Şimdi Ara

iPad 2 tanıtım videosu Türkçe Alt yazılı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
33.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni bir kategoriyi tek başına tanımlayan tablet devriminin öncüsü iPad'in yeni versiyonunun neler getirdiğini anlatan, türkçe alt yazı eklenmiş videosu.

Bu videoda iPad 2'nin dizayn anlamında nasıl inceldiği ve hafiflediği, çift çekirdekli işlemcisi ile 2 kat işlemci gücü artışını, 9 kat artan grafik çekirdeği gücü güncellemesini görebileceksiniz

Ayrıca HDMI çıkış adaptörü ile ekrandaki tüm görüntüleri bire bir yansıtışını, eklenen ön VGA, arka HD kameralar sayesinde büyük ekranda iMovie ve Facebook deneyimini, GarageBand uygulaması sayesinde ne kadar kolay profesyonel müzik yapılabileceğini de keşfedebilirsiniz.

Yukardakilerin dışında çok ilginç bir şekilde manyetik olarak tutunan ve hizalanan kapak tasarımını, unibody alüminyum yapısal bütünlük sağlayan şasesini, uzay içersinde tam konumunu belirlemeye yarayan Jiroskop eklentisini ve tüm bunlara rağmen 10 saate varan pil ömrünü nasıl korumayı başardıklarının anlatımlarını videoda Apple çalışanlarından izleyebilirsiniz.

• Altyaziyi yapanlara tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de onumuzdeki hafta Steve Jobs'in sunumuna turkce altyazi yapmayi dusunuyorum, donanimhaber e yollayabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Centauri
    Ben de onumuzdeki hafta Steve Jobs'in sunumuna turkce altyazi yapmayi dusunuyorum, donanimhaber e yollayabilirim.

Süper olur hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Video için teşekkürler...
  • yine çok iyi anlatmışlar.
  • Heh sanki cok büyük birşey yaptılar tamam ipad 1devrim olabilir ama ipad 2 de apple yenildi
  • garage band ıpad 1 de calısıcakmıymıs?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahoron

Heh sanki cok büyük birşey yaptılar tamam ipad 1devrim olabilir ama ipad 2 de apple yenildi

Cok komik bi yorum olmus urun ayin 11 inde piyasaya cikacak henuz kimse alip incelemedi nerden biliyosun yenildigini ... tabi apple aksini dusunuyor olsa gerek ilk batimda 12milyon uretim siparisi vermis ... bende ilk ciktigi siralar ipad almistim tavsiye isteyenlerede almayin luzunsuz makina demistim androidin tabletlerini beklemelerini solemistim simdi ise android urunlerine ve fiyatlarina bakiyorum illa tablet isteyen varsa appleden sasmasin bence ... bu fiyata bu kalite ekran renkler, ios da bazi eksiklikler var belki ama oldukca kararli ve akici calisiyor, ustelik simdi daha hizli, daha ince buna cikacak app ve oyunlar baya guzel olur... karizmaya onem veren varsa zaten appleden daha karizmatik duran urun neler var tablette ben gormedim bi samsungun makinasini masaya koyun birde bu urunu hangisi dikkat ceker :) Gercekten Android bedava yazilim mi o zaman neden 7 inc samsung ve viewsonic (duble papagan) 550 dolardan pahali ... ben samsung tablet kullandim flashi acinca berbat derece yavas normal kullanimda bile takiliyo .. acikcasi ben android balpetegi 3.0 dan bile o kadar umitli degilim

• videolarda bir sorun var (firefox 4b12 with addons)
  • şu designdan sorumlu adama tapıyorum. bi insan bu kadar abartılı bi şekilde konuşamaz, öyle bi konuşuyor ki apple tuvalet kağıdı üretse "popomu bununla silmek harika bir his, dizaynı onun bok gibi kokmasını sağlıyor, çöpe atıldığında kendimi başarılı hissediyorum" falan der heralde! :D
  • Bu videoyu iPhone dan izlemiyoruz :s
  • bu ürünün yani ipad in hiçbir işe yaramadığını uzun zaman test ettim. Türkiyeye yeni geldi sayılır ilk ipad ve ikincisi çıkıyor. bu videonun sonunda diyor ya uzun yıllar bunu sürdürecek ipad2 ... hiç zannetmiyorum. 2 sene geçmeden yenisini çıkartırlar... çünkü apple'ın satış stratejisi bu! ilkine neden kamera koymamışlar. çünkü ikincisini çıkarmaları için bir sebep olmalıydı. ipad ı soran herkes ilk kamerası var mı ve usb girişi var mı? diye soruyorlar. üçüncüsünede usb koyarlar ve birkaç süsleme daha eklerler bunda yaptıkları gibi tamam işte al sana ipad 3. adamların güzel iş yapıyorlar Allah için o şekilde haklarını yemem ama ultra gereksiz bir ürün. ve çok daha iyi yaptıkları birşey varsa ise adamların pazarlama teknikleri... öyle güzel kuruyorlar ki cümleleri gizli bir ihtiyacın varmışta sanki onu ön plana çıkartıyorlar. alma isteği doğuyor insanda. ilk ipad için 320 tl sadece deri kılıfa para veren adam tanıyorum bizzat şahit oldum. bu adamlar için bu ürünler. gözünü kırpmadan sırf pahalı diye alıyorlar. neden bunu söylüyorum çünkü rahatsız edici. gelir düzeyimiz ve ekonomik özgürlüğümüz bu kadar geniş olmayınca bu tarz şeyler görmek rahatsız edici.

• -Tamamen para tuzağı olmasına rağmen ,hababam app.fee ödemek gerekiyor,cıhaza verılen para yetmıyor bır de habıre uygulama medya ıcın para öde!!!!

-Usb,Bluetooth gibi açılımlarının olmamasına rağmen ,

-Herşeyinde Itunes 'a gebe olunmasına rağmen ,

-3'te 1 fiyatına bir netbookta daha verimli ve milyonlarca uygulamayla daha fazla bir ozgurluk olmasına rağmen

Kısaca bu forumdakı hararetlı tarışmalarına rağmen ,
    bu tartışmalar ışığında bu cihaza o kadar parayı vermeyi irrasyonel bulmama rağmen...
    hayran kaldım.Burada apple fanboylar hemen sululuk yapmasın ,ölümüne apple ı savunmalarını israf edilen enerji olarak goruyorum halen ,lakin evet itiraf ediyorum ,Apple yine yapmış ve çok iyi yapmış ,sektördeki diğer firmalar halen birbirlerını tekrarlayıp dursun,innovasyon =Apple.
    Şimdi aranızda amerıkaya gıdecek olursa ,ÇOK ÇOK RİCA EDIYORUM BANA PM ATSIN ,PARASINI TURASINI VERICEM BIR TANE KAPIP GELSIN BANA LUTFEN RICA EDIYORUM!!

• quote:

Orijinalden alıntı: sendemail

-Tamamen para tuzağı olmasına rağmen ,hababam app.fee ödemek gerekiyor,cıhaza verılen para yetmıyor bır de habıre uygulama medya ıcın para öde!!!!

-Usb,Bluetooth gibi açılımlarının olmamasına rağmen ,

-Herşeyinde Itunes 'a gebe olunmasına rağmen ,

-3'te 1 fiyatına bir netbookta daha verimli ve milyonlarca uygulamayla daha fazla bir ozgurluk olmasına rağmen

Kısaca bu forumdakı hararetlı tarışmalarına rağmen ,
    bu tartışmalar ışığında bu cihaza o kadar parayı vermeyi irrasyonel bulmama rağmen...
    hayran kaldım.Burada apple fanboylar hemen sululuk yapmasın ,ölümüne apple ı savunmalarını israf edilen enerji olarak goruyorum halen ,lakin evet itiraf ediyorum ,Apple yine yapmış ve çok iyi yapmış ,sektördeki diğer firmalar halen birbirlerını tekrarlayıp dursun,innovasyon =Apple.
    Şimdi aranızda amerıkaya gıdecek olursa ,ÇOK ÇOK RİCA EDIYORUM BANA PM ATSIN ,PARASINI TURASINI VERICEM BIR TANE KAPIP GELSIN BANA LUTFEN RICA EDIYORUM!!

Uygulamalara tabiki para ödeyeceksin. Playstation 3 alınca oyunlara para istiyorlar diyor musun? Cihaz başka uygulama başka. Yanlış bir yorum olmuş bu.
    1/3 fiyatına netbook? 500$a satılan ipad yerine 170$a netbook yani. Bu kadar ucuzladı mı bu netbooklar?

• Harika olmus ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahoron

Heh sanki cok büyük birşey yaptılar tamam ipad 1devrim olabilir ama ipad 2 de apple yenildi

Amacın ne arkadasım ya ? Niye bosuna post kasıyorsun ? Cahilsen bunu kendıne sakla .. Sen şu ana kadar övüceğin ne yaptın ki firmanın yaptıgı bu ürünü bu şekilde daha 1 kere bile eline almadan konuşabiliyorsun ? Hangi Hakla ?? Müşteri her zaman haklıdır mı ?? Sen daha bırak ıpad2 yı ıpad 1 ı bıle elıne almamıs bı adamsın bunu o kadar ıyı bılıyorum kı.. Cunkı eger bır kere alıp kurcalama kullanma şansın olsaydı o yorumu yazıcagına adamları tebrık etmeyı tercıh ederdın .. Anca kötüleyin başka hiç bi işe yaramayın ..

Ayrıca; Apple Ipad 2 de yenilmedi daha da uste cıktı. Genel olarak dusunmek gerekirse adamlar bızım ustumuze cıktı.. Sımdı sen gıdıp Stewe Jobs a dayı sen ipad ı yaptın ama bi b*k* benzemiyo desen adam sana sen ne yaptın ki benım yaptıgım seyı elestırıyosun demezmı .. Önce bir al kullan sonra öt.. Yenilmiş vay be Nerden cıkardın acaba ? Hangi Verilere Dayanarak ?

• quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

Uygulamalara tabiki para ödeyeceksin. Playstation 3 alınca oyunlara para istiyorlar diyor musun? Cihaz başka uygulama başka. Yanlış bir yorum olmuş bu.
    1/3 fiyatına netbook? 500$a satılan ipad yerine 170$a netbook yani. Bu kadar ucuzladı mı bu netbooklar?

İşe yarayan ücretsiz uygulamaların olması gerekir. Örneğin ben fakirim Gimp kullanırım, gücü yeten de Photoshop alır kullanır. Yani böyle bir alternatif olaması lazım. Fakirsen alma diyebilirsin. Ama androidli tabletler de aynı fiyat. Ucuzları bunun eline su dökemez.

Benim durumum ipad2 almaya ancak yeter. Üstüne bir de uygulama fiyatları binmemeli. Windowsta uygulamaya para verdiğimi hatırlamıyorum. Buradan alışkanlık olsa gerek.

Ayrıca doğru söylemiş. 1/3 fiyatına netbook var. Türkiye fiyatlarına bakarsan görürsün. Yurtdışı satış fiyatlarıda pek fark etmiyor zaten. Buraya gelince aynı fiyata ulaşıyor.

Birde şatığım başka bir nokta var. Oyun için bilgisayar alınmaz diyenler... PS3 daha mı ucuzmuş ne. Öyle diyorlar. PC'ye 1500 veririm ama oyun satın almam. PS3'e 800 veririm ve her yeni çıkan oyuna enaz 100TL verince daha mı ucuza geliyormuş. Televizyon parasınıda saymıyorum. PC'de Monitör ile kasa bir birinden ayrı dşünülmüyorsa PS3 için de geçerli.

• şu kel adamı hiç sevmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: raz0r38

quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

İşe yarayan ücretsiz uygulamaların olması gerekir. Örneğin ben fakirim Gimp kullanırım, gücü yeten de Photoshop alır kullanır. Yani böyle bir alternatif olaması lazım. Fakirsen alma diyebilirsin. Ama androidli tabletler de aynı fiyat. Ucuzları bunun eline su dökemez.

Benim durumum ipad2 almaya ancak yeter. Üstüne bir de uygulama fiyatları binmemeli. Windowsta uygulamaya para verdiğimi hatırlamıyorum. Buradan alışkanlık olsa gerek.

Ayrıca doğru söylemiş. 1/3 fiyatına netbook var. Türkiye fiyatlarına bakarsan görürsün. Yurtdışı satış fiyatlarıda pek fark etmiyor zaten. Buraya gelince aynı fiyata ulaşıyor.

Birde şatığım başka bir nokta var. Oyun için bilgisayar alınmaz diyenler... PS3 daha mı ucuzmuş ne. Öyle diyorlar. PC'ye 1500 veririm ama oyun satın almam. PS3'e 800 veririm ve her yeni çıkan oyuna enaz 100TL verince daha mı ucuza geliyormuş. Televizyon parasınıda saymıyorum. PC'de Monitör ile kasa bir birinden ayrı dşünülmüyorsa PS3 için de geçerli.

ipad için ücretsiz kaliteli bir çok app var zaten. Photoshoptan bahsetmişsinz Photoshop Express bedava mesela.
    ipad türkiyede yurtdışından gelen bir çok şeye oranla daha pahalı evet bunun sorumlusu da bilkom yani apple değil.

pc'ye 1500 lira veririm tüm yazılımları, oyunları korsan kullanırım mantığınıza gelirsek.
    sizin durumunuz el vermeyebilir orjinal kullanmazsanız yazılımları ama gelip bunu burda savunmak da doğru değil.
    ülkemiz gerçeği zaten çoğu insan korsan yazılım kullanıyor ama kimse doğru olduğunu söylemiyor.

şimdi diyeceksin ki sen hiç korsan yazılım kullanmıyor musun? Evet kullandım bir sürü, oyun, yazılım, işletim sistemi
    ama 2010 aralıktan beri hiç bir bilgisayarımda korsan program, oyun, işletim sistemi kullanmıyorum.
    ps3 oyunlarımı da ingiltereden ucuza getirtiyorum fakat türkiye de ps3 oyun fiyatlarında ciddi gelişmeler var.
    god of war 3, gran turismo 5, killzone 3 gibi oyunlar türkiyeye hep uygun fiyatlardan getirildi.
    killzone 3'e türkçe dublaj, altyazı desteği konuldu.
    Sony eurosia türkiye için iyi çalışıyor yani, microsoft gibi görmezden gelmiyor türkiyeyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark-knight -- 6 Mart 2011; 15:12:06 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.