Şimdi Ara

En az yakan SUV yada Arazi aracı ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
104.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: historiyst_45

25 Mayıs 2012 ...

arkadaşım ben araç alırken bu forumlarda yazılanları dikkate aldım bu konu günceldir .... konuyu açan arkadaş ne almış beni ilgilendirmiyor...

• Güncel
  • güncel
  • Hadi bakalım bana da lazım güncel cevap, hop hop... Uygun fiyatlı 4x4 otomatik vites ne önerirsiniz???
  • quote:

Orijinalden alıntı: akorkmaz11

quote:

Orijinalden alıntı: laax

bir markanın geçmişi çok önemlidir hani saat saatçiden alınır derler ya (örnek Tissot omega vs) suv olarak land rover tek geçilir bana kalırsa

Hey adamım lanetolası kucuk kıclı uzakdoğulu cocuklar ne anlarlar suv dan

Afganistan çöllerinde, Afrikanın çöllerinde, Arabistanın çöllerinde senin o işten anlamaz dediğin çocukların yapttığı Land Crusierler, Pajerolar ve Patroller binlerle cirit atıyor. Ayrıca bir milleti veya ırkı görünüşlerinden ötürü alay ettiğin için esas sana koca bir

Dakar rallisini en çok (12 kez) kazanan Pajero yu Almanların yaptığını sanıyor heralde.

• SsangYong neden düşünülmüyor acaba, araçların motorları çok iyi donanımları da yabana atılır değil
  • Rexton veya korando Sports sehir ıcı 350 400 kuruş yakar uzun yolda daha az yakıyor
  • Fantastic Light kullanıcısına yanıt
    kardeş elimden birçok arazi aracı geçti en az yakan terios şüphesiz ama biraz dar 4 kişilik 1.3 ve 1.5 seçenekleri var lpg li manuel ve 1.5 olanı tercih etmeni öneririm orjnl japon nissan la hemen hemen aynı çok fazla sağlam ve yerden bayağı yüksek yakıtta 20 kuruşu çok geçmez şehir içi . çoğunda atiker takılı buda yakıtı dibine kadar ve yaz kış aynı ayarda kullanmanı sağlar 2,0 dizellere hiç yaklaşma vergisi 5 senede bi jip parası bizimde bütçe kısıtlı bazı arkadaşların sanırım öyle sorunları yok honda, qashqai falan yazmışlar yinede sen bilirsin tabi..
  • shener kullanıcısına yanıt
    piyasası yok alanın elinde kalıyoda ondan belki birçok araçtan iyidir bmw motor var altında ama dediğim gibi sadece piyasadan kaybediyo kıytırık duster ve qashqaiye bin basar bence
  • Suv ile truck'i karistirmayalim. Truck deyince japon markalarinin yeri ayridir. Toyota, nissan; amerikan trucklarindan cok daha talep ediliyor amerikada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yivyiv kullanıcısına yanıt
    karddeş sahibinsen.com'u aç arama kritarlerine uygun fiyatı vites seçeneğini çekiş tipi 4x4 yazıp ''ara'' butonuna bas sonrası kolay seç beğen al çünkü kimse senin zevkini bilemez kendi hoşuna gideni yazar ama sen o seçeneklerden hoşuna gideni zevkine göre alırsın mesela bana sorsalar land lover freelander derim başkası başka der yani zevk meselesi...
  • Kesinlikle Pajero io / pinin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: honda04

suv ne demek?
    4x4 yada 4 çeker, çoklu başlıklarla kategorize edilebilir genel bir tanımlamadır. Genellikle gerçek arazi araçlarıyla SUV (Sportive Utility Vehicle) denilen ve arazi koşullarına pek uygun olmayan modeller aynı başlık altında değerlendirilir, bu da peşinden büyük önyargıları getirir. Üretici firmalar ozellikle 2000 yılından sonra şehir içinde kullanıma uygun ve paralı müşterilerine hitap eden, son derece lüks ve konforlu araçların üretimine ağırlık verdiler. Bu araçlar her ne kadar sportif amaçlı görünse de aslında gerçek birer asfalt araçlarıdır ve SUV olarak adlandırılır.

bir markanın geçmişi çok önemlidir hani saat saatçiden alınır derler ya (örnek Tissot omega vs) suv olarak land rover tek geçilir bana kalırsa

land rover en çok arıza yapan suvdur

• quote:

Orijinalden alıntı: mevsimsiz_kar45

quote:

quote:

suv ne demek?
    4x4 yada 4 çeker, çoklu başlıklarla kategorize edilebilir genel bir tanımlamadır. Genellikle gerçek arazi araçlarıyla SUV (Sportive Utility Vehicle) denilen ve arazi koşullarına pek uygun olmayan modeller aynı başlık altında değerlendirilir, bu da peşinden büyük önyargıları getirir. Üretici firmalar ozellikle 2000 yılından sonra şehir içinde kullanıma uygun ve paralı müşterilerine hitap eden, son derece lüks ve konforlu araçların üretimine ağırlık verdiler. Bu araçlar her ne kadar sportif amaçlı görünse de aslında gerçek birer asfalt araçlarıdır ve SUV olarak adlandırılır.

Hangi model ve kac km olanlar. Ne tür ariza verirler. Mesela ..

• quote:

soyle taunus veya samara alsın özellikle samara az yakan çok ucuz bir araba 2-3 milyar a bulunur ama dağları taşır keçi gibide inatçıdır :D:D

2-3 e samara bulun ben alayim. Ortalama durumda olanlari bile 6 - 7 binden basliyor

• quote:

quote:

suv ne demek?

Land cruiser, pajero?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Duster

• quote:

Orijinalden alıntı: Erbay güney

quote:

Orijinalden alıntı: mevsimsiz_kar45

quote:

quote:

suv ne demek?

Hangi model ve kac km olanlar. Ne tür ariza verirler. Mesela ..

1. ağızdan sorunları dinlemekte yarar vardır derim ve bunlar kronik sorunlar

https://www.sikayetvar.com/otomotiv/otomobiller/land-rover

• Konu hortlamış...
  • Mazda cx3'ü test ettim. Fena araç değil. 1.5 dizel ve akıllı 4 çeker. Ancak fiyatını etmez. O nedenle satis rakamı yüzünden Turkiye'de pek rağbet gormez.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.