teslim etmem gerektiğini, aksi taktirde kullanmaya devam edeceğimi söyledi. Ayrıca iptal etmem halinde 12 aylık taahhütün bozulacağını, yapılan indirimleri geri ödemem gerektiğini belirtti. O an kafam attı. Bize gelen servis sadece kutuyu bırakıp gitti, ne sözleşme ne de başka birşey imzalamadım. Sadece cihaz teslim evrağını aldım o kadar. Kimlik fotokopisi de vermedim. Benim adıma sözleşme başlatılmış anlayacağınız üzere. Ne yapmam gerekiyor bu durumda? Kutuyu teslim etmeye falan gitmem. Kutuyu eve bırakana kadar bi takla atmadıkları kalmıştı ama şimdi almıyorlar. Olacak iş değil. Nasıl bir yol izmeleliyim sizce?

Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.
  • arkadaşlar...tivibuev şebekesindeki toplam kanal sayısını açıklarsanız sevinirim...
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.