Şimdi Ara

Yahşi Cazibe | ATV

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.003
Cevap
6
Favori
38.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Konusu

Azeri asıllı olan Cazibe Abbasova, Türkiye`de çalışma izni almak için kağıt üzerinde bir Türk vatandaşı ile evlenmeye karar verir. Bu tarz işlere el altından aracılık eden Gül Hanım vasıtası ile bir süredir ekonomik sıkıntı yaşayan Kemal’e ulaşır. Üç yıl evli kalmaları hiçbir şekilde boşanmamaları gerekmekte ve bu üç yıl gerçek bir evlilik olduğuna denetçileri inandırmak zorundadırlar. İthalat şirketinde çalışan, zor günler yaşayan ve yüklü bir para alacağı için bu nikahı kabul eden, nikaha kadar evleneceği kişiyi bile görmeyen Kemal, Cazibe’yi ilk kez nikah salonunda görür. Ama kişilikleri farklı olduğu için daha ilk dakikada kavga etmeye başlarlar. Kemal “Ben bununla evlenmem” deyip çekip gidecekken bu işe aracı olan kişi Kemal`i kolundan tutup ikna eder. Cazibe oturma iznini alır almaz Kemal`le boşanacak, nikah kıyıldıktan sonra herkes kendi hayatına dönecektir. Her şey konuşulup anlaşılmışken karşı komşuları olan ps*kopat, yabancılar şube komiseri Peker Pekmez’e bu çifti izleme ve rapor hazırlama görevi verilir. Kendilerinin denetleneceğini anlayan çakma evliler çareyi bir süre birlikte aynı evde yaşamakta bulurlar. Böylece Peker Pekmez evli olduklarına inanacak. Sonra bir bahane ile çift ayrılacaktır.

Yapım:Süreç Film

Yönetmen:Bora Onur

Senaryo:Tükenmezkalem – Gani Müjde

Oyuncular :

Hakan Yılmaz-Kemal

Peker Açıkalın-Peker

Selda Özbek-Nemrude

Aslıhan Gürbüz-Cazibe

Serhat Özcan-İsmail

Gökçe Özyol-Barış

Canan Maktal-Nazlı

Mertcan Sevimli-Bersan

Tuğçe Kıltaç-Gül

Hande Katipoğlu-Simge

Erdi Bolat-Erdoğan

Sezai Aydın-Patron Hulusi

Zeki Şen-Mahsun

Melisa Toros:Gözde
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• sağdan 2. adamın adını hatırlamadım ama gaffur tiplemesi olan diziye bayağa izleyici toplar
  • Peker Açıkalın.
  • ha evet doğru
  • Yahşi batı-Yahşi cazibe abi film yapıyorsun bari ismini göründne felan salal ne yani direk milletten kopya çekliyor anlamıyorum.
  • Yahşi adı, kız azeri asıllı oldugu için konuldu heralde. ilk bölümü izlerim sararsa devam ederim ama lütfen Adanalı gibi saçma sapan 3 saatlik dizi çekmesinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviyolcu

Yahşi adı, kız azeri asıllı oldugu için konuldu heralde. ilk bölümü izlerim sararsa devam ederim ama lütfen Adanalı gibi saçma sapan 3 saatlik dizi çekmesinler.

bide o saçmasapan dizi reytingde hep birinci tam 5-13 yaş arası bi dizi bide şarkıs var fark var diye. ibrahim tatlıses Onu Vak Vak diye biliomuş o olayı duyunca kopmuştum
  • Yalnız sadece o değil çoğu dizi 3 saat.Aşk-ı Memnu-Yaprak Dökümü-KVP vs vs.
  • şimdi 1.bölümü izledim güzel gibi duruyor bence fena değil dizi
  • Dizinin kadrosu gayet iyi ama espiriler yada konu nasıl olur izleyip göreceğiz
  • Beğendim bayağı ilerki bölümler için umut var. Hakan Yılmaz süper, mimikleri bile güldürüyor insanı. Kadro çok başarılı. Umarım tutar da Türkiye'de izlenebilecek bir dizi daha olur.
  • İzledim ilk bölümü,Genel anlamda iyi..Bazı karakterler inandırıcılıktan uzak olsada kemali oynayan hakan yılmaz ve cazibeyi oynayan bayan ciddi anlamda iyi ve renkliler..

Cazibeyi oynayan bayanıda çok beğendim,ne yalan söyleyim..
  • Dizi iyi de yazın izlenmez dizi
  • işin garip yanı dizinin çok reklamı yapılmadı. Yoksa ben mi rastlamadım?
  • Biraz izleme fırsatı buldum pek güldüğüm söylenemez fakat ilk bölümdür o kadar olur diyelim en iyisi.
  • Kemallerin evindeki LCD-Evlilik konusundaki yanlış anlaşılmalar beni gül gül öldürdü gece vakti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: REM1903

Kemallerin evindeki LCD-Evlilik konusundaki yanlış anlaşılmalar beni gül gül öldürdü gece vakti.

Aynen çok komikti gerçekten birde peker pekmeze diyor ya kemal 'ne pozisyonlar kaçırdın abi' orda nekadar güldüğümü hatırlamıyorum remen komaya girdim gülmekten
  • Cazibe ne tatlı bi kızdır beyler ya hele o azerice konuşması bitiriyo beni
  • Sonlarına doğru baya güldüm iyi gibi gözüküyor
  • Bunun müziği ile Türk Malı'nın müziği iğrençlik konusunda birbiriyle yarışır.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.