Şimdi Ara

Harman Kardon 255 Firmware Güncelleme Yeni Çıktı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Bugün Harman Kardon Avr 255 veya Onkyo TxSr 606 cihazlardan birtanesini alacağım.

Harman Kardon için 1300 ytl fiyat aldım.Taksitli birazdaha fazla oluyor.
    Hangisini alayım.Harman Kardon şu an için kafama yatan model tavsiye dermisiniz ?Çok acil yardımlarınızı bekliyorum.
    Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasans -- 10 Nisan 2009; 10:47:18 >

• Kafana yatandan farklı bir tavsiye gelirse sen şimdi hepten karışıcaksın davul olucaksın
    o zaman kafana yatanı al bari
  • bu iki modele yamaha 663 eklersem dedim nasıl olur diye. niyeyse bana cazip görünen yamaha oldu.
  • hasans , onkyolar sesi hiç cilalama yapmadan olduğu gibi veriyor, yamahalarda ise durum biraz daha farklıymış, sese biraz daha zenginlik katabiliyormuş. Bu arada dream 77 leri hiç dinleme fırsatın olmadı mı ?
  • dream mı?

ayancıklı haberler kötü o zaman.
  • Harman Kardon derim
    Ayrıca electroworld'de 12 ay taxitle 1299ytl
  • quote:

Orjinalden alıntı: ayancıklı

hasans , onkyolar sesi hiç cilalama yapmadan olduğu gibi veriyor, yamahalarda ise durum biraz daha farklıymış, sese biraz daha zenginlik katabiliyormuş. Bu arada dream 77 leri hiç dinleme fırsatın olmadı mı ?

Creative Dts 3500 iel fena değil ama bir Avr ile denemek istiyorum inşallah iyi olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tristen

Harman Kardon derim

Harnman Kardon Avr 255 mi 1299 ytl /12 doğrumu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasans

quote:

Harman Kardon derim

Harnman Kardon Avr 255 mi 1299 ytl /12 doğrumu ?

evet doğru kardeş
  • Diğer bir topic'de de tartışıldı... HK 255/355'lerin PS3 ve DVD oynatırken ses kaybına yol açtığı yabancı forumlarda sıkça yer aldı 3-4 ay önce.. Bunun bir firmware ile çözüleceği belirtiliyordu ancak bu firmware'in yayınlanıp yayınlanmadığı, eğer yayınlandı ise çare olup olmadığı sorusunun cevabını ben bulamadım. Ağırlıklı müzik dinleyeceksen HK olur ancak film PS3 ağırlıklı düşünüyorsan iyice araştırmakta fayda var...
  • pm atılmıyor
    burdan yazim

ufak bir yanlış anlama oldu
    avr245'in fiyatı bu
    255 değil
    kusura bakma

bakırköy capacity'de
    teshirde hem 155 hem 245 vardı
  • arkadaşlar sonuç olarak ne yapayım nedersiniz ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: the_cantan

bu iki modele yamaha 663 eklersem dedim nasıl olur diye. niyeyse bana cazip görünen yamaha oldu.

Üstad, sen yamahayı pek tutmazdın ama?
  • Doğru pek tutmam şahsen. ama mantıklı tarafımı devreye alırsam en cazip olacak hangisi yamaha diye anlıyorum. bu konuda kati görüşlerim ve yargılarım olmakla birlikte eleme sürecinde rasyonel olmaya çalışırım. tecrübe dahilinde.ama nihayetinde karar alıcıya kalıyor. @hasanlar dinleme imkanı bulsa. @Hakan niye gelmiyor rasat dönemi uzadı bana kalırsa. :)
    eklersem yamaha 663 yokken özellik babında onkyo 605 ön plana çıkardı. 663 olsa idi tercihim 605 değil yine 663 olacaktı.tabi görüşümü belirtiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ponderous

Diğer bir topic'de de tartışıldı... HK 255/355'lerin PS3 ve DVD oynatırken ses kaybına yol açtığı yabancı forumlarda sıkça yer aldı 3-4 ay önce.. Bunun bir firmware ile çözüleceği belirtiliyordu ancak bu firmware'in yayınlanıp yayınlanmadığı, eğer yayınlandı ise çare olup olmadığı sorusunun cevabını ben bulamadım. Ağırlıklı müzik dinleyeceksen HK olur ancak film PS3 ağırlıklı düşünüyorsan iyice araştırmakta fayda var...

Bizzat kenim yaşadım AVR 355 ile. Ben birde ses kalitesinen yana sıkıntım oldu. O eski şiir gibi ses tarzı değişmişti Harman Kardon'da. O yüzden gri verdim. Onkyo konusunda birşey diyemem çünki Onkyo kullanmadım. Ama Yamahanında ss kalitesi hoşuma giiyordu RXV-2600 kullandım ve memnun kaldım.
  • ben 1199 ytl ye buldum 12 ay taksitle
    quote:

Harman Kardon derim
  • Arkadaşım nereden buldun
  • bizzat kendisi satıyor src elektronik.
    quote:

Orjinalden alıntı: hasans

Arkadaşım nereden buldun
  • Ses problemi hangi konuda tartışıldı ben bulamadım.
  • ben 1 ay önce 1165 e toppop tan peşin olarak yamaha 663 aldım ve sinema performansı bence süper,sinema modları çok kullanışlı tavsiye ederim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.