Şimdi Ara

HTC DESİRE kullanıcıları yorumları (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.533
Cevap
3
Favori
201.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Beyler telefonu 2 yıl önce aldım, hiçbir şey yapmadım. Şimdi Root mu Rom mu ne yapıyorsak o işlere girmek istiyorum.

İlk defa deneyecek biri için güzel bir anlatım linki falan verebilecek var mı acaba?
  • arkadaşlar aranızda desire ye ics rom yükleyen varmı? tavsiye edebileceğiniz stabil çalışan bi ics veya jellybean rom varmıdır?
  • arkadaslar samsung galaxy ace kullanicisiyim 7 aydir. artik sorun yasamaktan biktim. htc nin saglamligini ve sorunsuzlugunu duymuslugum var. ancak model olarak ne tavsiye edersiniz?
  • ben telefonumu ilk kez root ettim, ve ya etmeye çalıştm, Clockworkmod dan mildwild yükledim, reboot dedim, ilk açılışta şuan 60 dk oldu ve hala o mildwild yazısı dönüp duruyor. bişey mi yüklüyor yoksa telefonu çöpe mi atcam yardım lütfen, teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deliverance86 -- 26 Şubat 2013; 23:15:51 >
  • iyi akşamlar beyler aranıza katılmak üzereyim ürünün sparişini verdimhttp://www.aliexpress.com/item/G10-Desire-HD-Original-HTC-Desire-HD-A9191-4-3-TouchScreen-8MP-WIFI-GPS-Android-Unlocked/574034836.html sizce fiyat açısından nasıl teşekkürler
  • Kafam iyice karıştı arkadaşlar
    http://www.takasyolu.com/ilan/htc-desire-200-1533
    biri ürün var bilgisi olan varmı ?
    yardımcı olursanız sevinirim.
  • arkadaşlar, bu telefonda manuel focus yapma imkanımız var mı? fotoğraf çekerken elle ayarlamak istiyorum netliği de :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: demonchild

arkadaşlar, bu telefonda manuel focus yapma imkanımız var mı? fotoğraf çekerken elle ayarlamak istiyorum netliği de :)

Biraz hort olmuş sanki HTC Sense'in kamera uygulamasında elle focus olması lazım hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bl00dyHell

quote:

Orijinalden alıntı: demonchild

arkadaşlar, bu telefonda manuel focus yapma imkanımız var mı? fotoğraf çekerken elle ayarlamak istiyorum netliği de :)

Biraz hort olmuş sanki HTC Sense'in kamera uygulamasında elle focus olması lazım hocam?

arkadaşımın desire i var. elle focus tusu yok hocam :(
  • Sakın derim garantisi bitmeden bozulan tek marka. Aldığıma pişmanım teknik servise yolladım daha geri gelmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almayın sakın

• tavsiye edecegim bir telefondu taki 14. ayda telefon kendiliginden kapanip acilmayana dek 3 gundur kapali hic bir tus bir tepki vermiyor htc desire 820 kullaniyorum zamanla cok sorunun cikar eger cebinde paran varsa yaptirirsin surekli ama urasirsin...

• Günaydın arkadaşlar,

desire 728 kullanıcısıyım pek kullanan insan bulamıyorum soruma cevap bir akıl verebilirseniz sevinirim, cihazın iki yandan hafifçe sıkınca gıcırtı gibi sesler geliyor kasa içeri esniyor sanki çok hafifçe. Diğer desire modellerde de kasa benziyor acaba bu tarzda bir olay yaşayan varmı aranızda. Kullanıma sorun değil ama ilerde daha da laçka olurmu kasa bilmiyorum. Bunun içinde servis eziyeti çekip cihazdan mahrum kalmak istermiyorum, ne tavsiye edersiniz. Şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.