Şimdi Ara

Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz (181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.350
Cevap
75
Favori
431.813
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son duruma göre piyasa fiyatları nasıl oldu ?

Konya yolu Opet 2,42

Konya Yolu Kadoil 2,15

Konya Yolu Mogaz 2,15

Konya Yolu Shell 2,22 ( sanırım 2,22 idi)

Konya Yolu PO 2,19 (sabah yanlış görmediysem)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrah_d

Son duruma göre piyasa fiyatları nasıl oldu ?

Konya yolu Opet 2,42

Konya Yolu Kadoil 2,15

Konya Yolu Mogaz 2,15

Konya Yolu Shell 2,22 ( sanırım 2,22 idi)

Konya Yolu PO 2,19 (sabah yanlış görmediysem)
    Hale bakın yazıklar olsun böyle ülkeye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 9 Eylül 2016; 9:48:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iki günlük üst üste zamdan sonra bugün de yine zam var.3-4 kuruşluk zamlar var.toplam 20-25 kuruş civarında çoğu istasyonda artış oldu..Yalnız çevik kuvvetin arka tarafındaki Opette bugün 2.02'den aldım, aklınızda bulunsun,diğer Opetlere nazaran pek yüksek bir artış olmadı orada.TP'nin arka sokağında.
  • Gülverendeki gazcılarda 1,79 Du zamdan sonra hepsi 1,99 oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak ömür boyu bize ucuz akaryakıt haram, 1.0 motor benzinli arabaya LPG takar kuzu kuzu bineriz maalesef, 1300 TL asgari ücret ile bu şartlarda kim yaşayabilir, zaten 1300 TL'nin 200 TL'si yaptığın harcamalara KDV olarak gidiyor, yaklaşık 500 TL'si ÖTV olarak gidiyor demek ki bunları almasa 600 TL'ye denk gelecek yaptığı 1300 TL'lik zammın yarısı yine kendi cebine, bir de gelir vergisi diye bir saçmalık var, Maaşımdan 8. ayda 100 TL hoooooop gitti, İnsanların bunlar içinde birlik olması ve gerçekten sesini duyurması gerek kimse sesini çıkarmıyor ortalık arabadan geçilmiyor, ver zammı gözüne gözüne.
  • https://forum.donanimhaber.com/m_33687046/mpage_32/tm.htm

aynı başlığın 32. sayfasındaki fiyatlara bakın da ondan sonra cızırdayın....
    gidin siyasetinizi siyaset topiğinde yapın...
  • Anoow ne zam gelmiş yaa

• Konya yolu kadoil Milangaz 2.12.

• Başlığı konya yolunda lpg fiyatları olarak değiştirsek mi?

• Nigdr- İstanbul topuklayacagim aracım ile ankarada lpg almam lazım tem e yakın nerde var uxuz hemen gir çık yapsam ankaraya veya golbasina

• ILKERATLIILKER I kullanıcısına yanıt
    Ankamalldan kirikkale istikametimmne fatih kopruye gelmeden sagda aygaz 1.99 tl
    Ayrica 4 hatfa once cebime gelen mesaj

Parolulara özel, Ankara ve Konya Aygaz Otogaz istasyonlarından birer adet 50 TL ve üzeri Otogaz alımlarınızda Aygaz'dan 10 TL Otogaz hediye! 30 Eylül'e kadar cep telefonunuz veya Paro kartlarınızla ile yaptığınız alımlarda geçerlidir. Puan son kullanım tarihi 31 Ekim 2016.Detaylı Bilgi 4444999. Kısa mesaj almak istemiyorsanız PAROAYG yazıp 5653'e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz. 4447276 Mersis no:0820020546600014

Bu mesaj kisiye ozelmis hem ankara hem konyadan 50 ser TL lik yakit almak gerekiyormus cop oglu cop

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crossclimatt -- 13 Eylül 2016; 15:07:05 >
  • Samsun yolu siteler kavşağı milangaz 1.99 tl

• ANKARA Serhat mahallesi OPET 2.01
    ANKARA Ostim Mogaz 2.02
    ANKARA Ostim Milangaz 1.99

EN PAHALI GÖRDÜKLERİM
    ANKARA Yozgat Bulvarı 2 adet OPET istasyonu 2.46
    ANKARA Yozgat BUlvarı Petrol Ofisi 2.45
  • Ben hepsini denedim en cok kmyi aygaz yaptırıyor. En ucuz satanlar Ankarada Büyük sanayinin orda mevlana bulvarında etliğe dönen kavşağa yaklaşınca 1,99.
    Bir de oraya 100m mesafede içerdeki sokağa dönünce mevlana bulvarı ile kazım karabekir caddesi arasında mogaz aygaz var orası da 1,99. Küçük işletme kazansın diye ara sokaktakıne giriyorum üşenmeden ayrıca bulvardaki çok kalabalık oluyor. Daha ucuza belki milangaz fln vardır ama milangaz falnda dandik yanı hepsini denedim aygaz iyi hem çekiş hemde tuketımde on numara. Opetin benzin ve mazotu da cok dandık yanı onu da belirteyim Allahtan gazı iyi
  • 1011 kavşağının ordaki içinde benzin ve mazot bulunmayan Aygaz Bayınden alışveriş yapmayın işyerinden bir kaç arkadaş almıştık hem fazla yaktı hemde arabalara gaz uyarı lambaları yandı Aygaz alicaksa niz kesinlikle opetlerdeki aygazlari alın

Tek başına Aygaz satılan istasyonlar denetlenmiyot bu dediğim yerdeki istasyona yakın kazimkarabekir in girişinde oto ünlünün karşında yerde hem daha iyi hemde yaklaşık aynı para

Ben genel olarak alıntı bulvari ndaki guvenalgaz bayii öneririm 1.99 dan aldım en son şehir dışında bile güven Algan gördüğümde dururum gazı çok iyi shellgaz ayarinda

• Benden önceki arkadasin anlattığı yer çevik küvet yani oraya hiç gitmedim herkes orayı övüyor

• Shell heryerde fixlemis heralde lpgyi hep 2,19 hic altini gormedim

• Konya yolu İşçi blokları çıkışına gelmeden önce yeni bir Kadoil var, Tr Genel Merkezi orasıymış. Milangaz 2.09.

Istanbul yolunda Varlık Mahallesine dönmeden önce Milangaz 2.09

• quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

Shell heryerde fixlemis heralde lpgyi hep 2,19 hic altini gormedim

Emek shell 2.09.

• tskrler bilgi icn exar__kun

dun itibariyle diskapi bp 1,99.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.