- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DOSYA KONUSU [San Andreas bilinmeyenler, Rockstar ve Epsilon Tarikatı Gizemi]
Bu konudaki kullanıcılar:
 
89
Cevap
2
Favori
96222
Tıklama
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Giriş
Mesaj


 
9021 Mesaj
13 Eylül 2008; 0:49:02 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Aslında PlayStation bölümünde bu oyun ve sırlarıyla ilgili bir bölüm var ama, hem şu sıralar oyunu açıp tekrar oynadığımdan hemde uzun süredir araştırdığım bazı bilgileri paylaşmak istediğim için yeni konu açmak istedim.
Belki bu sayede henüz next-gen GTA 4 ile tanışmamış arkadaşlar o zamana kadar bu oyunla yeniden gizem avına çıkabilirler.
Hepinizin bildiği gibi GTA: San Andreas sırlarla dolu, büyük bir oyun alanı sunuyor. Oyun çıktığı günden itibaren pek çok söylenti (koca ayak, ufolar, hayalet arabalar vs.) oyunun en önemli özelliklerinden. Hatta yabancı forumlarda, av timleri kurulup saatlerce San Andreas oynayıp, oyuncular gördüğü her garipliği birbirleriyle paylaşmıştı. Birçoğu Rockstar tarafından yalanlansa da bir çoğu özellikle easter egg' ler ispatlandı. Yine de Rockstar var olmadığını söylediği her açıklamanın ardından " O yok ama başka şeyler olabilir. Araştırmak lazım" diyerek, daha çok kişiyi San Andreas serüvenine itti.
Kim bilir, keşfedilememiş belki çok daha fazla şey vardır, belki de sadece firmanın satış stratejisinden ve büyük bir yalandan başka birşey değildir. Yine de bunları araştırarak, alt tarafı bi GTA oyununu bile korkuya, heyecana dönüştürmek bile başlı başına bir keyif.
Başlayalım...

Big Foot(Koca ayak, namı diğer Yeti): Kuzey Amerika' da görüldüğü varsayılan, dev bir maymun vari yaratık. Yeti yani
Söylenti: Oyunla birlikte verilen broşürde, ismi geçen sanatçının adı Bigfoot olduğu için söylentinin ortaya atıldığı düşünülüyor. Görüldüğü var sayılan yerler Mount Chiliad, Flint County ve Whetstone bölgeleri. Shady Cabin ve Back O Beyond sıkça görüldüğü var sayılan yerler. Nette koca ayakla ilgili pek çok video ve resim bulmanız olası, fakat bu söylentinin tamamen fake olduğu Rockstar tarafından açıklandı.
Rockstar yetkilisi Terry Donovan; "There is no Bigfoot, just like in real life. But there is something in the woods" "Gerçek hayatta olmadığı gibi oyunda da koca ayak yok, Fakat ormanda başka bir şey var" Bu sözler koca ayak olmadığına kanıt getirse de, ormanın içinde başka birşey olduğunun merakını da uyandırmıyor değil.
Bigfoot ile ilgili fake resimler:

Yok artık
Koca ayağın sözde ayak izleri:


Loch Ness Gölü Canavarı: Oyunda ilk çıkışından itibaren Fischer's Lagoon bölgesinde görüldüğü iddia edilen canavar.(Nessie) Delillere dayandırılamamış ve Rockstar' ında açıklamış olduğu fake bir söylenti.

Jaws: Oyunda görüldüğü iddia edilen köpek balıkları. Pek çok kişi gördüğü hayvanın oyundaki yunuslar olmadığını ve ısırılarak öldürüldüğünü iddia etsede bu konuda da kesin bilgi bulunmamaktadır. Ama bir diğer söylentiye göre, oyunun kodlarının arasında köpek balığı modellemesinin olduğu bu sırrı doğrular nitelikte. Ayrıca GTA: Vice City oyununda da(yüzülemiyordu) köpek balığı görüldüğü konuşulmakta. PC versiyonunda mod olarak gerçek kılınsa da onun haricinde elle tutulur bir kanıt yok. Büyük ihtimalle fake.
Jaws Video (videoları görüntüleyebilmek için Vtunnel kullanın)

Paslı Tekerlekli Sandalye: Fischers Lagoon' da iskelenin sonunda.
Söylenti: Ufak önemsiz bir easter egg gibi görünsede, bu paslı başı boş sandalye hakkında da yeterince söylenti var. Öncelikle sandalyenin gece 12.00 sularında hafif hafif kıpırdadığı söylenmekte. Ayrıca oyunda Leatherface adlı psikopat katilin varlığını kanıtlayan nesnelerden biri olarak gösterilmekte. Orda olduğu kesin olarak kanıtlanmış olsada, söylendiği gibi hareket ettiği veya leatherface ile bağlantısı olduğu kanıtlanmış değil. Sadece Rockstar' ın filme yaptığı ufak bir gönderme olarak düşünülüyor.
Resim:

Sandalye hakkında geçen san andreas' daki iki vatandaşın diyaloğu;
- Have you seen this disabled chair moving? (Sakat tekerlekli sandalyesini hareket ederken gördün mü?
- No. Have you? (Hayır. Ya sen?
- No. Bye bye! (hayır görmedim. bye.)
- Bye bye! (iyi, bye.)
Ayrıca Rockstar Games' den iki yetkilinin sandalye adına başlattığı gizem avı ve bilmecesi;
"The lake was filled up with rocks and stones, and body was middle of the lake" ( Göl kayalarla ve taşlarla doluydu ve ceset gölün tam ortasındaydı)
Henüz gölün ve sandalyeninde sırrını çözen olmamış.

Ufolar: Area 69 ve Las Venturas' daki Nevada çölü bu söylentiyi en fazla alevlendiren sebepler şüphesiz. Fake olup olmadığı tam olarak kanıtlanmamış ve yetkili ağızlardan tatmin edici cevaplar gelmemiş olsada pek çok kanıt bulmak mümkün.
Ufolarla ilgili San Andreas' daki bir diğer diyalog.
"The aliens are talking from my car radio" (Uzaylılar benimle arabamın radyosundan iletişime geçti )
Kanıtlar: Ufo gizeminin ortaya atılmasını sağlayan çeşitli söylentiler var.
Mesela Las Venturas' da Lil Probe Inn isimli yerdeki gizli bölümdeki harita. Üzerinde 11 yer işaretlenmiş ve her bir nokta Las Venturas ve 69. bölge civarı.
Resimler:


Devlet görevlisi olduğu düşünülen Toreno' nun evinde de buna benzer haritalar ve iletişim cihazları bulmak mümkün. Ayrıca büyük bir kargo uçağını kaçırıp içerisindeki takım elbiseli adamları öldürdüğümüz görevlerde, o kişilerin uzaylı(M.I.B) olduğu ve Toreno tarafından kasıtlı öldürttürüldüğü söylenilmekte.
Fake olmasa da ne olduğu kanıtlanamamış bir resim:

Ufo gören masum köylü CJ' in çektiği video (Vtunnel) (45. saniyeden itibaren hızlıca geçen cisme dikkat edin)

Hayalet Arabalar: Tümsekte durduğu ve o an aşağı doğru yuvarlandığı için hayalet araba izlenimi yaratan Glendale model arabalar. Tamamen gerçek. Sadece şöförü olmadığı ve kendi kendine hareket ettiği için yayılan söylentiler bu şekilde. Yine de yurdum insanı dayanamamış ve bu arabalar hakkında da pek çok söylenti ortaya atmış. Gece Back 'O Beyond bölgesinde bu arabalardan herhangi birini gördüğünüzde, sizi takip ettiğini veya gece görüş gözlüğüyle baktığınız zaman boş şöför koltuğunda yeşil uzaylıların olduğu söylenmekte. Ayrıca bu bölgedeki bazı araçların yanında bulunan elektrikli testere Leatherface söylentisinin varlığını güçlendirmekteymiş.
Resim:

Video

Beverly Johnson(C.J' in annesi) Hayaleti: Kanıtlanmış birşey yok, çok büyük ihtimalle fake.
Bu söylentinin ortaya atılmasındaki sebep Los Santos' daki mezarlıkda buluna hayalet Graffiti. (Yalnızca geceleri görülebiliyor ve fake değil) (Families_4_Life)
Resim:

Ayrıca hayaletin CJ' in evinin mutfağında her gece saat 12.00 sularında, veya PS 2 yada PC' lerin saatlerinin Haloween(Cadılar bayramı gecesi denilen )saatlerine ayarlı olduğunda veya oyunda cuma geceleri(töbe töbe ) görüldüğü söylenmekte. Ayrıca, görülmesede evin civarından uğultularının ve annesinin seslerinin geldiği söylenmekte.

Halka Kızı: 2006 yılında YouTube' da yayınlanan bi video üzerine ortaya atılmış bi hurafe. Bulunan veya kanıtlanan herhangi birşey yok.
C.J' in evindeki televizyonundan bir iki saniyeliğine aniden fırlayıp kaybolduğu söylenmekte. Pekçok video ve birde resim var. Büyük olasılıkla fake.
Resim:

Video 14. saniyeye dikkat!

Las Barrancas, At sesleri: Kanıtlanmamış bir söylenti. Tierra Robada bölgesinde duyulduğu ileri sürülmekte. Söylentinin ortaya atılış nedeni, Rockstar' ın resmi sitesinde mouse u haritada o bölgeye çıkardığınızda çıkan yazı:
Resim:


Yazıda yazana göre; bu bölgede, çölde soyguncular tarafından saldırıya uğrayan ve harap edilen bir köyün, Henry Bolt adında bir generalin yüz atlısıyla kurtarmaya giderken büyük bir uçurumdan düşerek ölmesi.
Yüz atın uğultusu ve bu bölgenin toplu mezar olduğu söylentisi bu yazıdan yola çıkılarak ortaya atılmış.

Seri Katil ve Leatherface: İki farklı Amerikan efsanesinden(!) yola çıkılarak ortaya atılmış bir söylenti. Leatherface, yani kurbanlarını elektrikli testere ile öldürdükten sonra derisinden kendisine maske yapan bir seri katil.
Diğeri ise Ed Gein adında(merak eden google' dan araştırsın, psikopatın önde gideni) Leatherface' e göre daha sapıkça öldürme yöntemleri olan bir katil. (mezar kazıcısı ve ölü sevici)
Leatherface' in, Countryside Shady Cabin bölgesinde, kesik ağaçların yığılı olduğu bölgede görüldüğü söylenmekte. Oyunun ilk versiyonundaki bir hata ile o bölgede, özellikle sisli ve karanlık zamanlarda ürkütücü seslerin duyulduğu söylenmekte. İnternette çok fazla video ve resim dolaşmasına rağmen bir çoğu fake veya PC modu olduğu için hala gizemini korumakta.
Görüldüğü bölgeler: Catalina' nın evi yakınları, Shady Creek, Back O Beyond.
Resim:


Diğer seri katilinde, çölde terkedilmiş mezarlıkta, hayalet kasabada ve ceset torbalarının olduğu yerde görüldüğü söylenmekte.
Resim:


Resimdeki, karakterin gerçek olduğu ispatlandığı gibi, görüldüğü bazı zamanlarda elinde Western Shotgun ile kovalayıp ateş ettiği söylenmekte. Bu resim haricinde kanıtlanmış başka bir kanıt bulunmamakta.
Görüldüğü Bölgeler: Lil Probe Inn yakınları, Las Venturas belediyesi toplu mezarlığı , ceset torbalarının olduğu bölge ve Fort Carson bölgesi.
Video:Ed Gein Referansları
Sonuç itibariyle gerçekte yaşamış bu iki seri katile göndermeler olarak düşünülse de, pek çok oyuncu var olduklarından emin.

Ve geldik son zamanlarda oyun hakkında en çok konuşulan konuya. Rockstar ve Epsilon isimli tarikat ilişkisi ve oyundaki bu tarikata ait göndermeler.

Epsilonism Nedir? www.epsilonprogram.com.
Rockstar (R*) tarafından yapılan bu site, Cris Formage tarafından kurulduğu iddia edilen tarikatın reklamının yapıldığı yer. Sitede epsilonism ve kuralları, ve ayrıca oyuna ait bazı göndermeler yer almakta.
Para(bağış) ile mutluluğa ereceğinizin iddia edildiği bu tarikatın altın kurallarından biri, 1 haftada 9 bayan ile birlikte olmak. Woww
Tarikatın değişmez 12 kuralı:

1- Dünya 157 yaşındadır
2- Dinozorlar yalandan ibarettir, insanlar inanır çünkü güçsüzlerdir.
3- Mutlusunuz, ama bilmiyorsunuz.
4- *Hepimiz aynı ağaçtan geldik
5- *Herkes birbiriyle akrabadır, kırmızı saçlılar hariç.
6- Sperm diye birşey yoktur, Biyolojiilerin uydurmasından başka birşey değildir.
7- *Erkekler haftada 9 kadınla yatmalı, kadınlar 5, Haziran ayındaysa günde 5
8- *Yaratıklar gerçektir ve yeryüzündedir.
9- *Ağaçlar konuşur fakat bazıları duyar.
10- Birşeylere inananlar ateistlerden daha çok yaşarlar ve daha iyi yaşam sürerler.
11- Bunlara inanır ve tarikat için kesenin ağzını açarsanız uzun ömürlü olursunuz
12- KIFFLOM! Mutluluk senin. KIFFLOM'

Metnin orijinali:
quote:

The world is 157 years old
Dinosaurs are a lie that people believe because they are weak
You are happy, you just don’t know it
We all come from the same tree
Everyone is related to everyone else, except for people with red hair
Sperm does not exist - it is a lie spread by biology teachers - along with everything else you have ever been told
Men are supposed to lie with nine new partners a week. Women are supposed to lie with six, except for in July, when they must lie with five men a day
Aliens exist and are present on earth. If you have a birth mark, you may be descended from Kraff, the famous Emperor of the 4th Paradigm
Trees talk, but only some people hear them
People who believe in something live much longer than atheists, and they have eternal life thrown in for good measure
If you believe this and turn you hands and wallet over to EPSILONISM, you’ll live a happy life. Otherwise you are doomed
KIFFLOM - HAPPINESS IS YOURS! KIFFLOM!Bağlantılar:
1- Epsilon E harfi: E ve T harflerinin birleşimi gibi görünen ve yunan alfabesinde 5. harfe tekabül eden bu harf ile ilgili oyunda herhangi bir gönderme bulunamamış.
2- Doğum lekesi: Sitede yüz figürünün olduğu bölgedeki leke, haritada bir bölge olabilir diye düşünülüyor. Bu bölgede gizemli ağaç veya herhangi birşey olduğu düşünülse de, herhangi bir bulgu yok.
3- Tarikatın Çiftliği: Body Harvest görevinde bulunduğunuz bölgedeki bu çiftlik evinin geceleri, pencerelerinden mavi ışık süzülmekte ve toplantı mekanları olarak bahsedilmekte. Blue Hell bug' ını kullanarak içine bakıldığında görünen anormal birşey yokmuş, boş bir ev. (Evin gizemi, diğer pek çok ev haricinde sadece geceleri mavi ışık vermesi)
Resimler:


4- Cris Formage: Tarikatın kurucusu, fakat oyunda görmeniz mümkün değil. WCTR radyosunda Lazlow ile röportajı var.
5- Epsilon radyoda: Yine WCTR radyosunda, tüm GTA oyunlarından tanıdığımız Love Fist grubunun, tarikat üyeleri olduğundan bahsedilmekte.
6- WCTR Röportajı, metnin orijinali:
Alıntı fazlalığı nedeniyle koyamadım.
7- Kanca: Yukarıdaki röportajda geçen bir konuşmada "Try something, touch my Cane" geçen cümle üzerine bağlantı kurulmuş.
Mad Dog' un malikanesinin yakınlarında ve Winewood tabelasının arkasında bulmak mümkün.
Ayrıca 69. bölgede bir odada yine kanca veya levyeye benzer bir alet görmek mümkün.
Resimler:


Neden kanca? Bahsi geçen silah, oyunda gereksiz olduğu halde en çok bulunan silahmış. Bununla birlikte oyunda 9 adet kürek, 9 adet elektrikli testere ve 19 adette kanca varken diğer silahların sayılarıBahsi geçen kamyon ve yapılması gerekenler.
Resim:


SONUÇ: Yabancı forumlardan birinde, Rockstar' da çalıştığını iddia eden "jblend" nickli birinin yukarıdaki bütün maddelerle ilgili olarak ortaya çıkacak bir gizeminin olduğunu söylemiş.
Şöyleki:
quote:


• Açık mavi pantolon Didier Sach's
• Tüm dövmeler Herhangi bi dövmeciden
• Tüm haç dövmeleri -
• Mezarlık dövmesi
• Gizli dövmeler Blue Hell' deki gizli dövmeciden
• Eyepatch (blindfold) Binco's dükkanından
• Din ile ilgili eşyalar Farklı dükkanlardan
• Desert Eagle Ammunation
• 7 günde 9 fahişeyle yatma
• 10 - 100.000 $ arası para harcama Casinolarda veya iddia dükkanlarında
• Aynı bazı saatlerde aynı yerlerde olma -
• Minimum kas istatistikleri -
• Minimum şişmanlık istatistikleri -
• Kırmızı saç Herhangi bir berber dükkanından
• Kanca Winewood' un arkasında.

Yukarıdaki durumlarda karakterinizi donattığınız zaman, söylenenlere göre gece karanlıkta ormanda bir ağacın içinden geçerek oyunda gizli bir görev, bölüm tarzı biryer açılacakmış.
Son zamanlarda forumlarda en çok konuşulan ve Rockstar' ın epsilon sitesiyle bağlantı kurulan söylentisi.

Güncel son bulunan gizler:

Garip Telefon Numarası: Mad Dog' un malikanesine yakın yerdeki safe house' da telefonun üğzerinde yazan numara. "333 747 123"
google' da numara hakkında bilgi yokmuş, ve USA numarasıda değilmiş. Rockstar' da yer alan tüm numaralar 9 rakamlı ve 555 ile başlıyormuş.
Resim:

Epsilon Şarabı: Epsilon tarikatının harfinin yer aldığı El Tiempo adındaki şarap. Gerçek olduğu kanıtlanmış.
Resim:

Yeni hayalet araba: Mount Chiliad bölgesinde yeni bi hayalet araba keşfedilmiş. Fakat bu kez kullanan biri varmış ve araç aniden beliriyormuş.
Aniden belirip çakılan uçaklar gibi.
Resim:

Hayalet Hovercraft: Bayside' da bot okulunun yanında. Hayalet arabalar gibi yokuş aşağı indiği için o izlenimi veriyormuş.
Resim:


Rockstar' ın Oyuna Gösterdiği Özen:

Nedir? - Adres - Çalışıyor mu?

Cluckin' Bell website www.cluckinbellhappychicken.com Evet
Darius Fontaines website www.fearitdoit.com Evet
O. G. Loc's website www.westcoastraplegends.com Evet
Epsilon Program website www.epsilonprogram.com Evet
Retro video games website www.exsorbeo.com Evet
Maccer website www.maccer.net Evet
Crimson Executive Wife Removal 1-866-505CRIM ( 1-866-505-2746) Evet
Inversion Therapy (Darius Fontaine) 1-866-FACEFEAR (1-866-322-3332) Evet
Inversion Therapy Call the number above, and enter your fax# ?
Epsilon Program phone number 1-866-FUN-CULT (1-866-386-2858) Evet
Epsilon Program fax number Call the number above, and enter your fax# ?

Liberty City ve Gizli Dövmeci Dükkanına Gitmek:(PS2 ve PC versiyonları)

Liberty City:

* los santos daki Ganton gym' a gidin.
* makineli veya uzi ile içerdeki 4 kişiyi de öldürün.
* koşu bandının yanından jetpack kodunu girin ve yukarı yükselin.

* daha sonra haritada 2 numaralı yere uçun.
* ne çok alçak ne çok yüksek uçmamaya dikkat edin ve sarı noktadan içeriye girin.
* sonra haritanızı açarak 8 numaralı kırmızı noktaya işaret koyun ve oraya uçun.(Liberty city' e gitmek istiyorsanız mutlaka uğramalısınız)

* bu verdiğim harita da da 40 numaralı yer Liberty city, işaret koyun ve oldukça yüksekten uçun.
* L2 ve R2 tuşlarına birden basarak yüksekliğinizi dengeleyebilirsiniz.

Gizli dövmeci dükkanı:

* harita da 19 numara da işaretli.
* gitmek için sadece 2 numaraya uğramanız yeterli...
* içinde oyunda bulamayacağınız yeni pahalı ve farklı dövmeler var.
* içeriden tek çıkışınız kendinizi öldürmek, bu yüzden girdiğinizde el bombası veya molotof taşıdığınıza emin olun...

Easter Eggs:

hayalet arabalar, gümüş vibratör, polisten dayak yiyen yaya, intihar fotoğrafçıları, cock rock, seri katilin ceset torbaları gibi pekçok giz bu harita da mevcut...

Oyun başında tüm dükkanları açma: ilk introda, polis arabası tam tren yolundan geçerken "jetpack" kodunu girerseniz, oyunun daha en başında *tüm dükkanları açmış olucaksınız...

*dükkanlar açık olsada haritada gözükmeyecektir...


Oyunda tüm bu gizemlerin olduğunu düşünmek bile insanı tekrar tekrar oynamaya itiyor. Tamamı oyuncuların uydurmalarından, hayal güçlerinden yada firma yetkililerinin yalanlarından ibaret olsada gerçekten oyuna farklı bi tat kattığı aşikar. GTA 4' den eskinin tadını alamamış arkadaşlar için tekrar nostalji yapma fırsatı.
Umarım keyifle okumuşsunuzdur, iyi oyunlar

Not: Tüm yazı derlemedir, kesinlikle alıntı değildir.
Yararlanılan kaynaklar: myepsilon.org, gta.wikia.com ve youtube.< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evo_4 -- 13 Eylül 2008; 13:28:03 >
_____________________________


Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
13 Eylül 2008; 0:57:18 

oy oy oy ne ettin hacı dayı sen ya,bayılıyorum san andreas'a bunları okuyunca yeniden yükleyesim geldi.Bi tamamını okuyayım yazının


7302 Mesaj
13 Eylül 2008; 0:59:23 

Ortak bu ne ya doktora tezi gibi maaşallah
_____________________________

Hayat aldığınız nefeslerin toplamı değil, nefesinizi kesen anların toplamıdır.


3704 Mesaj
13 Eylül 2008; 1:00:55 

Valla bravo Baştan sona okudum.
_____________________________

PSN:Seth_Valor
Playstation 4 (CUH-1216 Pal) - Sharp 46LE824 - Pioneer HTP-071 - Gold Wireless Headset -Samsung BD-H6500
Star Wars Galaxies Elder Jedi
Vorsprung durch Technik
|| Forum Anlaşması || Genel Forum Kullanımı || İmza Kuralları || Şikâyet Sistemi || Kullanıcı Adı Değişimi || SMS Onay Sistemi || Önerileriniz, Sorunlarınız ||


 
9021 Mesaj
13 Eylül 2008; 1:01:13 

_____________________________733 Mesaj
13 Eylül 2008; 1:21:01 

okurkan bile gözlerim dışarıya cıktı korkudan tuylerim urperdi bide amerikanın böyle hurafelerini bildikten sonra oyunda fark etseydim neler olurdu bilemiyom yanii
_____________________________

PSN:ist34turkiye

[img]http://i28.tinypic.com/wvd3dd.jpg[/img]


1532 Mesaj
13 Eylül 2008; 1:58:26 

San Andreas'ın efsaneleri bitmez araştırma olarakta gerçekten güzel bir araştırma olmuş resimlerle falan buarada oynadığım en iyi GTA oyunuydu hatta GTA4'ten bile San Andreas'tan aldığım tadı alamadım kesinlikle kusursuzdu herşeyiyle...
_____________________________


''Cahillerle tartışmayın çünkü ben hiç yenemedim.''
(El Gazali)


1547 Mesaj
13 Eylül 2008; 4:47:47 

Tüm yazıyı okudum muhteşem olmuş Yeniden SA oynamam lazım
Buna gelen 1 yanıtı gör.
_____________________________


Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
13 Eylül 2008; 5:03:07 

la altı üstü bi oyun için bukadar uğraşılırmı bee ben kaç saat oynadım hiçbiriyle karşılaşmadım


 
3108 Mesaj
13 Eylül 2008; 5:10:16 

çok iyi bir yazı olmuş,bu oyunun garip yönleri var hakikaten,teşekkürler
_____________________________9406 Mesaj
13 Eylül 2008; 5:21:18 

Süper olmuş.San Andreas da var böyle gizemler.Gta4 de bir ufo var başka birşey yok.
_____________________________652 Mesaj
13 Eylül 2008; 5:30:11 

çok güzel yazı sürükleyici, iyi bir çalışma oynayasım geldi yine :D
_____________________________

Playstation3 - MotorstromPack80gb - PSN:Chakir
Motorstrom - Assasin's Creed - Burnout Paradise - PES 2008 - BF:Bad Company - Uncharted - Fifa09 - Metal Gear Solid4 - Gran Turismo5P - GTA4 - Little Big Planet - Mirrors Edge - Heavenly Sword
PSN oyunları : BF 1943 - Flower - Worms - Tekken 5 - Rag Doll Kung Fu - The Punisher --- Satış sayfam için tıklayınız.
Referanslar: K-RaMo, kboyvat, Huke, Doftin, Muziooo, Bozkan38, bbuzol, kocake, orion83, nebuch, hunterboi, Mindhunters, Adoni 
9021 Mesaj
13 Eylül 2008; 13:32:58 

Arkadaşlar, yeni bilgilerle güncelledim yazıyı.
Oynayan kimse kalmadı mı bu oyunu
_____________________________342 Mesaj
16 Eylül 2008; 7:55:33 


quote:

Orjinalden alıntı: evo_4

Arkadaşlar, yeni bilgilerle güncelledim yazıyı.
Oynayan kimse kalmadı mı bu oyunu


kalmamı. hem de hiç bitirmedim hem de %25 deyim
_____________________________

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.


 
1214 Mesaj
16 Eylül 2008; 9:20:42 

4 nasıl henüz bilmiyorum ama San andreas la adamlar resmen aşmış. Oyun değil mübarek, başka bişey.
_____________________________

Bu Aralar Oynadığım Oyunlar
The Elder Scrolls V : Skyrim (PC), Titan Quest : Immortal Throne (PC)


 
3108 Mesaj
16 Eylül 2008; 11:50:28 

4 de güzel oyun ama S.A bambaşka
_____________________________ 
1281 Mesaj
15 Haziran 2009; 1:42:51 

varmı beyler aranızda bu eti falan gören benden bunlara koskoca bi


F
_____________________________347 Mesaj
9 Mayıs 2010; 12:56:20 

Şimdi konuyu hortlatmak gibi bir amacım yok. İlk önce bunu söyleyeyim.

GTA San Andreas ve diğer GTA oyunları hayatımda oynadığım en gizemli oyunlardır. Şimdi ne alaka diyeceksiniz.

Aslında bununla ilgili GTA sitelerinde birçok yazı, ortaya atılmış şeyler var şimdi herbirin yazmaya kalksam, inanın gücüm yetmez.

Yani gizemli birşey olmasa bile Las Venturas'ta bulunan çölleri gezerken bile insanın içini bi merek kaplıyor..

Gerçekten çok gizemli öğeler var.

Müthiş bir oyun.

_____________________________6215 Mesaj
10 Mayıs 2010; 9:22:50 

mükemmel bir çalışma olmuş ellerine sağlık
_____________________________

Olacak İş Değil


131 Mesaj
10 Mayıs 2010; 10:11:22 

Mesajım bulunsun
_____________________________ 
252 Mesaj
10 Mayıs 2010; 10:43:58 

6ay sindirerek oynadım gta san andreasi çok garip seyler gördüğümü hatırlıyorum ben de
özellikle su tekerlekli sandalye olayına takılmıştım< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


3687 Mesaj
10 Mayıs 2010; 11:33:15 

bende çok pis sarmıştım bunlara bi ara hatta bi tarla vardı etrafında hiç ışık kaynağı olmamasına rağmen bi yerden ışık vuruyordu hakatten çok garip şeyler var san andreas ta.
_____________________________


Bir fanboydan alıntı: "Bence bu olay Playstation markasının da bitişini simgeliyor. Bu olayla birlikte Playstation da Dreamcast gibi tarihin tozlu raflarında yerini alacaktır. Microsoft ve Nintendo, Sony'yi piyasadan silerler diye düşünüyorum."


6215 Mesaj
10 Mayıs 2010; 11:46:14 

2 saat filan oynadım ama uğraşmak istemedim pek herkes seviyor ama benim o kadar ilgimi çekmedi nedense bu oyun...
_____________________________

Olacak İş Değil


7423 Mesaj
10 Mayıs 2010; 12:22:39 

oğlum korktum lan bu ne, silent hill'i geçmiş gizemler.. nasıl oynamışım ben bu oyunu
_____________________________1620 Mesaj
10 Mayıs 2010; 15:01:54 

kızmayın ama mesajım bulunsun
_____________________________1010 Mesaj
10 Mayıs 2010; 16:58:16 

Ben %98'deyken yanlışlıkla saveimi sildikten sonra oynamayı bırakmıştım. Yoksa dodoya atlayıp yavaş yavaş san andreas simalarında uçmak veya harrier ile it dalaşına girmek gerçekten çok zevkliydi. Pc'de oynarken tat alamadım ama. Pgup pgdown filan derken uçak, helikopter filan işkenceye dönüşüyor resmen. Bir de ps2 joypadinde basınca duyarlı tuşlar olduğu için arabalarda da gazı köklemek zorunda kalmıyorduk, yavaş yavaş gidebiliyorduk. Of çok iyiydi be!! (PS2 için para biriktireyim bari )

Edit: Bisikletle sağda solda zıplamak veya gökdelenin tepesindan atlamak gibi olaylar da çok zevkliydi.< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okhay -- 10 Mayıs 2010; 17:00:52 >
_____________________________

Battletag: Lysander#2608

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Lysander-2608/hero/15970292


347 Mesaj
11 Mayıs 2010; 17:42:21 

Ulan he evet mesajınız bulunsun. İlgini çekmiyorsa yazma kardeşim. Bizim ilgimizi çekiyor. Fake bile olsa meraklanıyoruz, tamam mı?
_____________________________5803 Mesaj
19 Temmuz 2010; 5:32:12 

Emegine saglık .< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Temmuz 2010; 5:45:24 

ah san andreas ah hala seni durur durur oynarim


 
82 Mesaj
7 Ağustos 2010; 5:51:43 

Bende hala oynuyorum mutlaka yüklü olarak duruyor bilgisayarımda.Şu zamana kadar oynadığım en bağlayıcı oyun
_____________________________


Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
7 Ağustos 2010; 5:57:42 

burda ayri bir dunyadasin burasi senin dunyan her seye sen karar verebiliyorsun bence simdiye kadar cikmis oyunlarin en mukemmelleriden biri


1913 Mesaj
7 Ağustos 2010; 7:11:50 

Gaza geldim yüklüyorum tekrar. Bu sefer yüzde yüz yapmadan bırakmayacam.
_____________________________
4702 Mesaj
7 Ağustos 2010; 7:31:50 

Ben yükledim 7. görevi yapıyorum suan :D
_____________________________


Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
7 Ağustos 2010; 7:41:59 


quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Aster

Gaza geldim yüklüyorum tekrar. Bu sefer yüzde yüz yapmadan bırakmayacam.

daha bitirmedin mi yoksa oyunu ?


16628 Mesaj
7 Ağustos 2010; 12:14:37 

Yıllar geçmesine rağmen zevkle okudum, sağol.
_____________________________6411 Mesaj
22 Ağustos 2010; 14:11:14 

Vay anasını. Zamanında ne oynadım San Andreas'ı ama bunları hiç bilmiyodum
_____________________________2326 Mesaj
22 Ağustos 2010; 14:42:45 

harbiden acayıp bende içinde adam olmayan arabalar görmüştüm ama baya uzun suruyo kylerde çıkıyo çok
_____________________________

XBOX ONE


 
1098 Mesaj
2 Eylül 2010; 20:21:06 

Bugün denedim,bazı şeyleri.Ama başarısızım herhalde sadece 6 cesedi bulabildim.

Onun dışında San Andreas oyundan çok çok öte bir şeydir benim için.Görevlerin hepsi bittiğinde oyundan hala aynı keyfi alıyor insan.(Hatta daha fazlası. )Bu yüzden apayrı bir zevk San Andreas oynamak.

Edit:İmla...< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çünkü Fenerbahçeliyiz. -- 2 Eylül 2010; 20:57:35 >
_____________________________14 Mesaj
3 Ekim 2010; 16:57:22 

Arkadaşlar Bi De Ceset Torbaları var. Bi de yok deniyodu ama ben gittim bakın valla gittim yani
Resmi:[URL=http://img227.imageshack.us/i/yenibitelemresmi5y.png/][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/273/yenibitelemresmi5y.png[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Ben İlk Başta Hani Lan nerde dedim tam yerini işaretlememişim bu sefer yaptım kamyon bırakmış cesetler var ama kapamamışlar pü şerfsizler
_____________________________

[img]http://c1110.hizliresim.com/q/n/23kp.png[/img]

Benim Poke Giriş kartım :)


14 Mesaj
3 Ekim 2010; 16:59:42 

Pardonn !!
[image][URL=http://img227.imageshack.us/i/yenibitelemresmi5y.png/] [/URL][/image]
_____________________________

[img]http://c1110.hizliresim.com/q/n/23kp.png[/img]

Benim Poke Giriş kartım :)


14 Mesaj
3 Ekim 2010; 17:05:32 

OFF
_____________________________

[img]http://c1110.hizliresim.com/q/n/23kp.png[/img]

Benim Poke Giriş kartım :)


4337 Mesaj
5 Ekim 2010; 20:57:18 

Mükemmel bir yazı. Sürekli yukarda kalmalı.
_____________________________

XBOX ONE 500 GB + XBOX 360 SLIM 4 + 320 GB + 32 GB USB (UK LIVE: iscanthere, TR LIVE: iskender, YENİ US LIVE: NerdHerdTR), (TR PSN: iscanthere_TR, UKpsn: big_iscanthere), SAMSUNG GALAXY S6 + SAMSUNG ATIV PC PRO, VESTEL pixellence FHD 32PF6019, PS ONE, NİNTENDO 64, iPhone SE 16 GB + AKG K518LE


26 Mesaj
16 Şubat 2011; 22:06:13 

GTA SAN ANDREAS: GTA nın gizemli karakterini kafaya taktım aradım ve buldum. bu karakter sıradan bir karakterdir. ilk resimin yanında buldum ateş etmesini ben sağladım başta amacım efsaneyi devam ettirmekti ama sonradan doğruların yazılması daha iyi olur dedim ''SJMAHPE'' şifresi sayesinde yanıma getirdim. ama nadir bulunması yönüyle iyi karakter diğer gta efsanelerinide çökerteceğim.

BLOĞUM YENİ FORUMA ÜYE OLURSANIZ SEVİNİRİM
RESİMLER İÇİN
http://bunyamintan.tr.g...G.oe.r.ue.nt.ue.ler.htm
_____________________________

Ben kısaca BT(facebook.com/tanbunyamin)


2654 Mesaj
24 Mart 2011; 21:07:57 

Süper konu hocam Bende GTA Sa gizemleri hakkında bi konu açmıştım ilgi duyan varsa bakabilir http://forum.donanimhaber.com/m_47332713/tm.htm
_____________________________ 
1 Mesaj
2 Ağustos 2011; 12:43:24 

resimler gözükmüyo hocam
_____________________________ 
1 Mesaj
10 Eylül 2011; 18:49:57 

beyler ben bir şey daha gördüm treni takip et görevinde trenlerin geçmediği raydan geçen tren vardı onu takip ettim tren
doherty istasyonundan sola dönüp uçtu
_____________________________12113 Mesaj
16 Eylül 2011; 21:53:30 

Bu forumda gördüğüm en güzel konulardan bir tanesi.
Buna gelen 1 yanıtı gör.


 
9021 Mesaj
17 Eylül 2011; 0:15:58 


quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Bu forumda gördüğüm en güzel konulardan bir tanesi.


Teşekkürler, senin konuda müthiş olmuş hocam.
_____________________________1067 Mesaj
20 Mart 2012; 20:24:31 

konuyu hortlatmış olacağım ama kaç kere mount chiliada tırmandım arabayla off-road macerası için hiç birindede hayalet araba görmedim sadece dağın en üstünde bi karavan bi camper bide bisiklet var onlarda hareket etmiyo ve içinde sürücü yok yalan ya
Buna gelen 1 yanıtı gör.