Şimdi Ara

fiddlesticks ne kadar uyuz bişe arkadaş..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dr.mundo,morgana,sivir genelde bu 3 hero ile oynarım arkadaş bu hero karşı rakipte olduğu zaman...1vs1 de 1 kere bile yendiğimi hatırlamıyorum...varmı bi taktiği vsi ?

• drain yaparken hemen uzaklasmaya calıs fear yememeye bak , ultiyi atarsa stunlayıp kacmaya veya yavaslatıp kacmaya falan calıs. calılıkların arasından falan fırlayabilir ultiyle her zaman dikkatli ol . gerçi ultiyle üstüne atlayıp feari atip drain etmeye baslarsa pek sansın olmaz ama. dr mundo da slow var zaten morgana da stun var .
  • sivirle yakalandığımda hiç bişey yapamıyorum..dr.mundo ile genelde beni arkadan vuruyorlar 2 kişi geliyorlar birini öldürüyorum canım az kalıyor zaten ellerini bi açıyor yukardan ne iniyorsa artık adam ölümsüzleşiyor birden

morgana ile bazen kaçabiliyorum ama defansı az olduğundan ve koşusu yavaş olduğundan yakalanıyoruz..vee mutlu son...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kittyMiE

sivirle yakalandığımda hiç bişey yapamıyorum..dr.mundo ile genelde beni arkadan vuruyorlar 2 kişi geliyorlar birini öldürüyorum canım az kalıyor zaten ellerini bi açıyor yukardan ne iniyorsa artık adam ölümsüzleşiyor birden

morgana ile bazen kaçabiliyorum ama defansı az olduğundan ve koşusu yavaş olduğundan yakalanıyoruz..vee mutlu son...

ölümsüzleşme degil drain tam olarak. senden sürekli can alıyor kendisine lifesteal gibi birşey işte. o yüzden drain skill i aktifken gidip kesicem diye dalmaya gerek yok sen daldıkca canı dolar zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: this conversation is over

quote:

sivirle yakalandığımda hiç bişey yapamıyorum..dr.mundo ile genelde beni arkadan vuruyorlar 2 kişi geliyorlar birini öldürüyorum canım az kalıyor zaten ellerini bi açıyor yukardan ne iniyorsa artık adam ölümsüzleşiyor birden

ölümsüzleşme degil drain tam olarak. senden sürekli can alıyor kendisine lifesteal gibi birşey işte. o yüzden drain skill i aktifken gidip kesicem diye dalmaya gerek yok sen daldıkca canı dolar zaten

zaten dalmıyorumda bu adamı teke teke şöyle karşılıklı vuruşarak öldürebilicek yok mu ?

• stunlayıp keseceksin. başka yoluyok.
  • draini kesmek için knockt out etmen lazım misal xinzo da bi skill var zıplatıyo onun gibi skili olan champ lar keser draini
  • Her türlü silence anında keser.
  • Fiddle'a karşı mordekaiser olursan, hiçbir şey yapamaz. Canının altındaki şeyi emiyor ama kendisine can geçmiyor. Böylelikle morde ile fiddle'ı öldürmek çok kolay oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

Fiddle'a karşı mordekaiser olursan, hiçbir şey yapamaz. Canının altındaki şeyi emiyor ama kendisine can geçmiyor. Böylelikle morde ile fiddle'ı öldürmek çok kolay oluyor.

shen vardı bide öyle mp değilde çakra gücü ruhsal güç olayı..ondada geçerli olur sanırım...
  • Hayır olmaz drain can emiyor mana yada enerji değil mordenin altındakı kalkan oldugu ıcın ememiyor
  • Shendeki enerji olayı MP yerine geçiyo, morde shield hp yerine iş yapıyo :P
  • quote:

Fiddle'a karşı mordekaiser olursan, hiçbir şey yapamaz. Canının altındaki şeyi emiyor ama kendisine can geçmiyor. Böylelikle morde ile fiddle'ı öldürmek çok kolay oluyor.

iyi oynuyorsa alır mordeyi. gidecek ilk önce golem buff ını alacak ondan ondan sonra sürekli 3. skille spam yapacak tam anını denk getirirse çok kolay indirir. 3. oynaşımdı mid deydim karsıma morde cıktı mid de ne arıyorsa. baya zorlanmıstım tam öldürüyordum ama 50-60 hp ile öldürdü beni.
  • quote:

quote:

iyi oynuyorsa alır mordeyi. gidecek ilk önce golem buff ını alacak ondan ondan sonra sürekli 3. skille spam yapacak tam anını denk getirirse çok kolay indirir. 3. oynaşımdı mid deydim karsıma morde cıktı mid de ne arıyorsa. baya zorlanmıstım tam öldürüyordum ama 50-60 hp ile öldürdü beni.

Morde un midde olması çokta alışılmadık birşey değil, sonuçta oyundaki en iyi lanerlardan.

• quote:

Orijinalden alıntı: erayyirik

quote:

quote:

Morde un midde olması çokta alışılmadık birşey değil, sonuçta oyundaki en iyi lanerlardan.

ee sonuç ney şimdi bu heronun yaptığı uyuzluk yanına kar mı kalıyor

• Tek dolaşmak zaten akıl karı bir iş değil ulti attıgında en fazla 1 inizi fearlar dalarsanız rahatlıkla kesebilirsiniz. Çok kolay ölen bi champ.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erayyirik

quote:

quote:

ee sonuç ney şimdi bu heronun yaptığı uyuzluk yanına kar mı kalıyor

Uyuzluk falan değil sen tecrübesizsin bir kaç kere sende fiddlesticks ile oynarsan anlarsın herşeyin öyle kolay olmadığını.

• aldiği heal'ı %50 azaltmak için ignite veya benzeri bir şey at [ tristananin 3. skill, mf'nin 2. , gp'nin pasif ] sonra direk kes. veya silence,stun at öyle kes. kes işte adam sabit duruyo.
  • Fiddle la 1 v 1 girmek çok mantıksız.Drain gücü early game de çok rahat kill aldırıyo.Uyuz falan olduğuda yok oldukça squishy bir champion.O kullandığın 3 championlada fiddle ı yenmen çok zor.
  • Flash spelini seç can çekerken uzaklaş sonra geri gel kes Drain skili açık değilken oyundaki en squishy herolardan biri oluyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.