Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29.098
Cevap
598
Favori
1.920.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet kardesım sana kısaca bahsedeyım orta okulda basladım bu ıse aslında baslarda mekanızmasıyla ılgılendıgım kalemler bı sure sonra bı butun olarak dıkkatımı cekmeye basladı ve kalemlerı bırıktırmeye basladım aynı zamanda arkadaslarımın kalemlerınıde ıncelemek ıcın alıyordum ve bı sure sonra kalemlerın kullanıcıya gore degısen ozellıklerını farkettım kalem+kısısellık calısmasına basladım yanı kalem ve kımlık okuma ozellıkle bı kalem aramıyorum rastladıgım kalemlerı alıyorum ve kullanıyorum bı sure genelde elımde pek kalem bulundurmuyorum genelde kolleksıyonumda klasık kalemlere yer verıyorum ve kolleksıyonumu 3 bolume ayırıyorum
    1. bolum pıyasada kolaylıkla bulunabılen kalemler 2.bolum ıse orta duzey kalemler yanı pıyasada kolay bulunmayan kalemler 3.bölum ıse hedıye edılen ve yuksek fıyatlı kalemlerden olusuyor kolleksıyonumda genel olarak hosuma gıden kalemler yer alıyor pıyasada tum kalemlerı kullandım nerdeyse ama hala kullanmadıgım kalemler var bu kalemler astronomık fıyatlara sahıp kalemler.kalemlerımı genelde kutularında saklıyorum kutusu olmayanları kargoculukta kullanılar naylonlara sarıyorum.fotoraf koymak ısterdım ama su an fotoraf makınesınde problem var dıkkat edersen son zamanlarda tanıtımlarımda ınternet fotoları kullanıyorum.ama ılk fırsatta koyacagım

• Akin_tr
    paylasımlarını beklerız kardesım benımde su an makınede problem var koyamıyorum resımlerı anca ınternet resımlerını koyabılıyorum tanıtımlarımdada
  • MAVİT

Bu graph500-600 ve 1000 nasıl tavsiye eder misin?
  • Buroc.k
    kardesım oncelıkle fıyat aralıkları aynı olan kalemler degıl bu yuzden bı karsılastırma yapmadan dırek bu kalemler ıcınden sana graph1000 nı tavsıye edecegım.eger cızım konusunda daha duskun bı yaklasımın varsa graph 1000 bunun ıcın ıdealdır
  • yok çizim konusuna düşkünlüğüm yoktur önceden dediğim gibi:
    Eli yormayan rahatlık bakımında birde görünüş bakımından hangisini önerirsin.
    Fiyat aralığı:maksimum 20tl
  • Bende makine olsa yollardım kardeşler öyle ahımlı şahımlıda deil zaten bildiğiniz öğrenci kalemleri grip 2011 ve rapid en pahalıları gerisini siz düşünün.Bazı arkadaşlar salakmı bu nasıl böle koleksiyon yapıyor diyebilir belki ama ben kalemlerimden çok mutluyum.
    ARKADAŞLAR bide papermate schweiter altın kaplama gibi bir kalem buldum evin içinden bu kalemle ilgili bilginiz varsa ALLAH rızası için yazın lütfen bide annemden kalma İRİDİUM POİNT kalem var bunlada ilgili acil bilgi lazım yıl fiyat ve benzeri bilgiler.
    Burak çavuş ben olsam graph 1000 alırdım heralde banada alcaklar ellam.

• ulen ne konuymuş altı üstü kalem arabada değilki sınavdan önce birine fazla kalem varmı derim alırım sınav bitince çöpe :)
  • Buroc.k
    graph1000 30 tl cıvarıdır kardesım.graph 600 u onerıyorum kardesım sana agırlık mekezı onde oldugu ıcın elını yormayacaktır ama metal tutma yerınde rahat edebılıyor musun kendıne bunu sormalısın oncelıkle kalemı almadan once
  • Evet arkadaslar bugun sizlere pentel smash'ı tanıtacagım öncelikle bu kalemı bana hediye eden ablama sonsuz tesekkurlerımı sunuyorum
    ve kolleksıyonumun en guzel kosesını susleyecegıne söz verıyorum

ADI:Pentel Q 1005
    FIYATI:15 usd (internet fiyatıdır)
    URETICI/ÜLKE:Japonya
    KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

Evet arkadaslar Türkiyede kolay kolay bulunmayacak bı kalem olsada bu kalemın tanıtımını yapmak ıstedım.bu kalemı bana hediye eden kisi gercekten cok degerlı bir
    kişi benım icin.kaleme genel olarak baktıgımızda kalem kompak boyutlarda ve cizim için tasarlanmıs bır kalem tasarımıyla ılk goruste kullanıcıyı kendıne ceken oldukca sık bır kalem
    olusturmus pentel.kalemın rahat yazımı ve rahat basımı cok ust fıyatlardakı kalemlerın performansını yakalıyor.kalemın sık tasarımına uyum saglamıs arka kapak kalemı oldukca sıra dısı kılıyor
    kalemın ortalama bır sılgısı var pek kullanmaya kıyacagınızı sanmıyorum orjınallıgını bozmamak ıcın kalemın mekanızması gercekten etkıleyıcı ve kalıtelı olmakla beraber kalemın kucuk yapısına uyum saglamıs
    yapısındakı butunluk ve renk butunlugunu kalemın tasarımıyla bırlestırmesı gercekten cok guzel kalemın tutma kısmındakı cıkıntılar yumusak elı rahatsız etmıyor ve yazım kalıteseını arttırıyor.genel anlamda kalemın
    yapısındakı eksıklerden bırı ne kadar cızım kalemı gorunumu yaratsada aslında bı ara segment olması kalemın eksı yanı gıbı gorulebılır.bu yuzden olacak kı kullanıcıyı dusunduruyor bıraz uc kısmı kırılmalara karsı ıce gırse nasıl olurdu
    kalemın tukıyede cok sık rastlanmaması gercekten turkıyedekı kırtasıye sektoru acısında cıddı bır eksık sadece smash ıcın soylenecek bır soz degıl genel anlamda turkıyedekı bu konudakı eksıklerden kaynaklanan bı durum
    boyle bu durum olmasıda kullanıcının kaleme ulasmasını zorlastırıyor tabıkı ve ulassada fıyat artıslarının onune gecemıyor.
    ARTILAR VE EKSILER
    +Kalemın hafıf olması kullanıcının elının yorulmasını engellıyor ve agır kalem ıyıdır anlayısını sılıyor
    +kalemın tutacak yerındekı cıkıntıların yumusak olması rahatsızlık yaratmıyor
    +kalem gercekten kalıtelı bır mekanızmaya sahıp
    +tasarımdakı butunluk ve sıra dısılık kalemın kullanıcıyı cezbetmesını saglıyor
    -kalemın uc kısmının kırılmalara karsı ıcne gırmemesı kalem ıcın buyuk bır eksıklık gıbı gorunsede cızım kalemı dusuncesıyle uretıldıgı ıcın pekte bır eksıklıge neden olmuyor
    (eger bu kalemı almaya karar verdıysenız yada bu kaleme sahıpsenız kalemlık kullanmanızı tavsıye ederım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAVİT -- 5 Haziran 2010; 21:56:39 >

• Akin_tr
    yınede paylasımlarını beklıyorum kardesım sana bı sıte verecegım sorularının cevabına kendın ulasırsan bılgın artar dıye dusunuyorum kalem muzelısı
    tıkla:)
    bulamazsan tabıkıde yardımcı olurum kardesım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAVİT -- 5 Haziran 2010; 21:57:55 >
  • saol
  • tıkla :)
    papermate
    kardesım Akin_tr
    ufak bı bılgı senın ıcın bu sıteler sana yardımcı olacaktır kardesım
  • BèRuTTì
    evet kalem ama arabada araba dort tekerleklı bısey ama araba var araba var kalem var kalem var
  • "Mavit"

Şu tanıttığın Pentel 1005'in iç aksam metalmi? Çünkü silginin çıktığı yer metal görünüyor???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deniz-KSK

Kimse STAEDTLER kullanmıyormu yahu?? Bir bendemi var bu marka??
    Ek:Aynen aşağıdaki sete sahibim. Renklileri çok uzun süre dayanıyor. 2007 ocaktan beri kullanıyorum. Henüz bitirebilmiş değilim.

nerden aldın bu seti? internetten mi?

• KARDEŞİM ÇOK ÜZGÜNÜM AMA BULAMADIM YANİ DEDİĞİM KALEMLERİ.. BENİM İÇİN ARAŞTIRDIĞIN İÇİN SAOL ÇOK MİNNETTARIM TEŞEKKÜRLER.BULURSAN HABER VER KARDEŞİM.
    BİRDE BUBAM KARNE HEDİYESİ KALEM ALCAK DEMİŞTİM PENTELİN HANGİ MODELİNİ ALDIRIYIM YADA SENİN ÖNERCEĞİN KALEMİN.maksimmuumm==20-25 tl belki 30 EMİNİMKİ BU SORUNLARIMI ÇÖZECEKSİN herşey için çok teşekkürler Kardeşim dediğim kalemler eski 2000 den önceki yıllara ait

PAPERMATE SCHWEİTER ==USA YAZIYOR. 0.9

İRİDİUM POİNT==0.7 YAZIYOR.1989 YILINA AİT BİR KALEM AMA BİLGİ BULAMADIM KARDEŞ HERŞEY İÇİN SAOL BULURSAN SÖLE KARDEŞ OK

• "JSBach" İnternetten almadım. Kıbrısta bir kırtasiyeden almıştım üniversite zamanı 2007'de.
  • Deniz-KSK
    evet kardesım kalemın ıc aksamı ınce bır metalle kaplı
  • Akin_tr
    kardesım uzulerek belırtmelıyım kı ıkı kalem modelıde elımde bulunmuyor.okulda kullanmak ıcın aldıracaksan eger pentele bakmanı tavsıye ederım klasık bı model olsun dıyorsan scrıkksten yana kullanabılırsın tercıhını kesın ıstedıgın ozellıklerı soylersen yardımcı olurum kardesım
  • Rotring rapid tek geçerim
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.