Şimdi Ara

Ssangyong Actyon Sports, Actyon, Kyron, Rodius, Rexton, Musso, Korando Genel Bilgi Paylaşımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
350
Cevap
10
Favori
143.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlıktaki araçlardan kullananlar ve kullanmayı düşünenler veya merak edenler için bir konu açtım.

Bende Actyon Sports 4x2 6AT var; almadan önce çok araştırdım ve kullanıcı yorumlarının eksikliğini hissettim, bu nedenle merak edenlerin sorularını yanıtlamaya hazırım...

Ayrıca ssangyong araç sahiplerini de bekleriz; araç özelliklerini ve ekstra aksesuarlarını paylaşırlarsa hem bilgimiz artmış olur hem de paylaşım ortamı oluşurur...

• Fiyatları € üzerinden olduğu için fiyatları pahalı bide araçları çok tipsiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GöKHaN 35 -- 16 Eylül 2008; 17:57:52 >
  • Hocam ben çok beğeniyorum bu araçları.Yedek parça fiyatları,serviste işçilik,bakım ücretleri nedir acaba?
    Birde motorlar hala mercedes-benz destekli mi?
  • topik hayırlı olsun diğer topiğin sadece 1-2 sayfası başka markalarındı 7 sayfaya ulaşmıştık umarım burada da paylaşım devam eder MEBGERATE ye teşekkürler 2009 ları bi incelesen değişiklik var mı bu arabada yol bilgisayarı olmaması bence bir eksiklik keşke 2009 lara koymuş olsalar diğer türlere navigasyonu dvd yi tv standart olarak verenler niçin actyon sports tan bir yol bilgisayarını esirgerler anlamak zor
  • Bugün otobanda, sol şeritte arkamdan, siyah devasa ve de korkunç bir şey hızla yaklaşmakta sollama bittikten sonra sağa yanaşıp yol verdim Ssangyong muş bu ne acayip ihtişamlı bir araba böyle
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilker67

Bugün otobanda, sol şeritte arkamdan, siyah devasa ve de korkunç bir şey hızla yaklaşmakta sollama bittikten sonra sağa yanaşıp yol verdim Ssangyong muş bu ne acayip ihtişamlı bir araba böyle

arkadan q7 gelse kesin kaza yapardın ona öyle diosan
  • İnan Q7 babysafe kalıyor bunların yanında
    quote:

Orjinalden alıntı: GKHN_93

quote:

Bugün otobanda, sol şeritte arkamdan, siyah devasa ve de korkunç bir şey hızla yaklaşmakta sollama bittikten sonra sağa yanaşıp yol verdim Ssangyong muş bu ne acayip ihtişamlı bir araba böyle

• Yedek parçayla henüz işim olmadı ama normal bakımlarının 100-200 civarı olduğunu öğrendim. Çok pahalı değil ama yan sanayisi de yok...

Motorun üzerinde made in germany ve şanzımanın üzerinde mercedes benz logosunu bizzat gördüm...
    Motor ve teknoloji olarak mercedes destekli diyebiliriz, zaten bunu kullanırken de hissediyorsunuz :)

quote:

Orjinalden alıntı: helisel

Hocam ben çok beğeniyorum bu araçları.Yedek parça fiyatları,serviste işçilik,bakım ücretleri nedir acaba?
    Birde motorlar hala mercedes-benz destekli mi?
  • evet paylaşımın kendi topiğinde devam etmesi daha uygun olur diye düşündüm ben de :)

actyon sportslara navigasyon koymadılar fakat actyon sportslarda hala 2730 YTL indirim var... SUV modellerinde de indirim vardı fakat navigasyon kampanyası başlattıkları itibariyle SUVlardaki indirimi kaldırdılar ama Actyon Sportslarda devam ediyor...

Bu doğrultuda 2730 YTL ye en baba navigasyon alınır diye düşünüyorum ;)

Yine eklemek isterim ki, navigasyon vb. sistemi koymaya biraz da korkuyorum; malum hırsızlık olayları; kasko da olsa insan düşünüyor...?

quote:

Orjinalden alıntı: kiyali

topik hayırlı olsun diğer topiğin sadece 1-2 sayfası başka markalarındı 7 sayfaya ulaşmıştık umarım burada da paylaşım devam eder MEBGERATE ye teşekkürler 2009 ları bi incelesen değişiklik var mı bu arabada yol bilgisayarı olmaması bence bir eksiklik keşke 2009 lara koymuş olsalar diğer türlere navigasyonu dvd yi tv standart olarak verenler niçin actyon sports tan bir yol bilgisayarını esirgerler anlamak zor

• evet görünüm olarak pek küçük sayılmaz hakikaten... :)

merak ettim araştırdım; Q7 actyon sports' a göre 12 cm daha uzun, 8cm daha geniş, 2 cm daha alçak...

quote:

İnan Q7 babysafe kalıyor bunların yanında
    quote:

Orjinalden alıntı: GKHN_93

quote:

• walla beğenenen de var nefret eden de; nefret edenlere bir test sürüşü yapmalarını söylüyorum hemen beğenenler arasına katılıyorlar :)

quote:

Orjinalden alıntı: GöKHaN 35

Fiyatları € üzerinden olduğu için fiyatları pahalı bide araçları çok tipsiz.
  •  Ssangyong Actyon Sports, Actyon, Kyron, Rodius, Rexton, Musso, Korando Genel Bilgi Paylaşımı

Geçenlerde bi akşam bunun devasa jantlısını gördüm yol kenarında o anda hayran oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helisel -- 17 Eylül 2008; 0:21:26 >
  • arkadaşlar şu zerafete bakın:

Ssangyong Actyon Sports, Actyon, Kyron, Rodius, Rexton, Musso, Korando Genel Bilgi Paylaşımı

• içerden birkaç resim:

• birkaç resim daha:

• quote:

birkaç resim daha:

jantlarla daha da yakısıklı olmus.baska resimler varsa böyle geniş taban lastik ve jantlı bekliyoruz.

• 98 model Ssangyong Musso 2900 TDI kullandım tam 7 yıl, babam hala kullanıyor. Koreden kendimiz ithal etmiştik. Zamanın bayağı ötesinde muhteşem tasarımıyla çok ilgi çekmişti ilk geldiği zamanlarda. Bana hala dış tasarımı çok güzel geliyor. O zamanlar zaten bir jeep Cherokee vardı bide musso. Motoru ve şanzumanı Mercedes olması sebebiyle performansı da çok iyidi hem de o zamanlar dizel bayağı ucuzdu benzine göre. Ara sıra babamdan alıp kullanıyorum ve hala büyük zevk alıyorum. Ssangyong'u bir ara Daewoo aldı, sonra Daewoo'yu GM falan ssangyong bitti demiştik ama tekrar yollarda görmek çok mutlu etti beni. Ama açıkçası yeni ssangyong'lara ben pek alışamadım. Ön görünüşe pek içim ısınmadı, musso'nun ön tasarımını daha da modernleştirip çıkarsalar daha güzel olurdu gibi geliyor bana. Servis olarak biz motor ve şanzuman için hep mercedes servislerini kullandık, diğer şeyler için ise Daewoo'ya gidiyorduk. Artık kendi servisi olması da bizi memnun etti ama biz yine mercedes'e götürürüz herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musso2006 -- 17 Eylül 2008; 14:47:36 >

• quote:

arkadaşlar şu zerafete bakın:

bu araçta zerafet varsa ben odunun önde gideniyim.arabadanda anlamıyorum.

bunun zerafeti nerede allah aşkına biri bana göstersin.hocam zerafet dediğin böyle arabalarda olmaz.mesela mesareti de olur,mesela cadillac ta olur.yapmayın allah aşkına kendinizi kandırmayın.

teknolojisini iç dizaynına konforuna vs hiçbir lafım yok ama tsarımında zerafet var demeyin

• quote:

Orjinalden alıntı: weycell89

quote:

arkadaşlar şu zerafete bakın:

bu araçta zerafet varsa ben odunun önde gideniyim.arabadanda anlamıyorum.

bunun zerafeti nerede allah aşkına biri bana göstersin.hocam zerafet dediğin böyle arabalarda olmaz.mesela mesareti de olur,mesela cadillac ta olur.yapmayın allah aşkına kendinizi kandırmayın.

teknolojisini iç dizaynına konforuna vs hiçbir lafım yok ama tsarımında zerafet var demeyin

Araçta ki tipe bak ön taraf kaza yapmış gibi duruyor.

• önü itbalığı gibi olan modeli vardı ona birkaç modifiye ile sokakların fatihi çok rahat yapılabilir.Korkutucu bir görüntüsü var.ödümü patlattı kaç kere
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.