Şimdi Ara

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>> (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.379
Cevap
18
Favori
714.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

quote:

Orijinalden alıntı: erceylan

SAYIN TEPEE PREMİUM PACK niyetim berlingo veya tepee almak az önce berlingo için (110 hp ve metalik renk)35.000 fiat aldım.tepee nin 110 luğunu kısa zamanda alan oldumu acaba? aralarında donanım farkı varmı acaba?tavsiyeleniz nedir?

TEPEE PREMİUM PACK (Gökhan) kardeş memleketine gitti.Allah yolunu açık etsin...

ben 110 HP tepee premium pack aldım 35.000 civarına.
    Bayiye görüşme amaçlı gittiğimde bu arabayı bana tanıtın falan demiştim zaten almayı düşünüyodum ikna edip daha erken aldırttılar bana iyikide öyle yapmışlar çünkü o gün indirimin son günüydü.
    Zaten biliyorsunuzki şu an aracın çıplak fiyatı 37.483 TL ben herşey dahil 35.000 civarına almıştım.
    Araçta fiyata dahil opsiyonel özellikler :metalik boya-metal karter koruyucu-Güvenlik cam filmi (harika)-Plaka masrafı-tavan barları-park sensörü-araç içi tavan barları

Siparişi verdikten 1 hafta sonra araba elinizde olur dediler ama bana 2-3 hafta sonra teslim edildi.
    Tavsiyem imkanınız varsa 110 HP PARTNER TEPEE alın.Ama yok 2.5-3 milyar daha veremem diyorsanız berlingoda işinizi görür.Azda olsa Partner Tepee berlingodan daha iyi.

Turan abi sağolasın iyi dileklerin ve hayır duaların için memlekletten döndüm hayırlısıyla yollar sis ve yağmurluydu genelinde tepee yi ağzına kadar yükle doldurdum banamısın demedi sen biliyorsun bizim yolları..

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>>

• quote:

SAYIN TEPEE PREMİUM PACK niyetim berlingo veya tepee almak az önce berlingo için (110 hp ve metalik renk)35.000 fiat aldım.tepee nin 110 luğunu kısa zamanda alan oldumu acaba? aralarında donanım farkı varmı acaba?tavsiyeleniz nedir?

öncelikle bu iş için düşündüğünüz ve ayırdığınız bütçe önemli bence.

aralarında bazı donanım farkları mevcut ve hatta aynı markanın 90 hp ve 110 hp modelinde bile farklar mevcut.

şayet imkanlarınız müsaitse kredi vs.size tavsiyem tepee premium pack 110 hp almanız ve hatta içine de güvenlik paketi de ekletin özellikle (esp nin de içinde olduğu) pek bir fark yok muş gibi gözüksede

bu dedğim versiyonda digital çift yönlü klima,hız sabitleyici,4 hava yastığı,değişken geometrili turbo ve overbosst özelliği sayesinde ani araç sollamalarında 20 tork daha alabilme ve hıza duyarlı sertleşen elektrohidrolik direksiyon mevcut ve daha sayamadığım bir çok paket ve özellikler..

dediğim gibi imkanlarınız müsaitse 110 hp tepee premium pack ilk tercihim olacaktır.

diğer durumlar için karar sizin bu saydığım özelliklerin hangisini ne kadar kullanırım derseniz ve görsellik anlamında sizi hangisi cezbediyorsa
    o zaman onu alın

• quote:

Orijinalden alıntı: foreversev

iyi güzel hepiniz araç hakkında yorumlar yapmışsınızda hiç eksilerinden bahsetmemişsiniz....öncelikle torpitoda gece için aydınlatma yok...kapı iç döşemelerine kapıyı çekerken tırnagınız hemen çiziyor ve kötü görünüm oluyor sert değilde yumuşak plastikten olabilirdi....arka kapı perdeleri çok ses yapıyorr......birde ön takımdan sanki küt küt sesler geliyor gibi servise gittim ama norma 308 ve tepelerin ön takımları sert diyorlar o kadar...sınıfına göre kıyaslarsak kango-connect- doblo dan dah üstün ama caddy her zaman sağlam araç unutmayalaım
    bende de 110 lu siyah tepee var bunların dışında memnunum haaa birde arka süspansiyonlar güzel makas olmayı çok iyi

TEPEE PREMİUM PACK

topiğinde bu eksikliklerden bayağı bir bahsedildi hemde bütün görselliğiyle,bizde insanların gözünü boyamıyoruz tabiki. ses olayı özellikle birçok arkadaşımızın ortak şikayetiydi birçoğuda buna serviste çözüm üretti arka cam menşelli yeterki sorunlar böyle ufak ve küçük olsun can sıkmasın

turbo, baskı balatası,direksiyon bilya takımı ses problemleri,direksiyon kutusu vs olmasın

ön takım ses olayını ilk defa sizden duyuyorum yaklaşık 30 u aşkın üyemiz olmasına rağmen ama gözlemleriniz doğrudur baktırmanız lazım beklentileriniz düzeyinde.

evet torpido gözüne ışık konulmamış bence bu bir eksi ama bir artılarını saymaya başlarsak bu mesaj uzarda uzar..

caddy tabi ki çok farklı bir makina herşeyi ile fiyatı servis fiyatları vs bu tartışılmaz..

ayrıca sizi listemize ekleyelim arzu ederseniz

araç rengi,hp,şehir meslek gibi bilgileri yazarsanız eklemiş oluruz diğer topiğe de mutlaka bekleriz konular kardeş konular olup arkadaş bütünlüğü
    müz aynı..

• peugeot partner tepee 90 bg. bi araba var esp'li, görmedim ama gümüş gri nasıl bi renk? maviye çalan bi renkmi?
    birde 92 bg citroen berlingolarda hız sabitleyici varmı? yada opsiyonel olarak ekleniyomu? bi araba gördüm işaretlemişlerde ondan sordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esenkoylu -- 18 Ekim 2009; 19:40:16 >
  • arkadaşım bu araçlar aybı ortak üretim zaten ben berlingo aldım bana göre berlıngonun önu daha hoş oldugu için berlıngo aldım ama senı bilmem özellık olarak tepee biraz daha üstün oda sadece 3 koltuk ayrı ayrı o bide sis farı etrafı krom ondan başka fark yok
    quote:

• gümüş gri bildigimiz açık düz gridir premıum pack modelıdır esp var ise . berlıngo 92psde esp yok!
    quote:

Orijinalden alıntı: esenkoylu

peugeot partner tepee 90 bg. bi araba var esp'li, görmedim ama gümüş gri nasıl bi renk? maviye çalan bi renkmi?
    birde 92 bg citroen berlingolarda hız sabitleyici varmı? yada opsiyonel olarak ekleniyomu? bi araba gördüm işaretlemişlerde ondan sordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: azizoto

gümüş gri bildigimiz açık düz gridir premıum pack modelıdır esp var ise . berlıngo 92psde esp yok!
    quote:

peugeot partner tepee 90 bg. bi araba var esp'li, görmedim ama gümüş gri nasıl bi renk? maviye çalan bi renkmi?

peugeot partner tepee 90bg 27000 liraya anlaştık bakalım, inşallah yarın alacağım. fiyat nasıl çok değil heralde?
  • quote:

quote:

gümüş gri bildigimiz açık düz gridir premıum pack modelıdır esp var ise . berlıngo 92psde esp yok!
    quote:

peugeot partner tepee 90bg 27000 liraya anlaştık bakalım, inşallah yarın alacağım. fiyat nasıl çok değil heralde?

şimdiden hayırlısı olsun gümüş gri benim favori rengim di bence hoş bir renk fiyatı da öyle pahalı değil bence..

• rengi yanlış söyledim çelik gri. çelik gri nasıl acaba? sanki maviyemi çalıyo?
  • quote:

rengi yanlış söyledim çelik gri. çelik gri nasıl acaba? sanki maviyemi çalıyo?

mavi tonuna yakın ama hoş bir renk resimlerini koyduğum tempranın rengine benzer tipten.(tepee premium pack topiğinde)
  • gördüm hocam, çok teşekkürler.
  • yok iyi fiyatı çelık gri benım arabamın renginin aynısı bana göre çok hoş renk
    quote:

quote:

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

quote:

quote:

Bayiye görüşme amaçlı gittiğimde bu arabayı bana tanıtın falan demiştim zaten almayı düşünüyodum ikna edip daha erken aldırttılar bana iyikide öyle yapmışlar çünkü o gün indirimin son günüydü.
    Zaten biliyorsunuzki şu an aracın çıplak fiyatı 37.483 TL ben herşey dahil 35.000 civarına almıştım.
    Araçta fiyata dahil opsiyonel özellikler :metalik boya-metal karter koruyucu-Güvenlik cam filmi (harika)-Plaka masrafı-tavan barları-park sensörü-araç içi tavan barları

Siparişi verdikten 1 hafta sonra araba elinizde olur dediler ama bana 2-3 hafta sonra teslim edildi.
    Tavsiyem imkanınız varsa 110 HP PARTNER TEPEE alın.Ama yok 2.5-3 milyar daha veremem diyorsanız berlingoda işinizi görür.Azda olsa Partner Tepee berlingodan daha iyi.

Turan abi sağolasın iyi dileklerin ve hayır duaların için memlekletten döndüm hayırlısıyla yollar sis ve yağmurluydu genelinde tepee yi ağzına kadar yükle doldurdum banamısın demedi sen biliyorsun bizim yolları..

Hoşgeldin sefalar getirdin hayırlısıyla geldin nihayet Gökhan'ım.Köyün fotoğraflarınıda paylaşırsan sevinirim Gökhan
    Banamısın dermi Aslan Tepee bu :D

• quote:

Allah izin verirse bu tünelden yazın beraber geçeriz Gökhan
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hoşgeldin sefalar getirdin hayırlısıyla geldin nihayet Gökhan'ım.Köyün fotoğraflarınıda paylaşırsan sevinirim Gökhan
    Banamısın dermi Aslan Tepee bu :D

Turan abi hoş bulduk hay hay ne demek paylaşalım tabiki..

• quote:

quote:

Allah izin verirse bu tünelden yazın beraber geçeriz Gökhan

Turan abi inşallah diyelim hayırlısı ile köy resimlerine devam edeyim

• Uzun bir aradan sonra herkeze Merhaba...
    Fiber optik internet kullanmak ve telekom'dan kurtulma uğruna, yaz tatili dönüşü 2 ay gibi bir süre buralara uğrayamadım.
    Geçmiş sayfalara hızlıca bir göz attım. Aramıza yeni arkadaşlar katılmış, hepsine hoşgeldiniz diyorum.
    Umarım bu arada herkez araçlarıyla kazasız belasız, mutlu günler geçirmiştir.
    Gökhan dönüşüm muhteşem olmadı ama artık idare et.

• quote:

Orijinalden alıntı: rayen

Uzun bir aradan sonra herkeze Merhaba...
    Fiber optik internet kullanmak ve telekom'dan kurtulma uğruna, yaz tatili dönüşü 2 ay gibi bir süre buralara uğrayamadım.
    Geçmiş sayfalara hızlıca bir göz attım. Aramıza yeni arkadaşlar katılmış, hepsine hoşgeldiniz diyorum.
    Umarım bu arada herkez araçlarıyla kazasız belasız, mutlu günler geçirmiştir.
    Gökhan dönüşüm muhteşem olmadı ama artık idare et.

Hoşgeldin...
    Özlettin kendini Rasim.Tekrar hoşgeldin artık araçla ilgili sorularımızın cevaplarını 2 ustadan öğreneceğiz eskisi gibi.
    Telekomdan kurtularak en iyisini yaptın boşwer kafan rahat olur artık.
    Bu arada Gökhan yeni topik açtı burdaki sohbelerimiz kaldığı yerden orda devam ediyor artık
    http://forum.donanimhaber.com/m_34104487/mpage_22/key_//tm.htm#35260687

• ''Arkadaşlar sık sık dile getiriyorum Rasim abiden (Rayen) haberdar olan varmı adam kayboldu gitti arkadaş nerde ne yapıyor vs..

RASİM ABİİİ...RASİM ABİİİİ......)))

ses yok neyse en kısa zamanda bekliyoruz kendisini ve özledik ayrıca

Selçuk Eryaman daydı galiba adresi senin bir bilgin varmı bu konuda.. ''

Bu ne güzel bir haber ve ne harika bir mesaj üstadım önünde saygıyla eğiliyorum...

hoşgeldin sefalar getirdin..senden aldığımız bayrağı senin çizginde devam ettirme adına başta şahsım ve arkadaşlarımın gösterdiği azim çaba özveri inan anlatılmaz yaşanır tiptendi. yukarıdaki notda bu günkü sana serzenişim vardı bu gün evet bu gün mekana ve yerine hoşgeldin diyorum sana bu arada olaya farklı bir hava ve renk katma adına bende bir topic açtım kendime

ama kalbimiz ve ruhumuz hep aslan diye atmakta senin kadar olmasada arkadaşlara elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz bu arada seni biriyle tanıştırmak istiyorum..

• Eyvallah Gökhan, Eyvallah Turan. Hoşbuldum. Bayrak hep sendeydi Gökhan mütevazi olma.
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.