Şimdi Ara

BMW E46 / 3 SERİSİ TÜM PAYLAŞIMLAR (109. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.436
Cevap
73
Favori
582.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar makyajlı kasa e46 dizeli sıkıntıllımı olur biraz daha ucuz benzinlilere görede
  • erdikuzey87 E kullanıcısına yanıt
    e46 dizel pek tutulmuyor piyasada. Ben de bi ara Touring'e niyetlenmiştim, vazgeçtim. e90'daki 163 bg'lik motora göre oldukça verimsiz e46 dizelleri. Risk almaya değmez bence.
  • VTS* kullanıcısına yanıt
    tamamdır baba saolasın
  • E46 2002 Sedan 316İ aracın var.İnternetten farlar için beyaz philiips almayı düşünüyorum.Far ampül numaralarına ihtiyacım var.Yardımcı olurmusunuz.Ayrıca beyaz olarak önerirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • E46nin pdf kitapcigini ekleyecek babayigitler araniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Pi

E46nin pdf kitapcigini ekleyecek babayigitler araniyor

sakin ol eren :D haber bekliyorum borusandan, sipariş verdim nette hiçbir yerde Türkçe'sini bulamadım.
  • Pi kullanıcısına yanıt
    eren bu arada bi konu aç bakalım yeni aracınla deneyimlerini bizimle paylaş. resimler yükle araba görelim az ya.
  • dogan-16 D kullanıcısına yanıt
    h7 olarak sipariş vereceksiniz. şuanda piyasanın en iyi ampullerinin videolarını editliyorum.

bu şekildede dünyan aydınlanır. alacak olduğunuzda bunlar olacak. kısalar bi xenon değilde halojense onlarada h4 (ilk videodakinden) alabilirsiniz. muayeneden geçiyorlar.

• mevsimsiz_kar45 kullanıcısına yanıt
    Sipariş mi verdin? Kullanma klavuzunu mu? O yuzden mi yollamadilar acaba bana

Musait olayım bir. Daha arabanin temizligine bile baslayamadim. Daha yeni bagaji siliyorum. Bagaj halisini yikadim bugun. Yavas yavas

• Pi kullanıcısına yanıt
    Bakalım arayacaklar sözde

• merhaba arkadaşlar,

Lpg'li araçlarınıza kaç bin km'de bir bakım yaptırıyorsunuz? Paylaşır mısınız?

• retchop kullanıcısına yanıt
    prins 15-20 bin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mevsimsiz_kar45

prins 15-20 bin.

Normal yağ bakımını ne zaman yaptırıyorsunuz? 10000'de bir mi?

• mevsimsiz_kar45 kullanıcısına yanıt
    hocam 320i E46 2001 aracım yaklaşık 11.5lt/100km yakıyor. Aldım alalı 10-11K gittim ama bu aralar LPG'ye geçmek var aklımda.

Önerir misiniz? Yoksa 1-2 sene daha sabret hiç LPG takılmamış olarak sat mı dersiniz? LPG takılmamış olmasının araca çok artısı olur mu ki satarken?
  • eaglemania kullanıcısına yanıt
    hocam aslında karışık bir durum. bu tür aracı alacak kişi sayısına göre yüzde 5 i lpgsiz orjinal olsun diye alır diğer yüzde 95 i aracınız temiz ve prins ise seçeneklerin arasına alır. alıcıların çoğu aracı değerlendirirken lpgsiz ise lpg+ aracın fiyatı diye hesaplarlar. peki taktırdığınızda buna değecekmi ? km başı 20 kuruş kar olarak hesaplayın. yaptığınız km ye değecek gibiyse prins taktırın 2500 lira civarlarında maliyeti oluyor. buda 2 yıl içinde en az 15 bin ve üzeri km yapacaksanız kara geçersiniz. satarken size kar kazandırmasa bile iyi bir montaj yapılmışsa prins sizi diğer araçların bir adım önünde tutar.
  • retchop kullanıcısına yanıt
    15 000 binden önce yapmıyorum. 5-30 edge kullanıyorum. birazda şöyle şehir içi daha çok kullanırsam yağa bakııyorum çubuğu çekip parmağıma bulaştırıyorum sonra diğer parmakla birbirine sürtüyorum. akışkanlık ve parmağınızda kayma etkisi varsa kullanılabilir. çok yüksek devir çevirirseniz yine yağınız erken eskir yılda 1 kez mutlaka değiştirmelisiniz 1-2 bin km yapsanız dahi. yani daha çok yağa göre değişim yapıyorum net kmsi yok aslında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mevsimsiz_kar45

15 000 binden önce yapmıyorum. 5-30 edge kullanıyorum. birazda şöyle şehir içi daha çok kullanırsam yağa bakııyorum çubuğu çekip parmağıma bulaştırıyorum sonra diğer parmakla birbirine sürtüyorum. akışkanlık ve parmağınızda kayma etkisi varsa kullanılabilir. çok yüksek devir çevirirseniz yine yağınız erken eskir yılda 1 kez mutlaka değiştirmelisiniz 1-2 bin km yapsanız dahi. yani daha çok yağa göre değişim yapıyorum net kmsi yok aslında.

Motorumu yaptırdığım bmw ustası aracın lpg'li olmasından ötürü en kötü 10000 km'de bir yağ değişimi yaptırmamın motor ömrü için çok iyi olacağını söylemişti. Kullanıcılar olarak sizlerin de fikirlerini merak ettim.

• değerli forumdaslarim. daha önce e21,e30, e36, e90 kasalara sahip oldum su an 2016 f30 sportline aracim var. çocukluk hayalim bmw idi, allah nasip etti 2001 yılında e21 3.16 ile bmw severligim basladi. E46 kasa kullanmadim ama bmw ile ilgili genel konularda yardimci olmaya çalışırım.herkese iyi forumlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helpgod -- 13 Ekim 2016; 14:41:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helpgod

değerli forumdaslarim. daha önce e21,e30, e36, e90 kasalara sahip oldum su an 2016 f30 sportline aracim var. çocukluk hayalim bmw idi, allah nasip etti 2001 yılında e21 3.16 ile bmw severligim basladi. E46 kasa kullanmadim ama bmw ile ilgili genel konularda yardimci olmaya çalışırım.herkese iyi forumlar dilerim.

Büyük eksiklik

E46 ve e36 ilk çıktığında beyninden vurulmusa çeviren iki tasarım

F32 ve f10dan hemem sonra binince kütük gibi gelse de yeri apayridir benim için

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.