Şimdi Ara

Dsmart Yeni Sözleşme!! Üşenmeyip okursanız bilgi sahibi olursunuz... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
1
Favori
38.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu bir anda canlanmış

Bu arada bugün avukat akrabam ile görüştüm, dediğini aktarıyorum.

" Şuanda şifresiz seyredebildiğin platform kanallarının adını yaz, 31 Mayıstan sonra kapanırsa onlarında adlarını yaz mahkemeye sunmak için"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helldancer -- 29 Mayıs 2010; 0:39:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerumFizyolojik
    beyler ben aslında aydın doğanım sırf imzalayın diye kasıyorum burda. inşallah herkesin dsmartı kapanır

Vallahi ben anlamıştım . Bir bakıyomuşuz 31'den imza atanların paket kanalları kapanıyormuş, atmayanlarda herhangi bir değişiklik olmuyor muş .

Şaka bir yana da millet düşmüş ekmek derdine kimsenin Dşımartı falan sallıcak hali kalmamış. Ancak yarından sonra denildiği gibi kapanma vs olursa dolup taşar burası.

• 31 mayısa kadar bayiden imzalamayanların kanalları kapanmayacak arkadaslar. dsmart bi şekilde imzalatmak zorunda 31 mayısa kadar bayilere gidenlere kumanda hediyesi vardı 31 inden sonra imzalarsanız loca film vs. vericekler.
  • Bende'ki yayında sorun yok sizlerde durum nedir.?
  • Şuan için bir sorun yok
  • dün eve gidince ilk işim yayınları kontrol etmek oldu.şimdilik bir sorun yok
  • zaman gösterdi
  • quote:

zaman gösterdi

Siz varya burda konuşulanlardan bir dirhem birşey anlamamışsınız ben ona kanaat getirdim. Yukarıda belki 100000 defa yazdık " bu endişemiz illaki 31 Mayıstan sonra gerçekleşecek diye bir durum yok" dedik.

Kendi söylemlerinizle kendinizi tatmin etmeye çalışıyorsunuz " bakın ben demedimmi, ben bildim" demeye getiriyorsunuz.

Yayınınız kesilirse ağlayacağınız yer yine forum mu olacak acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helldancer -- 3 Haziran 2010; 11:44:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Helldancer

quote:

zaman gösterdi

Siz varya burda konuşulanlardan bir dirhem birşey anlamamışsınız ben ona kanaat getirdim. Yukarıda belki 100000 defa yazdık " bu endişemiz illaki 31 Mayıstan sonra gerçekleşecek diye bir durum yok" dedik.

Kendi söylemlerinizle kendinizi tatmin etmeye çalışıyorsunuz " bakın ben demedimmi, ben bildim" demeye getiriyorsunuz.

Yayınınız kesilirse ağlayacağınız yer yine forum mu olacak acaba?

niye ağlayayım yayın kesilirse? ezik miyim ben kardeşim..
    zaman haklıyı gösterdi, paranoyayı değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi risendark -- 6 Haziran 2010; 14:46:21 >

• Feriştah olsa yayınını kesemezler SerumFizyolojik. Ben sana katılıyorum. Yeni sözleşmede 31 hazirana kadar uzatıldı.
  • Sözleşmenizi Ulaştırın Süpriz Hediyeyi Kazanın!
    Değerli Müşterimiz,

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun(BTK)17.11.2009 tarih ve 2009/İK-08/596 sayılı kararı gereği tüm Uydu Platform Hizmeti alan kullanıcılarımızın bir abonelik sözleşmesi imzalamaları gerekmektedir.

Siz kullanıcılarımıza ek bir yasal yükümlülük getirmeksizin, Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve ilgili mevzuata uygun olarak BTK'nın, hizmet alan kullanıcılarımızın haklarını korumak amacıyla imzalanmasını şart koştuğu bu sözleşmeyi D-Smart Shop’lardan veya ........ adresinden sağlayabilirsiniz.

Bayilerimiz ya da Posta aracılığı ile iletebileceğiniz sözleşmemizi en geç 30 Haziran 2010 tarihine kadar tarafımıza ulaştırmanız gerekmektedir.

Tarih 31 Mayıstan 30 Haziran' a uzatılmış... Yine de imzalamayacağım , görecez bakalım benim yayınım kesilecek mi?

invisible imza attınız mı sonunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helldancer -- 6 Haziran 2010; 15:40:48 >

• Atmadım:) Benim evde 2 d-smart olduğu için onların gelmesini bekliyorum
  • hala imkanınız varken alın kumandayı derim ben..
  • merhaba arkadaşlar ben 2008 kullanıcısıyım değiştir kampanyasına katıldım (kerizlik) yaptım hd makina aldım. aylık 29,99 şimdi 2 haftadır tv seyredemiyorum cihazı servise götürdüm onlarda kartta sorun var diyorlar müşteri hizmetleride kartı bize yollayın diyolar şimdi benden bunlar kart parası alırlarmı veya ben bu d smarttan kurtulmak istiyorum hizmet veremiyorlar böyle dandik bişey görmedim sözleşmeyi iptal edebilirmiyiz.
  • şimdide 30 kasın 2010'a kadar uzatıldı
  • Arkadaşlar Discovery ,Animal planet vs. gitti bende bu sözleşme durumundan ötürümüdür? 2009 Kasımda almıştık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 29 Kasım 2010; 11:06:28 >
  • Yayını kesilen oldu mu başka?
  • kanal listesinin en sonunda bilgilendirme diye kanal var ve orada sözleşme 30 nisana kadar son diyor. bu durum aha ne kadar devam edicek ne olucak imzalanırsa imzalanmazsa ortada somut hiç bir şey yok herkes karınlarından konuşuyor. DSMARTta
  • :) Yav 4 yıldan beri dsmart kullanıyorum. Şimdide eski kutumu verip hd kutu aldım. Telefondaki yetkili üstüne basa basa sözleşmem 2007 olduğu için hakkım olan kanalların ömür boyu ücretsiz olacağını söyledi. Yeni kutu hem garantili hemde maxi + hd kanallar 24 ay boyunca pakette zaten paket almadan bu dsmart bi işe yaramıyo kafanıza o kadar takmayın bu olayı eski cihazlara piyasa yaratmak için büyüyülmüş bir olay bence son kullanıcı paket almayacaksa dsmart yada diji almasına ne gerek var alsın 150 liraya bi kutu ömürboyu ücretsiz kullansın.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.