DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
TATİL İÇİN HANGİ TUR ŞİRKETLERİ DAHA İYİ ????
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
59
Cevap
3
Favori
128.602
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> TATİL İÇİN HANGİ TUR ŞİRKETLERİ DAHA İYİ ????
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2450 Mesaj
      18 Mayıs 2010 09:06:02 Konu Sahibi
      Arkadaşalr tatil rezervasyonu için hangi tur şirketi daha güvenilir[sm=alala.gif
      anı tur
      bam tur
      vb.................

Osmanlı ve Türk Tarihi Kulübü
      Türk Tarihinin En Büyük Kumandanı Fatih Sultan Mehmet Han
    • Yarbay
      2450 Mesaj
      18 Mayıs 2010 09:43:42 Konu Sahibi

• Çavuş
      56 Mesaj
      18 Mayıs 2010 09:47:56
      ETSTUR la gittim beğendim ben diğer turlara göre biraz tuzlu fiyatlar ama hakkını veriyorlar...

..PEUGEOT 308 1.6 HDi..
      Lenovo Yoga 2 Pro
      LG G3
    • Yarbay
      2741 Mesaj
      18 Mayıs 2010 09:51:27
      Mastur. M.t.s incoming Turkey =)

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      18 Mayıs 2010 10:00:47
      bak yukarda reklamı var en üstte

ops sürekli değişiyomuş o reklam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [Sync] -- 18 Mayıs 2010; 10:01:49 >

• Yarbay
      3337 Mesaj
      18 Mayıs 2010 10:08:38
      Jolly ve Ets başkasına bakma bile ama ilk tercihim jolly ets bazen servislerden çalmaya bakıyo jolly daha dürüst.

• Yüzbaşı
      494 Mesaj
      18 Mayıs 2010 16:23:20
      ben de şu an ETS ve JOLLY arasında kaldım. ets, worldcard'a indirim yapıyor; jolly, bonus'a
      ets tura sanki daha sıcağım, ama bonus kartım daha müsait
      tatil öncesi tatlı sıkıntı

• Yarbay
      2450 Mesaj
      22 Mayıs 2010 08:57:15 Konu Sahibi

• Yüzbaşı
      326 Mesaj
      04 Temmuz 2010 23:26:34
      Peki tur ile tatile çıkmanın avantajları nelerdir?

forever kobe bryant
    • Yarbay
      21606 Mesaj
      04 Temmuz 2010 23:40:00
      www.tatilsepeti.com
      2 yıldır bu siteden rezervasyon yapıp giderim. Hep memnun kaldım.
      Son gittiğimde Odeon Tur yetkilisi hergün akşam arayıp "Bir derdiniz var mı?" diye sordu.

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...
    • Yarbay
      11199 Mesaj
      04 Temmuz 2010 23:41:47
      ETS ile gittim,memnun kalmıştım.

VW Passat 1.6 FSI Comfortline-Fırtına Grisi
      VW Caddy 1.9 TDI Comfortline DSG-Gümüş Gri
      Ford Fiesta 1.5 TDCI Trend
      Ford Fiesta 1.4 TDCI Titanium
    • Binbaşı
      1940 Mesaj
      04 Temmuz 2010 23:51:44
      Yurt dışıysa İntra

• Yüzbaşı
      326 Mesaj
      04 Temmuz 2010 23:54:54
      Yurtiçi.. Merak ettiğim konu arayıp telefon ile rezervasyon yaptırmakla ne gibi farkları var turların. Avantajları yada dezavantajları nelerdir. Tavsiye edermisiniz?

forever kobe bryant
    • Yüzbaşı
      326 Mesaj
      05 Temmuz 2010 00:08:05
      up

forever kobe bryant
    • Yüzbaşı
      326 Mesaj
      05 Temmuz 2010 02:21:58
      up

forever kobe bryant
    • Er
      0 Mesaj
      11 Ağustos 2010 13:39:42
      valla tur konusunda bende çok tedirgindim...ANITUR ile ege bölgesini gezdik...Jolly ve ets nin tur gruplarınıda aynı anda görmüş oldum.. Ets ninki bi kızdı ve sesi bile çıkmıyodu:p...Jolly nin ise bi türkçesi bozuk biriydi, ne dediği anlaşılmıyordu..Turda rehber çok önemli! ayrıca diğer bi önemli şeyde otobüs, Jolly ninki Temsa nın bi otobüsüydü, ETS ninkide bu yeni çıkan belki bilirsiniz Nilüfer Turizm çok kullanıyor, acaip dar koltuk araları var, dizleriniz mahvoluyor...bizim otobüsümüz mercedes bi eski modeliydi ama çok rahattı, koltuğa başkasını rahatsız etmeden rahat rahat uzanabiliyorsunuz..ayrıca tur rehberimiz, çok eğlenceli çok matrak biriydi adı Fikri özellikle not almanızı tavsiye ederim tüm tur animasyon şeklide geçti hiç sıkılmadık ve çok eğlendik...herkese tavsiye ederim:))

• 19 Kasım 2010 23:49:06
      Bence en önemlisi rehber.Çoğu şey rehberde bitiyor.Ben eşimle İtalya ve Taylant'a Pronto tur ile gittik.İkisinden de gayet memnun kaldık.

Pronto turdan önce bir tur şirketiyle Fransa'ya ve başka bir tur şirketiyle Prag'a gitmiştik ama o şirketlerin çalışması biraz dağınıktı.Otelleri de şehir merkezlerine uzaktı.Belki rehberlerinden kaynaklanıyordu tam bilemiyorum.Fransa'da rehber bizi hususi bir restoranta götürmeye çalıştı komisyon mu almaya çalıştı ne.Anti reklam olmasın diye bu turların isimlerini burada isimlerini yazmıyım.

Ama pronto tur ile gittiğimizde herşeyi çok sistematik yaptılar.Rehberler çok iyi ve yardımcıydı.Bence bir turda en önemlisi rehber.Bizi götürdükleri oteller de çok iyi ve güzel seçilmişti.Turdan sonra da Pronto turun müşteri hizmetlerinden beni aradılar turla ilgili herhangi bir şikayetiniz varmı ve rehberinizden memnun kaldınız mı diye sordular.Anladığım kadarıyla rehberleri de kontrol ediyorlar.
      Ben pronto turu tavsiye ediyorum.Bundan sonra da mısırı düşünüyorum Mısıra da eşimle birlikte pronto ile gitmeyi düşünüyoruz

• Binbaşı
      1177 Mesaj
      01 Ocak 2012 01:55:59
      arkadaşlar 2011 yılı içinde özellikle vizesiz gidilebilecek yerlere turla gitmiş olanlar

Hangi tur şirketini önerirsiniz?Nereye gittiniz?Ne kadar kaldınız?- ve + ları neydi?Lütfen yardımcı olun Sadece tecrübeyi yaşayan arkadaşlar tavsiye ve önerilerde bulunsun

• Er
      0 Mesaj
      19 Ocak 2012 11:48:29
      Arkadaşlar öncelikle yurt içi veya yurt dışı turlarda şu firmalar iyidir demek yanlış olur ama en önemlisi iyi-kötü rehberdir.Rehberiniz ne kadar iyi ise tur o kadar iyi geçer.Yurt dışı turlarından edindiğim bilgi ise ETS ve JOLLY tur firmaları kesinlikle en iyi hizmeti sunan ve bir problem çıktığında hemen çözüm bulan firmalardır.En önemli hususta anında çözüm bulmalarıdır.Bu yüzden yurt dışı turlarında biraz pahalıda olsa sorun yaşamamanız,sorun çıkarsa bile çözüm bulacağınız firmaları tercih etmenizi öneririm.

• Binbaşı
      1942 Mesaj
      19 Ocak 2012 11:55:08
      Takip.
      Somestr da yurtdisi dusunuyorum ama cok pahali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.