Şimdi Ara

. (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.445
Cevap
577
Favori
1.152.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: stopplay

Kimse sana özgürlük veremez.
    Kimse sana eşitlik veya adalet yada başka bir şey veremez.
    Eğer adamsan, sen alırsın.

güzel söz
  • quote:

Orijinalden alıntı: unsal07

"2012 de dünyanın yok olacağı gerçek değilmiş. Demin bi yeni rakı aldım, son kullanma tarihi 2013. Sorun yok yani. Rahat olun!"

• "klavyeden çok mouse'u kullanıyorsanız, yalnızsınızdır demektir"
  • günden güne müzik dünyasıda değişiyor eskiden sesi güzel olanlar albüm yapıyordu simdi ise parası olan albüm yapıyor...

--

15 begeni 5 yorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BURKY_ -- 31 Temmuz 2011; 13:48:40 >
  • icim marka yoneticilerinden kaymak slogani: 'icim'den size kaymak geldi!'

rafet el roman - beni affeder misin
    rafet el roman - affetmem
    rafet el roman - sorma neden
    rafet el roman - elimde değil. :)

yalnızlığın ne olduğunu tuvalete girip s**arken kapıyı kapatmayan bilir
  • Annemin yemezsen arkandan ağlayacak sözünün gerçek olmadığını evde yalnızken yaptığım deney sonucu öğrendiğimden beri kimseye güvenemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dila'

en cok begenılen buydu 50 beğeni vardı.

Otobüs durağında beklerken yerde 5 kuruş gördüm ve o parayı yerden aldığımı görenler şaşkın gözlerle bana baktılar.''Bu kadarcık parayla ne yapacaksın''dercesine.Ama bilmiyorlardı ki benim o parayı üzerinde ''Atatürk''resmi olduğu için saygıdan aldığımı

Çaldım.
  • Fanta gençlik festivaline de gitmiyorum Rock'n coke'a da.Veya Linkin Park'da dinlemiyorum.Dexter'da izlemiyorum.Parliament içmiyorum veya Iphone 4 kullanmıyorum.Ayrıca arkadaşımla yaptığım marjinallikleri eve gelince facebook duvarım üzerinden konuşmuyor,@Ankara , @Antalya , @Almanya yazmıyorum.529 tane kardeşim de yok.Kısacası siz zenginsiniz. Siz marjinalsiniz.Siz Kingsiniz.Siz Mükemmelsiniz.Bi imza versenize?
  • Bütün aşkların sonunu hazırlayan "sensiz yapamam"dır. "İhtiyaçlarla sevgi aynı karede yer almaz." (+42 beğeni.)

Kim ölür kim kalır bilemem, çökmüyorum yani! (+40 beğeni.)

Senin yaşayan ölünü benim dualarım diriltir... (+44 beğeni.)

+Abi geçen gün eve kız attım.
    -Eee abi. (+45 beğeni.)
    +Çok hızlı atmışım salak gitti duvara çarptı. ♥

Şuan GTA SANANDREAS oynuyorum ve kırmızı ışıkta duran arabaların üstünden koşarak gidiyorum. İnşallah magnum kamyonu bulurum ♥ (+43 beğeni.)

Aslında insan bir anda aşık olur. sadece bir bakış , bir merhabalaşma bile yeterlidir yada bir resme bakmak.
    Ama gelin görün ki hayalinizdeki o süper aşk , dünyanın en mutlu çifti çoğu zaman hayallerinizde kalacaktır. (+24 beğeni)
    Baktığınız fotoğraflarda yanında olmak istediğiniz kişi başkalarıyla dolaşırken siz ise o fotoğrafa bakarsınız.
    O yüzden herşeyi doğal akışına bırakın elbet kalbiniz doğru yolu bulacaktır.

Yani ben, değiştim artık kızım,
    Hâlâ sana karşı yüreğimi kan kırmızı sanıyon.
    Öyle değil çünkü sen bana güvenmezsen, (Yaklaşık 1 saat önce) (+14 beğeni.)
    Benim sana olan sevgim mantık dışı kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AntiKa'. -- 31 Temmuz 2011; 23:00:49 >

• Ya sacmalamayın arkadaslar Allah askına ınsan bu sekılde bırsey yazabılır karsılastırmak ıle alakasıda olmayabılır bu dusunce ıle alakalı ben Ataturk'u de cok severım Peygamber Efendımızıde kımısı o tarıhı verır ben daha onceye gıdıp efendımızın dunya degıstırme tarıhını verırım bu profılımde ''1938 den berı yetımız ''yazan bır arkadasa cevabende olabılır ama sadece onun dusuncesıne bır karsılık olarak verılır,onun dusuncesını elestırmek ıcın olmayabılır yapmayın Allah askına hemen serıat,ıran orneklemelerıne gırmeyelım kımse kımseyı kırmasın..
  • arkadaslar tartısmayı kessenızde konu kilit olmasa ya lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: <flame>

arkadaslar tartısmayı kessenızde konu kilit olmasa ya lütfen

+1905
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkayboys

+Abi ben ateist oldum. -Ciddi misin lan? +Allah çarpsınki

Ürdün Kralı Abdullah'dan davetiye hakkında , Başbakan Erdoğan'a anlamlı mesaj: إذا كان لديك تأتي الجنس

birini döveceğini söyleyen insanın cümleye eklediği "yer misin yemez misin" kısmına hastayım. sanki dürümle dövecek, macar salamla dövecek.

Reklamlarda kullandıkları engellileri yüz yüze iken vicdansızca azarlayanlar, siyasetçi olmadan önce insan olmayı öğrenmelidir. (K. Kılıçdaroğlu)

"Gelsin yüzüne de söylerim"ciler dünyanın en yüzsüz insanlarıdır. Yanlış anlaşılmasın, arkalarından konuşmuyorum. Gelsin yüzüne de söylerim.

"bizzddee geeellliiyyoorrzzz" diye tivit giren kız vibratörü çıkar öyle yaz bişey anlamıyoruz.

Sınavda şifre var ama kopya yok, internette sansür var ama yasak yok, oy verende kafa var ama beyin yok...

"seni bir kalemde silerim" diyen manitaya "seni bir silgide yazarım" dedim evi arabayı satıp filedelfiya'ya kaçtı.

tuttum bunu

• ‎1- Şimdi Google da Çeviriyi açın.
    2- Türkçe'den İngilizce'ye çeviri kısmına "Mahmut Tuncer" yazın.
    3- Çeviriyi okuyun.
    4- Sonra bunu paylaşın, başkaları da gülsün :)))
    bi bunu yapmamıştın google :P

epey bi beğeni ve yorum aldı arkadaşlar,sohbetein durumuna göre,mahmut tuncermi üzülmüştür yoksa diğeri mi diye sorular cevaplar,ortam canlandı
  • "Hristiyanlar alim, müslümanlar cahil oldukça dinlerinden uzaklaşırlar" Mismar...
  • "Aynı yolu beraber yürüdüğümüzü sandığımız insanlar, aslında bize sadece gidecekleri yere kadar eşlik ediyor.."
  • Sabahları kahvaltı yapmıyorum çünkü seni düşünüyorum, öğlenleri yemek yemiyorum çünkü seni düşünüyorum, gece olunca uyuyamıyorum çünkü açım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: <flame>

arkadaslar tartısmayı kessenızde konu kilit olmasa ya lütfen

peki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pizza Hot

"Hristiyanlar alim, müslümanlar cahil oldukça dinlerinden uzaklaşırlar" Mismar...

• quote:

Orijinalden alıntı: kral1840

‎1- Şimdi Google da Çeviriyi açın.
    2- Türkçe'den İngilizce'ye çeviri kısmına "Mahmut Tuncer" yazın.
    3- Çeviriyi okuyun.
    4- Sonra bunu paylaşın, başkaları da gülsün :)))
    bi bunu yapmamıştın google :P

epey bi beğeni ve yorum aldı arkadaşlar,sohbetein durumuna göre,mahmut tuncermi üzülmüştür yoksa diğeri mi diye sorular cevaplar,ortam canlandı

Bu nasıl çeviri yaaa?

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.