Şimdi Ara

Prostatit belası (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
835
Cevap
26
Favori
302.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    merhabalar arkadaşlar yeni forum açılma durumu ne oldu? selçuk abi bu işle ilgileniyordu sanırım.inanın bu siteye giresim gelmiyor..ben uzun zamandır iyi gibiyim,artık hangi ilaç hangi ot iyi geldiyse bilmiyorum.agrı sızım olayım bazen 10 üzerinden 2 gibi diyebilirim oda bazen her gün her an degil..2 aydır ilaç da kullanmıyorum ..ara sıra penis ucunda yanma oluyor ama 2 saniyelik bişey testislerde sızı çok hafifi hep böyle kalsam bişey istemem .cinselligim süper düşününce bile ereksiyon olabiliyorum.boşalma sonrası agrı kazıntı vs yok ..ama tabi ki yormuyorum.benim size tavsiyem ortası delik minder alın ve ona oturun prostata baskı yapmayan ve düzenli sex yada boşaltım .bagışıklık sisiteminizi düzeltin kuvetlendirin b12 almayı unutmayın ilaçlar b12 emilimini azaltıyor buda baş dönmesi sersemlik halsizilik vs şeyler yapıyor.. bol bolb kefir için..umarım durumum böyle devam eder..herkese acil şifalar

• sezginnnn S kullanıcısına yanıt
    sezginnnn, enjeksiyonun fiyatından çok etkisi ve yapan kişi önemli. Bahsettiğin doktor başlangıç aşamasında enjeksiyon başına 100 TL alıyor olabilir ancak bir de olaya tersten bakmak lazım. enjeksiyonu yapan doktor tedavinin etkinliğini ve başarılı sonuçlarını görene kadar maalesef hastaları kobay olarak kullanabilir. Sonradan enjeksiyon fiyatı otomatikmen 1.000 TL'ye kadar çıkabilir. Ya da enjeksiyonu eğer hastanede yapıyor ise hastaya tetkik kağıdı yazıp (ultrason, ürodinami, sistoskopi vb. adlarla) enjeksiyon bedelini başka isim ve adlarla hastanın sigortasından alıyordur yani devletten geri ödeme alıyordur. Böyle usulsüz yapılan işlemden, hastaya da doktora da fayda olmaz.

Enjeksiyon bedelinin fiyatı göreceli İtalya da Prof.Guercini muayeneyi 1.000 Euro ve Enjeksiyonun tanesini de 500 eurodan yapıyor. Ortalama tedavisi 6 seans toplam maliyet : 11.500 TL tedavi maliyeti.. 4.000 TL diğer masraflar (ulaşım, yeme, içme vb.) toplamda 15.500 TL /Dünyanın en iyi ürologlarından biri)

Doç.Dr.Levent Türk muayene ücreti: 200 TL Enjeksiyon başına 750 TL. Ortalama tedavisi 6 seans toplam maliyet : 5.780 TL.. 1.000 TL diğer masraflar toplamda 6.780 TL (Tıpta uzmanlık tezini prostatit üzerine yazmış dünyada sayılı doktorlardan biri)

Necmettin Çıkıllı ve diğer doktorlar...... Seansını 500 TL ye de yapan var 100 TL yede. Lokantadan yemek yemiyoruz sağlık bu. Kim en iyi yapıyorsa bu işi gidip ona yaptırmak gerekiyor enjeksiyon tedavisini. prostatın etrafı sinir ve kaslarla çevrili o yüzden çok hassas olmak gerekiyor.

• Arkadaslar mrb, kronik prostatit.net sitesinin acilmasini bende şahsen istiyorum..aramizdan site adminliğini yapacak birini secersek Alparslan bey sanirim siteyi devreder diye düşünüyorum.Cünkü kendisi bu siteyi hiçbir maddi kazanc elde etmeyerek prostatit hastalari yararlansin diye acmistir.Dolayisi ile hastalarin yararina olacagini dusunup devredebilr.Varmi aramizda siteyi yonetecek hastamiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: macarena

sezginnnn, enjeksiyonun fiyatından çok etkisi ve yapan kişi önemli. Bahsettiğin doktor başlangıç aşamasında enjeksiyon başına 100 TL alıyor olabilir ancak bir de olaya tersten bakmak lazım. enjeksiyonu yapan doktor tedavinin etkinliğini ve başarılı sonuçlarını görene kadar maalesef hastaları kobay olarak kullanabilir. Sonradan enjeksiyon fiyatı otomatikmen 1.000 TL'ye kadar çıkabilir. Ya da enjeksiyonu eğer hastanede yapıyor ise hastaya tetkik kağıdı yazıp (ultrason, ürodinami, sistoskopi vb. adlarla) enjeksiyon bedelini başka isim ve adlarla hastanın sigortasından alıyordur yani devletten geri ödeme alıyordur. Böyle usulsüz yapılan işlemden, hastaya da doktora da fayda olmaz.

Enjeksiyon bedelinin fiyatı göreceli İtalya da Prof.Guercini muayeneyi 1.000 Euro ve Enjeksiyonun tanesini de 500 eurodan yapıyor. Ortalama tedavisi 6 seans toplam maliyet : 11.500 TL tedavi maliyeti.. 4.000 TL diğer masraflar (ulaşım, yeme, içme vb.) toplamda 15.500 TL /Dünyanın en iyi ürologlarından biri)

Doç.Dr.Levent Türk muayene ücreti: 200 TL Enjeksiyon başına 750 TL. Ortalama tedavisi 6 seans toplam maliyet : 5.780 TL.. 1.000 TL diğer masraflar toplamda 6.780 TL (Tıpta uzmanlık tezini prostatit üzerine yazmış dünyada sayılı doktorlardan biri)

Necmettin Çıkıllı ve diğer doktorlar...... Seansını 500 TL ye de yapan var 100 TL yede. Lokantadan yemek yemiyoruz sağlık bu. Kim en iyi yapıyorsa bu işi gidip ona yaptırmak gerekiyor enjeksiyon tedavisini. prostatın etrafı sinir ve kaslarla çevrili o yüzden çok hassas olmak gerekiyor.

enjeksiyon tedavisi tıpta yer edinmiş ve kanıtlamış bir tedavi değil.detaylı bir şekilde yan etkileride araştırılmamış.kim yaparsa yapsın bu işlemi yaptıran hastalar otomatikman kobay oluyorlar zaten :)

söylediğim doktor hastasına bir kağıt imzalatmıyormuş.herşey olabildiğince şeffaf.hem enjeksiyonun içeriğinide paylaşıyor.bence etik bir hekim böyle davranmalıdır.

arkadaşın anlattığına göre doktor enjeksiyon işini Dr. Federico Guercini'den öğrenmiş.kobaylık bir şey yok yani.levent hocanın da aynı formülü kullandığını duymuştum.ama her iki doktorda içerikleri biraz farklılaştırmış olabilir.arkadaşın enjeksiyon tedavisi olduğu doktor gerçekten iyi bir doktor.türkiyede sayılıdır.

birde bu işin en iyisi filan yok bence.halımı dokuyoruz.şimdiye kadar hangi doktora enjeksiyon işini sorduysam,bende yaparım,ne olacak onu yapmasında, önemli olan hastaya faydası.çoğu hastada iyileşemiyor zaten demişlerdi.genel olarak kalıcı ve etkili bir tedavi olsa her doktor yapardı zaten.maliyeti ne kadar ki 50 tl.

• quote:

Orijinalden alıntı: sezginnnn

quote:

Orijinalden alıntı: macarena

enjeksiyon tedavisi tıpta yer edinmiş ve kanıtlamış bir tedavi değil.detaylı bir şekilde yan etkileride araştırılmamış.kim yaparsa yapsın bu işlemi yaptıran hastalar otomatikman kobay oluyorlar zaten :)

söylediğim doktor hastasına bir kağıt imzalatmıyormuş.herşey olabildiğince şeffaf.hem enjeksiyonun içeriğinide paylaşıyor.bence etik bir hekim böyle davranmalıdır.

arkadaşın anlattığına göre doktor enjeksiyon işini Dr. Federico Guercini'den öğrenmiş.kobaylık bir şey yok yani.levent hocanın da aynı formülü kullandığını duymuştum.ama her iki doktorda içerikleri biraz farklılaştırmış olabilir.arkadaşın enjeksiyon tedavisi olduğu doktor gerçekten iyi bir doktor.türkiyede sayılıdır.

birde bu işin en iyisi filan yok bence.halımı dokuyoruz.şimdiye kadar hangi doktora enjeksiyon işini sorduysam,bende yaparım,ne olacak onu yapmasında, önemli olan hastaya faydası.çoğu hastada iyileşemiyor zaten demişlerdi.genel olarak kalıcı ve etkili bir tedavi olsa her doktor yapardı zaten.maliyeti ne kadar ki 50 tl.

Alıntıları Göster
    Tabi ki isteyen istediği tedaviyi yapabilir. Bu fiyat tamamen kişinin aldığı sorumluluk, yaptığı tedavinin niteliği,kokteylin içeriği gibi faktörler bu maliyeti etkiliyor.Prostat enjeksiyonu ciddi bir uygulamadır.Yapılırken birçok detaya dikkat etmek gereklidir.Prostat anatomisini iyi bilmek ve transrektal ultrasonu usulune uygun yapmak gerekir.İsteyen istediği yerde istediği tedaviyi yaptırabilir. Benim uyguladığım tedavinin etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmıştır.Bu tedavinin bilimsel olmadığını söyleyenler dr Guercininin makalelerini okusunlar.ABD başkanı George Bush kendisine enjeksiyon yaptırmış.Bize de Türkiyenin üst düzey bürokratları,savcıları,başbakan müsteşarları,işadamları geliyor.Bunları tedavi ediyoruz..Yanlış uygulandığında bir çok olumsuz etkisi olabilir.Sık sık tedavimizin ayrıntılarını öğrenmek isteyenler sağlık mensupları arayıp teknik detayları öğrenmek istiyorlar. O nedenle içeriğin içinde ne olduğu zaten belli antibiyotik ve kortızon ...Bunun ismini ve kaç mg olduğunu niye öğrenmek istiyorsunuz.Benim kliniğe iyi niyetli bir çok insan geldiği gibi kötü niyetli ,kavga etmeye insanlar da geliyor.Hasta bir müdahalenn nasıl olduğunu sormakta haklı olabilir. Ama mesleğin ince teknik detaylarının da bizde kalması gerekiyor.100 tl yapılıyor ise esas bunu sorgulamanız gerekir diye düşünüyorum. Yapan bir uzman doktor.hastane bunu nasıl kabul ediyor. Ayaktan yapamaz çünkü hastanelerde yatış işlemi gereklidir. Yatan hastadan para almıyorlarsa bunu farklı bir işlem olarak sgk ya fatura ediyor olabilirler.Bugün bir su tesisatçısını çağırdığınızda küçük bir şey yapıp 100 lira alıyor:)).
    Doktorun deneyimi de önemli burada. Olayı antibiyotiklerin 5- 10 lra tutması olarak düşünmek olayı bu kadar basite indirgemek çok yanlış.Bir ameliyatı devlet hastanesinde ücretsiz yaptırabileceğiniz gibi bu işte deneyimli olan birine yaptırdığınızda cebinizden 50 bin tl de çıkabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: doktorlevent

Tabi ki isteyen istediği tedaviyi yapabilir. Bu fiyat tamamen kişinin aldığı sorumluluk, yaptığı tedavinin niteliği,kokteylin içeriği gibi faktörler bu maliyeti etkiliyor.Prostat enjeksiyonu ciddi bir uygulamadır.Yapılırken birçok detaya dikkat etmek gereklidir.Prostat anatomisini iyi bilmek ve transrektal ultrasonu usulune uygun yapmak gerekir.İsteyen istediği yerde istediği tedaviyi yaptırabilir. Benim uyguladığım tedavinin etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmıştır.Bu tedavinin bilimsel olmadığını söyleyenler dr Guercininin makalelerini okusunlar.ABD başkanı George Bush kendisine enjeksiyon yaptırmış.Bize de Türkiyenin üst düzey bürokratları,savcıları,başbakan müsteşarları,işadamları geliyor.Bunları tedavi ediyoruz..Yanlış uygulandığında bir çok olumsuz etkisi olabilir.Sık sık tedavimizin ayrıntılarını öğrenmek isteyenler sağlık mensupları arayıp teknik detayları öğrenmek istiyorlar. O nedenle içeriğin içinde ne olduğu zaten belli antibiyotik ve kortızon ...Bunun ismini ve kaç mg olduğunu niye öğrenmek istiyorsunuz.Benim kliniğe iyi niyetli bir çok insan geldiği gibi kötü niyetli ,kavga etmeye insanlar da geliyor.Hasta bir müdahalenn nasıl olduğunu sormakta haklı olabilir. Ama mesleğin ince teknik detaylarının da bizde kalması gerekiyor.100 tl yapılıyor ise esas bunu sorgulamanız gerekir diye düşünüyorum. Yapan bir uzman doktor.hastane bunu nasıl kabul ediyor. Ayaktan yapamaz çünkü hastanelerde yatış işlemi gereklidir. Yatan hastadan para almıyorlarsa bunu farklı bir işlem olarak sgk ya fatura ediyor olabilirler.Bugün bir su tesisatçısını çağırdığınızda küçük bir şey yapıp 100 lira alıyor:)).
    Doktorun deneyimi de önemli burada. Olayı antibiyotiklerin 5- 10 lra tutması olarak düşünmek olayı bu kadar basite indirgemek çok yanlış.Bir ameliyatı devlet hastanesinde ücretsiz yaptırabileceğiniz gibi bu işte deneyimli olan birine yaptırdığınızda cebinizden 50 bin tl de çıkabilir.

Alıntıları Göster
    kadir bey forumun tekrar açılması gerektiği fikrine bende katılıyorum.o forumun bir çok yerinde üyelerin birbirlerine Allah razı olsun mesajları var.bizlere çok faydası oldu.olmayada devam etmeli.alparslan beyin forumu gerekiyorsa yeni düzenlemeler yapıp tekrar faaliyete geçirmesi yada bu işi yüretecek başka birine devretmesi gerekiyor.bu siz olabilirsiniz,doğan bey,selçuk bey yada serdax beyde olabilir.bu forum sayesinde duyurduk sesimizi.emekler,bilgiler ve tecrübeler bir kenara atılmamalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: cells

kadir bey forumun tekrar açılması gerektiği fikrine bende katılıyorum.o forumun bir çok yerinde üyelerin birbirlerine Allah razı olsun mesajları var.bizlere çok faydası oldu.olmayada devam etmeli.alparslan beyin forumu gerekiyorsa yeni düzenlemeler yapıp tekrar faaliyete geçirmesi yada bu işi yüretecek başka birine devretmesi gerekiyor.bu siz olabilirsiniz,doğan bey,selçuk bey yada serdax beyde olabilir.bu forum sayesinde duyurduk sesimizi.emekler,bilgiler ve tecrübeler bir kenara atılmamalı.

Alıntıları Göster
    levent bey,herşey kuralına uygun yapılıyor.hastadan muayene için tabikide para isteniyor.o da devletin sgk ile anlaşmalı özel hastaneler için belirlediği ücret oluyor.onun dışında hastanede ayakta enjeksiyon tedavisi yapılmıyor.uygun şartlar sağlanıp o şekilde yapılıyor.aynen olması gerektiği gibi.sizinde dediğiniz gibi bu iş sorumluluk işidir.

doktor 100 tl ye enjeksiyon yapıyorsa,bu o işi sorumluluk almadan ve tedavinin niteliğini düşürerek yapıyordur izleminini çıkarmamak lazım.her doktor aynı değildir.biri az para alır kimi ise çok para alır.mesela şöyle düşünün bir deniz kenarında otel var.otelden denize girmek istediğiniz zaman fazlaca para ödemeniz gerekiyor.ama az ilerde aynı denize otelden bağımsız olarak para ödemeden girersiniz :) enjeksiyon içeriğinide paylaşmak istmemenizi anlamıyorum.galiba başka doktorlar öğrenip rekabet oluşmasın diye.başka bir nedeni olamaz diye düşünüyorum.çünkü hasta bilse ne olacak.ama yinede bilmesi gerekiyor.

George Bushun prostatit olduğunuda buradan öğrenmiş oldum :)

ameliyatlar ile de kıyaslamamak lazım.enjeksiyon tedavisi sonuçta en fazla 10 dk sürüyor.dr Guercinin makalelerini okumadım.ama en kısa zamanda okuyacağım.etkinliği bilimsel olarak kanıtlanması ayrı bir şey,bu hastalığın tedavisi bu dur demek ayrı bir şey.kaç kişiye uygulanıp,kaç kişide tamamen iyileşme olmuş buna bakmak lazım.şimdi dr Guerciniye sorarsak bu oran çok fazladır.tabiki öyle diyecek çünkü bu işten para kazanıyor.iyileşenleri ön plana çıkarıp,iyileşemeyenleri arka plana atması normal.ona brokolininde prostat üzerine etkinliği var.saw palmettoda öyle.mesela Q-cp kullanıp ciddi anlamda düzelenler var.bunlarda bilimsel araştırmalar sonucu bulunmuşlar.

neyse önemli olan bir tedavi var.ve sürekli geliştirilmesi gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sezginnnn

levent bey,herşey kuralına uygun yapılıyor.hastadan muayene için tabikide para isteniyor.o da devletin sgk ile anlaşmalı özel hastaneler için belirlediği ücret oluyor.onun dışında hastanede ayakta enjeksiyon tedavisi yapılmıyor.uygun şartlar sağlanıp o şekilde yapılıyor.aynen olması gerektiği gibi.sizinde dediğiniz gibi bu iş sorumluluk işidir.

doktor 100 tl ye enjeksiyon yapıyorsa,bu o işi sorumluluk almadan ve tedavinin niteliğini düşürerek yapıyordur izleminini çıkarmamak lazım.her doktor aynı değildir.biri az para alır kimi ise çok para alır.mesela şöyle düşünün bir deniz kenarında otel var.otelden denize girmek istediğiniz zaman fazlaca para ödemeniz gerekiyor.ama az ilerde aynı denize otelden bağımsız olarak para ödemeden girersiniz :) enjeksiyon içeriğinide paylaşmak istmemenizi anlamıyorum.galiba başka doktorlar öğrenip rekabet oluşmasın diye.başka bir nedeni olamaz diye düşünüyorum.çünkü hasta bilse ne olacak.ama yinede bilmesi gerekiyor.

George Bushun prostatit olduğunuda buradan öğrenmiş oldum :)

ameliyatlar ile de kıyaslamamak lazım.enjeksiyon tedavisi sonuçta en fazla 10 dk sürüyor.dr Guercinin makalelerini okumadım.ama en kısa zamanda okuyacağım.etkinliği bilimsel olarak kanıtlanması ayrı bir şey,bu hastalığın tedavisi bu dur demek ayrı bir şey.kaç kişiye uygulanıp,kaç kişide tamamen iyileşme olmuş buna bakmak lazım.şimdi dr Guerciniye sorarsak bu oran çok fazladır.tabiki öyle diyecek çünkü bu işten para kazanıyor.iyileşenleri ön plana çıkarıp,iyileşemeyenleri arka plana atması normal.ona brokolininde prostat üzerine etkinliği var.saw palmettoda öyle.mesela Q-cp kullanıp ciddi anlamda düzelenler var.bunlarda bilimsel araştırmalar sonucu bulunmuşlar.

neyse önemli olan bir tedavi var.ve sürekli geliştirilmesi gerekiyor.

Alıntıları Göster
    Azerbeycan turkcesini anlaya biliyorsaniz izlemenizde fayda olacak https://www.youtube.com/watch?v=xI7VfIDvWKg

• cells C kullanıcısına yanıt
    cells mrb,
    Gercekten bahsettiginiz gibi prostatit hastalari icin eski forumumuzda cok kiymetli yasanmis hastalik hikayeleri mevcut...tabi bu bilgiler zamanla olustu ve emek verildi...herkesin bir nebze emegi var..tavsiyeler ve deneyimler ve tedavi sekilleri var.Alparslan beyin forumu devretmesi yada tekrar yayina almasi bence yerinde bir karar olur...ben zaman ve yogunluk olarak pek musait olmayan biriyim, ancak tecrube ve yorumlarimla foruma katkida bulunabilirim.Musait olan bir arkadasimiz varsa buradan bildirsin...tabi Alparslan beyin karar vermesi onemli.Selamlar
  • Slm
  • Slm kadir bey sizde ne gibi rahatsizliklar var
  • mehmetkonyaspor M kullanıcısına yanıt
    Mehmetkonyaspor mrb,
    Ben 14 yildir kronik prostatit hastasiyim...ama su anda cok sukur bazi tedaviler sonucu cok iyiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: prostatit_kadir

Mehmetkonyaspor mrb,
    Ben 14 yildir kronik prostatit hastasiyim...ama su anda cok sukur bazi tedaviler sonucu cok iyiyim.
    Eski forumdan Hecked kullanici isimli arkadas bana 21 Mart tarihinde yeni bir forum acacagini söyleyerek mailimi istemisti eski sitenin mesaj bölümünden. Ben de verdim. Maile düsen bi haber yok henüz.. Söyledigine göre webciymiş, açar insallah..
  • quote:

Orijinalden alıntı: prostatit_kadir

Mehmetkonyaspor mrb,

Kadir agbi forum olmadigina göre buradan haberlesmeye devam edecegiz gibi gorunuyor :)

Bazi tedaviler nedir agbi?
    Bir de ben sormayim ama sen kendi diledigince tecrübelerini yazarsan herkes icin faydalı olur diye düsünüyorum.
    İyi olmana sevindim, Allah bozmasin abi, selamlar.
  • Arkadaş lar enjeksiyon yaptırmayı düşünüyor musunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetkonyaspor

Arkadaş lar enjeksiyon yaptırmayı düşünüyor musunuz
    Merhaba arkadaşlar
  • quote:

Ben oldum geçen yıl, faydasını görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: birtanbirtan

quote:

kaç enjeksiyon oldunuz, bakteri var mıydı?
    enj yan etkileri oldu mu.. simdi ne durumdasınız, biraz daha detay mumkunse..
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeverGiveUpOzan

quote:

Orijinalden alıntı: birtanbirtan

quote:

kaç enjeksiyon oldunuz, bakteri var mıydı?
    enj yan etkileri oldu mu.. simdi ne durumdasınız, biraz daha detay mumkunse..

Alıntıları Göster
    Size yakin tarihli bir dis hekimi animi anlatayim;

6 ay kadar önce disimde belli belirsiz bir huzursuzluk vardi ayni simdi idrar yollarimda oldugu gibi beni rahatsiz ediyordu ama siddetli agri yoktu . Almanyadaki saglik sisteminide cok iyi bilmiyordum önce bir dis hekimi bulup randevu aldik ve randevu gününde gittik adam bir seyin yok dedi uyusturmadan dis taslarimi falan temizlemeye calisti canim yandi disindede bir sorunun yok dedi, dedim almanyadada saglik sistemi ve doktorlar böyleyse yandik .Ben baska bir dis hekimine gittim israrla o iyi davrandi muayene etti ama bir sey bulmadi .Baska bir dis hekimi buldum adam dislerimi kontrol etti film cekti epey bir arastirdi sonra disimin yaklasik 1 cm üstünde damagimi parmagiyla kontrol ederken orada agri yapan bir nokta oldugu kesf etti .Disimin eski dolgusunu acti kanallari acti birinde sorun var. Kanala bazi islemler uyguladi ilac koydu kapatti alti aya yakin oldu agrim yok iyilestim .Birkac gün önce tekrar gittim bu arada her gittigimde yaklasik 1 ay araliklarla randevu verdi toplam 7 kez muayene oldum en son tedavi inanin bir bucuk saate yakin sürdü zor dayandim bu arada hic para talep etmedi bunu yazmamin nedeni olaya hekimlerin yaklasimi ,sabri ,uyguladigi yöntem ,tedavi süresi ,ve tabi maddi olaylarin etkisine dikkat cekmek isteyisim.Sonucta buda bir enfeksiyon. Bu hastaliga yakalandigimda 2007 yiliydi devlet hastanesinde bir ürologa gittim adam tanidiktida yemin ederim veterinerler bile hayvanlari daha iyi muayene ediyor 2 antibiyotik salla gitsin .Hep bu hastalik tedavi edilemez , psikolojik ,caresi yok laflarini duydum .Bu kadar telkinden sonra kabul ediyorsun kenara cekiliyorsun.Sonra allah razi olsun emegi gecenlere mütesekkirim baktim farkli bilgiler var denemeye basladim kullandigim bazi seyler kisa süreliginede olsa kendimi iyi hissettirdi ve acikca neden sürekli iyilesme olmasin diye düsünmeye basladim. Vigamax kullanmaya basladim ereksiyona gercekten cok iyi geliyor yani bir yönten bu sorunu kalici olmasada cözdügüne göre kalici olarakta cözecekleri vardir. Beslenme oldukca önemli birde dogru destekleri bu kisiye göre degisiyor tespit edip devam etmek lazim. Bu eski sitede agrilarindan muzdarip insanlar coktu ama cogu simdi iyilestim diyor lütfen bizide bilgilndirin .Birde kesinlikle aslinda bu rahatsizlikta iyilesmeye yol acan seyi hemen tespit edemeyebilirsiniz cünkü iyilesme uzun sürüyor,o yüzden sordum siddetli agrilari olanlar yeni seylermi denedi yoksa eskiden uyguladiklarinin simdimi faydasini görüyorlar
    acil sifalarr

• Arkadaşlar bence levent hoca ya hem saygılı olmak lazım hemde teşekkür etmek lazım çünkü türkiye bizim gibi prostatit hastaları y la ilgilenen kaç doktor var kaç tane enjeksiyon ümidi veren var en azından bir ümit herkes herşeyi denemişti r brokoli den tutun da polen arı sutu antibiyotikler aklınıza ne gelirse artık levent hoca diyor ki en az üç en fazla altı enjeksiyon da tedavi ediyorum diyor tek sorun fiyatı
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.