DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
MNG kargo hafta sonu çalışıyormu?
17
Cevap
0
Favori
22.711
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> MNG kargo hafta sonu çalışıyormu?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1474 Mesaj
      17 Nisan 2009 22:04:11
      arkadaşlar çarşamba saat 2 gibi mavi bilgisayara anakart siparişi verdim daha önce alışveriş yapılmış bir kartla ve bugün baktım sanırım bugün kargoya verildi acaba mng kargo cumartesi günü çalışıyormu ? pazar çalışmıyor diye biliyorum yarına anakartım sizce gelebilirmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperenAkb -- 17 Nisan 2009; 22:04:52 >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      17 Nisan 2009 22:05:48
      Cumartesi çalışıyo ama Pazar çalışmaz.

Okullarında bulunan tüm potaların altına otopark yapılmış bir ülke için basketbol şampiyonasında final oynamak büyük bir başarı.
    • Yarbay
      2952 Mesaj
      17 Nisan 2009 22:14:37
      Cumartesi her kargo çalışır, pazar hiçbir kargo çalışmaz. Yarın büyük ihtimal gelir mesafe çok uzun değilse

Acer S7-391 Ultrabook
      Intel® Core™ i5 3337U 1.8 Ghz@2.60 Ghz | 4 GB DDR3 1600 Mhz Ram | 13.3" Full HD IPS Dokunmatik LED | 64 GB x 2 / 128 GB RAID0 SSD | 1.3 KG

• Binbaşı
      1474 Mesaj
      17 Nisan 2009 22:15:55
      mavi bilgisayar nerde bilmiyorum ama ben trabzondayım.mavi bilgisayar nerden gönderi yapıyor bilen varmı?

• Binbaşı
      1474 Mesaj
      17 Nisan 2009 22:34:51
      bilen ve yorumu olan yokmu kargoya vermişler bu arada ürünü.

• Binbaşı
      1474 Mesaj
      18 Nisan 2009 11:43:29
      arkadaşlar çok merak ediyorum fikriniz yokmu sizce bugün gelirmi ürün?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperenAkb -- 18 Nisan 2009; 11:43:46 >

• Teğmen
      245 Mesaj
      15 Mayıs 2009 20:22:24
      ben farklı bir site üzerinden sipariş verdim ama mng kargonun sitesinden kargomu nasıl takip edebilirim fatura serisi ve fatura numarası istiyor fakat bana gelen e-mailde o bilgiler yer almıyor ?? yerdım ederseniz sevinirim tesekkurlerr...

• DH Yönetici
      26263 Mesaj
      17 Eylül 2010 16:08:14
      kaça kadar çalışıyor cumartesi günleri?

|| Intel Core i7 3770k @4.7GHz - 1.225v/günlük || Asrock Z77 OC Formula Anakart || Gigabyte GTX 780 WindForce 3X OC Ekran Kartı || OCZ Vertex 4 256 GB Solid State Drive || Gskill TridentX 16 GB 2133 MHZ @2200 MHZ / 9-10-11-29 CL9 RAM || 2x Seagate 2 TB Depolama || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H110 Sıvı Soğutma Kiti || Aerocool Xpredator Full Tower Kasa || Aerocool Touch 2000 Dokunmatik Fan Kontrolcüsü || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Creative SoundBlaster X-FI PRO THX Harici Ses Karti || Logitech Z5500 5+1 Sound System || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation 4 Pro 2 TB Upgraded || LG 60UF850V 60" 4K TV || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi Gold with Apple Pencil || Motorola Moto 360 Smart Watch

• Teğmen
      196 Mesaj
      01 Temmuz 2012 11:08:44
      arkadaşlar mng kargo hafta sonu çalışıyormu? lütfen cevap...

• Yarbay
      2792 Mesaj
      01 Temmuz 2012 11:30:15
      pazar günü açık olsa bile dağıtım yapacaklarını pek sanmıyorum. şube açıktır. şubenin numarasına bakıp arasana
      http://wap.mngkargo.com...yzb%29%29/YakinSube.aspx

ρѕη: αcмzѕlи
    • Yarbay
      21900 Mesaj
      01 Temmuz 2012 11:44:14
      ebay' den verdiğim sipariş pazar akşamı UPS ile teslim edilmişti.

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...
    • Teğmen
      190 Mesaj
      01 Temmuz 2012 11:53:51
      şurda ölsek 5419 bakmaz konuya

• Binbaşı
      1052 Mesaj
      08 Eylül 2012 19:21:55
      06. 09. 2012tarihinde Gittigidiyor üzerinden yapmış olduğum alışverişin ardından Gönderici ürünü mng kargo istoç şubesine D 783812 ambar tesellüm numarası ile vermiştir ancak kargo şube çalışanın aşırı dikkatsizliği yüzünden istanbul yerine Antalyaya gitmiştir. 07. 09. 2012 tarihinde kargo antalyada kalmış ve bugün itibari ile kargo 08. 09. 2012 tarihinde Büyükçekmece şubesine ulaşmıştır. Kendilerine defalarca kargonun aciliyeti hakkında bilgi vermeme rağmen Büyükçekmece şubesi gelen kargoyu tarafıma teslim etmemişlerdir. Cuma günü elime ulaşması gereken kargo pazartesi günü elime ulaşacaktır. Kargoyu Cuma günü kullanmam gerekiyordu ama firma o kadar ciddiyetsiz ki Büyükçekmece Şubesine ulaşan kargoyu acil olmasına rağmen teslim bile etmiyor.Kargo şirketi teslimat yapamıyor varmı böyle birşey yav.Defalarca mail yağmuruna tuttum şikayet sitelerine bildirdim ama yok adamlar umursamaz ciddiyetsiz UZAK DURUN

• Yarbay
      2483 Mesaj
      02 Kasım 2013 13:21:11
      quote:

Orijinalden alıntı: kayhanpulurbey

06. 09. 2012tarihinde Gittigidiyor üzerinden yapmış olduğum alışverişin ardından Gönderici ürünü mng kargo istoç şubesine D 783812 ambar tesellüm numarası ile vermiştir ancak kargo şube çalışanın aşırı dikkatsizliği yüzünden istanbul yerine Antalyaya gitmiştir. 07. 09. 2012 tarihinde kargo antalyada kalmış ve bugün itibari ile kargo 08. 09. 2012 tarihinde Büyükçekmece şubesine ulaşmıştır. Kendilerine defalarca kargonun aciliyeti hakkında bilgi vermeme rağmen Büyükçekmece şubesi gelen kargoyu tarafıma teslim etmemişlerdir. Cuma günü elime ulaşması gereken kargo pazartesi günü elime ulaşacaktır. Kargoyu Cuma günü kullanmam gerekiyordu ama firma o kadar ciddiyetsiz ki Büyükçekmece Şubesine ulaşan kargoyu acil olmasına rağmen teslim bile etmiyor.Kargo şirketi teslimat yapamıyor varmı böyle birşey yav.Defalarca mail yağmuruna tuttum şikayet sitelerine bildirdim ama yok adamlar umursamaz ciddiyetsiz UZAK DURUN

Sonuna kadar katılıyorum, iki gündür kargom dağıtıma çıkıyor ama getiren yok. Ben böyle ciddiyetsiz, böyle kötü bir kargo firması görmedim. MNG'DEN UZAK DURUN.

Intel i7 4790K // Noctua NH-U14S // Gigabyte Z97 G1.Sniper // Zotac GTX 980 AMP! Omega Edition // Corsair Vengeance Pro DDR3 1866 Mhz CL9 2x8 GB // Xigmatek Vector S 750W // Corsair Carbide 400R w/ 3x Corsair AF140 & 2x Xigmatek XLF-F1453 // Corsair Force GS 128 GB // AOC G2460PF 144Hz Freesync // Logitech G710+ // Logitech G502 // Edifier M3200 2.1 Ses Sistemi

YDS/LYS-5 İNGİLİZCE SORULARINIZ BURAYA
    • Yüzbaşı
      328 Mesaj
      22 Şubat 2015 17:49:41
      mng kargoya pazar günü telefonla ulaşılabilinir mi? Arasam herhangi birini bulabilir miyim ?

• Teğmen
      150 Mesaj
      07 Şubat 2016 00:13:25
      gimat şubesine sabah 9 civarı istanbuldan gelen kargoyu öğlen 12 de elimde olsun diye şubeyi aradığımda telefonu açan kadın "inşallah gelir" dedi hatta kargo üzerinde yazılı adresi yeniden aldı ama ne saat 12 de eve geldiler ne de akşam geldiğimde kargo evde yoktu...

mng kargoyu bir daha kullanmamam için kendileri bana ders vermiş oldular...

türkiyede iş ahlakı inşallah maşallaha kaldıysa artık vay bizim halimize..

zamanım olsa şubeden kendim gider alırdım ama cumartesi elime ulaşması gereken paket pazartesiye sarktı

allah iniş takımlarına zeval vermesin mng kargo!

Yerin altında kapalı bir yerlerde yanar yağ mevcuttur, ileri vakitlerde çok can yanacaktır.
      - Basralı Neftçizade Mümtaz Efendi
    • Binbaşı
      1288 Mesaj
      07 Şubat 2016 00:17:38
      quote:

Orijinalden alıntı: PetroGeologist

gimat şubesine sabah 9 civarı istanbuldan gelen kargoyu öğlen 12 de elimde olsun diye şubeyi aradığımda telefonu açan kadın "inşallah gelir" dedi hatta kargo üzerinde yazılı adresi yeniden aldı ama ne saat 12 de eve geldiler ne de akşam geldiğimde kargo evde yoktu...

mng kargoyu bir daha kullanmamam için kendileri bana ders vermiş oldular...

türkiyede iş ahlakı inşallah maşallaha kaldıysa artık vay bizim halimize..

zamanım olsa şubeden kendim gider alırdım ama cumartesi elime ulaşması gereken paket pazartesiye sarktı

allah iniş takımlarına zeval vermesin mng kargo!

Bütün firmalar bu dediğini yapıyor hocam. Bütün firmalarda laubauli işini sevmeyen gereksiz insanlar çalışıyor. Çünkü işe alım yaparken buna dikkat etmiyorlar. Çünkü bu firmalara fazla düşünmeyecek, az paraya çalışacak adam lazım. Bu tarz insanlar da işe girdikten bi süre sonra illaki böyle oluyorlar. Bir tür kısır döngü anlayacağınız.

• Teğmen
      150 Mesaj
      07 Şubat 2016 01:00:45
      quote:

Orijinalden alıntı: Peyloride

Alıntıları Göster

Bütün firmalar bu dediğini yapıyor hocam. Bütün firmalarda laubauli işini sevmeyen gereksiz insanlar çalışıyor. Çünkü işe alım yaparken buna dikkat etmiyorlar. Çünkü bu firmalara fazla düşünmeyecek, az paraya çalışacak adam lazım. Bu tarz insanlar da işe girdikten bi süre sonra illaki böyle oluyorlar. Bir tür kısır döngü anlayacağınız.

az paraya çalışan adam da işini bunlar gibi savsaklar hocam az önce celal şengör ile ilber ortaylı'yı izliyordum..

türk milleti cahil diyor ikisi de vallahi billahi haklılar böyle şirketlere yeni mezun hevesli insanların girmesi lazım en azından işini seven iş ahlakını bilen insanlar olsun yeter

bakalım pazartesi günü gelsinler getiren adamı fırçalayacam hadi bedava kargo yüzünden yaptılar desek adamlara zaten gönderici parasını ödüyor anlamadım gitti nedir bu

laubalilik

Yerin altında kapalı bir yerlerde yanar yağ mevcuttur, ileri vakitlerde çok can yanacaktır.
      - Basralı Neftçizade Mümtaz Efendi
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> MNG kargo hafta sonu çalışıyormu?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.