Şimdi Ara

Dsmart Yeni Sözleşme!! Üşenmeyip okursanız bilgi sahibi olursunuz... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
1
Favori
38.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • en son mesaj 29 nisan 2010 da yazılmış.benim yayınlarım bugün kesildi müşteri hizmetlerini aradığımda bana sözleşme imzalanmazsa yayınları açamayacağını beyan etti.kanalların ücretsiz olacağını beyan etti ama ben yinede imza atmayacağımı söyledim.telefonu suratıma kapattı
  • Oha terbiyesize bak, o kendini ne sanıyormuş da telefonu suratınıza kapatıyor?
    İnşallah dalga dalga yayılmaz sizin başınıza gelen, hayırlısı bakalım.
  • 2.ye aradığımda bana sözleşmenin bdk tarafından yapıldığını söyledi 2.9 maddesini çıkarın imzalayacağımı beyan ettim madde çıkarma olmaz dedi.
    o zaman dedim ben size özel kanalları istemiyorum benim ulusal kanallarımı açın dedim sözleşme imzalamadan hiçbir kanalı açamazlarmış.
    o zaman verdiğim parayı geri verin ben d smart istemiyorum dedim böyle bir uygulamamız yok dediler.
    ne yapmam gerekir lütfen yardımcı olun.
  • yokmu yardım edip cevaplayacak
  • başka kanalı kapanan oldu mu?

Bu arada HD değiştir kampanyasında 22,9 TL'den daha düşük teklif alan oldu mu?

Diğer teklifleri de cihazınız sizde kalsın 13,9 TL'ye giriş paketli HD cihaz verelim dediler.
    Giriş paketine geçince kanallarınız duruyor dedi ama şüphedeyim yine de.

Bir de 24 ay sonunda izlediğimiz kanallar gider mi elimizden onu merak ediyorum.
    Zira MH ısrarla gitmeyecek diyor ama Doğan bu belli mi olur güvenemiyor insan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thall

başka kanalı kapanan oldu mu?

Bu arada HD değiştir kampanyasında 22,9 TL'den daha düşük teklif alan oldu mu?

Diğer teklifleri de cihazınız sizde kalsın 13,9 TL'ye giriş paketli HD cihaz verelim dediler.
    Giriş paketine geçince kanallarınız duruyor dedi ama şüphedeyim yine de.

Bir de 24 ay sonunda izlediğimiz kanallar gider mi elimizden onu merak ediyorum.
    Zira MH ısrarla gitmeyecek diyor ama Doğan bu belli mi olur güvenemiyor insan.

bireysel 2008,2009,2010 cihazınızı verip HD değiştir yaparsanız min.22,99 TL ödersiniz. 24 ay sonrasında 2008 haklarınız devam eder , ekstra kanallarınız kapatılır.
  • Hortlatmış olacağım ama sözleşmeyi imzalamadım diye yayınım kapandı. Ama yukarda bahsedilen sözleşmemden var .. Ne olacak bizim kapanan Dandik Smart acaba.. Birde herkes imzaladı mı bu sözleşmeyi yoksa grup kuralım toplu şikayet edelim
  • sözleşme imzalamadım diye benim de açık olan bütün belgesel kanalları gitmiş.böyle bir saçmalık olamaz.aradığımdada paket satmaya çalışıyorlar.
  • şimdi de bir uyarı geliyor,sözleşme imzalayın diye.hiçbir kanal açılmıyor.postayla gönderebilirsiniz yazıyor mecburen öyle yapacam çünkü en yakın bayi e gidin diyor.oda benim yaşadığım yerde yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: P47D thunderbolt

şimdi de bir uyarı geliyor,sözleşme imzalayın diye.hiçbir kanal açılmıyor.postayla gönderebilirsiniz yazıyor mecburen öyle yapacam çünkü en yakın bayi e gidin diyor.oda benim yaşadığım yerde yok.

benimde yayınlarım sözleşme imzalmadınız diye kapandı ne yapcaz şimdi?
  • gittim sözleşmeyi imzaladım dedikleri yerden, iki arama sonrasında da müşteri hizmetleri ile yeniden d smart açıldı.. bence d smart 2008 ve öncesi üyeler arasında bir grup kuralım.. belki o zaman d smart tarafından kaale alınırız.. sorun ülkemizde böyle bir durumla karşılaşınca ne yapacağımızı haklarımızı bilmiyoruz en azından birlik olur bir gurubumuz olursa ilerde sansımız olur bu davranışlara karşı..
    ÖZETLE BİRLEŞİM GRUP KURALIM BİREYSEL OLARAK BU ADAMLAR İNSANLARI TAKMIYORLAR..
  • sözleşmeyi imzalayınca 2008den beri bedava izlediğimiz d smart bize faturamı yolluycak yani bu nasıl iştir ya?
  • Sözleşme mi? Dsmart zamanında sadece kutu satışı yapıyordu sanki
  • arkadaşlar benimde yayını kestiler 2008 abonesiyim imzalamakda istemiyorum nasıl bir hukuksal yol izlemem gerek??
  • ben gittim imzaladım, herhangi bir getirisi yok götürüsüde yok. eskisi gibi aynen ücretsiz devam ediyorum izlemeye çoğu kişidede durum böyle zaten. sonuçta sd kutu ve sağladığı pek bir özellikte yok benim en sevdiğim yanı tv rehberi özelliği ve discovery kanalını izleyebilmek. cihazı çöpe atacak değiliz sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gilth

ben gittim imzaladım, herhangi bir getirisi yok götürüsüde yok. eskisi gibi aynen ücretsiz devam ediyorum izlemeye çoğu kişidede durum böyle zaten. sonuçta sd kutu ve sağladığı pek bir özellikte yok benim en sevdiğim yanı tv rehberi özelliği ve discovery kanalını izleyebilmek. cihazı çöpe atacak değiliz sonuçta.

Getirisi yok götürüsüde yok demişsin de bakalım ilerleyen zamanlar da ne olacak. Şimdilik bişey diyemeyiz zaten tepki almamak için hemen birşey yapamazlar.. Bu arada benimde 2 ay öncesinden yayınlarım kesildi. İlk çıktığında almıştım 2007 veya 2008 hatırlayamadım. Aramadım da müşteri hizmetlerini, çıkardım d smart'ı yerine normal bi uydu cihazı taktım izliyorum. İmzalamıyacağım da..
  • kendi fikrimi söylerseniz ilk çıktığında kanallar beleş falan filan reklam yapıp bellirli bir alıcıya ulaşıldıktan sonra tak direk aylık ücretler vsvs felan tamamı ile kapilalist bir kaar sistemi. Bendede d-smart var uefa maçlarını izliyeceğim ümidi ile almıştım 250 TL'ye fakat kanal dizilimleri çok kötü fazla kanalyok açıkcası ve paralı kanallarıda izlenmiyecek kadar kötü bana göre. Fakat görüntü kalitesi çok iyi d-smartın bunu söylemeden geçemiyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi perco1907 -- 5 Kasım 2012; 18:33:50 >
  • benimde kanallar kapandı bugün
  • Hayırlı olsun benim yayını da kesti doğanın uşakları.haram zıkkım olsun namussuza verdiğimiz tüm paralar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim kanallarida kapatmislar. Musteri hizmetlerini ariyorum yogunluktan dolayi internet sitesine yonlendiriyorlar. Pazartesi isi gucu birakip noterden ihtarname gonderecegim ardindan 3 liralik mal icin belki 30 lira masraf yapip dava acacagim ama bu isi dogan efendinin yanina kar birakmayacagim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.