Şimdi Ara

YENİ:AVEA FATURASIZ HATLAR İÇİN NUMARA DEĞİŞİMİ BAŞLADI!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
0
Favori
39.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar O.İ.M de dolanırken farkettim..
    531 ile başlayan hattım için ekranda numara çıktı.
    En az 8TL olması gerektiği ücretinin 5TL olduğu numaralar çıkmadan belirtilmiş
    Hat işlemlerinden
    Numara Değişikliğine Tıklayarak 5 numaradan birini seçip numaranızı değiştirebilirsiniz.
    Resim koymayı bilmediğimden Koyamadım...
    Bilginize..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyeniceli -- 16 Kasım 2010; 1:39:22 >

• Hiç birşey anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: getta

Hiç birşey anlamadım.

:)
    Avea Faturalı hatlar için numara değişimi mevcuttu...
    Faturasız hat kullanıcıları içinde kullandığınız numarayı 5TL değiştirme şansı sunmuş sevgili Getta
  • bende anlamadım birşey
  • AveA Teknoloji showu yapıyor bu ara :)

Güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradox1026

quote:

Orijinalden alıntı: getta

Hiç birşey anlamadım.

:)
    Avea Faturalı hatlar için numara değişimi mevcuttu...
    Faturasız hat kullanıcıları içinde kullandığınız numarayı 5TL değiştirme şansı sunmuş sevgili Getta

Tamam
  • para gidince mi no.lar görünüyor
    yoksa seçince mi
  • Avea online işlemlere iyi çalışıyor :) müşteri hizmetlerini aramadan ordan yapılabilmesi güzelmiş ihtiyacı olanlar direk halleder.
  • Numara taşımayla gelen 5 TL'yi kullanarak değiştirebilir miyiz acaba?
  • harikaymiş
  • Çıkan numaralar avea prefixi oluyor yani benim hat 531di 554lü numaralar çıktı..
    Öncelikle 5TL düşeceği bilgisi veriliyor ve ardından numaralar çıkıyor bildiğim kadarıyla...
  • Hala Vodafone bu hizmeti devreye sokmadı... Bu yüzden Vodafone'dan taşımıştım numaramı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

Numara taşımayla gelen 5 TL'yi kullanarak değiştirebilir miyiz acaba?

Hayır. Çünkü hatta 8 TL bakiye olması gerekiyor.

Diğer detaylar: devam tuşuna basarak 5 numara alternatifi görebiliyorsunuz ve numaralara bakarken bakiye düşmüyor ve işlem tamamlanmıyor. geri ve devam diyerek yeni 5 alternatif daha görüntüleyebilirsiniz. 507-554 serileri çıkıyor genelde. bakiyesi olmayan hattım için bir sürü numara seçeneği görüntüledim bu sayede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basturkemin -- 16 Kasım 2010; 12:48:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

Numara taşımayla gelen 5 TL'yi kullanarak değiştirebilir miyiz acaba?

Hayır. Çünkü hatta 8 TL bakiye olması gerekiyor.

Diğer detaylar: devam tuşuna basarak 5 numara alternatifi görebiliyorsunuz ve numaralara bakarken bakiye düşmüyor ve işlem tamamlanmıyor. geri ve devam diyerek yeni 5 alternatif daha görüntüleyebilirsiniz. 507-554 serileri çıkıyor genelde. bakiyesi olmayan hattım için bir sürü numara seçeneği görüntüledim bu sayede.

detay içeriği eklediğin için teşekkürler basturkemin vaktim olmadığından yazamamıştım..
  • nereye ariyoruz peki bu işlemi yapabilmek için ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

nereye ariyoruz peki bu işlemi yapabilmek için ?

Online İşlemlerden Hat İşlemleri ve ardından da Numara Değişikliğine Tıklayın.
  • quote:

quote:

Cok tesekur ederim hocam
  • quote:

quote:

Bu bölümden hattınızın numara değişikliği işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Numara değişikliği talebiniz doğrultusunda yeni bir sim kart almaya gerek kalmadan tarafımızdan belirlenen yeni bir numaranın mevcut simkartınıza tanımlanması ile gerçekleştirilmektedir.Numara değişikliği işlemi için faturanıza 3TL yansıtılacaktır. Eski numaraniza ait bir otomatik ödeme talimatınız bulunuyor ise yeni numaranız için talimat bilgilerinizin güncellenmesi gereklidir.
    Abonesi bulunduğunuz katma değerli servisler varsa (sms uyarıları vb) numara değişikliği işleminden 1 gün sonra faydalanmaya devam edeceksiniz.
    bu yazı cıkıyor değiştire tıkladığımızda değişiyor mu direk :S yoksa tıklayıp numaraları gorebiliyormuyuz ucretsiz olarak ve değişmeden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doggymania

quote:

quote:

Bu bölümden hattınızın numara değişikliği işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Numara değişikliği talebiniz doğrultusunda yeni bir sim kart almaya gerek kalmadan tarafımızdan belirlenen yeni bir numaranın mevcut simkartınıza tanımlanması ile gerçekleştirilmektedir.Numara değişikliği işlemi için faturanıza 3TL yansıtılacaktır. Eski numaraniza ait bir otomatik ödeme talimatınız bulunuyor ise yeni numaranız için talimat bilgilerinizin güncellenmesi gereklidir.
    Abonesi bulunduğunuz katma değerli servisler varsa (sms uyarıları vb) numara değişikliği işleminden 1 gün sonra faydalanmaya devam edeceksiniz.
    bu yazı cıkıyor değiştire tıkladığımızda değişiyor mu direk :S yoksa tıklayıp numaraları gorebiliyormuyuz ucretsiz olarak ve değişmeden?

3 TL yazıyorsa siz faturalı abonesiniz, numara anında değişir.
  • avea online işlemler çok iyi bir kaç eksiği olsada.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.