Şimdi Ara

22 Ağustos Ehliyet Sınavına Girenler.. [ BİZ ARTIK SÜRÜCÜYÜZ :) ] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
896
Cevap
0
Favori
35.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Özellikle ilkyardım çok basitti.

Motordan ve trafikten max 5-6, ilkyardımdan da 2-3 yanlış bekliyorum.

Tereddutte kaldığı soruları hatırlayan varsa yazsın. Herkes yazarsa, bir çok kişi için faydalı olabilir.
  • naptınız bakalım gençler ben okula yürüyerek gittim yarım saatte bitirdim 45 dakikadan önce çıkarmadılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: linkin_park20

naptınız bakalım gençler ben okula yürüyerek gittim yarım saatte bitirdim 45 dakikadan önce çıkarmadılar.

Çok kolay geldi bana 20dk bitirdim 25dk bekledimSınava girerken çocuğun biri içeri Y kitapçığıyla girdi nerden bulduysa artık
  • Üstümde büyük baskı var Üni kazandın bunu kazanamazsan sana yuh felen

Hakkımızda hayırlısı
  • Ya beyler soruları ve cevapları nerden bulabiliriz motordan çok kaygılıyım ben yaw pffffffffffff

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLADEEEE -- 22 Ağustos 2009; 13:13:32 >
  • dostlar..

bend egirdim geldim..

beni cok zorladi bu sinav yaa. benim cozdugum sinavlara hic benzemedi. her soruda sanki 2 tane dogru sik varmis gibi oluyordu...

ilk yardim 3., 4 yanlis la alirm herhalde

trafik bana zor geldi heb yanlis yaptigim sorularda moralim dusuyordu., tuh gene miyanlis.. ndanda en fazla 7 8 dusunuyom..

moor ise daha kolaydi onda 2 3 yanlisim vardir diye tahmin ediyom

hepimizin kazasi mubarek olsun hadi baklaim
  • 1 saati buLdu kolaydı. İnşallah herkes geçmiştir.

Ayrıca yukarda yazan arkadaşı, Okul müdürü almamış 2 dk gecikti diye.

Yuh diyorum ona Allah bildiği gibi yapsın Kağıt üzerinde yaşıyan insanlardan nefret ediyorum. Sanki top tüfek jandarma swat koşullancak 2 dk geciken insanı alırsa

Oğlu yada kızı 1 saat bile geç kalmış olsa bak nasıl giriyor.
  • Bazı sitelerde ekleniyor yazıyor.. Akşama kadar hepsi açıklanmış olur
  • beyler aklınızdaki soruları yazsanız ?
    özellikle ilk yardımda....
    trafik ve motor kolaydı
  • bende üniversite son sınıf öğrencisiyim, keşke daha önceden alsaymışım ehliyeti. bende normalde hiçbir sınava çalışmam, bu sınavdan herkes geçiyor ben kalırsam endişesi ile mecburen çalıştım. büyük süpriz olmazsa iyide not bekliyorum. umarım hepimiz geçeriz.
  • Bencede cok kolaydı bundan oncekı 2 sınavı cozen arkadaslar kesın gecmıslerdır.cok basitti
  • acaba sınavdan hala çıkmayan var mıdır ilk 45 dk geçince bizim sınıfın 3/4 ü boşaldı.(gerçek anlamda hemen yanlış anlama burak, peçeteyede gerek yok)
  • Çok kolaydı sınav, telefonları almadılar içeri uğraştırdılar milleti bizim okulda da. Bahçeye sakladım bende telefonu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi `Shadow -- 22 Ağustos 2009; 13:31:46 >
  • bizim okulda bir çocugun telefonu çaldı ama aynı sınıfta değildik, öğretmenler fazla sorun çıkarmadı git koridorda kısaca görüş dediler, çocuk anne sınavdayım arama şimdi falan dedi, biz öldük tabi gülmekten.

ayrıca 2dk geç kalan arkadaşı sınava almayan müdürü kınıyorum ve ona laflar hazırladım.
  • bende ilkyardımdan tıkandım. ama 70li puanlarla geçerim. trafikten 3-4 yanalış çıkar. motordan 1 belki 2 tane.
  • 45 dkda 2kere kontrol edip çıktım, İlkyardım çok kolaydı, trafik ve motordan toplam 2 soru salladım bakalım nolcak. Ama sınav beklediğimden kolay çıktı
  • İlk yarımdam 2 yanlış bekliyorum
    Trafikten 4-5 tane.
    Motordan 7-8 tane
  • Kararsız kaldığım sorular,

*Motor çalıştıktan sonra hangi lambanın sönmesi beklenir gibi bir soru vardı galiba.
    -Şarj lambası olması gerekiyor diye biliyorum.

*Lastikler farklı şekilde aşınmışsa nerede sorun vardır gibisinden bir soru vardı.
    -Rot ayarı diye biliyorum.

*Araç llastik değiştirilirken kriko takıldıktan sonra ne yapılması gerekir cinsinden soru vardı.
    -El freni çekilmeli diye biliyorum.

Umarım doğrudurlar, aklıma geldikçe yazacağım. Bilen varsa cevap bekliyorum. Hem bana hem de diğer arkadaşlara yardımcı olabilir.
  • kararsız kaldıgın soruların hepsi bence dogru draconic. bende aynı şıkları işaretledim.
  • omuz ve boyun kanamasında köprücük kemiğimi olcaktı?
    Ayrıca kalp masajı nereye yapılıyor sorusunun cevabıda göğüs üst mü olcaktı?
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.