Şimdi Ara

En uzun motor ömrü?????Bindiğiniz en yüksek km'li araba??? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
3
Favori
67.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 780.000 km sadece 1 rektefiye görmüş Ford Granada 2.0 V6+10 yıllık tüplü

Çok gaddar motoru vardı sattığım zaman bile gaza bastığımda banamısın demiyor güzel hızlanıyordu.
  • 995.000 fiat ducato
  • 1996 europa polis arabası sürekli şehir içi maksimum hız 50 motor açılmadı 676.000 km.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk060

1996 europa polis arabası sürekli şehir içi maksimum hız 50 motor açılmadı 676.000 km.

bende bi keresinde 406.000 bin km de pejo 406 görmüştüm sanayide çok tuhafıma gitmişti km model uyumu :)
  • Geçenlerde 870 bin km'de benzinli, LPG'li hyundai taksiye bindim. 600 binlerde motor yapıldı dedi adam. Çıtayı daha da yükseğe taşımak gerekirse bir buçuk milyon km'de Mercedes Travego'ya bindiğimi söyleyebilirim. Kontur firmasında.
  • eski mahalledeki komşumuzun 520i e39 u vardı 98 model 687bin km idi derileri felan yıpranmıstı makam aracı olarak kullanmıslar ama kışın tek marşta çalış çıkar giderdi Ankara.
  • Taksi Ford Focus Sanırım 2004 Model'di 348.bin kmdeydi Şu ana kadar rutin bakımlar dışında sıkıntı yaratmamış.
  • gecen fiat bir taksiye bindim 602.880 km deydi
  • Rutin bakımları yapılarak vites geçişleri devirli kullanılarak her turlu arabaların rahatlıkla 300.000 devirebileceğini düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha 2gün önce bir avm deki taksiye bindim abiyle konuştuk km sine baktım 450binde 2 kere motorunu yaptırtmış 2008 model clio idi araç lpgli kullanıyormuş.dedim abi taksicilerin çoğunluğu benzin+lpg kullanıyor değil mi dedim oda evet doğrudur nerdeyse 3/2si benzin+lpg kullanır vesaire vesaire.geçensenede 2009 mod albea 670bin kmde görmüştüm şaşırmıştım.
  • Renault'un dandikliği =)

• Taksilerde şunu söylemek gerekirse En yüksek fazla kilometreli bir araç taksi olarak söyleyebilirim.

Mercedes E300 -9* Küsür bir model bir araçtı 493 Bindeydi araç ama motor ölü.. Yani hasta diye tabir edilebilir.. Onu yaptırıcaktı sahibi.. Kendisi kaportacı ibrahim abi oluyor.

Bu araçta 3000 motor var.(3,0)

Belediye otobüsünü olarak söyleyecekseniz o zaman Bir tane Mercedes Yeşil Citoraları bilirsiniz metrobüslerden ama velakin araç 640 binlerdeydi ve tabi giderken ki aynı modelden ama farklı plakalı tabiki oda ise 620190,0 Kmdeydi yani bunu en son Takograftan okudum o değer kafamda kalmış.

Hala gidiyordu araç pek eski bir ynı yoktu iyidi gayet hız kadranı vs çalışıyordu halen iyi dayanıyor araç..
  • BMC Dev Fatih vardı sıfırdan 1 500 000 km ye kadar anahtar vurmadan gitti. çekişindende hiç ödün vermedi :)) Balıkesir'de tekti diyebilirm :))
  • bende accent yumurta kasa var motor ömrü ne kadardır bunların
  • mercedes c250 td 600.000 bin km.
    ayrıyetten isuzu-urban otobüs 650.000 bin km.
    birde arkadaş daf tır almış onun km 950.000 bin'deydi.
    daha neler görücegiz bakalım
    sırf şu km olayı yüzünden şimdiki vito ile biryere bile gitmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schneeflocke -- 27 Kasım 2012; 0:38:46 >
  • Bir kaç yil önce Annemin memleketine gitmek için otobüse binmiştik 0403'lere.. Kmsi tam hatirlamiyorum ama 4.864.374 gibi bişiydi....

Vay anasini bee Allah bilir Dünyayi kaç kere dönmüş demiştim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 26 Kasım 2012; 2:37:52 >
  • Dudullu'daki bütün taksiler en az 500.000 :) Çoğu era.
  • 532 binde hiç motora rektefiye yapmadan orjinal motor fiat albea gördüm taksi

• Suan babamin kullandığı Volvo s80 ortalama 450.000km de.

Meşhur Kağıthane dik yokuşunu 80 ile çıkıyor araba...tabi 6silindir 2.8 motor 280hp ve benzinli (videosu mevcut)

Kendi aracımın motoru henüz cok düşük 250.000 km de... 700-800 bin yapar diye dusunuyorum, Allah kaza bela vermezse

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.