Şimdi Ara

TATİL İÇİN HANGİ TUR ŞİRKETLERİ DAHA İYİ ????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
72
Cevap
2
Favori
220.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence en önemlisi rehber.Çoğu şey rehberde bitiyor.Ben eşimle İtalya ve Taylant'a Pronto tur ile gittik.İkisinden de gayet memnun kaldık.

Pronto turdan önce bir tur şirketiyle Fransa'ya ve başka bir tur şirketiyle Prag'a gitmiştik ama o şirketlerin çalışması biraz dağınıktı.Otelleri de şehir merkezlerine uzaktı.Belki rehberlerinden kaynaklanıyordu tam bilemiyorum.Fransa'da rehber bizi hususi bir restoranta götürmeye çalıştı komisyon mu almaya çalıştı ne.Anti reklam olmasın diye bu turların isimlerini burada isimlerini yazmıyım.

Ama pronto tur ile gittiğimizde herşeyi çok sistematik yaptılar.Rehberler çok iyi ve yardımcıydı.Bence bir turda en önemlisi rehber.Bizi götürdükleri oteller de çok iyi ve güzel seçilmişti.Turdan sonra da Pronto turun müşteri hizmetlerinden beni aradılar turla ilgili herhangi bir şikayetiniz varmı ve rehberinizden memnun kaldınız mı diye sordular.Anladığım kadarıyla rehberleri de kontrol ediyorlar.
    Ben pronto turu tavsiye ediyorum.Bundan sonra da mısırı düşünüyorum Mısıra da eşimle birlikte pronto ile gitmeyi düşünüyoruz

• Ege Akdeniz turu için öneriniz var mı arkadaşlar ?
  • SAKIN AMA SAKIN JOLLY TUR dan uzak durun
    Tatilimi zahir ettiler
    Resmen dolandırıcılar bize sattıkları oda farklı otele gittiğimizde oda
    Başımdan aşağı kaynar sular döküldü
    Zehir Ettiler tatili bana
    JOLLY TUR insanı dolandııyor, size satana kadar ilgileniyorlar

SAKIN JOLLY den almayın
  • Forum Sayfalarında ETS tur ve Joly tur beğeniliyordu , ETSyi seçtim , pişman oldum , her aksiliği müşteriye yansıtıyorlar , hep uyanık davranıyorlar kendini enayi gibi hissediyorsun , Seçtikleri hotllere sanırım az para veriyorlar hotel yemekleri az ve hotellerin biri iyi ise diğeri kötü oluyor , personel asla titiz iş yapmıyor ve yine sen madur oluyorsun , Tu rpaketi satın aldıktan sonra seninle ilgilenen yok , Tura başladığn ana kadar kimsenin ne oldun ne yaptın dediği yok verdikleri ön bilgi ile uygulama uyumsuz olabiliyor , asla profesyonel değiller ve hatalarını hep başkalarına yüklemeye çalışıyorlar , en iyi Turlardan biri buysa diğerleri çok berbat olmalı !!! , ki sanmıyorum bir Tur ne kadar kötü olabilir ki ...
  • Arkadaşalr tatil rezervasyonu için hangi tur şirketi daha güvenilir[sm=alala.gif
    anı tur
    bam tur
    vb.................

• ETSTUR la gittim beğendim ben diğer turlara göre biraz tuzlu fiyatlar ama hakkını veriyorlar...
  • Mastur. M.t.s incoming Turkey =)
  • bak yukarda reklamı var en üstte

ops sürekli değişiyomuş o reklam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [Sync] -- 18 Mayıs 2010; 10:01:49 >
  • Jolly ve Ets başkasına bakma bile ama ilk tercihim jolly ets bazen servislerden çalmaya bakıyo jolly daha dürüst.
  • ben de şu an ETS ve JOLLY arasında kaldım. ets, worldcard'a indirim yapıyor; jolly, bonus'a
    ets tura sanki daha sıcağım, ama bonus kartım daha müsait
    tatil öncesi tatlı sıkıntı
  • Peki tur ile tatile çıkmanın avantajları nelerdir?
  • www.tatilsepeti.com
    2 yıldır bu siteden rezervasyon yapıp giderim. Hep memnun kaldım.
    Son gittiğimde Odeon Tur yetkilisi hergün akşam arayıp "Bir derdiniz var mı?" diye sordu.
  • ETS ile gittim,memnun kalmıştım.
  • Yurt dışıysa İntra
  • Yurtiçi.. Merak ettiğim konu arayıp telefon ile rezervasyon yaptırmakla ne gibi farkları var turların. Avantajları yada dezavantajları nelerdir. Tavsiye edermisiniz?
  • up
  • valla tur konusunda bende çok tedirgindim...ANITUR ile ege bölgesini gezdik...Jolly ve ets nin tur gruplarınıda aynı anda görmüş oldum.. Ets ninki bi kızdı ve sesi bile çıkmıyodu:p...Jolly nin ise bi türkçesi bozuk biriydi, ne dediği anlaşılmıyordu..Turda rehber çok önemli! ayrıca diğer bi önemli şeyde otobüs, Jolly ninki Temsa nın bi otobüsüydü, ETS ninkide bu yeni çıkan belki bilirsiniz Nilüfer Turizm çok kullanıyor, acaip dar koltuk araları var, dizleriniz mahvoluyor...bizim otobüsümüz mercedes bi eski modeliydi ama çok rahattı, koltuğa başkasını rahatsız etmeden rahat rahat uzanabiliyorsunuz..ayrıca tur rehberimiz, çok eğlenceli çok matrak biriydi adı Fikri özellikle not almanızı tavsiye ederim tüm tur animasyon şeklide geçti hiç sıkılmadık ve çok eğlendik...herkese tavsiye ederim:))
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.