Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (202. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: chapkin42

sanırım herkez ektirdi kimsede saç sorunu kalmadı kimse yazmıyor artık :D admin desen kıllı herifin teki sanırım o kadar rica ettik bir geri dönüş dahi yapmadı :D ne olacak bizim sonumuz :D biriside yazsın şuraya adam akıllı desinki benm fotolarım 1. ay 2.ay ..... 8.ay varsa 1 senelik ... çok iyi süper desin degişik açılardan yüklesin mesela. benm gibi laf kalabalıgı yapılınca okumak istemiyor kimse ama fotografla donatın ektiren arkadaşlarım herkez bakmak ister görsünler. sizde ektirmeden önce bizim gibi saatlerce araştırma yapıyordunuz 15 dakikayı bize çok görmeyin ayırın lütfen

İstersen sana 115 gün boyunca çektiğim resimleri yayınlarım ama resimlere bakarsan kanarsın :) aslında söyleyecek çok şeyim varda susuyorum çünkü konuşursam doktor yandaşlarıyla gereksiz polemiklere girerim en iyisi susmak doktor yalakalarıyla muhattap olmamak. Sana tek tavsiyem ekim yaptırmayı düşünüyorsan eğer buradan uzak dur çünkü burada yalan dolan çok :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: lemonyak

quote:

sanırım herkez ektirdi kimsede saç sorunu kalmadı kimse yazmıyor artık :D admin desen kıllı herifin teki sanırım o kadar rica ettik bir geri dönüş dahi yapmadı :D ne olacak bizim sonumuz :D biriside yazsın şuraya adam akıllı desinki benm fotolarım 1. ay 2.ay ..... 8.ay varsa 1 senelik ... çok iyi süper desin degişik açılardan yüklesin mesela. benm gibi laf kalabalıgı yapılınca okumak istemiyor kimse ama fotografla donatın ektiren arkadaşlarım herkez bakmak ister görsünler. sizde ektirmeden önce bizim gibi saatlerce araştırma yapıyordunuz 15 dakikayı bize çok görmeyin ayırın lütfen

İstersen sana 115 gün boyunca çektiğim resimleri yayınlarım ama resimlere bakarsan kanarsın :) aslında söyleyecek çok şeyim varda susuyorum çünkü konuşursam doktor yandaşlarıyla gereksiz polemiklere girerim en iyisi susmak doktor yalakalarıyla muhattap olmamak. Sana tek tavsiyem ekim yaptırmayı düşünüyorsan eğer buradan uzak dur çünkü burada yalan dolan çok :))

bu kadar sizi uzmus olan sac ekim merkezinin ya da doktorunun adını soyleyip diger arkadasların da oradan uzak durmasını saglasanız?
  • tüm ekimler kötü olsaydı eğer ne böyle bir forum olurdu ne de saç ekim merkezleri olurdu hepsi kapanırdı saç ekimi diye bi alan olmazdı önemli olan doğru yerde yaptırmak paraya kıyacaksınız gidip kaliteli yerde yaptıracaksınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMETBİXİ06

tüm ekimler kötü olsaydı eğer ne böyle bir forum olurdu ne de saç ekim merkezleri olurdu hepsi kapanırdı saç ekimi diye bi alan olmazdı önemli olan doğru yerde yaptırmak paraya kıyacaksınız gidip kaliteli yerde yaptıracaksınız

çok güzel söylemişsinde kimin ne kadar kaliteli oldugunu nerden anlıcaz illa pahalı diye iyidir demek yanlıştır.. ne pahalı bu işi yapanları gördük arkadaşlarımdan hepsinin sonu hüsran işin açıkçası canlı çok güzel olmuş diyebilecegim tek örnek dahi görmedim şimdiye kadar ama inşllh görmek nasip olur ne diyelim.. tam kararımı vermişken herkez susuyor ya fotoraf atın arkadaşlar yeni yorumlar yapın 15. gün 1. ay hatta 5. aya kadar yapmışsınız artık ne oldu çokmu kıllısınız yoksa halamı kelsiniz????
  • quote:

Orijinalden alıntı: lemonyak

quote:

kardeş iyisin hoşsunda bu bir yandaşcılık değil.. ha hakaten insanları kandırmak için bu formu tercih edenler varsa en ağır laf neyse onun taktim ederim o kişilere bu tamamıyla insanın vicdanıyla alakalı bir şey eğer senin gibi düşünüyorsa burdaki arkadaşlar ben şahsım adına çekilirim ve hiç bir tavsiye ve hiç bir fotoğraf yayınlamam herkes bildiğini yapar yada bildiğini zannetiği şeyi yapar
  • lemonyak, fotolardan saçların ince telli herhalde..iki arkadaşım saç ekimi yaptırdı birin saçları çok ince diğerininki ise iyiydi. ince telli olanın cok cok az saçı cıktı. seninkiler de bundan mı çıkmdı acaba.sahi kim bunu yapan doktor ?
    ekimcilerde, her saç ektirecem diyen kişiye atlamamalı kardeşim ya. tamam para kaznıyorlar da olmayacak kişileri de bilmiyorlarmı. senin saçına ekim olmaz kardeşim deyip kaç kişiyi geri çeviriyorlar.
    ekim yaptıracak arkadaşlarda, kel alan büyükse boşuna saç ekimine heveslenmemeli bence.15 gün önce otobüste birini gördüm.inanırmısınız ensede toplam 3 parmak saç var o da çok seyrek.ilk önce yüzünü görmedim. sonrada adamla yüz yüze geldik. inanın şok oldum.önde 2 parmaklık bir genişliğe hilal şeklinde saç ekilmiş saç telleri arasında en az yarım santim var.hala da kızarık kızarık duruyor diplerinde de izleri beli.. adamın kafaya gözüm ilişince anladı, başını öne eğdi,anladım ki göz göze gelmek istemiyor. bende artık yönümü pencerden dışarı doğru çevirdim. kimdilir o an içinde ne fırtınalar koptu adamcağızın ,ekim yaptırdığı yere ne dualar okuyordur.
  • çoğu arkadaş resim yüklememi istemişti bu resim saç ekiminden önceki halim..

• buda ekimden 8 gün sonraki halim, gerçi arkadaşlar 8 günlük bi saçın ne kadar doğru bilgi vereceği konusunda şüpheliyim, biraz beklemek gereiyor sanırsam.ama arkadaşlar reim ekle diyince kıramadım

• bu da donör bölgenin resmi...artık yorumu size kalmış...bu arada gerçekten çok fazla yer kapladığım için özür dilerim...

• quote:

Orijinalden alıntı: mst 21

çoğu arkadaş resim yüklememi istemişti bu resim saç ekiminden önceki halim..

kardeşim eline yüregine saglık teşekkür ederim paylaşımın için bu arada
    BU SİTEDE FOTOGRAF EKLENDİ DİYE ALLAHIN KULU KESİNLİKLE RAHATSIZ OLAMAZ OLUYORSADA BAKMASIN HATTA ÇIKSIN GİTSİN FORMDAN. NE ALAKASI VAR YA BURADA BİLGİLENDİRME YAPILIYOR VE EN ÖNEMLİSİ OLANDA KANITTIR. YOKSA HERKEZ KAFASINA GÖRE BİR DOKTORU YAZAR VE BEN EKTİRDİM ŞU KADAR İYİ ŞU KADAR KÖTÜ DERDİ...
    NEYSE AYŞEGÜL HANIMI TERCİH EDEN DİGER ARKDAŞLARINDA SON FOTOGRAFLARINI GÖRMEK İSTİYORUM ACABA VAKTİNİZ VARMI RİCA ETSEM KOYARMISINIZ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janibol

Benım ekim bölgesinde ve alım bölgesinde hic kabuklanma yok. Bu normal mi bilmiyorum fakat benim bandajları actıktan sonra ki 3. günüm. Banyodan önce saclardaki kremi alırken selpak ile tampon yapıyorum ve nokta seklınde kan gelıyor bazen ama cok degil.
    Ama gün gectikce kanlanma bitiyor zaten ve saclar sıyahlasmaya baslıyor.

Belkide devamlı kremli bıraktıgım icin kabuklanma yasamıyorum yada bır kac gün sonrada baslıyabilir ?

janibol sakın dokunma saçlarına sakın ! saç ekilmeyen bölgede köpürttüğün şampuanı yada sabunu hafifçe sür.8 10 günden önce kabuklarla oynama.nokta şeklinde kan gelmesi saçın ekilen yerden çıktığını gösterir.arkadaşlar yeni katıldım foruma atilla kayaya ektirmiştim ben 10 ay oldu 1500 saç teli ektirdim şakaklara işte resimlerim artık bende aranızdayımm..olabildiğince yardımcı olucam.bilgi paylaşımında bulunucam.
    link burda atillanın ektiği saçların yüzde 40 ı falan çıktı zannımca 500 er ekildi sağ ve sol şakaklara.elle alındı.atilla kendisi yerleştirdi.saç teli başına 1.5 tl ödedim.10.ay gibi bende sıklaştırma düşünüyorum.kul yada ayşegül hanım olucak. ayşegül hanımın 3 4 ekimini gördüm çok güzeldi yakında paylaşırım burda

http://img202.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=81696727.jpg
    BU ARADA DÜZELTME YAPMAK İSTEDİM ŞAKAKLARIMDA 500 500 TOPLAMDA 1000 SAÇ TELİ EKİLDİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottogünsche -- 13 Ağustos 2011; 15:37:44 >
  • takip için kalsın.
  • ulan kansere çare buldular buna hala bulamadılar
  • ya arkadaşlar uykusuz günelere devam ediyorum halen ve sitelerde bakarken ne buldumhttp://tmsacnakli.com/news/news_details.aspx?SectionId=129&ContentId=898 burada aşagıda doktor isimleri ve başarıları yer almakta ve şuraya dikkat
    Jerry Wong : Dr. Wong, Graft Şampiyonu ve Lateral Slit Tekniğinin Kralı olarak biliniyor. Normalde 3000-4000 graft ekim yapılabilirken; Dr. Wong, Lateral Slit adı verilen ve kendisinin bulduğu bir teknik uygulayarak bir hastaya tek seferde 5000 graft ekim yapabiliyor. Üstelik bu ekim sonucunda gür saç görüntüsü elde edebiliyor.

hımm şimdi bizim okuduklarımız yalanmı 6700 küsürler filan :S ya ne zor işmiş arkadaş. ben uzun zamandır ektirmeyi düşünüyordum ve ektirsem mi kalsamı kararsızdım ama şimdi ektirim dedim kararımı verdim hatta hafataya birini seçim gidim derken en zorlandıgım kısım seçim oldu kime gidecez :S
  • ARKADASLAR BI KAC SORUM OLUCAK SIZLERE. Ekimden snra kafayi one egildiginde neden sisme yapiyor ? Kafa derisinde bi siwi kaliyomus we masajla dagitiliomus o ne siwisi ? ? Tsklr
  • aysegul hanima prp yaptiran warmi arkadaslar ? ?
  • ua_cakar

Atilla kaya seyrek ekim yapıyor diye biliyorum saç teli ekiyor. bnde ona ektirmeyi düşünüyordum sonra vazgeçtim
    ekim yapılmadan önce resimlerin varmı?
    Ayşegül hanım benim 2.ci favorim mikromotor kullanması beni tedirgin ediyo başkada şikayetim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okyanusunprensi -- 13 Ağustos 2011; 11:23:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ua_cakar

quote:

Orijinalden alıntı: Janibol

Benım ekim bölgesinde ve alım bölgesinde hic kabuklanma yok. Bu normal mi bilmiyorum fakat benim bandajları actıktan sonra ki 3. günüm. Banyodan önce saclardaki kremi alırken selpak ile tampon yapıyorum ve nokta seklınde kan gelıyor bazen ama cok degil.
    Ama gün gectikce kanlanma bitiyor zaten ve saclar sıyahlasmaya baslıyor.

Belkide devamlı kremli bıraktıgım icin kabuklanma yasamıyorum yada bır kac gün sonrada baslıyabilir ?

janibol sakın dokunma saçlarına sakın ! saç ekilmeyen bölgede köpürttüğün şampuanı yada sabunu hafifçe sür.8 10 günden önce kabuklarla oynama.nokta şeklinde kan gelmesi saçın ekilen yerden çıktığını gösterir.arkadaşlar yeni katıldım foruma atilla kayaya ektirmiştim ben 10 ay oldu 1500 saç teli ektirdim şakaklara işte resimlerim artık bende aranızdayımm..olabildiğince yardımcı olucam.bilgi paylaşımında bulunucam.
    link burda atillanın ektiği saçların yüzde 40 ı falan çıktı zannımca 750 şer ekildi sağ ve sol şakaklara.elle alındı.atilla kendisi yerleştirdi.saç teli başına 1.5 tl ödedim.10.ay gibi bende sıklaştırma düşünüyorum.kul yada ayşegül hanım olucak. ayşegül hanımın 3 4 ekimini gördüm çok güzeldi yakında paylaşırım burda

http://img202.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=81696727.jpg

arkadasım sadece sakaklar gibi dar bir bolgeye ekim yapıp 10 ay sonunda bu kadar seyrek sac cıkıyorsa bu buyuk bi fiyaskodur. atilla kaya yı metheden arkadaslar senin resimlerine

bakıp ibret alsın ve atilla kaya dan uzak dursun
  • KAÇ GÜNDÜR YIRTINIYORUM AYŞEGÜL HANIMI TERCİH EDELİMMİ ?? 10 11 HATTA BELKİ DAHA FAZLA KİŞİ ORAYA GİTTTİGİNİ SÖLÜYOR YARDIM EDİN DİYE HALA BİR CEVAP YOK . ARKADAŞLAR BEN AYŞEGÜL HANIMI DÜŞÜNÜRKEN BAZI KONULARDAN DOLAYI DÜŞÜNÜYORUM KENDİSİ DOKTOR DEGİL HEMŞİRE VE AMELİYAT ESNASINDA EN AZINDAN BİR DOKTOR OLMASI KARIŞMASA BİLE MÜDAHELE ETME BAZINDA YADA KONTROL ETMEK İÇİN ÇOK ÖNEMLİ DEGİLMİ.. AYRICA HASTAHANEDE DEGİL KENDİ YERLERİNDE. KORKUM ŞU HADİ SAÇ EKİTİRELİM DERKEN BAŞKA ŞEYLERE MARUZ KALIRSAK:( MESELA DUYMUŞTUM SAÇ EKTİREN BİR KİŞİ HEPATİT KAPMIŞ VE DAVA AÇMIŞ... YA SEN O HASTALIGI ALDIKTAN SONRA DAVAYI KAZANSAN NE İŞE YARAR. ALLAH KORUSUN HADİ AİDS OLSAN NE OLCAK :s GİBİ...

NE YAPACAGIZ ÇOK KARARSIZIM VE GÜN GEÇTİKÇE KAFAMDAKİ SORULAR DAHADA ÇOGALMAKTA... LÜTFEN BİLİRKİŞİLER YADA DENEYİMİ OLAN KİŞİLER YARDIMCI OLSUN ARTIK!!!
  • chapkin42, ayni sorular muhakkak herkesin kafasina taktigi sorular, ama herseyi düsünecek olursan yani üzümün cekirdegi, armudun cöpü ozaman sokaga bile cikma araba carpabilir.... doktor olan biryede aids kapmiyacagin ne malum ? kal saglicakla
  • 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.