Şimdi Ara

Prototype inceleme videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
0
Favori
92.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Platform: PC, Playstation 3 ve Xbox 360

Sön dönemde sayısı hızla artmaya başlayan süper kahraman oyunları arasına bir yenisi daha eklendi. Uzun bir yapım sürecinin ardından karşımıza çıkmayı başaran Prototype bakalım beklentileri karşılıyor mu?

Sistem Özellikleri

İşletim Sistemi: Windows XP (32bit)/Windows Vista (32/64bit)

İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo 1.86 GHz / AMD Athlon™ 64 X2 4000

Ram: 1 GB RAM (Windows Vista 2 GB RAM)

Ekran Kartı: 256 MB GeForce 7800 veya Radeon X1800

Boş Alan: 8 GB disk alanı

• video yarıdan sonra takılıyor
  • tamamını izledim.tebrikler yapımcıya
  • tebrikler güzel inceleme
  • Video takılıyor
  • Güzel bi inceleme olmuş...
  • gerçekten birazda grafik kalitesi ve efektleri sağlam oysa tadından yenmezdi
  • güzel inceleme
  • Benim Beklediğim Kadar İyi Değil Ama Vakit Geçirmek İçin Güzel Bi Oyun

Teşekkürler İnceleme İçin...
  • Son zamanlarda çıkan oyunlar arasından kendisine en çok bağlayan diyebilirim!Ayrıca incelemede diğer oyun incelemelerine nazran son derece çabuk geldi,teşekkürler!
  • inceleme guzel olmus
  • bence oyun baya guzel tamda gecen dusunuyordum kac puan alır diye ve 8.8 e karar vermistim . save isi biraz gıcık olsa da ( tamam baya gıcık olmus)
    patlama efektleri oynanabilirligi baya guzel . hikaye olarak zayıf oldugunu soyluyorlar insallah en yakın zaman tr yaması cıkar.
    kesinlikle oynanması gerekir heleki bu zaman da boyle oyun bulamıyoruz.
  • Bence efektlerde, grafiklerde gayet yeterli. Özellikle grafikler burada çok iyi gözükmemiş, oyunda çok daha iyi. Ayrıca arkadaş grafik ayarlarını hangi ayarda yapmış söylemiyor. Bende ayarlar high da, aa açık. Belki ayarlar medium yada lowdadır.
  • X-Men Wolverine'den daha iyi gibi geldi
  • Oyundaki Etkinlik Tuşu "Y" Olarak gözüküyo yani xbox360 ta oynanılmış :D ama ev sahipi sistem pc :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: BorgaXxX

Oyundaki Etkinlik Tuşu "Y" Olarak gözüküyo yani xbox360 ta oynanılmış :D ama ev sahipi sistem pc :D

editör oyunu pc de xbox controller ile oynuyo, o yüzden oyunda da xbox controller ile ilgili seçenekler çıkıyo.

geçende aynı konu konuşulmuş, açıklamada bulunulmuşu.

infamous bitmeden almayı düşünmyürum, bitince de duruma göre bakarız artık
  • Grafikler ve oyun akışı güzel bir oyun olmuş.

Oynanılabilir güzel bir oyun...
  • İnceleme güzel olmuş ama bir sorum var.Reklam kısmında çalan şarkının adı nedir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: yilmaz196

Bence efektlerde, grafiklerde gayet yeterli. Özellikle grafikler burada çok iyi gözükmemiş, oyunda çok daha iyi. Ayrıca arkadaş grafik ayarlarını hangi ayarda yapmış söylemiyor. Bende ayarlar high da, aa açık. Belki ayarlar medium yada lowdadır.

Tüm ayarlar açık halde ve 1920x1080 çözünürlükte oynayıp, ona göre değerlendirdim.
  • Prototayp mı? Prototip diye biliyorum.Yanlışım varsa düzeltin.

Bence InFamous'a göre çok kötü bir oyun. InFamous Prototype'dan daha iyi bence. Gerek güçler gerek grafikler gerek şehirdeki her yere tırmanabilmek...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.