Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (1027. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.321
Cevap
125
Favori
1.621.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10251026102710281029
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: anypeopl..

quote:

Orijinalden alıntı: syberr2112

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

DLC'lerde bitti,Daedric Swordu legendary yaptım ama nedense kalkanlar kısmı çıkmadı.
    Shadowmere gerçekten harika bir at,ejderhaya saldıran başka at görmedim benden önce dalıyor direk

O at iyide bazen insanın sinirini bozuyor,ayrıca çok çabuk küsüyor geçen hafta;
    Dağın başında legendary dragon ile kapışıyordum.Ejderha 2 tane indirdi bende 2-3 tane ok salladım tam o anda ok bitti direk büyüye geçtim 1-2 tane daha çaktım hem ejderhanın hemde benim canım neredeyse bitmişti kim ilk vurarsa yenerdi.Bende pot fln kalmadı son fireball'lık mana vardı bende haliyle hazırlandım tam vuracaktım bir anda o eşek bozması hayvan önüme zıpladı haliyle ejderhaya dokunmadı bile o andan sonra kıl kaptım ata ve dağın başında fus-ro-dah çektim
    O günden beridir ortalıkta yok,ölümsüz olduğunu duymuştum fakat geride gelmiyor sanırım bana küstü

ölmüştür at ölümsüz değil sağlığı ve sağlığın doluş hızı çok yüksek yüksek bir dağdan atarsan ölür.

Ama isteyerek olmadı bir anlık sinirle fırlattım
    Diriltmenin yolu yok mu?Sonuçta o kadar büyü öğreniyoruz yok mudur bunun hilesiz çözümü?

Dawnguard DLC'si yüklüyse Arvak isimli başka bir at var onu alabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: SVSTRGMR

oyunda en yüksek level kaçıncı level

80
  • ozaman perk dağıtımnda dikkatli olmalıyım
    amacım kaba kuvvet
    sihirle işim olmaz
  • quote:

ozaman perk dağıtımnda dikkatli olmalıyım
    amacım kaba kuvvet
    sihirle işim olmaz

Level sınırını kaldıran modlar mevcut istersen,ama 80 level olmak bile çok çok uzun surecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakın dövüşe gireceksen oyunu zorlaştıran modları kur çünkü bir süre sonra herkese neredeyse tek atacak duruma geliyorsun haliyle oyun zevkini bozuyor
  • Büyü eklediğimiz silahlar ve kıyafetlerin gücünü nasıl ve hangi perklerle arttırabiliyoruz? Mesela silahlarda en fazla 10 damage oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: route666

Büyü eklediğimiz silahlar ve kıyafetlerin gücünü nasıl ve hangi perklerle arttırabiliyoruz? Mesela silahlarda en fazla 10 damage oluyor

Enchanting perklerine vererek artırabilirsin
  • Oynamayı özledim lan
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Presidente

Oynamayı özledim lan

lanlı lunlu konuşma yükle de oyna
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: El Presidente

Oynamayı özledim lan

lanlı lunlu konuşma yükle de oyna

ya ben 1 yıldır oyuna girmiyorum, ama silemiyorumda. hayvan gibi yer kaplıyor hdd de ama silmeye kıyamıyorum. oyunu bitirmiştim, sonrasında dlc leri yükleyip devam ederim karakterimi geliştirmeye diye düşünüyordum. halada düşünüyorum...

• assasin creed serisini revelation'a kadar en saçma yan görevlere başarımlara kadar bitirmiştim
    şimdi bunu yan görevler değil ama haritadaki tüm mekanları keşfedene kadar oynamayı düşünüyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: route666

Büyü eklediğimiz silahlar ve kıyafetlerin gücünü nasıl ve hangi perklerle arttırabiliyoruz? Mesela silahlarda en fazla 10 damage oluyor

Enchanting perklerine vererek artırabilirsin

2 perk verdim damage 13 oldu
  • beyler bana bi mod lazım.oyund atla ilerleken mesela yüksek bir yerden iniyorum at yerde değilde hava gitmeye başlıyor bi süre sonrade aşağı iniyor ama çok yüksek olursa at ölüyor böyle acayip bi bug var bnde bunu düzelticek bi mod var mı ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer4294

quote:

Orijinalden alıntı: mahfuzalbayrak

quote:

Orijinalden alıntı: adacem

Bu 2 mod olmadan oynamayın oyun çok daha güzel hale geliyor. Sarhoş olup düşe kalka, ejderhayı çift görerek öldürdüm az önce
    http://skyrim.nexusmods.com/mods/11163/?
    http://skyrim.nexusmods.com/mods/26228/?

frostfall ile geliyor çanta istersen sadece çanta modu da var saber gear backpack diye

bunlara bir de wet & cold'u ekledim dehşet oldu. oyunun tadı değişti be. yeniden başladım oyuna. high hrothgar'a tırmanmak eskisi gibi kolay olmadı. harbi harbi evereste tırmanmak gibi, açlık susuzluk, soğuk!! üff! resmen iki üç gün tepeye tırmanabilmek için hazırlık yaptım. yemek, su stokladım, çadır, uyku tulumu vs tedarik ettim, soğuktan koruyacak kürklü elbiseler yaptım. bir de ayı postundan koca bir sırt çantası yaptım. hardcore oyunculara şiddetle tavsiye ederim.

bu iki modun ne gibi getirileri var kardeşim şöyle biri genel hatlarıyla biri anlatabilir mi ???

frostfall soğuktan etkilenmeni sağlıyor. yanına odun çadır vb almadan yüksek dağlara çıktığında soğuk yüzünden yavaş yavaş bazı özellikleri kaybediyorsun ve en sonunda ölüyorusun(ayarlarsan tabi). Diğeri ise yorgunluk açlık susuzluk ekliyor, yemekler can doldurmak yerine aç kalmamak için yeniyor vs. mesela çok yourulup uyumazsan taşıma kapasiten düşüyor.

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mahfuzalbayrak

quote:

Bu 2 mod olmadan oynamayın oyun çok daha güzel hale geliyor. Sarhoş olup düşe kalka, ejderhayı çift görerek öldürdüm az önce
    http://skyrim.nexusmods.com/mods/11163/?
    http://skyrim.nexusmods.com/mods/26228/?

frostfall ile geliyor çanta istersen sadece çanta modu da var saber gear backpack diye

bunlara bir de wet & cold'u ekledim dehşet oldu. oyunun tadı değişti be. yeniden başladım oyuna. high hrothgar'a tırmanmak eskisi gibi kolay olmadı. harbi harbi evereste tırmanmak gibi, açlık susuzluk, soğuk!! üff! resmen iki üç gün tepeye tırmanabilmek için hazırlık yaptım. yemek, su stokladım, çadır, uyku tulumu vs tedarik ettim, soğuktan koruyacak kürklü elbiseler yaptım. bir de ayı postundan koca bir sırt çantası yaptım. hardcore oyunculara şiddetle tavsiye ederim.

bu iki modun ne gibi getirileri var kardeşim şöyle biri genel hatlarıyla biri anlatabilir mi ???

frostfall soğuktan etkilenmeni sağlıyor. yanına odun çadır vb almadan yüksek dağlara çıktığında soğuk yüzünden yavaş yavaş bazı özellikleri kaybediyorsun ve en sonunda ölüyorusun(ayarlarsan tabi). Diğeri ise yorgunluk açlık susuzluk ekliyor, yemekler can doldurmak yerine aç kalmamak için yeniyor vs. mesela çok yourulup uyumazsan taşıma kapasiten düşüyor.

baktım youtube'tanda videolarına pek hoşuma gitmedi şuan değilde ilerde kullanırım belki o modları

• arkadaşlar ben geçen hafta skyrim steam kod satın aldım. ama oynamayacam artık. dükkan açıp satabilr miyim kodu ? olabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mentalist Zihinbaz

arkadaşlar ben geçen hafta skyrim steam kod satın aldım. ama oynamayacam artık. dükkan açıp satabilr miyim kodu ? olabilir mi

Library e eklediysen impasıbıl

• quote:

Orijinalden alıntı: Synster

quote:

arkadaşlar ben geçen hafta skyrim steam kod satın aldım. ama oynamayacam artık. dükkan açıp satabilr miyim kodu ? olabilir mi

peki teşekkürler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Synster

quote:

peki teşekkürler

Önemli değil her zaman

• quote:

baktım youtube'tanda videolarına pek hoşuma gitmedi şuan değilde ilerde kullanırım belki o modları

Benim de yemiyor mesela, teoride iyi de bir yerden sonra sıkılıyorum böyle şeylerden. Oyunda olsa gıkımı çıkarmam ama opsiyonel ve sonradan eklenen bir özellik olunca tercih etmiyorum. Ama eminim ki aşırı eğlencelidir, Oblivion'da 200-300 saat oynamışlığım var, onda da vardı bu gerçekçi ihtiyaç modu.
  • 
Sayfa: önceki 10251026102710281029
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.