Şimdi Ara

850 li numaraların aranma fiyatları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
2
Favori
77.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ailemin ev telefonunu bana ait SOL fiber üzerine taşımayı düşünüyorum. Abonelik kayıtları işleri ile uğraşmadan aklıma takılan bir konu var.

Ev telefonundan (TT) 0850 li bir numarayı arayınca dakikası kaç krş'a geliyor? 850 den TT sabit telefonlara aramanın tarifeleri belli ama TT sabit den 850 ye doğru arama tarifeleri nedir? Standart şehir içi fiyatlarından mı yoksa ayrı bir tarifesi mi var 444 lüler gibi.
    TT de yada Mobil operatorlerin sitesinde konu ile igili bir bilgi bulamadım.

Yardımcı olursanız sevinirim...

• Merhabalar.

0850 numaralara doğru yaptığınız aramalarda;
    Türk telekom üzerinden arıyorsanız tüm vergiler dahil dakikası 14,59 krş.'a konuşuyorsunuz.
    Gsm operatörleri (turkcell-vodafone-avea) üzerinden arıyorsanız mevcut konuşma paketinizin içerisindeki sabit yönlere olan dakikalarınızdan, veya heryöne olan dakikalarınızdan düşmektedir.

detaylı bilgi için aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz.
    http://www.verimor.com.tr/makaleler/sth-operator-arama-ucretleri/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Verimor Telekom -- 28 Kasım 2011; 10:08:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Verimor Telekom

Merhabalar.

Türk telekom üzerinden arıyorsanız tüm vergiler dahil dakikası 14,59 krş.'a konuşuyorsunuz.
    Gsm operatörleri (turkcell-vodafone-avea) üzerinden arıyorsanız mevcut konuşma paketinizin içerisindeki sabit yönlere olan dakikalarınızdan, veya heryöne olan dakikalarınızdan düşmektedir.

Kesinlikle hayır.
    Avea'da her yöne 1000dk tarifesini kullanıyorum. İş Bankası da bu numaralara geçmiş. Mutlaka bunun altında da bir şey olacağından şüphelendiğim için Avea müşteri hizmetlerine bu konuyu sordum. 444'lü numaraların aranması durumunda paketteki dakikalardan düşüleceğini ama 850'li numaralar arağında paketteki dakikalardan düşmeyeceğini ve 0,41 kuruş üzerinden ücretlendirileceğini söyledi müşteri hizmetleri yetkilisi. Herkesin bilgisi olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetesat

quote:

Merhabalar.

Kesinlikle hayır.
    Avea'da her yöne 1000dk tarifesini kullanıyorum. İş Bankası da bu numaralara geçmiş. Mutlaka bunun altında da bir şey olacağından şüphelendiğim için Avea müşteri hizmetlerine bu konuyu sordum. 444'lü numaraların aranması durumunda paketteki dakikalardan düşüleceğini ama 850'li numaralar arağında paketteki dakikalardan düşmeyeceğini ve 0,41 kuruş üzerinden ücretlendirileceğini söyledi müşteri hizmetleri yetkilisi. Herkesin bilgisi olsun.

Heryone 500 dk avea dan dusuyor mu yoksa ekstra ucret mi odeniyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Turkcell'den 0850 ile başlayan numaraların ücretlendirilmesi ile ilgili gelen açıklama aşağıdadır.

Sayın Hoşafçı ,

0850'lü numaralara yapılan aramalar, mevcut tarifeniz ya da kampanyanız üzerinden, sabit hat araması gibi ücretlendirilir. Sabit hat yönüne geçerli paketiniz ya da hediye dakikanız varsa bu aramalar için de geçerlidir.

Full Pakette dakikaların hangi aramalarda geçerli olduğunu aşağıdaki link üzerinden kontrol edebilirsiniz.

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/sayfalar/konusmavemesajlasma/faturalihat/full-paket-yeni.aspx

Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.

İletişimde Turkcell’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
    Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

• quote:

Orijinalden alıntı: hhosafci

Turkcell'den 0850 ile başlayan numaraların ücretlendirilmesi ile ilgili gelen açıklama aşağıdadır.

Sayın Hoşafçı ,

0850'lü numaralara yapılan aramalar, mevcut tarifeniz ya da kampanyanız üzerinden, sabit hat araması gibi ücretlendirilir. Sabit hat yönüne geçerli paketiniz ya da hediye dakikanız varsa bu aramalar için de geçerlidir.

Full Pakette dakikaların hangi aramalarda geçerli olduğunu aşağıdaki link üzerinden kontrol edebilirsiniz.

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/sayfalar/konusmavemesajlasma/faturalihat/full-paket-yeni.aspx

Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.

İletişimde Turkcell’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
    Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Sağol, Turkcell'in sitesinde bulamadığım bilgiyi Donanımhaber'de bıldum sayende...

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetesat

quote:

Merhabalar.

Kesinlikle hayır.

Yanlışın var, tam tersi avea mh bana sabit hattı arama dakikalarından düştüğünü söyledi ve kanıtı da aşağıda

• quote:

Merhabalar.

Peki hani iş bankasını arıyoruz 850'li numara.
    45 dakika müzik dinletiyorlar. Onlar ücrete yansıyor mu? şuan 36. dakikadayım inat ettim açana kadar beklicem ücret burda da yazıyorsa kapatayım bi 3-5 lira daha gitmesin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.