Şimdi Ara

Kitapyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
5
Favori
83.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://i.hizliresim.com/AnD6QQ.jpg

Bu twiti atıp ardından silip bi özür dahi dilemeyen vatan hanini savunan kitapcı
  • kitapyurdu > idefix ve diğerleri

*Tecrübe ile sabit.
  • Yurtiçi kargoyla beraber tercih edilmediğinde gayet de güzel site.
  • 2005'ten beri üyeyim. Gönderideki özenleri başka hiçbir kitap alışveriş sitesinde yok. Müşteri hizmetleri gayet iyi. Yıllar önce aldığım bir kitap vardı. 2 gün sonra elimde 5-6 parçaya ayrılmıştı. Eskiden alışverişten sonra anket gönderirlerdi. Ankette durumu anlattım. Kitabın fotoğraflarını istediler. Çekip gönderdim. 3-4 gün sonra yeni kitabımı yollamışlardı. Eskisini de istemediler. Ancak uzun bir süredir feedback göndermiyorlar. Fiyat konusunda idefix'i tek geçerim
  • Ürün sipariş ettiğimde kaç günde elime ulaşır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razer -- 14 Mayıs 2021; 9:41:22 >

• Garanti sanal kart ile alisveris yaptım onceki alisverislerimi onu belirteyim oncelikle..bir cok kisinin kullandigi bir site, su ana kadar yanlis hatirlamiyorsam 3 kez siparis verdim, verdigim kitaplar genelde populer kitaplardi ama arasinda cok populer olmayanlar da vardı hepsi 2-3 gun icerisinde elime ulasti..tavsiye ederim
  • Güvenilir bende çok aldım ordan kitap en fazla 2-3 gün içerisinde geliyor..
  • Anladım. Peki İş Bankası ile çalışıyorlar mı? O konu hakkında bir bilginiz var mı? Ve havale kabul ediliyor mu?
  • Benim de birkaç kez alışverişim oldu.Kitaplar sorunsuz bir şekilde elime ulaştı.
    İş Bankası'ndan havale yapabiliyorsun.
  • Peki kitaplar nasıl oluyor? Elinize hiçbir tarafı kıvrılmamış, sağlam bir şekilde geliyor mu? Paketlemeleri iyi mi?
  • Ocak ayında yaklaşık 90 civarında kitap sipariş ettim ve bir haftada elime geçti. Çok kaliteli ve uygun bir site,pazarlık yapmaya gerek kalmadan da 173 ytl iskonto yapıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razer

Peki kitaplar nasıl oluyor? Elinize hiçbir tarafı kıvrılmamış, sağlam bir şekilde geliyor mu? Paketlemeleri iyi mi?

Sorumu tekrarlıyorum.
  • Paketlemesi güzel. Toplu verdiğim siparişleri Tokat'a istemiştim ve içlerinde 1-2 kitapda çok az kıvrılma harici diğerlerinide hiçbir sorun yoktu.
  • Tamam. Teşekkürler. Sanırım üye olacağım. Ne kadar sıkıntılı bir alıcıyım öyle değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razer

Tamam. Teşekkürler. Sanırım üye olacağım. Ne kadar sıkıntılı bir alıcıyım öyle değil mi?

gayet normal bir alıcısın
  • Eyvallah.

Fotoğraf siten 10 numara. Fotoğraflar sana mı ait?
  • Peki kapıdan ödeme yapabiliyormuyuz kredi kartı ile değil ?
  • 4 aydır düzenli olarak alışveriş yapıyorum paketleme sağlam maksimum 5 günde geliyor tabi hafta başı yaparsan 3 günde de gelir
  • İlk alışverişimde bir kitabımı bulamamışlardı ve zarar sokmuştu.
  • 2 defa alışveriş yaptım.Bir problem çıkmadı.Fiyatlar da piyasaya göre çok uygun.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.