Şimdi Ara

YENİ:AVEA FATURASIZ HATLAR İÇİN NUMARA DEĞİŞİMİ BAŞLADI! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
0
Favori
39.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: A.SAYGILI

Şimdi anlamadım arkadaşlar.
    Hattı aldığımız zaman nasıl oluyor?
    Kendi numaramızmı değişiyor?

Bizi arayanlar ulaşamıyacakmı? Yeni numaramızı mı vermemiz gerekiyor

0506 --- 35 53 diye 3 yıllık bir numaram var değiştirsem mi?

Mevcut numaranı değiştirebiliyorsun yeni numaranı vermen gerekecek ücretide 5TL'dir
    Sim kart değiştirmene gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Subat

avea kullanan bir arkadaşım vardı numarasını değiştirmek istiyordu durumu anlattım. online değişiyormuş artık dedim. girdik içeri. tıkladık beş numara sundu bize.. ve bu kadar ballı olur bir insan doğum tarihi 1980 sunduğu numaralar arasında son 4 rakamı 80 80 ben bu kadar bal görmedim arkadaş :)))))

numara da 0 507 ile başlıyor..

50 kere denedik bir daha böyle seri numara gelmedi.. ilk seferde 80 80 yakalamak gerçekten enteresan oldu. böyle seri yakalayabilen var mı aranızda arkadaşlar.. yoksa bizim arkadaşın bir tarafından gerçekten bal mı damlıyor..
  • Hediye kontörler siliniyor mu acaba? Yoksa Turkcell'deki gibi herşey aynen devam mı ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: str06

Hediye kontörler siliniyor mu acaba? Yoksa Turkcell'deki gibi herşey aynen devam mı ediyor

Aynen devam eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradox1026

quote:

Orijinalden alıntı: str06

Hediye kontörler siliniyor mu acaba? Yoksa Turkcell'deki gibi herşey aynen devam mı ediyor

Aynen devam eder.

Teşekkürler
  • bnde 5546979795 buldum ama değiştirmedim ama numara çok hoşuma gitmişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: aNLcLk_1905

bnde 5546979795 buldum ama değiştirmedim ama numara çok hoşuma gitmişti

ben de 05547555545 buldum kontorum olsaydı alcaktım:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradox1026

quote:

Orijinalden alıntı: aNLcLk_1905

bnde 5546979795 buldum ama değiştirmedim ama numara çok hoşuma gitmişti

ben de 05547555545 buldum kontorum olsaydı alcaktım:(

şimdide 05547555547 buldum kntr olaydı deiştircektm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mp3DeLiSi

Harika bir hizmet olmuş. Aveayı tebrik ederim. İstediğiniz kadar numara görme şansınız var. 4 5 defa özel numara kategorisine girebilecek numara yakaladım ben.

mesela 554 754 54 53 numarasını yakaladım ama değiştirmedim. :))

0554 698 33 58 yakaladım bende. Numaramı değiştirmek istiyordum tam da ilaç gibi oldu bu işlemler. Gidip 20 liraya hat almaktansa 5 liraya numarayı değiştirip içindeki dakikalar SMS hediyeleri bedava görüşmeler de duruyor.

Tek sıkıntısı 0505 0555 numaralar yok o kötü. Olsaydı değiştirecektim.
  • Hayırlı olsun Avea kazançlı çıkacak bu uygulamadan
  • Ben güzel bir numara yakalayamadım zaten tel nomda 4383
  • Arkadaşlara doğru bilgiyi verebilmek için zaman ayırıp yazma gereği duydum.Bazı arkadaşlarımız iyi numara denk gelmediğini yazmışlar ki bana göre çok iyi tuşlanabilen ve hatırlana bilen numaralar denk geliyor.İyi numara kişiden kişiye değişebilir belki,o yüzden ben size durumu biraz anlatmaya çalışacağım,ön yargıyı ön kararı siz verin.

Faturasız olan bir hattım için Online işlemlerden girdim ve Hattımla ilgili işlemler bölümünden Numara değiştirmekle ilgili yazıya tıkladım.
    Online işlemlerden girdiğinizde ekranın(sayfanın sol kenarındaki panellerde Hattınızla İlgili İşlemler yazısına tıklayacaksınız ve daha sonra onun altında Numara Değişikliği yazısı çıkacak.Ona da tıklayacaksınız ve size uyarı yazısı gelecek.Bu yazıda hattınızda en az 8 TL olmak zorunda olduğu ve işlem ücreti olarak da 5 TL alınacağı yani bakiyenizden düşeceği yazıyor,siz Tamam deyip devam edeceksiniz.Benim hattı kullandığım telefon IMEI kopyalanmış bir telefon olduğu için bana 2. bir uyarı verdi numarayı değiştikten sonra bu telefonu kullanamıycağıma dair.Bu durumda olan diğer arkadaşlar buna dikkat etsin.

Neyse,devam dedikten sonra,yada şöyle diyeyim herşeye devam dedikten sonra karşınıza numaralar çıkıyor,bana her denememde hep 5 tane numara çıktı.

Numaraları beğenmedim ve tekrar Numara değişikliğine tıkladım 30 saniye içinde.Her seferinde değişik numaralar geldi.Defalarca kez aynı şeyi yaptım ve bir sürü numara görme fırsatım oldu.Yani numarayı seçip devam ederseniz işlem başlar ama numarayı seçmezseniz denemekte bir risk yok,saatlerce tekrar tekrar Numara Değişikliği yazısına tıklayarak sayfayı yenileyerek yeni değişik numaraları görebilirsiniz.

Ben numarayı değişmek için değil de sadece görmek ve denemek için girmiştim.

Size görüşümü yazmam gerekirse hiç beklemediğim şekilde mütiş numaralar çıktı karşıma.Sizin için iyi numarmıdır değilmidir siz karar verin.

Bana teklif edilen numaralar hep 0554 ile başlıyordu,bunu öncelikle söyliyeyim.

Sonu 45 45 ile,8787 ile-23 33 ile , 6969 ile biten numaralarda çıktı ekranıma.3040 ile 5253 ile biten numaralar ve ve benzeri çok iyi numaralar çıktı.
    Başı 877 ve başı 755 ile başlayan yani 0554 877 yada 0554 755 diye başlayan çok numara çıktı seçenek olarak.
    Bence gerçekten numaranızı değiştirmek istiyorsanız bakiyenizi hazırlayın,yani bakiyenizde en az 8 TL olsun ve numara beğeninceye kadar deneyin.Numara beğeninceye kadar sayfayı yenileyin yeni numaralar gelsin.Yüzlerce numara görme imkanınız oluyor.
    Ben bu kadar iyi hoş numaralar verebileceklerini beklemiyordum şahsen.

İşlem safhalarının resimlerini çektim yazıma ekledim bu arada resimleri açıp bakabilirsiniz.

Bu arada bir düşüncem d birine teklif edilen numaraların başkasına da teklif edildiğini düşünüyorum,yani sadece sizin numaranıza teklif edilmediğini,havuzdaki yüzlerce numaranın ekranı açan herkese sırayla sunulduğunu düşünüyorum.Numara karşınıza çıktığı an eğer beğendiyseniz hemen seçip alınız,yoksa birdaha o numara karşınıza çıkmayabilir.Başka daha iyi numara gelirse deyip elinizdeki seçenekten olmayın.

Yukarda bazı örnekler verdim numaralardan,öyle çift olmayan ama iyi tuşlanan iyi hatırlanabilecek birçok numara da geldi.Cidden şaşırdım.Birçok kişi numarasını değiştirecektir.Turkcelde böyle iyi numara teklifleri görmemiştim.Bunu da belirtmeden geçemiyeceğim.

YENİ:AVEA FATURASIZ HATLAR İÇİN NUMARA DEĞİŞİMİ BAŞLADI!

YENİ:AVEA FATURASIZ HATLAR İÇİN NUMARA DEĞİŞİMİ BAŞLADI!
  • Bu arada sonradan aklıma geldi yazmak,işlemin tam linki >: https://www.avea.com.tr/mps/portal?cmd=changeNumber&lang=tr&pagemenu=hat.numaradegisikligi

Takrar yazıyorum linki aşağıya arkadaşlar:

https://www.avea.com.tr/mps/portal?cmd=changeNumber&lang=tr&pagemenu=hat.numaradegisikligi

Bu linki açtığınızda ekranda numaralar varken, mouse (fare) ye sağ tıklayıp Sayfayı Yenile yazısına tıklarsanız yada klavyede direk F5 tuşuna tıklayarak sayfayı yenilerseniz direk yeni numaralar geliyor karşınıza.Beğendiğiniz numara çıkıncaya kadar bunu yapabilirsiniz.Bir süre sonra online işlem şifrenizi tekrar girmenizi istiyor ama sayfayı fazla bekletmeden yaparsanız şifreyi tekrar girmenizi daha geç istiyor.
    Tekrar uyararak yazayım,numarayı beğendiğiniz anda hemen seçip devam edin,çok düşünüp numarayı beğendikten sonra devam etmek istediğinizde bu sefer fazla beklediğiniz için güvenlik gereği şifreyi tekrar girmenizi ister,tekrar girdiğinizde beğendiğiniz numara değil,başka numara çıkar karşınıza.
  • Bu suınduğu kolay tuşlanabilen numaralar şirket numaraları felan olmasın :S
  • 544 xyx xz zx gibi bir numara ile değiştirdim kıytırık numaramı =) ama xy xy gibi sonu gelirse gene değiştiririm ama o kadar uğraşmama rağmen gelmedi =)
  • Ben de demin değiştirdim ancak öyle aynı rakamları barındırmayan ama okunması ve akılda kalması çok kolay bi numara seçtim.

Şöyle ki

554 ABB 0C 0B
  • netanket açıklamaların için teşekkür ederim zira benim gsmobile faturalı oimde no değiştirme linki varken kontorlüde bu linki göremiyordum. senin verdiğin linke tıklayınca görebiliyorum
  • 0551 288 58 58 geldi sivaslılara özel no satışa çıkarayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vetivet -- 22 Kasım 2010; 17:53:18 >
  • 551 288 58 58 satılıktır arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: papi40

0551 288 58 58 geldi sivaslılara özel no satışa çıkarayım

yuh, acayip şanslıymışsınız..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.