Şimdi Ara

HTC DESİRE kullanıcıları yorumları (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.534
Cevap
3
Favori
201.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mandufla

telefonum hala bakir bir şekilde duruyor..tam bir yıl oldu alalı..bu yer sorunundan kuduracam artık ve root yapma şu sd kartı bölümleme olayını becermek istiyorum ama telefon elimde tuğlaya dönecek diye tırsıyom..

Otuz lira ver bi servise yapsin versin hocam kafan rahat olur beceremiyosan gercekten hirs yapip cihazi bozma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar
    Uzun süredir uğraşıyorum S-OFF (//alpharev.nl/) , 13,.. GB FAT 32 + 1 GB ext4 + 300 mb ext4 + 200 mb swap (Partication wizard 6) derken sonunda D2EXT miui 2.1.20 sürümünü kurdum. Tam herşey tamam derken şimdi de Miui SD kartı görmüyor. Boot esnasında görüyor (ki kurulumu gerçekleştirebildim) ama Miui çalışırken görmüyor. Sebebini bulamadım. Bilen var mıdır?

Ayrıca,
    Bundan önce telefon'un boot setup'ından 1024 mb tek bölüm oluşturup d2ext kurmuştum. Aylardır da düzgünce çalışıyordu. Bu nasıl olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musoku -- 23 Ocak 2012; 11:35:08 >
  • arkadaşlar selamlar
    internet açılış sayfam searcmobileonline diye bir şey oldu.
    bunu nasıl düzeltirim + nedeni nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rh-

arkadaşlar selamlar
    internet açılış sayfam searcmobileonline diye bir şey oldu.
    bunu nasıl düzeltirim + nedeni nedir?

browserdayken menu>more>settings>set home page kısmından istediğiniz siteyi açılış sayfası yapabilirsiniz.
  • Arkadaşlar şimdiye kadar Desire'da CyanogenMod7 kullandım.Başka bir rom'a geçmek istiyorum. Özellikle Sd kart bölümlemesi yapabileceğim bir rom olmalı malum hafıza sorunlarını ortadan kaldırmak için önerebileceğiniz stabil ve görsel açında iyi bir rom var mı ? Bu konuda cevaplarınızı bekliyorum.
  • leedroid kullanabilirsiniz.sense 3 var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gidakontrol

leedroid kullanabilirsiniz.sense 3 var.

sense 3 lü bir rom için olayları anlatabilecek yardımcı olacak kimseler var mıdır ?
  • tel güncelleme ile 2.31... bişiler oldu ama var mıdır bu güncellemeyi alan kimseler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Hokkabaz-

Arkadaşlar şimdiye kadar Desire'da CyanogenMod7 kullandım.Başka bir rom'a geçmek istiyorum. Özellikle Sd kart bölümlemesi yapabileceğim bir rom olmalı malum hafıza sorunlarını ortadan kaldırmak için önerebileceğiniz stabil ve görsel açında iyi bir rom var mı ? Bu konuda cevaplarınızı bekliyorum.

Madem cm kullandın en iyisi miui ya geç sen??
  • geçen sene eylülde telefonum çok yavaşlamıştı ben de kapatıp açayım düzelir dedim kapattım ve açılmadı. htc yazısı geldi, vodafone logosunda dondu kaldı, kapatmaya çalıştım kapanmadı da sadece bataryayı çıkardığımda kapandı ama gene açılmadı. servise gönderdim. 45 gün içinde tamir edemediler ve yenihtc desire gönderdiler.
    şimdi aynı sorun tekrar oldu, neyden kaynaklanıyor hiçbir fikrim yok. gene vodafone yazısına kadar gelip donuyor, hay allah dedim, gene 45 gün telefon yok, servise götürüyorum diye düşünürken bi araştırayım dedim. internette hard reset diye bir şey buldum, power+ses kısma tuşuna birlikte basıldığında factory boot yapıyorsun ve tlf yeniden başlıyor. sorun çözülüyor.
    bu kadar basit bir işlemi servisin 45 günde yapamaması çok salakça değil mi?
    yani telefonu gönderseydim muhtemelen yeni bi desire gönderceklerdi bana.

aynı sorunu yaşayacaklar için bilgilendirme olsun bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: muco555555

quote:

Orijinalden alıntı: mandufla

telefonum hala bakir bir şekilde duruyor..tam bir yıl oldu alalı..bu yer sorunundan kuduracam artık ve root yapma şu sd kartı bölümleme olayını becermek istiyorum ama telefon elimde tuğlaya dönecek diye tırsıyom..

Otuz lira ver bi servise yapsin versin hocam kafan rahat olur beceremiyosan gercekten hirs yapip cihazi bozma

güvenilebilecek bir servis bulsam iki dakka durmam..bi telefoncuya gittim..microsd lerin klaslarını sordum..eleman bana abi sen ne iş yapıyon ya dedi..adamın haberi yok klas farklılıklarından..
  • bu arada son zamanlarda telefondaki programların güncellemesi yapıldıktan sonra hata sd karta yüklenemedi tarzı bi uyarı ile karşılaşıyorum..yani sd karta attığım programların güncellemesi yapılamıyor..ama 2 hafta öncesine kadar oluyordu..varmı bu sorunla karşılaşan arkadaşlar..veya bilen varsa bir fikir verebilirmi bana..
  • unrevoked kullanarak telefonu root etmeye çalıştığımda her şey yolunda giderken böyle hata alıyorum..

Error: failed to get root. Is your firmware too new?

Yabancı forumlarda araştırdım orda söylenen her yolu denedim. ( disk sürücü olarak bağla, app.leri kaldır öyle dene.. vs.)
    En sonunda factory reset bile yaptım.
    Başka bilgisayarda denedim yine olmadı..

Bir türlü yapamıyorum bu rootu, neden olduğu hakkında bir fikri ve çözümü olan var mı ?
  • arakadaşlar bu teli yurtdışından getirtsek türkçe dil yükletebilirmiyim acaba.. uygun fiyata bi sitede buldum da.. orjinal yalnız refurbished.. fiyatıda 427tl.. sizce değermi almaya..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SmtG

arakadaşlar bu teli yurtdışından getirtsek türkçe dil yükletebilirmiyim acaba.. uygun fiyata bi sitede buldum da.. orjinal yalnız refurbished.. fiyatıda 427tl.. sizce değermi almaya..?

Refurbished yani yenilenmiş ürünler ne kadar sağlıklı olur bilemiyorum. Daha önce yenilenmiş cihaz kullanmadım. Marketteki morelocale programıyla telefon tamamiyle türkçe oluyor. Yada yüklü rom'u değiştirerek türkçe bir rom'da yükleyebilirsiniz. Lakin ikinci el piyasasında yada yurtdışından getirtilen telefonlara da gözatmanınızı tavsiye ederim. Yaklaşık fiyatlara bulma ihtimaliniz var.
  • ikinci elleri 500 liradan başlıyor , yani yurtdışından aldırmaya gerek yok aslında ...gerçi ben soğudum desire'dan .

htc desiredan soğuduğum için htc hd7.5 aldırdım yurtdışından ...açıkçası windows phon 7.5 bu haliyle bile tatmin ediyorsa apollo sürümüyle androide ve ios'a rahatlıkla kafa tutacaktır ki hd7 bile bu güncellemeyi alacak .

biz desire için ics güncellemesi alamıyorken desiredan önce çıkan telefon hala güncellemeler alıyor düzenli olarak .

elimdeki mevcut desireıda satıp htc radar alıcam .
  • Selam arkadaşlar,

Bir yılı aşkın süredir kullandığım Desire'ıma herhangi bir root kurmadım.
    Yaklaşık bir ay önce otomatik gelen froyo 2.31.184.8 sürümünü yükledikten sonra;

- Şarjı yaklaşık 3 misli daha fazla dayanıyor. ( sabah şarjdan aldığım telefonumu işten gelir gelmez şarja takıyordum. Şimdi 1,5 gün çok rahat gidiyor.
    - Ancak Wireless'ten sayfa açabilmeme rağmen hiç bir şekilde download yapamıyorum.

Bu sorun yeni sürümden mi kaynaklanıyor. Böyle bir problem yaşayan var mı?
    Ne yapmalıyım?

Yardım lütfen...
  • takip...
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Hokkabaz-

quote:

Orijinalden alıntı: SmtG

arakadaşlar bu teli yurtdışından getirtsek türkçe dil yükletebilirmiyim acaba.. uygun fiyata bi sitede buldum da.. orjinal yalnız refurbished.. fiyatıda 427tl.. sizce değermi almaya..?

Refurbished yani yenilenmiş ürünler ne kadar sağlıklı olur bilemiyorum. Daha önce yenilenmiş cihaz kullanmadım. Marketteki morelocale programıyla telefon tamamiyle türkçe oluyor. Yada yüklü rom'u değiştirerek türkçe bir rom'da yükleyebilirsiniz. Lakin ikinci el piyasasında yada yurtdışından getirtilen telefonlara da gözatmanınızı tavsiye ederim. Yaklaşık fiyatlara bulma ihtimaliniz var.

aslında refurbished elektronik cihazlar 0 ından daha sağlamdır. sonuçta üretim bandından geçen her ürünü test etme şansları yok atıyorum 100 üründe 1 test ediyorlardır. eğer o ürün sağlamsa önceki 100 ürün de sağlamdır. ama refurbishedlarda mecbur enine boyuna her refurbished cihazı test ediyorlar. zaten bozulan parçayı da direk çıarıp atıyorlar yerine sıfırını takıyorlar. adamların garantileri de oluyor. hiç sıkıntı yapmaya gerek yok bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E41040413 -- 13 Mart 2012; 21:35:45 >

• arkadaslar merhaba.
    ben nokia E6 kullanıcısıyım ama bır ıkı gun sonra htc desire z ıle takas edıcem.. sizce mantıklı mı E6 dan htc desire z ye gecmem ?
    bana yorumda bulunursanız sevınırım .
  • 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.