Şimdi Ara

Otomobil Fuarları Ana Konu # | Sıradaki Fuar > Autoshow 2010' |29 Ekim-07 Kasım (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
918
Cevap
1
Favori
79.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yakın bir arkadaşımın çektiği fotoğrafları ekliyorum

Otomobil Fuarları Ana Konu # | Sıradaki Fuar > Autoshow 2010' |29 Ekim-07 Kasım

• Cls

Mercedes Consept

• keşke bütün araçların malzame kalitesi aynı olsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: supremum

quote:

Orijinalden alıntı: Fletch

Eline saglık mumkunse

jetta ve S60 ın daha fazla fotosunu ıstıoruz tabı varsa

S60

Eline saglık . Bu S60 ın 1.6 DİZEL versiyonlu motoru olmıyacakmı ? Bilen varmı

• Mercedes stantında ki konsept aracın başında duran soyadı tatlidil olan gerizekalı, seviyesiz, münasebetsiz şahıs, Mercedes gibi bir markaya yakışmıyor..

Ne saygısı vardı nede bilgisi..

Mercedes bu işi sıkı tutmamış anlaşılan biraz daha özenle seçselerdi keşke karpuz seçer gibi değil..

Konu şahıslardan açılmışken audi deki a1 bölümünde duran sarışın kız çok efendi ve hoştu açıkcası..Allah sahibine başlasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fletch

Eline saglık . Bu S60 ın 1.6 DİZEL versiyonlu motoru olmıyacakmı ? Bilen varmı

Rica ederim...

Genesis Coupe'yi de ekleyelim.

• Bugün fuarı gezdim dolaştım. Biraz acelem de olduğu için 1,5 saat ancak -ama tüm araçları da görecek kadar- dolaşabildim. Ama şunu rahatça söyleyebilirim ki, fuardaki hiçbir araç bana aşağıdaki 1967 model Alfa Romeo 33 Stradale'nin verdiği hayranlık ve saygı hissini veremedi. (Not: Fotoğraf bizim fuardan değildir.) Şimdiki araçlar maalesef çelik yığınından başka bir şey değil bence. Ayrıca Almanlar süper spor otomobil yapacağız diye boşuna uğraşmasınlar bence. O kulvarın uzun yıllardır İtalyanların elinde olduğu aşikar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 6 Kasım 2010; 19:33:52 >

• keşke fotorafların linkini verseniz daha iyi olurdu. böyle resimlerle hem kotalı dostlarımız göremiyor hemde resim görüntülenemiyor genelde
  • quote:

Orijinalden alıntı: V.K.

quote:

Orijinalden alıntı: finansmen1

Unutmayın ki ikimizde aynı rütbedeyiz. Ne yaptığımı çok iyi biliyorum.

rütbeye göre konuşacaksan...

sus bakiyim,otur yerine sabahtan beri milletin kafasını şişirdin ya

sana köre kendince güzel bişey vardır eywallah milleti niye "s...yosun"

yeter arkadaş

Sizi biraz fazla kızdırdım herhalde. Bakın arabamın başına ne geldi.

http://forum.donanimhaber.com/m_44307726/mpage_1/f_/key_//tm.htm#44307726

• Fuara son gün gittim ama çok kalabalıktı, direksiyona oturmak için sıra beklemek sıkıcı.
    Eski fuarlar bu kadar kalabalık olmuyordu, bundan sonra ki fuarlar daha kötü olacak sanırım.
    1) Borusan denen firma bir sürü araba getirmiş, ama satıldı diyerek kapılarını kilitlemiş arabaların.Yaptıkları resmen çingenlik
    2) A8 Long gelmiş güzele benziyordu ama bagajını açıp bisiklet lastiğini görünce soğudum arabadan.
    3) Hemen hemen bütün markalar vites kolunun arkasındaki bardaklık bölümüne anlaşmışçasına sürgülü kapak koymuş.
    4) Passat çok sıradan olmuş özellikle arkası Astra Sedana benziyor.
    Dikkatimi çekenler bunlar oldu.Ama Borusanın yaptığı çok ayıp, karşısında Mercedes tüm modellerinin kapılarını açarken Borusan küçüldü gözümde.

• civcivx ön camda şerit mi var ben mi yanlış görüyorum ?
  • S60 iyi güzelde şu kaloriferin yerine bir türlü alışamadım, garip geliyor bana

• quote:

Orijinalden alıntı: güllaççı

civcivx ön camda şerit mi var ben mi yanlış görüyorum ?

Evet şerit var ama yapıştırma değil. Cama karartma uygulanmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnDiViT

Fuara son gün gittim ama çok kalabalıktı, direksiyona oturmak için sıra beklemek sıkıcı.
    Eski fuarlar bu kadar kalabalık olmuyordu, bundan sonra ki fuarlar daha kötü olacak sanırım.
    1) Borusan denen firma bir sürü araba getirmiş, ama satıldı diyerek kapılarını kilitlemiş arabaların.Yaptıkları resmen çingenlik
    2) A8 Long gelmiş güzele benziyordu ama bagajını açıp bisiklet lastiğini görünce soğudum arabadan.
    3) Hemen hemen bütün markalar vites kolunun arkasındaki bardaklık bölümüne anlaşmışçasına sürgülü kapak koymuş.
    Dikkatimi çekenler bunlar oldu.Ama Borusanın yaptığı çok ayıp, karşısında Mercedes tüm modellerinin kapılarını açarken Borusan küçüldü gözümde.

Arkadaşım merhaba,

1. Ben fuara geçen hafta cuma günü gittim yani galiba ikinci gün oluyor ve Borusan standında birçok aracın kapısı açıktı. X6, X5, X3, ve X1 in ve de yeni 5 ve 3 serilerinin içine bilfiil oturmuşluğum var. Yani adamlar gerçekten araçları satmış olabilirler. Yanılmıyorsam Audi A1 in de kapıları kilitliydi bu arada ve o araç herhalde daha satılmamıştı. Ben de bu duruma çok kızmıştım.

2. Aslında yeni nesil bazı otomobillerde hiç yedek lastik yok. Lastik tamir kiti diye birşey veriyorlar ve de bu sizi lastikçiye kadar idare ediyor. Eski aracım C-max te tam boy stepne vardı ama şu an satılan modellerde küçük boy stepne çıkıyor. Maalesef gidişat bu yönde.

3. Passat konusunda kesinlikle sana katılıyorum.

Saygılar.

Haluk

• fuara özelikle birkaç aracı yakından görmek için gitmiştim onlarıda gördüm .şu şekilde kanaat oluştu bende
    1-jetta ,resimlerdekinden daha güzel buldum eger doguş aç gözlülük yapmazsa çok iyi satacak bir otomobil.a4 alamayanlara güzelbir alternatif .bagajı oldukça derin önden arkadar görünüşü çok güzel .yanlız içi hiç olmamış ön konsol demode vw görünüşünden kurtulamamış bence tek eksisi buydu 40 bin civarı araç alacak olsam kesin alacagım bir araç olurdu.
    2-passat,bekledigim gibi buldum.heyecan verirci degildi kimsenin sabırsızlıkla bekleyecegi bir araç olmamış.önü klasikleşen vw olmuş arkası a8 alınmış.passat adıyla satacaktır.kötü degildi çok iyide degil. jetta passat ın önüne geçer diye düşünüyorum
    3-sportage,ençok merak ettigim araçlardan birisiydi .bu fiyata bu araç gerçekten alınası olmuş.içine oturunca kaliteyi hissediyorsunuz dıştan da çok güzel ama arkası biraz düz geldi bana, sanki kamyon çarpmış da biraz düzleşmiş gibi ,ama yinede çok güzeldi.bu paraya araba alacak olsam kesinlikle sportage derim.qq bunu yanında özellikle ön konsolda çok basit kalıyor keza diger rakip mitsu asx de öyle.bence sportage asx ve qq den 1 gömlek üstün bir araç olmuş
    4-c4 içi güzeldi fransızlar bu işi biliyor.dıştan bakınca hoş bir araç olmuş yanlız arka stopları keşke tampona kadar indirmeselerdi o zaman daha güzel olurdu ds4 teki stoplar olsaydı araç çok daha güzel olacaktı.yinede beğendim tutacagına inanıyorum
    5-508 araç güzel ,ama içi bir harika olmuş. arka stoplar güzel farklı bi tasarım olmuş. önden bakınca farlar çok ince kalıyor bu cüssedeki bir araca böyle küçük far olmamış arabanın heybetini azaltmış basitleştirmiş.halbuki şimdilerde büyük farlar moda ve arabaya heybet katıyor.belki makyajla düzeltilir bu durum
    5-giulietta çok güzel bir tasarım önü arkası süper içi farklı olmuş klasık araçlar gibi degil .kimi çok beğenir kimi az .bence fena degildi biraz sıradışı olmuş içine aşık olmadım ama dıştan aşık oldum.fiyatıda uygun sayılır bu araca göre.donanımlı auris, golf fiyatına scirocco dan daha ucuz ve daha güzel .bu paraya araç bakacak olsam kesin alacagım bir araba
    6-ix35 daha önce görmüştüm biraz daha yakından inceledim bence güzel bir araç sportage la aynı ayarda.ikiside sınıfının en iyileri eğer 1.6 motor u gelirse ve 55 bin gibi bir fiyatla satılırsa tutulacaktır.ama 80 bin fiyatla satması zor.hyundai ve kia kendilerini aşmışlar.tebrikler kia hyundai keşke yeni era ve elantra da olsaydı fuarda
    7-asx iç mekanı sportage ve ix35 e göre vasat buldum dıştan fena degil.arkası güzel önü de güzel olmakla beraber uzaktan colt tan ayırdedilmesi zor eger köpekbalıgı tasarımı ilk asx te görsek çok güzel olurdu .ama büyük colt gibi durması bir handikap olmuş.51700 e sportage varken 49000 lik fiyat bence fazla .45 ten başlasa bence daha dogru olur.
    8-duster dacia acilen bir makyaj yapmalı içi gerçekten çok kötü 1000 liralık bir iyileştirmeyle bence duster çok iyi yerlere gelebilir.hiç yapamıyorsanız eski megan ın konsolunu koyun işi halledin.dıştan güzel bir araç içi facia dügmeler oyuncak sanki.çin araçlarına benziyor keza sandero da iç mekana acilen makyaj yapmalı. yoksa güzel kasaya yazık edilmiş olur.
    9-emgrand dıştan bakınca güzel konsol iyi koltuk rahat degildi debriyaj çok sertti vites geçişleri çok rahattı .kötü degildi iyide sayılmaz
    fiyatı biraz daha ucuz olsa iyi bir satış yakalar
    10-korando ssang yong un en eli ayagı düzgün arabası olmuş. hoş arka stoplar biraz faullu ama o kadarcık olur içine binince kaliteli bir araca bindiginizi hissediyorsunuz.içi güzel di yetkiliden aldıgım bilgiye göre fiyat 58000 gibi olacak dedi dizel ve 2000 cc motor.motor hacminden dolayı fiyatı yüksek kalıyor.o yüzden iyi bir satış yakalaması zor ancak kendi çapında birşeyler yapabilir.
    11- focus niye öyle yükseklere koymuşlardı anlamadım yakından inceleyemedim sedan ı vardı hb yoktu,yada ben görmedim.sedan ı fena degildi çok güzel degil ama yinede fana sayılmaz yine satılacak bir otomobil.arka stopları beğenmedim biraz aşırıya kaçmışlar gibi geldi ,birde el freni biraz ucube olmuş.çok sırıtıyordu aşagıdan gördügüm kadarıyla
    12-s60 volvo klasik çizgisini degiştirmeden ama modernleşerek güzel bir iş çıkarmış ben çok begendim modern volvo yu .bu sınıf için düşünülecek bir raba önüde arkasıda içide güzeldi
    13-cerato çıkalı çok oldu ama fuarda biraz daha yakından inceledim güzel bir araba içi dışı fiyatı herşeyiyle süper alınacak arabalardan biri
    aklımda kalanlar bunlar sonuç olarak fuarın yıldızları ve sınıfına göre digerlerini gölgede bırakan araçlar şunlar
    SPORTAGE
    GİULİETTA
    JETTA
    S60

• quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

quote:

Orijinalden alıntı: EnDiViT

Fuara son gün gittim ama çok kalabalıktı, direksiyona oturmak için sıra beklemek sıkıcı.

Arkadaşım merhaba,

1. Ben fuara geçen hafta cuma günü gittim yani galiba ikinci gün oluyor ve Borusan standında birçok aracın kapısı açıktı. X6, X5, X3, ve X1 in ve de yeni 5 ve 3 serilerinin içine bilfiil oturmuşluğum var. Yani adamlar gerçekten araçları satmış olabilirler. Yanılmıyorsam Audi A1 in de kapıları kilitliydi bu arada ve o araç herhalde daha satılmamıştı. Ben de bu duruma çok kızmıştım.

2. Aslında yeni nesil bazı otomobillerde hiç yedek lastik yok. Lastik tamir kiti diye birşey veriyorlar ve de bu sizi lastikçiye kadar idare ediyor. Eski aracım C-max te tam boy stepne vardı ama şu an satılan modellerde küçük boy stepne çıkıyor. Maalesef gidişat bu yönde.

3. Passat konusunda kesinlikle sana katılıyorum.

Saygılar.

Haluk

Bence Borusanda diğer markalar gibi ilk gün neyse son günde aynı şekilde olmalıydı.Hemen hemen bütün modelleri kilitliydi.
    Yeni nesillerde bisiklet lastiği çıktığını biliyorum ama ben A8 gibi modele yakıştıramadım 1 jant 1 lastik altı üstü bunu çalan üretici daha neler yapmıştır.

• Arkadaslar yeni focus u gördüm ama Focus HB göremedim.Rica etsem foto varsa ekleyebilrimsiniz?
    Yeni jetta ve s60 ne kadar güzel gözüküyor.
  • Autoshow 2012 Kasım'da Tüyap'ta.
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.