Şimdi Ara

muhabbet kuşu cinsiyeti yardım!--yeni resimler eklendi büyük boy yardım -- (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
6
Favori
44.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Slm Arkadaşlar 1 er hafta aralıklı 2 kuş aldım yaş ve cinsiyet tahmininde bulunurmusunuz?

• Elasmosaurus kullanıcısına yanıt
    Kuş çok şirin masallah benim kuşada yüzü çok benziyor sanırım aynı cins erkek benimde aynı böyle gagası felan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfftclk

Kuş çok şirin masallah benim kuşada yüzü çok benziyor sanırım aynı cins erkek benimde aynı böyle gagası felan.

Ben ne alaka hocam?
  • Benim kuş henüz çok kücük cinsiyetini söylermisiniz
     muhabbet kuşu cinsiyeti yardım!--yeni resimler eklendi büyük boy yardım -- muhabbet kuşu cinsiyeti yardım!--yeni resimler eklendi büyük boy yardım --

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: the2hun

Benim kuş henüz çok kücük cinsiyetini söylermisiniz
     muhabbet kuşu cinsiyeti yardım!--yeni resimler eklendi büyük boy yardım -- muhabbet kuşu cinsiyeti yardım!--yeni resimler eklendi büyük boy yardım --

Bu kadar kucuk kusun cinsiyetini bu fotolarla anlamak cok cok zor bence . ama erkek olma ihtimali %60 bence

• hocam kaç aylık sizce bana 1 aylık dendi hal ve hareketleri nasıl olmalı erkek olanların sadece ceresindenmi anlıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the2hun -- 12 Şubat 2015; 18:46:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the2hun

hocam kaç aylık sizce bana 1 aylık dendi hal ve hareketleri nasıl olmalı erkek olanların sadece ceresindenmi anlıyoruz

En fazla 1 ayliktir 45 gunluk bile degildir. Gagasi daha siyah cunku . baska kisiler baska yerlerinden anliyor olabilir ama ben ceresi disinda baska bi yerinden anlamiyorum cinsiyetini .

• Arkadaşlar cinsiyet konusunda yardımcı olur musunuz?

• bende bunu yeni aldım 2 hafta kadar oldu. çekoslavak dedi, aldığımda adam 3 haftalık erkek demişti. ama şimdi yorumları okudum kararsız kaldım erkek mi dişi mi diye. bilen varsa ?
     muhabbet kuşu cinsiyeti yardım!--yeni resimler eklendi büyük boy yardım -- muhabbet kuşu cinsiyeti yardım!--yeni resimler eklendi büyük boy yardım -- muhabbet kuşu cinsiyeti yardım!--yeni resimler eklendi büyük boy yardım --

• kusumun cinsiyeti nedir dortbucuk bes aylık civarı kuscu belli deigl basındaki tuyler tam beyazlasınca ya maviye doner ya kahve rengiye dedi ?
     muhabbet kuşu cinsiyeti yardım!--yeni resimler eklendi büyük boy yardım -- muhabbet kuşu cinsiyeti yardım!--yeni resimler eklendi büyük boy yardım -- muhabbet kuşu cinsiyeti yardım!--yeni resimler eklendi büyük boy yardım --

• meraba arkadaşlar ben 2 tane kuş aldım . cinsiyetinden haberim yok ama kuşlar habire öpüşüyor mavi olan öpüşmeye daha meğilli hangisi kız hangisi erkek yazarmısnın . bide 2 tane olunca alışması zor olurmu ? TEŞEKKÜRLEr
     muhabbet kuşu cinsiyeti yardım!--yeni resimler eklendi büyük boy yardım -- muhabbet kuşu cinsiyeti yardım!--yeni resimler eklendi büyük boy yardım -- muhabbet kuşu cinsiyeti yardım!--yeni resimler eklendi büyük boy yardım -- muhabbet kuşu cinsiyeti yardım!--yeni resimler eklendi büyük boy yardım -- muhabbet kuşu cinsiyeti yardım!--yeni resimler eklendi büyük boy yardım --

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OsmanLaz -- 24 Mart 2016; 16:17:03 >

• OsmanLaz O kullanıcısına yanıt
    Fotoğraf koysaydınız?

• koydum
  • OsmanLaz O kullanıcısına yanıt
    Mavi olanı pek anlayamadım ama dişi gibi duruyor. Yeşil olansa kesin erkek. Ve evet iki tane olurlarsa alıştırması zor olur. Sizden ürkmemeyi öğrenirler ama bundan ilerisi zor olur, omza alıştırmak falan.
  • @OsmanLaz
    hocam yesil olan erkek
    mavi olan disi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar kuşum 2 aylık hollanda 22 günlükken erkek diye aldım ama görenler dişi olduğunu söyledi. Başka kuşçulara görütürüp gösterdim biri %70 dişi diğeri belli olmaz 3-4 ay sonra belli olur anca dedi. Aldığım yere geri gittim dişi diyorlar dedim adam bana yüzde bin erkek dedi. Anlayan arkadaşlar rica etsem söyler  muhabbet kuşu cinsiyeti yardım!--yeni resimler eklendi büyük boy yardım --misiniz kuşumun cinsiyeti nedir? muhabbet kuşu cinsiyeti yardım!--yeni resimler eklendi büyük boy yardım -- muhabbet kuşu cinsiyeti yardım!--yeni resimler eklendi büyük boy yardım -- muhabbet kuşu cinsiyeti yardım!--yeni resimler eklendi büyük boy yardım --

• Arkadaslar selamunaleykum siteye yeni katildim sirf bu yuzden iki tane bir aylik kuslarim var cinsiyet emin olamadim bana yardimci olurmusunuz lutfen resim eklemeye calisicagim profosyenel olanlar tespit yapsin tskr ederm

muhabbet kuşu cinsiyeti yardım!--yeni resimler eklendi büyük boy yardım --

• Benim muhabbet kuşumun cinsiyetini öğrenmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

• Merhabalar muhabbet kuşumun cinsiyetini öğrenmek istiyorum yardımcı olur musunuz

• Merhabalar muhabbet kuşumun cinsiyetini öğrenmek istiyorum yardımcı olur musunuz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.