Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (203. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hocam sen ne istiyosun??? biri kalkıp sana tamam ustadım şu doktordan yaptırıyorsun sac ekimini muhtesem sonuclar alıyorsun ve herşey yolunda gidiyor super iyileşiyorsun ve de harika

saçların oluyor bu arada hiç mikrop ve hastalık ta kapmıyosun bunları sana garanti ediyorum mu diyecek????resmen biri cıksın bu lafları soylesin diyorsun cunku

sac ekimi ve diger tum operasyonları gecirenler elinden geldigi kadar arastırıp ondan sonra da ya nasip kısmet deyip tevekkul ediyor ve bir yola cıkıyor.bu tur şeylerin garantisini sana kim

verebilir ki?verirse de inanıcakmısın?

ayrıca aysegul hanımla ilgili agresif bir sekilde bilgi istemeni forumdan tekrarlıcagına aysegul hanımdan sac ektiren 5-6 kisi var topu topu hepsinin de rumuzlarını biliyorsun onlara ozelden

mesaj atsan daha saglıklı olmaz mı?bu 5 kisi dısında forumdan kimse sana yardım edemez orda sac ektirmedikleri icin
  • drogba17 foruma eskiye nazaran daha seyrek uğruyorum artık, mesajına cevap atamadığım için kusura bakma lütfen. Gelişme ile ilgili söyleyebileceğim pek bir şey yok açıkçası, hala beklemedeyim son durak 1. sene sonu :) Ama şu var, yeni çıkan saçlar yok fakat saçların uzamasından dolayı öncesinden biraz daha farklı tabii. Senin adına çok sevindim, umarım herşey beklentilerin doğrultusunda olur. Tekrar hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: californiadream

@chapkin42

hocam sen ne istiyosun??? biri kalkıp sana tamam ustadım şu doktordan yaptırıyorsun sac ekimini muhtesem sonuclar alıyorsun ve herşey yolunda gidiyor super iyileşiyorsun ve de harika

saçların oluyor bu arada hiç mikrop ve hastalık ta kapmıyosun bunları sana garanti ediyorum mu diyecek????resmen biri cıksın bu lafları soylesin diyorsun cunku

sac ekimi ve diger tum operasyonları gecirenler elinden geldigi kadar arastırıp ondan sonra da ya nasip kısmet deyip tevekkul ediyor ve bir yola cıkıyor.bu tur şeylerin garantisini sana kim

verebilir ki?verirse de inanıcakmısın?

ayrıca aysegul hanımla ilgili agresif bir sekilde bilgi istemeni forumdan tekrarlıcagına aysegul hanımdan sac ektiren 5-6 kisi var topu topu hepsinin de rumuzlarını biliyorsun onlara ozelden

mesaj atsan daha saglıklı olmaz mı?bu 5 kisi dısında forumdan kimse sana yardım edemez orda sac ektirmedikleri icin

güzel kardeşim zaten amacım bu degil benim zaman dilimim kısalmakta... 1 ay sonra ektirmek istesemde olmaz işlerimden dolayı anladınmı... acele etmeye başladım anca fırsat yakalamışken .buarada bir çok kişi başta ne güzel yazmışlar fotografta atmışlare min ol hepsinin özelinede yazdım ama geri dönüş malesef olmadı herşeyi bilmek istiyrum... ve artık dedim ki buraya yazım belki atladıgım birileri vardır... ha diger mevzuya gelince doktor kontrolünde gelmesi vs. sadece şunu kastettim bu bizim için dezavantaj degilmi. sonuçta şunu düşün bir kişi yıllarca egitimini almış uygulamalı şekilde ögrenmiş sonra uyulamaya koymuş. digeri ise göre göre tecrübe kazanmış kendi yapmaya başlamış gibi birşey oldugunu düşünüyrum buda beni endişelendiriyor. ayrıca burası saç ekimi konusunda bildiklerimizi ve aklımızdakileri paylaşım yeri diye düşünüyorum. yanlışmıyım acaba. yoksa kimseye bir lafım yok. yeniden sölüyorum şuan ayşegül hanım ve ekibini düşünmekteyim aksi çıkmadıgı takdirde ama arkadaşlarında son durumunu hala merak ediyorum. ayrıca sizinde düşünceleriniz önemli söyledigim konularda sizce dogrumu yaparım? teşekkürler ilgi ve alakanız için arkadaşlarım.
  • gidin aysegul hanımın yanına bana 3 tane sizden sac ektirmis ve 1 senesi dolmus kisi irtibat numarası verin deyin.bu 3 kisiyle de konusun.herseyi sorun.mumkunse bulusun saclarını canlı gorun.bu forumda sac ektirmis arkadasların da en fazla 6-7 aylık sacları var onlar da size tam fikir veremez.

kafanızdaki soru isaretlerini gidericek en etkili cozum budur diye düsünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: chapkin42

KAÇ GÜNDÜR YIRTINIYORUM AYŞEGÜL HANIMI TERCİH EDELİMMİ ?? 10 11 HATTA BELKİ DAHA FAZLA KİŞİ ORAYA GİTTTİGİNİ SÖLÜYOR YARDIM EDİN DİYE HALA BİR CEVAP YOK . ARKADAŞLAR BEN AYŞEGÜL HANIMI DÜŞÜNÜRKEN BAZI KONULARDAN DOLAYI DÜŞÜNÜYORUM KENDİSİ DOKTOR DEGİL HEMŞİRE VE AMELİYAT ESNASINDA EN AZINDAN BİR DOKTOR OLMASI KARIŞMASA BİLE MÜDAHELE ETME BAZINDA YADA KONTROL ETMEK İÇİN ÇOK ÖNEMLİ DEGİLMİ.. AYRICA HASTAHANEDE DEGİL KENDİ YERLERİNDE. KORKUM ŞU HADİ SAÇ EKİTİRELİM DERKEN BAŞKA ŞEYLERE MARUZ KALIRSAK:( MESELA DUYMUŞTUM SAÇ EKTİREN BİR KİŞİ HEPATİT KAPMIŞ VE DAVA AÇMIŞ... YA SEN O HASTALIGI ALDIKTAN SONRA DAVAYI KAZANSAN NE İŞE YARAR. ALLAH KORUSUN HADİ AİDS OLSAN NE OLCAK :s GİBİ...

NE YAPACAGIZ ÇOK KARARSIZIM VE GÜN GEÇTİKÇE KAFAMDAKİ SORULAR DAHADA ÇOGALMAKTA... LÜTFEN BİLİRKİŞİLER YADA DENEYİMİ OLAN KİŞİLER YARDIMCI OLSUN ARTIK!!!

kardeşim sen gerçekten ekim yapmaya kararlımısın? kararlıysan sana mantıklı gelen bi yerde yaptıracaksın...sana Ayşegül hanımı tercih et dersek tercih edecek misin? hadi tercih ettin ya saçların kötü olursa ozaman ne diyiceksin? evet doğrudur bende, zafer abide, 12 leyli 12, cenderme, ozbeh, gültekin bey, hoca, onurix, yseg ve daha bir çok arkadaş orda ektirdi niçin mi? çünkü orası bize mantıklı ve uygun geldi de ondan..hem istanbulun göbeğindeki bi yerde seni hastaneye yetiştirmek heralde zor olmasa gerek. kardeşim dediğim gibi sana orda yaptır veya burda yaptır diyipte senin vebalini alamam, kardeşim bak Ayşegül hanımda ekim yaptıran herkesin resimleri forumda mevcut, bi daha bak ve kararını ona göre ver. sağlıcakla kal
  • quote:

Orijinalden alıntı: okyanusunprensi

ua_cakar

Atilla kaya seyrek ekim yapıyor diye biliyorum saç teli ekiyor. bnde ona ektirmeyi düşünüyordum sonra vazgeçtim
    ekim yapılmadan önce resimlerin varmı?
    Ayşegül hanım benim 2.ci favorim mikromotor kullanması beni tedirgin ediyo başkada şikayetim yok

aynen dediğin gibi saç teli ekiyor.1. favorin kim ? mikromotor olayına fazla takılmamak lazım.kullanmayı bilen insan zarar vermeden kullanır.ayşegül hanımın müthiş ekimlerini gördüm doğrusu.bakalım sabırla bekliyoruz

BU ARADA DÜZELTME YAPMAK İSTEDİM ŞAKAKLARIMDA 500 500 TOPLAMDA 1000 SAÇ TELİ EKİLDİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottogünsche -- 13 Ağustos 2011; 15:36:47 >
  • esat83 arkadaş
    Sibella'da ekimi bizzat dr yapıyor, ekim de çok güzel. Ben ocak29 da 1. ekimi yaptırmıstım su an 6. ay bitti. İkinci ekimi de 12 Agustosta yani dün yaptırdım.
    Senin soruna gelince; acaba İzmir'de baska güzel ekim yapan yerler var mı onu merak ettim. Senden başka da yazan olmadı. Gönül rahatlığyla verdiğin kararı uygula derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mst 21

quote:

KAÇ GÜNDÜR YIRTINIYORUM AYŞEGÜL HANIMI TERCİH EDELİMMİ ?? 10 11 HATTA BELKİ DAHA FAZLA KİŞİ ORAYA GİTTTİGİNİ SÖLÜYOR YARDIM EDİN DİYE HALA BİR CEVAP YOK . ARKADAŞLAR BEN AYŞEGÜL HANIMI DÜŞÜNÜRKEN BAZI KONULARDAN DOLAYI DÜŞÜNÜYORUM KENDİSİ DOKTOR DEGİL HEMŞİRE VE AMELİYAT ESNASINDA EN AZINDAN BİR DOKTOR OLMASI KARIŞMASA BİLE MÜDAHELE ETME BAZINDA YADA KONTROL ETMEK İÇİN ÇOK ÖNEMLİ DEGİLMİ.. AYRICA HASTAHANEDE DEGİL KENDİ YERLERİNDE. KORKUM ŞU HADİ SAÇ EKİTİRELİM DERKEN BAŞKA ŞEYLERE MARUZ KALIRSAK:( MESELA DUYMUŞTUM SAÇ EKTİREN BİR KİŞİ HEPATİT KAPMIŞ VE DAVA AÇMIŞ... YA SEN O HASTALIGI ALDIKTAN SONRA DAVAYI KAZANSAN NE İŞE YARAR. ALLAH KORUSUN HADİ AİDS OLSAN NE OLCAK :s GİBİ...

NE YAPACAGIZ ÇOK KARARSIZIM VE GÜN GEÇTİKÇE KAFAMDAKİ SORULAR DAHADA ÇOGALMAKTA... LÜTFEN BİLİRKİŞİLER YADA DENEYİMİ OLAN KİŞİLER YARDIMCI OLSUN ARTIK!!!

kardeşim sen gerçekten ekim yapmaya kararlımısın? kararlıysan sana mantıklı gelen bi yerde yaptıracaksın...sana Ayşegül hanımı tercih et dersek tercih edecek misin? hadi tercih ettin ya saçların kötü olursa ozaman ne diyiceksin? evet doğrudur bende, zafer abide, 12 leyli 12, cenderme, ozbeh, gültekin bey, hoca, onurix, yseg ve daha bir çok arkadaş orda ektirdi niçin mi? çünkü orası bize mantıklı ve uygun geldi de ondan..hem istanbulun göbeğindeki bi yerde seni hastaneye yetiştirmek heralde zor olmasa gerek. kardeşim dediğim gibi sana orda yaptır veya burda yaptır diyipte senin vebalini alamam, kardeşim bak Ayşegül hanımda ekim yaptıran herkesin resimleri forumda mevcut, bi daha bak ve kararını ona göre ver. sağlıcakla kal

californiadream çok teşekkür ederim bilgiler ve cevapların için...

mst21 kardeşim sana gelelim çok incesin şunu sölemek isterimki evet saç ektirmek konusunda o kadar kararlıyımki bu gün tamam budur ektirecegim kişi desem yarın gidecegim o derecede... ayrıca ayşegül hanımı sizler sayesinde tanıdık yoksa ismini dahi duymazdık diye düşünüyorum. çünkü bu form sitesi hariç yerleri 2 gündür baktım ve hiçbir bilgi yok. o yüzden size biraz yüklendim sonuçlar için:) özür dilerim. evet fotograflara baktım özellikle sen benim için göndermiştin tekrardan teşekkür ederim ama aklımda ki şu gerçekten kardeşim git ayşegül hanıma yaptır mükemmel diyebilecek kaç kişisiniz onu merak ediyorum yoksa bunun veballe şunla bunla alakası yok yani ok. birde son durumları diger arkadaşların bazılarının 8 ay oldu sanırım şuan mesela nasıllar onu çok merak ediyorum.
  • Arkadasler merhaba...

Op .Dr. Kemal AYTUĞLU hakkında bilgisi olan yada saç ektiren var mı ?
    yada

Dr. Yetkin BAYER hakkında bilgisi olan yada saç ektiren var mı ?

tesekkurler sımdıden cevap yazacaklara
  • AMETBİXİ06 msj atmısın ama özel yazamıyorum kardeşim iğneler cok az can yakıyor ve vurdugu an uyusuyor cok hızlı bir etkisi var ilacın benim canım cok fazla yanmadı bide oraya girerken kabulleniyorsun vurdukları iğneler cok ince ve yani onlarda bir den vurmuyor yavaş yavaş yaptıkları icin cok fazla yanmıyor zaten hemen uyustugu icinde artık acı duymanız imkansız hale geliyor benim diğer yerle Hlc klinik bir tutmam olanaksız ve aynada bakıyorum bu kadar sık bir ekim yapılabilir masallah daha aslında her santimetrekareye 70 atıcaklardı param anca yetti 50 attırdım ama buda yeterli geleceğini soylediler suan aynada gayet guzel duruyor iste önemli olan bunların daha sonrası bakıcaz bilgileri paylasıcam daha sonra burdayım ben
  • quote:

chapkin42 bu konuda aslında sana katılıyorum nedenmi bir hasta bunu bilmeden kapabilir ve bir aksilik olduda o bıçak ondan diğer gun nebilim dedim ya aksilik oldu sonucda seninde derine giriyor allah kimsenin basına vermesin ama sen tedbirini alıcaksın bunlarıda dusunmek lazım ben 1. yerde hic dusunmemistim ama 2. yer yani Hlc klinik bizim yerimize dusunmuş sukur hıv karaciger hpatit b ve c kan hepsine baktılar bende bunu devlet hastanesinde ucretsiz yaptırdım ve verdim sukur temiz cıktı buda önemli ben berbere giderken bile özellikle soylerim jileti değistirin diye bu tur seylerede önem vermeliyiz yaşadımız devir 1800 lü yıllar degil herturlu hastalık var dikkat etmekde herzaman fayda var bu arada hlc klinik diyorum ama reklam gibi algılamayın uyguladıklarını soyluyorum bu yuzdende icim rahattı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutkuen -- 13 Ağustos 2011; 15:19:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: heppy

Çevre hastanesinde ekim yaptıran arkadşlar deneyimlerinizi paylaşabilirmisiniz?
    Ayrıca çevre hastanesi ile ilgili bilgisi olan arkadaşların da mümkünse düşüncelerini paylaşmasını bekliyorum. Eylül sonu gibi ekim düşünüyorum.
    Herkese bol saçlı günler dostlar...

ben 2 sene önce cevre hastanesinde fatos hanima sac ektirdim, greft alimi ve ekimi hemsireler yapiyor ,cerrah doktor öyle bir kere geldi 5 dakika selam verdi gecti.ekim basarili gecti diyebilirim ama benim beklentim daha fazla oldugu icin beni okadar memnun etmedi.bence ekim yaptiracak arkadaslar cok beklenti icine girmesinler sonra menun kalmayabilirler bu heryer icin gecerli , cünkü sonucta ekilen sayi belli 2000-3000 greft ,öyle 18 -20 yasinda olabilecek gibi beklenti varsa bu ise hic girmesinler.

güzel olan taraflar ekim hastanede yapliyor ve 3-4 gün orda konakliyorsunuz kanama falan birsey olursa hemen müdahale ediliyor ,ve ilk yikamadan sonra taburcu ediliyorsunuz , parasi uygun ve yaklasik 3000 greft ekildi.
    bence ekim yaptiracak arkadaslar iyi düsünsünler kafa yapisina göre ,acikliga göre , bilmemiz gereken donör alan fazla yeterli degil
  • quote:

Orijinalden alıntı: L a s T in Akatsuki

Bu mesaj silindi.
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutkuen -- 13 Ağustos 2011; 19:33:37 >
  • Arkadaslar gecen TV'de gordum. Sac tanesine gore fiyat biciyorlardi..

Bu ekilen saclarin maliyeti yaklasik ne kadar?
    Bende sirf tepede dokulme var. Cok masrafi olacagini sanmiyorumda.
    Tedavimi sac ekimimi tavsiye edersiniz?
    Bilenler varsa cevaplara memnun olurum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurQich -- 13 Ağustos 2011; 19:20:56 >
  • Arkadaşlar ben Ayşegül hanımla görüştüm tepemdeki çok incelmiş saçlarımın da döküp gelirsem daha iyi olacağını söyledi 15 tatilde ektirmeyi düşünüyorum hem daha iyi araştırmış olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: _OxoskvA_

Arkadaşlar ben Ayşegül hanımla görüştüm tepemdeki çok incelmiş saçlarımın da döküp gelirsem daha iyi olacağını söyledi 15 tatilde ektirmeyi düşünüyorum hem daha iyi araştırmış olurum

eyvah eyvah eyvah diyorum sadece.kalan saçları güçlendirip kurtarmak,tepede o kalan saçlarla extra bi yogunluk olusturmak ve zaten kısıtlı donor kaynagı oldugu icin kafadaki her sac telini degerlendirmek yerine tepede kalanları da dökün de öyle ekelim diyen bi yer benim icin protez saç yapan merkezlerden farksızdır.ikisi de kişinin sağlıgını deil kendi işlerinin kolaylasmasını ister.

gittigim bu işi hakkıyla yapan sac doktorları kafada kalan her sac telini kurtaralım ilac tedavisi kan testleri isterken onları da dökün de öyle gelin diyen yerleri seçmemekle ne kadar aklı
    başında bir karar aldıgımı bir kez daha ispatladınız

saol oxoskva
  • quote:

Orijinalden alıntı: californiadream

quote:

Orijinalden alıntı: _OxoskvA_

Arkadaşlar ben Ayşegül hanımla görüştüm tepemdeki çok incelmiş saçlarımın da döküp gelirsem daha iyi olacağını söyledi 15 tatilde ektirmeyi düşünüyorum hem daha iyi araştırmış olurum

eyvah eyvah eyvah diyorum sadece.kalan saçları güçlendirip kurtarmak,tepede o kalan saçlarla extra bi yogunluk olusturmak ve zaten kısıtlı donor kaynagı oldugu icin kafadaki her sac telini degerlendirmek yerine tepede kalanları da dökün de öyle ekelim diyen bi yer benim icin protez saç yapan merkezlerden farksızdır.ikisi de kişinin sağlıgını deil kendi işlerinin kolaylasmasını ister.

gittigim bu işi hakkıyla yapan sac doktorları kafada kalan her sac telini kurtaralım ilac tedavisi kan testleri isterken onları da dökün de öyle gelin diyen yerleri seçmemekle ne kadar aklı
    başında bir karar aldıgımı bir kez daha ispatladınız

saol oxoskva

benim tepedeki kalan saçlarım inanılmaz ince,sapsarı olmuş son safhasındalar ama sanırım orası güçlendirme filan da yapmıyor,belki de haklısınızdır
  • quote:

mst21 kardeşim sana gelelim çok incesin şunu sölemek isterimki evet saç ektirmek konusunda o kadar kararlıyımki bu gün tamam budur ektirecegim kişi desem yarın gidecegim o derecede... ayrıca ayşegül hanımı sizler sayesinde tanıdık yoksa ismini dahi duymazdık diye düşünüyorum. çünkü bu form sitesi hariç yerleri 2 gündür baktım ve hiçbir bilgi yok. o yüzden size biraz yüklendim sonuçlar için:) özür dilerim. evet fotograflara baktım özellikle sen benim için göndermiştin tekrardan teşekkür ederim ama aklımda ki şu gerçekten kardeşim git ayşegül hanıma yaptır mükemmel diyebilecek kaç kişisiniz onu merak ediyorum yoksa bunun veballe şunla bunla alakası yok yani ok. birde son durumları diger arkadaşların bazılarının 8 ay oldu sanırım şuan mesela nasıllar onu çok merak ediyorum.

DOSTUM SENİ ÜZDÜYSEK ÖZÜR DİLERİM AMA GERÇEK BU, en iyisi sen şöyle yap: kafandaki saç ekim yerlerinden randevu al, oraya gittiğin zaman bundan 10 ay veya 12 ay önce ekim yapmış arkadaşların telefonlarını iste ve o arkadaşlarla görüş hatta imkanın varsa atlayıp onlarıda görmeye git en fazla bir haftanı alacak ve için rahat etmiş olacak. Ayşegül hanımıda bizden öğrendiğini söylemişsin kardeşim doğrudur ama sonuçta bana orası mantıklı geldi ve fiyatıda uygundu o yüzden orda yaptırdım, ha yaptığıma pişman oldum mu.? hayır, çünkü bu benim kararımdı belki yarın öbür gün saçlar istediğim gibi olmayacak ve o zaman pişman olucam ama sonuçta ben bi karar verdim ve uyguladım...kardeşim Ayşegül hanımdan şimdiye kadar en ufak bi şikayet duymadım..oraya gidersen de açık açık herşeyi konuş, ne istiyorsun nasıl istiyorsun ve hijyen konusunu görüş kafana yatıyorsa yaptırırsın kafana yatmıyorsa çayını içer başka yerlere bakarsın. inan daha fazla yardımcı olmak isterim ama elimden gelen ancak bu kadar. iyi akşamlar
  • 
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.