Şimdi Ara

YENİ:AVEA FATURASIZ HATLAR İÇİN NUMARA DEĞİŞİMİ BAŞLADI! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
0
Favori
39.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: NetAnket.Net

Bu arada sonradan aklıma geldi yazmak,işlemin tam linki >: https://www.avea.com.tr/mps/portal?cmd=changeNumber&lang=tr&pagemenu=hat.numaradegisikligi

Takrar yazıyorum linki aşağıya arkadaşlar:

https://www.avea.com.tr/mps/portal?cmd=changeNumber&lang=tr&pagemenu=hat.numaradegisikligi

Bu linki açtığınızda ekranda numaralar varken, mouse (fare) ye sağ tıklayıp Sayfayı Yenile yazısına tıklarsanız yada klavyede direk F5 tuşuna tıklayarak sayfayı yenilerseniz direk yeni numaralar geliyor karşınıza.Beğendiğiniz numara çıkıncaya kadar bunu yapabilirsiniz.Bir süre sonra online işlem şifrenizi tekrar girmenizi istiyor ama sayfayı fazla bekletmeden yaparsanız şifreyi tekrar girmenizi daha geç istiyor.
    Tekrar uyararak yazayım,numarayı beğendiğiniz anda hemen seçip devam edin,çok düşünüp numarayı beğendikten sonra devam etmek istediğinizde bu sefer fazla beklediğiniz için güvenlik gereği şifreyi tekrar girmenizi ister,tekrar girdiğinizde beğendiğiniz numara değil,başka numara çıkar karşınıza.

Artık sistem çalışmıyor. İllaki müşteri hizmetlerinin aranması gerekiyor ve üstelik ücret 10 TL + 40 kuruş da müşteri hizmetlerini aramak için gidiyor ..

• ya arkadaşlar ben anlamadım kullandığım numarayı değiştirmem lazım ama nerden girecem bilmiyrm lütfen yardımcı olurmusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: suasi

ya arkadaşlar ben anlamadım kullandığım numarayı değiştirmem lazım ama nerden girecem bilmiyrm lütfen yardımcı olurmusunuz

Müşteri hizmetlerini aramanız lazım.
  • Prefixi turkcell ve vodafone'a ait olan numaralarda değişim olmuyor galiba. 53x ve 54x gibi numaraları 50x çevirebilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayata gülümse

Prefixi turkcell ve vodafone'a ait olan numaralarda değişim olmuyor galiba. 53x ve 54x gibi numaraları 50x çevirebilen var mı?

Değiştiriliyor. Artık 050x le mi baslar, 055x mı olur bilmiyorum ama numara değiştirme fiyatı 10 TL.
  • Turkcellde ilk numara değişimi ücretsizdi..
  • iii günlerr ben numaramı dğştrmk istiorum ama numara değştr seçeneği yok bende hattım faturasız. birkaç link koyan arkdşlar olmş grdm o linke numara değştr seçeneği çıktı ama numaralar çıkmadı bu sefer de kafayı yemk üzereymm ltfenn yardım edin :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: haticeeee

iii günlerr ben numaramı dğştrmk istiorum ama numara değştr seçeneği yok bende hattım faturasız. birkaç link koyan arkdşlar olmş grdm o linke numara değştr seçeneği çıktı ama numaralar çıkmadı bu sefer de kafayı yemk üzereymm ltfenn yardım edin :(

Uzun bir süredir sadece müşteri hizmetlerinden değişim yapılabiliyor.Hattın yasal sahibiyseniz 500'ü arayarak değişim yapabilirsiniz.İşlem ücretlidir.
  • 0536 lı numara mı avea ya geçirip avea da numara değişikliği yapabilir miyim arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tenahiz

0536 lı numara mı avea ya geçirip avea da numara değişikliği yapabilir miyim arkadaşlar?

aynı sorunun cvbını bende arıyorum.
    bende de hala cıkmıyor numara degiştir menusu
  • İnternet üzerinden numara değiştirme sistemi daha iyiydi, onlarca numaraya bakıp özel numara alma şansı vardı
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.