Şimdi Ara

██ HYUNDAI i10 KULÜBÜ ██ (181. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.055
Cevap
63
Favori
401.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    JUMP donanım eklendi.
    Style donanım paketi zenginlestirildi.
    Elite donanıma yan ve perde airbag ekenerek üst duzey guvenlik donanimlari ise opsiyonel sunuldu.
    Detaylar;

██ HYUNDAI i10 KULÜBÜ ██

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaslar teyzem icin i10 bakiyoduk 39 000 tlye 1.0 style 2015 model 6000 km iyi degil mi sizce?

otomatik vites istedik i10da oyle zaten manuel suremez direksiyonu var ama otomatik bildginiz gibi daha iyi :)

aracta park sensoru + 5 yil servis garantisi + esp flan var bence bunlar artilari iyi fiyat degil mi? bu arada araclar ne kadar pahalanmis arkadas ya
  • yeni i10 lpg secegi göremedim arkadaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: UberJager

Siz arabayı P alırken önce ne yapıyorsunuz. El frenini cekip, N konumuna alıp akabinde ayak frenini bırakıp yükü el frenine bırakıyormusunuz.

bu işlemden sonra P ye almanız gerekiyor. Yoksa Şanzıman frenlerine yük biniyor. Bu da çalışmaya engel olabilir.

mrblar hocam dogrusu nedir? i10 otomatik icn konsuyorum park ettikten sonra D den direk P ye alsak olmaz mi? bide her zaman mi el freni cekicez sart mi yani? aydinlatirsaniz cok sevnirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: soncirit

quote:

Orijinalden alıntı: hasanoglanli

Style pakette de standart sürücü koltuğu yükseklik ayarı.

Tam olarak neresinde koltugun ? Ben bulamadim da şaka gibi :)

hocam buldunuz mu kolu

bizede bugun lazim olabilir de boy uzun ondan bizimkide 2015 i10 otomatik 1.0 style , umarim vardir yoksa harbiden buyuk eksiklik
  • Arkadaşlar aracımı satıyorum, ilgilenen olursa ilan linki aşağıdadır.
    2014 - beyaz - 20000 km - LPG
    http://www.arabam.com/ilan/sahibinden-satilik-hyundai-i10-1-0-d-cvvt-style-lpg/fabrika-cikisi-lpg-li-tam-bir-sehirli/6286606
  • Arkadaşlar, 2016 i10 1.2 Otm.'ler bayilerde 44000 liraya kadar bulunabiliyormuş sıfır olarak.. Bilginize.

• quote:

Orijinalden alıntı: NovariX

Arkadaşlar, 2016 i10 1.2 Otm.'ler bayilerde 44000 liraya kadar bulunabiliyormuş sıfır olarak.. Bilginize.

Hocam aralıkta fiyatları düşermi acaba ? Yıl sonu indiriminden almayı planlıyorum

• Yeni i10lar için bayiler ÖNERILEN SATIS FIYATI üzerinden en az %5 indirim uyguluyor.

Örnegin; Elite 52000
    Verilen fiyat; 49600

• quote:

Orijinalden alıntı: mjslash

quote:

Orijinalden alıntı: NovariX

Arkadaşlar, 2016 i10 1.2 Otm.'ler bayilerde 44000 liraya kadar bulunabiliyormuş sıfır olarak.. Bilginize.

Hocam aralıkta fiyatları düşermi acaba ? Yıl sonu indiriminden almayı planlıyorum

Bundan dahada aşağı düşmez sanırım..

• Sizce Kasım'da fiyat artışı olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: devillica

Sizce Kasım'da fiyat artışı olur mu?

Dolardan dolayı artis olur ama yıl.sonu oldugu icin bunu fiyatlara yansitamazlar.
    Kârdan düserler.

• buda bizim ayten 2015 model style 1.0 otomatik 7000 kmde 39000 tlye aldik iyi pazarlikla:) siteye ilk girdgimizde bi cekeyim dedim , bzim 2010 focusa gore pek gitmiyor ama bayanlar icin ideal yokus kalkis destegini cok begendim surusu flan guzel araba 1 ton olmasida iyi yanliz sis farlari kapatamadik? farlari yakinca sisler kapaniyor , otomatikmis oyle dedi bayideki dogru mu beyler?

ne kadar porsche nin yaninda sonukte kalsa

██ HYUNDAI i10 KULÜBÜ ██

██ HYUNDAI i10 KULÜBÜ ██

• cocarca33 kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun.
    Siz farı degil onlar gündüz farı.
    Parklarda da yanar ve kısaları yakınca söner.

• quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

Hayirli olsun.
    Siz farı degil onlar gündüz farı.
    Parklarda da yanar ve kısaları yakınca söner.

mrblar tesekkur ederim

gunduz fari mi? isaretledigim yerlerden bahsediyoruz degil mi hocam?

██ HYUNDAI i10 KULÜBÜ ██

• Bu hareketleri nasıl yapıyorlar anlamıyorum. Bende ki 2015 1.0 motor i10'u bilincli olarak ciddi manada zorlayıp yoldan çıkartmaya calistigimda direkt esp devreye girip aracı yola sabitliyor. Sanırım videodaki araç yurtdışında ve esp opsiyonu mevcut değil diye tahmin ediyorum.

Ufacık tefecik bir araç olmasına rağmen hatcback i10 ciddi anlamda yol tutuşu güçlü bir araç.

• arkaşlar kuzenim 18 yaşında ehliyeti yeni aldı bu aracı istiyor sizce nasıl bir araç 65hp motor bu araca yetiyormu.

ben seat ibiza 1.0 al dedim ama bu aracı takmış kafaya maual istiyor bu arada.
  • herkese iyi geceler.kısmetse yarın eşim için i 10 1000 cc otomatik alacağız.bugün aracı test ettim bana biraz sesli ve gaza tepkisiz gibi geldi.sizce bu ne kadar doğrudur?
  • Arkadaslar bitane i 10 buldum fabrika cikisli lpili 2014 model 73 binde boyası kazası yokmuş 31 milyar bu araçların motorları kaç kmye kadar gider alınır bu fiyata yardimci olurmusunuz birde yokuş kalkiş varmı bunlarda 1.0 dcvvt style mideli

• 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.