Şimdi Ara

Bu Cocugun Olayı Nedır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
16.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

su usttekı cocugun olayı nedır avatarlarda goruyorumda hep gordukce kopuyorum dh de lınkı fılan varmı bu akımın

• Ayak takımı insanların sırf tipinden dolayı dalga geçtikleri birisi kimse tanımıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickimi değiştirdim

Ayak takımı insanların sırf tipinden dolayı dalga geçtikleri birisi kimse tanımıyor

hatırladıgım kadarıyla bu ve bı arkadası bıcaklamıstı bırısını konusu acılmıstı ama lınkı bulamıyorum
  • hayır bu fotağraf başka bi konudan türedi
  • Bu çocuk gaspçıydı haberi vardı her sitede haberin konusu açılmıştı resimde eklenmişti ordan türedi
  • bu çocuk gasp falan yapamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: MJ_furkan

Bu çocuk gaspçıydı haberi vardı her sitede haberin konusu açılmıştı resimde eklenmişti ordan türedi

yav tamamda cocugun adını yada linki verin
  • Eskişehirde geçmişti olay..Forumdan bir arkadaşımızın da telefonunu gasp etmiş yanında bir arkadaşıyla beraber..Tilkiydi sanırım lakabı

Edit:Maraz Ali ile tilki

http://www.yurthaber.com/haber/maraz-ali-ve-tilki-lakapli-gasp-zanlisi-cocuklar-yakalandi-189575.htm

www.lpghaber.com/Maraz-Ali-Ve-Tilki-Lakapli-Gasp-Zanlisi-Cocuklar-Yakalandi--haberi-274939.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pazardaki Artist -- 18 Kasım 2009; 8:34:16 >

• ya bu çocuk nasıl gasp yapıyo höt desene döt dicek gibi bi tip var.
  •  Bu Cocugun Olayı Nedır
  • orda mavi gözlü çok güzel bir çocuk var odamı gaspçıymış inanmam walla melek gibi yüzlü bu sivri çeneden beklenirde tipi kaymış zaten baksana
  • Tam O rly ? lik Gördükçe kopuyorum ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

Bu Cocugun Olayı Nedır

Balon kafa derdik buz buna, ilk gördüğümde feci olmuştum
  • o güzel yüzlü çocukdamı gaspçıymış hani mavi gözlü var ? tam anlamadım olayıda sanki gasp edilen gibi geldi bana o çocuk tamda yazmamış haberin detayında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SouljaBoy

Bu Cocugun Olayı Nedır

Bu Cocugun Olayı Nedır

• quote:

Orijinalden alıntı: cobraFX

orda mavi gözlü çok güzel bir çocuk var odamı gaspçıymış inanmam walla melek gibi yüzlü bu sivri çeneden beklenirde tipi kaymış zaten baksana

O çocuk bayağı küçük. Hiç 15 gibi durmuyor. Hem ayrıca 3 çocuktan bahsediliyor. 2 tane lakap var. Ne iş?

Ben çocuğun resmini ilk forumdan birinin avatarında görmüştüm. Daha sonra başka birisi resmin büyük halini konuya koymuştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doppelgangbanger -- 13 Haziran 2010; 13:37:16 >
  • Kıdemli değil mi bu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.