DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
EN İYİ AÖF YARDIMCI KAYNAK/DERS NOTU/TEST SİTESİ HANGİSİ???
14
Cevap
1
Favori
11.475
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Üniversite Eğitimi ve Yüksek Lisans, Doktora >> Açık Öğretim ve Sınavları >> EN İYİ AÖF YARDIMCI KAYNAK/DERS NOTU/TEST SİTESİ HANGİSİ???
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      2150 Mesaj
      12 Aralık 2009 23:26:42
      EN İYİ AÖF YARDIMCI KAYNAK/DERS NOTU/TEST SİTESİ HANGİSİ ARKADAŞLAR.. ARADIĞIM HERŞEYİ BULABİLECEĞİM SİTE YADA SİTELER NELER? GOOGLEDEN BAKTIMDA DH EN GÜVENDİĞİM YER.. SİZLERİN ÖNERİSİNE GÖRE HAREKET EDECEĞİM.. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM..

• Binbaşı
      1186 Mesaj
      13 Aralık 2009 17:05:00
      Murat aof kitaplarını kesinlikle öneririm. Bu işin piri bu kurum. 2 ayrı kitaptan çalışabilirsin. Dahasını istersen murat soru bankası alırsın.

Bütün günler ölüme gider, son gün varır.
      Montaigne
    • Yarbay
      2150 Mesaj
      14 Aralık 2009 19:19:47

quote:

Orijinalden alıntı: !XiR

Murat aof kitaplarını kesinlikle öneririm. Bu işin piri bu kurum. 2 ayrı kitaptan çalışabilirsin. Dahasını istersen murat soru bankası alırsın.

teşekkür ederim hocam.. murat yayınlarını biliyorum ancak birde daha faydalı olması açısından site önerisi de rica ediyorum..

• Binbaşı
      1013 Mesaj
      14 Aralık 2009 19:33:43

quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

Alıntıları Göster

teşekkür ederim hocam.. murat yayınlarını biliyorum ancak birde daha faydalı olması açısından site önerisi de rica ediyorum..

aofforum

• Yarbay
      2150 Mesaj
      15 Aralık 2009 00:46:32

quote:

Orijinalden alıntı: Bbjk1985

Alıntıları Göster

aofforum

teşekkür ederim.. başka var mı bilen?

• Binbaşı
      1406 Mesaj
      17 Aralık 2009 20:10:10
      açıkcası ben forumlara takılmıyorum.. netten okumak bana cazip gelmiyo, ki bi çok böyle siteye üye olmama rağmen devamını getiremedim..
      arkadaşın tafsiyesinde olduğu gibi murat yayınlarını tafsiye ederim.. murattan bi hoca ile konuştum ve bana derslerde zaten kitaptaki gibi anlatıyoruz demişti.. bi nevi dershane gibi..

• Yarbay
      3495 Mesaj
      23 Aralık 2009 20:41:24
      Yargı yayınlarından uzak dur derim.yardımcı kitaplarından aldım ertesi gün iade ettim. murat yayınlarının yanına yaklaşamıyor.

• Teğmen
      129 Mesaj
      24 Aralık 2009 00:07:27
      aofforum.com

Asaletin yeter GS 1905 RUHU
    • Er
      2 Mesaj
      26 Mart 2010 14:11:10
      http://www.aofem.com ben bu siteden çalışıyorum gayette menunum çıkmış soruları ders ders ayırıp indirebiliyorsunuz , ders özetleride mevcut eöğrenmedeki soru ve cevaplarda var bi incele istersen Aöfem.com - Açıköğretim Sitesi

• Er
      8 Mesaj
      03 Haziran 2014 22:19:19
      AÖF- AÖL- EHLİYET-ÖZEL GÜVENLİK(ÖGS) Sınavları İçin

Ders Notları
      Geçmiş Yıllar Çıkmış Soruları
      Online Deneme Sınavları
      Güncel Son Dakika Haberleri

NorFuLL PayLaŞım MeKaNı | PAYLAŞMAK BİZİM İŞİMİZ...
      www.norfulpaylasim.com

norfulpaylasim.com Farkıyla...
    • Er
      0 Mesaj
      21 Eylül 2014 21:32:44
      Açık ara Egem yayınları.. Konu özeti,sorular ve çıkmış sorular tek kitapta ve gerçekten ne murat ne yargı yanına bile yaklaşamaz.. İstanbul Aksaray şubesinde ki abimizde dünya tatlısı :))

• Çavuş
      81 Mesaj
      21 Eylül 2014 23:25:48

quote:

Orijinalden alıntı: bayno

Açık ara Egem yayınları.. Konu özeti,sorular ve çıkmış sorular tek kitapta ve gerçekten ne murat ne yargı yanına bile yaklaşamaz.. İstanbul Aksaray şubesinde ki abimizde dünya tatlısı :))

Geçen sene yargı(lider) kullandım. Memnundum ama Egem gözüme çarpıyor. Alsam pişman olmam yani? :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      2289 Mesaj
      22 Eylül 2014 11:52:09
      Arkadaşım ben yardımcı kaynağa sadece soru çözerken farklı soru çeşitleri çözeyim ve konunun bütünlüğünü daha iyi pekiştireyim diye ihtiyaç duyuyorum, başka şekilde ihtiyaç duymuyorum. Emin olun, AÖF'ün kiatpları çok doyurucu bilgi içeriyor ben AÖF'ün kendi kitabından çalışıyorum. Bence, başka kaynaklar ile zaman kaybetmektense AÖF'ün kitaplarına yoğunlaşmanız daha iyi olur.

• Teğmen
      169 Mesaj
      26 Eylül 2014 13:12:22

Siteleri önermiyorum.

Öncelik AÖF'ün kendi kitapları konuyu anladıktan sonra da;

Yardımcı Kaynak olarak Murat veya Egem yayınlarından soru çözerek hazırlanmanı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EskiToprakTegin -- 26 Eylül 2014; 13:14:07 >
      photo_canon1kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1063 Mesaj
      14 Ekim 2014 20:54:31
      Geçen yıl forumdan bir arkadaşın önerisiyle uzman kariyer almıştım ve çok faydasını gördüm, bu sene yine alacağım.

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Üniversite Eğitimi ve Yüksek Lisans, Doktora >> Açık Öğretim ve Sınavları >> EN İYİ AÖF YARDIMCI KAYNAK/DERS NOTU/TEST SİTESİ HANGİSİ???
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.