Şimdi Ara

Garmin nüvi 200 ile Radar ve Speed camera yaklaşım uyarıları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
4
Favori
39.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Karadeniz Otoyolu

Ceyhan - Adana - Aksaray - Ankara - Kırıkkale - Çorum - Samsun - Ordu - Giresun - Trabzon - Rize - Sarp Sınır Kapısı
    Ve tersi istikametteki
    devlet karayolllarının yol üzerinde işaretlediği bütün radar tabelalarını GPS cihazıma kaydettim.
    1 tane bile hatalı olan yok çünkü bu yolda defalarca gidip geliyorum.

Ne yazıkki Garmin Nüvi 205 de yaklaşım uyarıları diye bir özellik yok...

Dostum ben nuvi 200 modelini kullanıyorum benim cihaz yaklaşınca ötmeye başlıyor ve ekranın üst kısmında uyarı yazısı çıkıyor...Ama 205 modelinde olup olmadığını bilemiyorum.Cihazın içinde yaklaşım uyarıları diye bir seçenek olması lazımdı onu işaretlemek gerekiyor olabilir...
  • Herkese selamlar, radar noktaları herseyiyle gayet guzel calısıyor. emeği gecenlere cok tesekurler...benim sorum degisik hızlardaki POI leri yuklemekle ilgili olacak. cihazım NUVI 200. tum hizlar icin csv dosyalarini ayri ayrı hazırladım. ancak hızlara göre ayrılmış csv dosyalarını yüklemeye başladığımda bir öncekini silip sonuncu radar hız ve noktalarını kaydediyor. Diğer bir deyişle sadece son yüklediğim csv dosyası cihazda yüklenmiş kalıyor. bu şekilde bir sorun başına gelen var mı, ne şekilde çözülebilir tecrübesi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: n_warrior

Herkese selamlar, radar noktaları herseyiyle gayet guzel calısıyor. emeği gecenlere cok tesekurler...benim sorum degisik hızlardaki POI leri yuklemekle ilgili olacak. cihazım NUVI 200. tum hizlar icin csv dosyalarini ayri ayrı hazırladım. ancak hızlara göre ayrılmış csv dosyalarını yüklemeye başladığımda bir öncekini silip sonuncu radar hız ve noktalarını kaydediyor. Diğer bir deyişle sadece son yüklediğim csv dosyası cihazda yüklenmiş kalıyor. bu şekilde bir sorun başına gelen var mı, ne şekilde çözülebilir tecrübesi olan var mı?

Tüm csv datalarını tek bir klasör içine at, daha sonra POI Loader ile bu klasörü seçip yükle diyeceksin. Zaten yüklerken her csv için ayrı ayrı ayar yapıyorsun.

Yani tek seferde yükleme yapman lazım. Aksi takdirde farklı farklı klasör seçip yüklerken, bir önceki yüklenenler Garminde silinir.

• arkadaşlar geçenlerde bir arkadaş tavsiyesi ile garmin 215 w aldım.poi lerde yakınlaşma nokta uyarı sistemi yok bu cihaza 200 lerde olduğu gibi bu sistemi yükleyebilirmiyim yardımcı olursanız şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demir341956 -- 13 Temmuz 2010; 17:37:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyin10

quote:

Orijinalden alıntı: n_warrior

Herkese selamlar, radar noktaları herseyiyle gayet guzel calısıyor. emeği gecenlere cok tesekurler...benim sorum degisik hızlardaki POI leri yuklemekle ilgili olacak. cihazım NUVI 200. tum hizlar icin csv dosyalarini ayri ayrı hazırladım. ancak hızlara göre ayrılmış csv dosyalarını yüklemeye başladığımda bir öncekini silip sonuncu radar hız ve noktalarını kaydediyor. Diğer bir deyişle sadece son yüklediğim csv dosyası cihazda yüklenmiş kalıyor. bu şekilde bir sorun başına gelen var mı, ne şekilde çözülebilir tecrübesi olan var mı?

Tüm csv datalarını tek bir klasör içine at, daha sonra POI Loader ile bu klasörü seçip yükle diyeceksin. Zaten yüklerken her csv için ayrı ayrı ayar yapıyorsun.

Yani tek seferde yükleme yapman lazım. Aksi takdirde farklı farklı klasör seçip yüklerken, bir önceki yüklenenler Garminde silinir.

bu şekilde işe yaradı....Cevap için teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: demir341956

arkadaşlar geçenlerde bir arkadaş tavsiyesi ile garmin 215 w aldım.poi lerde yakınlaşma nokta uyarı sistemi yok bu cihaza 200 lerde olduğu gibi bu sistemi yükleyebilirmiyim yardımcı olursanız şimdiden teşekkürler

İlk sayfadaki anlatılanlara uygun şekilde garmin sitesine giriş yapılırsa cihazda bahsedilen özellik kullanıma açlıyor. Bendeki NUVI 200"de de en başta bu özellikler yoktu, ilk sayfada yazanları adım adım uygularsanız (garmin sitesinde ufak tefek değişiklikler olduğundan tam adım adım değil ama genel anlatım çok detaylı ve doğru) sizde de çalışmalı, benimki şu anda aktif olarak çalışıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n_warrior -- 14 Temmuz 2010; 0:00:51 >
  • ya arkadaşlar bu hazırlamış olduğunuz csv hız dosyalarını bir klasör halinde yapıpta bizede atsanız nolur sanki uğraştırmasanız bizi.. bende nuvi200w var bende ekstaralar açık polar yüklü bir tek hız kaldı.. garmini aradım 2011 yılının ortalarında olacakmış hız limit uyarısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyin10

quote:

Orijinalden alıntı: kpakel
    Merhaba,
    Benzer bir fonksiyon (ya da ayni prosedur) 255W icin de gecerli midir acaba ?
    Tesekkurler

Aşağıdakileri yapınca Yaklaşım uyarıları Nüvi255W modelinde de çalışır.
    1- Garmin nüvi 200 cihazını bilgisara takın. https://my.garmin.com sitesine girin.
    2- Kayıt olmak için sayfanın sağ altındaki "Create new account" tıklayın. ilgili yerleri doldurunca, otomatik olarak kendi sayfanızı açıyor.
    3- Daha sonra "myProducts" sekmesini tıklayıp "Register" yazısına tıklayın. "Garmin device" seçin, sonra Serail number girmeniz istenecek. Bu numara cihazın altında yazan numaradır. Bunu da girdikten sonra işlemi tamamlayın.
    4- Daha sonra myProducts sekmesine tıklayıp, orada nüvi 255 yazısına tıklayın. başlığı Product Details olan sayfa gelecek. Orada Safety Camera Subscription yazısına tıklayın.
    5- gelen sayfada Activate your free trial tıklayın. Ve Connect butonuna basın.

Sırası ile yapıyorum Safety Camera Subcription tıkladıktan sonra 'Activate your free trial ' çıkmıyor direk olarak başka ülkelerin güvenlik kamera ücretli kayıt menüleri çıkıyor.Bir türlü 'Activate your free trial ' seçeneğine ulaşamadım.

• huseyin10 H kullanıcısına yanıt
    merhaba hüseyin bu konunun uzmanı sensin galiba
    bende 1490 modeli var garmin expresle yükleme yaptım ama herhalde sadece softver değişti harita hala eski geldi bana google den baktığımda evmin adresini görebiliyorum caddeyi evimi görebiliyorum.
    ama benim navide adres çıkmıyor. ben hollandadan almıştım . yanında nümaps lifetime kartınıda almıştım. ve garmin sitesine kaydettim. haritaları nasıl yükleyebilirim yardımcı olabilirmisin.
    teşekkür ederim.
  • huseyin10 H kullanıcısına yanıt
    hüseyin kardeş bu garmin 1490 modeli için nasıl olur. yada olabilirmi?
  • Garmin Nuvi 3590LMT için POI Loader programını kurmadan, cihazı mass storage (yığın depolama) modunda (veya MTP) bağlayarak bu csv dosyasını radar tespiti için cihaza atabilir miyim? Bilenler yardımcı olabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.