Şimdi Ara

Dsmart Yeni Sözleşme!! Üşenmeyip okursanız bilgi sahibi olursunuz... (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
1
Favori
38.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Benimde yayını kestiler servise gittigimde direk sözleşme vererek 10 tl istediler kanalları tekrar yüklemek için bende sözleşmeyi alıp inceleyeceğim dedim. 6 ay önce birine imzallattık birşey olmadı dedi. ama fatura isterlerse ne olucak diye sordum onu bilemem dedi bu şekilde bir kurum olamaz. Dün 40 dakika bekledim ulaşamadım müşteri hizmetlerine. Bende hukuki yollayara başvurmayı düşünüyorum arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: olli

Bizim kanallarida kapatmislar. Musteri hizmetlerini ariyorum yogunluktan dolayi internet sitesine yonlendiriyorlar. Pazartesi isi gucu birakip noterden ihtarname gonderecegim ardindan 3 liralik mal icin belki 30 lira masraf yapip dava acacagim ama bu isi dogan efendinin yanina kar birakmayacagim.

arkadaşlar benim kanalları da kapamışlardı dün twitter üzerinden sövdüm biraz hemen telefon bilgilerimi istediler bugün aradılar sorgusuz sualsiz kanallarınızı aktif hale getiriyorum diyerek kanalları açtılar bilginiz olsun. kapatırken sözleşme imzalamazsanız tekrar kapanabilir gibi birşey söylediler.
  • Arkadaşlar bende facebook tan msj yolladım hemen aradılar ve açtılar ama sözleşme imzalayın sonra tekrar kesilebilir dediler hayırlısı bakalım.
  • bende gittim dün imzaladım hiç de okumadım. amaç ne acaba burda
  • Bende bugün twitter ve facebook sayfalarına ayrıca sikayetvar a ve e devlet üzerinden tüketici hakları şeysine şikayet ettim.
    Sosyal medya dan saydırınca bir müşteri temsilcisi aradı. Yok BTK yok şu yok bu dedi, ben mesleğimi söyleyip beni bu şekilde kandıramazsınız insanları enayi yerine koymayın dedim. bTK sizden yaptığınız usülsüz işleri usullü hale getirin diye imtiyaz tanımış olabilir dedim ama bu müşteriyi ütmeniz manasına gelmez dedim. Getirin 2008 de ki sözleşmeyi aynı maddeleri aynı sözleşmeyi imzalayalım dedim kaldı ki o dönemden bu döneme sözünü verip de yediğiniz onca vaad varken bu yeni sözleşmede ben kendimi rahat hissetmiyorum siz kıçımızda ki donu bile alırsınız diyip yağdırdım. Kızın morali bozuldu başka bir istediğiniz var mı diyip telefonu kapadı :)

sonra tekrar facebook ve twitter dan yağdım. Şartsız şekilde yayınlarımın açılması talebimi yeniledim yoksa hukuki yollara başvuracağımı tekrar beyan ettim. Zaten HD uydu alıcım vardı onu taktım onunla devam ediyorum. D Smart çocuklar için iyi idi bir kaç fazla çocuk kanalı vardı. Şimdilik arayan soran yok.

• BTK'nın hangi kararıymıs bu? madem ekrana uyarı gönderiyorlar o zaman hangi tarih ve sayılı karar oldugunuda müsterilerine bildirmek zorundalar. Öyle lafla olmaz ki bu isler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: lorddemon

Bende bugün twitter ve facebook sayfalarına ayrıca sikayetvar a ve e devlet üzerinden tüketici hakları şeysine şikayet ettim.
    Sosyal medya dan saydırınca bir müşteri temsilcisi aradı. Yok BTK yok şu yok bu dedi, ben mesleğimi söyleyip beni bu şekilde kandıramazsınız insanları enayi yerine koymayın dedim. bTK sizden yaptığınız usülsüz işleri usullü hale getirin diye imtiyaz tanımış olabilir dedim ama bu müşteriyi ütmeniz manasına gelmez dedim. Getirin 2008 de ki sözleşmeyi aynı maddeleri aynı sözleşmeyi imzalayalım dedim kaldı ki o dönemden bu döneme sözünü verip de yediğiniz onca vaad varken bu yeni sözleşmede ben kendimi rahat hissetmiyorum siz kıçımızda ki donu bile alırsınız diyip yağdırdım. Kızın morali bozuldu başka bir istediğiniz var mı diyip telefonu kapadı :)

sonra tekrar facebook ve twitter dan yağdım. Şartsız şekilde yayınlarımın açılması talebimi yeniledim yoksa hukuki yollara başvuracağımı tekrar beyan ettim. Zaten HD uydu alıcım vardı onu taktım onunla devam ediyorum. D Smart çocuklar için iyi idi bir kaç fazla çocuk kanalı vardı. Şimdilik arayan soran yok.

Hocam çok ağır konuşmussunuz keşke benim gibi yapsaydınız. ben konuşup açtırdım ve imzalamadım yeni sözleşmeyi. Ama imzalamanız gerekiyor sonra yine kapanabilir dediler 5 ay filan gitse gerisi mühim değil yeni nesil smart tv alıcam o zamana kadar :)

• Bugünden itibaren üyelik sözleşmesini yapmayanlardan yaptırmak isteyen olursa 40 tl kart parası alacaklarımış. Bilginiz olsun.
  • bunun anons etmeden okudum kabul ettim tebliği olmadan nasıl bu parayı alabileceklerini peki size söylediler mi? bir önce ki sözleşmelerinde bunu beyan ettiklerinini açık eden bir durum var mı? koyun olmayın. gerekiyorsa küfür edin çünkü onlar bu yaptıklarıyla şuan size bize anamıza avradımıza küfür edip birde üstüne sigara yakıyorlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lorddemon -- 3 Ocak 2013; 12:00:11 >
  • Sözleşmeden dolayı ilk kapananlardan biri de benim. Aradım o zamanlar bir sürü bişey saydı, dedim siz karşınızda ki insanları neden gerizekalı yerine koyuyorsunuz ? En başta d-smart çıkarken böyle denilmiyordu bi ton para verdik o zamanlar, şimdi bu yaptığınız adil mi dedim. Bir sürü bişey saydı bi problemin olmayacağı falan filan imzalamıyorum açmazsanız da açmayın dedim, gözden çıkardım zaten 5 para etmezsiniz dedim kapattım. Normal uydu taktım onu izliyorum. 2 ay sonra birisi aradı yayınları izlemediğinizi görüyoruz falan filan bilmem ne imzalarsanız tekrar izleyebilirsiniz, onada dedim imzalamıyacağım diye. Şimdi uydu bozuldu para verip yenisini alasım gelmiyor ama imza da atmayacağım. İmza atmadan bu işi nasıl çözebiliriz ? 5-6 ay idare etse yeter!
  • Bu vb yazılanları okuduktan sonra DSM'a üye olmaktan vazgeçtim. TTnete (beterin beteri ama ne yaparsın, hangisi dürüstki) abone olmaya karar verdim.
  • Arkadaşlar yeni yayın sözleşmesini imzalamadan izleyen var mı ?
  • ben btk ve tib olmak üzere bir sürü platforma ve bimere şikayet ettim SS olarak açtılar şuan ben eski haklarımdan yararlanarak izliyorum. discoveryler filan açık
  • Modullu uye idim.. Sozlesme vs hicbisey beni baglamiyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neredeyse 5 yıl olmus ve o gun soyledigim gibi imza atmadım. Ne bir kanalım kapandı ne de paraya baglandı...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar Konuyu hortlatma durumunda kaldım. Bu D-smart'tan mağdur çok çünkü 03.03.2007 tarihinde aldığım d-smart sözleşmesi orjinalini buldum işinize lazım olursa 2007 yılı d-smart son kullanıcı sözleşmesi yüklüyorum burada bulunsun. birinin işini görür belki Dsmart Yeni Sözleşme!! Üşenmeyip okursanız bilgi sahibi olursunuz... Dsmart Yeni Sözleşme!! Üşenmeyip okursanız bilgi sahibi olursunuz... Dsmart Yeni Sözleşme!! Üşenmeyip okursanız bilgi sahibi olursunuz... Dsmart Yeni Sözleşme!! Üşenmeyip okursanız bilgi sahibi olursunuz...

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.