Şimdi Ara

Bulaşıkçılık nasıldır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
4.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bi firmada buldum. Gece çalışılıyo. Sabaha kadar bulaşık yıkıyosun. 70 lira ücret. Bulaşıkçılık yapmış olan var mı? Nasıldır bu iş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu şartları sağlamayan bir kontrata imza atma derim: Günde 150 lira + el için estetik ameliyatı parası

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsan sıkılır lan. Deterjan falan da ne bileyim. Para iyi sayılır aslında ama bilemedim şimdi.

• Angel of the Lord kullanıcısına yanıt
    Bana da iyi geldi de hocam bulaşıkçılık hakkında hiç bilgim yok. Akşam gidip sabah gelecem. Gece 12-sabah 7 arası. Trafiğe kalabalığa falan da takılmam diye düşünüyorum.

• baymühendis kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam ben de vücuda zararlı olur diye korkuyorum. Hayvan barınağında da bi iş buldum ama detayını bilmiyorum işin ne yaparlar ne ederler

• Yapacaksan kaliteli bir bulaşık eldiveni şirket vermezse sonuçta 7 saatte elin mahvolur.
  • 3 sene önce mi ne bi yerde çalışmıştım bulaşıkçı yapmışlardı beni- ozamanlar 18den ufaktım- tek takılıyorsun kimse işine karışmaz yıkar yıkar geçersin hoşuna gidebilir. Ben müziği bir açardım söyleye söyleye bitirirdim. Gerçi ilk zamanlar midem baya bulanmıştı senin de öyle olabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bulaşık yıkıyorsun işte hocam tabak falan anneme sormam lazım

• Berbat bir para degil, söyledigine gore max 7-8 saat calisacaksin. İs dunyasinda belkide en az sorumluluk sahibi olacagin is bulasikciliktir. Bence git dene baktin olmadi yapacak bir sey yok. Yaz gunu zaten kollarini siva, kaliteli bir eldiven is kesinlikle, sorun cikmaz. Dandik eldiven olmasin ama buna dikkat et sorun yasama, sana vermeseler bile git kendin al duzgun bir sey idare edersin belli bir zaman

• striker27 S kullanıcısına yanıt
    Cevap için sağolun hocam. Hayvan barınağıyla görüştüm bi de. 1.600 lira veriyolar. Hayvanların temizliği bakımı suyu vs. miş zor iş değil açık hava işi dediler ama çok kokar tiksinmezsen gel başla dediler çok kararsız kaldım.

• Valla sen bilirsin hangisi sana uyuyorsa, evine yakinsa falan orayi secmen daha uygun gibi. Dedigim gibi cok kotu meblaglar degil idare eder bir insani, barinakta cok fazla hayvan sesi olur bir sure sonra alisirsin ama biraz kafa utuleyen bir sey. Tabi bir de kac saat calisacaksin o da var. Her neyse simdiden hayirli olsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.